شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده بکارت و نوعی خودارضایی

1. sanam123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ]با سلام و تشکر از سایتتون بنده دختری 27 ساله و دانشجوی دکترای الکترونیک هستم. متاسفانه در چند سال گذشته در پی خوابی که دیدم تمایل به خود ارضایی پیدا کردم .و خوشبختانه 1 ماه طول نکشید و توبه کردم .اما نکته ای که باعث توبه شد ،چون از ظرف مام رولی استفاده می کردم لحظه ای سر خورد و ترسیدم .البته هیچ خونریزی نداشتم .و حال قصد ازدواج دارم و طبق صحبتهایی که از نامزدم شنیدم حس کردم که این مساله گواهی صحت سلامت برایشان مهم است .البته با توجه به نداشتن خونریزی اما برای اطمینان به تنهایی به یک جراح و متخصص زنان که دانشیار دانشگاه هستند مراجعه کردم و ایشان پس از معاینه گفتند ایشالله خوشبخت بشین . حفرتون کمی بزرگه اما ما می گیم که دخترین ( با همین لحن) به این پرده می گیم ارتجاعی . ممکن است خونریزی داشته باشید ممکن است نه ولی الان نمی تونم بگم و به منشی گفتند که برایم گواهی صحت نوشتند که در گواهی کلمه سالم ذکر شد .سپس گفتم که قبلا مشکلی برام پیش اومده بود امکان داره به این خاطر باشد که گفتن نه پردتون یه تکه است و این نداشتن خونریزی یه مساله عادیه اما اگه در نزدیکی اول خونریزی نداشتین حتما فردای نزدیکی با همسرتون بیاین که ما پس از معاینه گواهی صادر کنیم که نوع پرده این بود و اگه داشتین که نمی خواد بیاین .اما از حالا نمی خواد برگه به دستشون بدین که فکر کنن شاید سوئ استفاده کردین . یکم نوع پرده ام با اینکه در فامیل داشتیم چنین موردی برایم ترس انگیز شد و اینکه چرا گواهی را از ابتدا ندهم که به این خاطر به پزشک دیگری مراجعه کردم .ایشان هم همین نظر رو داشتن امه گفتن اصلا خونریزی نخواهید داشت .شما حلقوی ارتجاعی هستسن اما حلقه تون گرد نیست و یکم ناصافی داره که بهتره برین پزشک قانونی و  احتمال زیاد مادرزادیه .و ناصافی در منطقه 10 هست .نگرانم  که آیا این ناصافی به علت خور ارضاعی است و آیا اگر همسرم پس از نزدیکی مرا به پزشک قانونی بابت اطمینان ببرد آیا تشخیص می دهند که به علت خود ارضاعی بوده است؟ البته در آنروز دستم سر خورد و رول مام فقط یک تماس با پرده داشت و این ناصافی بابت آن است و یا مادرزادی است و به نظر شما بعد از نزدیکی من گواهی متخصص را به همسرم ارائه بدهم یا به پزشک قانونی بروم؟

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    مشکل شما بیشتر روحی است تا جسمی.تا کسی از شما شکایت نکرده و شما از کسی شکایت نکنید پزشک قانونی موردی ندارد

3. sanam123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.خوب اگه طرف کسی بود که مساله خونریزی براش مهم بود و گفت باید بریم پزشک قانونی چی؟
    دوست ندارم سر کوفت بشنوم که زمانی خودارضاعی داشتم

4. sanam123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آیا  Razz همسر شما به شما بگه من پرده ام ارتجاعیه باور می کنید؟چون امکان داره فردی طی رابطه پرده اش از بین رفته و خونریزی نداشته باشد و ادعا کند که ارتجاعی هستآیا پسر ها تشخیص می دهند نوع پرده ارتجاعی را؟

5. ایا مالش چوچوله باعث میشه که پرده پاره بشه....2. اینکه اگر پرده بر اساس خود ارضایی پاره بشه برای ازدواج مهم هست...یعنی اقایون پرده خانومشون رو چک میکنن معمولا برای ازدواج

6. سلام
    سلامت پرده بكارت رو پزشك تعيين ميكنه اگه از دكتر نامه داريد كه ارتجاعيه و سالمه هيچ مشكلي نيست.
    وهيچ  نيازي به پزشك قانوني نيست.
    وقتي پزشك قانوني وست بياد كه از شما شكايت بشه كه به  سلامت پردتون وگواهي پزشكتون شك كنن.
    در ضمن ارتجاعي خونريزي ندارد.چون معمولا پاره نميشه و فقط باز ميشه اين يه امر طبيعي است.

7. sanam123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دوباره سلام و ممنون از جواباتون
    ولی چرا هیچ کدوم دقیق متوجه نمی شین مشکل منو
    1.آخه اون حرفای خانم دکتر دومیه چی؟ چرا نظرش با اولی فرق می کرد؟ماجرا چیه
    2.دکتر به من گفت که نامه رو اول نشون نده و نگو نامه داری .بعد تابلو نیست که اگه دیدم همسرم اصرار به این امر داره نامه رو نشون بدم.؟نمی گه چرا رفتی نامه گرفتی ؟ در ضمن این آقا خیلی متعصب هستند . به نظر شما احتمال نداره بعد از این ها بگه بریم پزشک قانونی و اینکه چرا با تمام این اوصاف و گواهی صحت پزشک دومی گفت برو از پزشک قانونی نامه بگیر که معلوم شه این ناصافی مادرزادیه احتمالا
    یکی به من بگه آیا حلقه کاملا گرده و این ناصافی واقعا غیر عادیع؟پس چرا اولین پزشک نگفت که دیروزش رفته بودم؟
    و دوم اینکه من که با کسی رابطه نداشتم این ناصافی چیه؟ و اگر به خاطر رول مام باشه آیا پزشک قانونی اگه زمانی هم رفتم متوجه میشه ؟آخه رول مام هم یه جوزایی سرش گرد و بزرگه Cool  Crying or Very sad

8. سلام
    من منظور شما را متوجه شدم شما منظور من رو متوجه نشديد
    شما مگه نميگيد دكتر اوليه به شما گواهي سلامت داد پس چرا مجددا دكتر رفتيد مگه به خودتان شك داريد شايد بگيد گواهي داد ولي بهم كنايه زد شما به حرفش چه كار داريد شما قبل از ازدواج گواهي سلامت رو ارائه كنيد  عرف اين است و هيچ همسري بعد از ازدواج براي صحت اون گواهي زنش رو به پزشكي قانوني نميفرسته
    شما بيش از حد حساسيد.
    اگر هم يه دكتر به شما گواهي نداد مگه از خودتان مطمئن نيستيد پس به يه دكتر ديگه مراجعه كنيد .
    شايد يه دكتر زيادي مته به خشخاش بزاره ولي اگه گرفتيد دوباره كاري و نگراني چرا؟

9. sanam123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    مرسی از راهنماییتون
    من گواهی گرفتم
    تو تمام زمینه ها اینقدر حساسم
    و وسواسم واسه این بود که دکتر اولیه گفت ارائه نده
    اما صحبت شما صحیحه و بهتره ارائه بدم .البته  چون 15 هزار می خواست و اونروز همراهم نبود و گذاشت تو پرونده تا عکس هم ببرم .فکر کنم بهتر شد چون میرم دقیقا قبل از تاریخ عقد می گیرم .مرسی

10. ایا مالش چوچوله باعث میشه که پرده پاره بشه....2. اینکه اگر پرده بر اساس خود ارضایی پاره بشه برای ازدواج مهم هست...یعنی اقایون پرده خانومشون رو چک میکنن معمولا برای ازدواج

11. سلام
    دوست من اکثرپسرهای ایرانی پسرهای ایرانی دوست دارن قبل از ازدواج همسرشون از لحاظ سلامت بکارت معاینه بشه . در حقیقت یک جور ارامش روانی کاذب میده ( درست یا غلط بودن این موضوع بحث دیگه ای هست ) .
    من یک روش بهت میگم که مفیده پس دقت کن .
    اصلا فعلا بحث گواهی و سلامت و معاینه رو پیش نیار . تا قبل از عقد یا عروسی .
    پسرا روشون نمیشه این درخواست رو مستقیما از دختر مورد علاقشون بخوان  و در یک جور برزخ گیر میکنن .
    اینجا باید دختر دست بکار بشه اما چطور :
    تو باید بطور غیر مستقیم وارد این جریان بشی . مثلا
    حرف ازدواج دوستات رو پیش بیار و  بگو طفلک یکی از دوستام تازه ازدواج کرده ولی سر یک قضیه ساده  گیر کرده .
    نامزدت میپرسه چی بوده ؟ اره  شوهرش درخواست معاینه بکارت کرده .  اون میگه خوب .
    اره  این کا رو دوست نداره . من باهاش صحبت کردم و بهش گفتم تو که دختر پاکی هستی از چی نگرانی تازه  خیلی بهتره چون میتونی از نوع پرده ات هم با خبر شی  تا موقع ازدواج همسرت و خودت  زیاد  اذیت نشین ( بعضی پرده ها خیلی محکما و حتی با ورود الت پاره نمی شن ) .
    اون قبول کرد و رفت .
    راستی منهم خیلی دوست دارم از نوع پرده ام مطلع بشم ؟ دوست داری با هم بریم پیش یک دکتر ؟؟؟
    به احتمال 99% اون از پیشنهادات استقبال میکنه و میگه بریم .
    اما تو خودت اصلا دکتری  رو معرفی  نکن . مثلا بگو :
    من کسی رو  نمیشناسم   تو  سراغ  داری ؟؟  میکه  نه  . بعد بگو  پس بیا  تا  با  هم  بریم خیابون یکی رو پیدا کنیم . سعی کن از جلوی مطب همون دکترها رد شی . یا بگی تو میتونی از کسی بپرسی اون میگه نه ( اقایون دوست ندارن کسی از این موضوع با خبر شه ) انوقت بگو پس از دوستام ادرس یکی رو میگیرم .
    خوب دیگه خودت از نکات بالا الگو بگیر و استفاده کن .
    اما پسرها نمی تونن وجود یا عدم وجود پرده رو بفهمن اگه حتی خیلی هم با تجربه باشن .
    از همون دکتر که به اتفاق همسرت رفتی بخواه برای شما توضییح بده که ایا با توجه به نوع پرده خونریزی مشاهده میشه یا نه ( اینجا منظور شنیدن شوهرت هست )

12. sanam123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مگه جرم کردم که گجت بشم

13. سلام،
    به نظر من شروع زندگی با دوز و کلک و فیلم بازی کردن به جایی نخواهد رسید. اگر چنین مساله ای برای شما مهم است همانطور که بسیاری اقدام می کنند، شما هم قبل از ازدواج گواهی را بگیرید و در صورت نیاز آن را ارائه دهید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید