شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوالات مربوط به خود ارضایی

1. azin311

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام،من بلاخره برای اولین بار تونستم اینجا چیزی بنویسم! من تمام پستهای مربوط بهسوالاتم رو خوندم ولی نتونستم جواب کامل بگیرم، امیدوارم دوستان بتونن کمکم کنن J

منمجرد هستم و سوالاتم اینه:

1.  من نمیدونم ورم کلیتوریس چه جوریه! با خوندنمطالب این سایت فهمیدم که میتونه یه بیماری باشه! من براحتی لبهای داخلی و پوششکلیتوریسم رو میبینم، کلیتوریسم سر گرد نداره! بین لبهای خارجی هم فاصله س.متاسفانه دچار خودارضایی هستم. اینی که گفتم یعنی ورم کلیتوریس دارم؟؟

2.  اینجا متوجه شدم که خانمهای زیادی از بزرگ بودنو بیرون زدگی و تیرگی لبهای داخلی ناراضی هستند. منم دچار این مشکل هستم. فکر میکنم بخشی ارثی و بخشی بخاطر خودارضایی هست، اگر خودارضایی قطع بشه لبهای داخلی بهحالت اول برمیگرده؟؟ در ضمن لب داخلی سمت چپ بزرگتره، این چه مشکلیه؟ واقعا هیچمتخصصی از فرم بیرون زدگی لبها متوجه خودارضایی نمیشه؟!

3.  چند ماهه که چند روز قبل از عادت ماهانه مترشحات غیر عادی دارم. ترشحات زیاد قهوه ای رنگ و بدبو ولی نه مثل بوی ماهی! همراهبا سوزش و خارش. ولی در روزهای دیگه ترشحات عادی بی بو و بی رنگ یا سفید رنگ دارمکه البته فکر می کنم بدلیل خودارضایی ترشحات نسبتا زیادی دارم. این یعنی عفونت؟؟نیاز به معاینه واژن هست؟؟

4.  آیا امکان داره از واژن دختر باکره هم باد خارجبشه؟ با خوندن پستها فهمیدم این مشکل خانمهاییست که نزدیکی دارن. وقتی بچه بودممیتونستم با منقبض و منبسط کردن شکم و عضله های واژن این کار رو ارادی انجام بدم.الان گاهی زمان پریودهام این اتفاق میفته.یه بار مادرم گفت نمیدونستم دخترها هماینجوری می شن!گفت خودش موقع نزدیکی این مشکل رو داشته. ممکنه ارثی باشه؟؟ (هیچوقتچیزی وارد واژنم نشده و هیچ ضربه و فشاری هم بهش وارد نشده)

5.  من پرولاکتین بالایی دارم و دارو مصرف می کنم.آیا ربطی به خودارضایی داره؟؟ اگر مشکل پرولاکتین حل نشه در آینده مانع بارداری میشه؟؟ چند ماه داستینکس مصرف کردم که عوارضش خیلی اذیتم کرد و الانم یاسمین،اسپیرونولاکتون و لووتیروکسین میخورم.

6.  از سن 10 سالگی از جوشهای فراوان صورت رنج میبرم. تو این چند سال خیلی متغیر بوده و داروهای متفاوتی مصرف کردم. متاسفانهخودارضایی هم از همون موقع شروع کردم. جوش صورت هم به خودارضایی مربوطه؟؟

ممنون از دوستانی که به سوالاتم جواب میدن و بهمن کمک می کنند. از دکتر صادقی هم ممنونم که چنین امکانی برای افرادی مثل من فراهمکردند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    یه چیزی که برام جالب بود
    اینه که کلیتوریس همسرم هم گرد نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام
    ممنون انقدر مرتب و تفکیک شده سوالت رو مطرح کردی.

1.اینکه کلیتوریس سر گرد نداره مشکلی نیست ،این هم مثل پرده میتونه ظاهری متفاوت داشته باشه نه اینکه انواع مختلف داشته باشه ها نه!منظور شکلش هست که بستگی به سفتی و شلی پوست اون ناحیه میتونه داشته باشه و در مورد فاصله بین لبهای خارجی و بزرگی لبهای داخلی همیشه بخاطر  ورم کلیتوریس نیست میتونه بخاطر گوشتی بودن باشه و یا بزرگی و درشتی  استخوانها ...
    2.بیرونزدگی در حین خودارضایی و کلاً در زمان تحریک شدن فرد امری طبیعی هست و هر چی تحریک بیشتر باشه به اصطلاح کلیتوریس بیشتر کشیده میشه و نعوظ میکنه.مطمئین نیستم خود ارضایی باعث این بیرونزدگی دائمی بشه چون بستگی به نوع انجامت داره شاید اگر با مالش ارضا بشی این ماساژ ها باعث شل شدن پوست بشه اما جای نگرانی نیست چون باز موقعی که تحریک بشه سفت میشن ،
    عدم تقارن در لبها مشکل و  بیماری نیست همونطور که بارها در سایت ذکر شده لزوماً تمام بخشهای جفتی تقارن ندارن مثل چشم ، یا عدم تقارن سینه ها ، لبها هم مستثنا نیستن .

3.در مورد ترشحات قبل از پریود، نگفتی پریودت چند روزه هست و اینکه بین  روز هایی که این ترشحات هست وشروع پریودت فاصله هست یا نه؟
    اما گاهی این ترشحات جزء پریود هستن من خودم 1 روز قبل از پریودم ترشحات قهوه ای رنگ رو دارم اما زیاد نیستن خیلی کم هستن بوی زننده ای هم ندارن
    بررسی عفونی بودن یا نبودن این ترشحات رو کسانی که اطلاعات بیشتری دارن نظر بدن.

4.در مورد باکره بودنت و خروج باد درسته بچه ها گفتن در مواردی که نزدیکی انجام شده باشه و طی عمل ورود و خروج آلت در واژن این بادها ایجاد میشن اما من هم این مورد در زمان پریودم گاهی پیش میاد که به نظرم به دلیل تغییراتی هست که در این دوران در دستگاه تناسلی رخ میده از جمله تغییر حجم اندام ناحیه تناسلی

5.___
    6. در مورد جوش در سن 10 سالگی این جوشها کاملاً طبیعی هستن که ناشی از تغییرات و رشد جنسی و هورمونی بدن در این سن هست.الگر توجه کرده باشی همه دختر خانم ها مخصوصاً تو این سن دارای این جوشها هستن و این دلیل بر این نیست که همه خودارضایی دارن.
    من خودم همیشه تا قبل از 20  سالگی موقع پریودم جوشهای ناجوری میزدم که میدونستم بخاطر تغییر عملکرد هورمون ها هست
    مواردی هم هست  مثل بیماری هیرسوتیسم یا تخمدان چند کیستی که عوارضش روی پوست هست که یکی از داروهای برطرف کنندش قرص اسپیرونولاکتون هست که داری مصزف میکنی
    اما خودارضایی به جوش مربوط نمیشه !

امیدوارم دوستان کاملتر راهنماییت کنن

پیروز باشی

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  4. سلام دوست خوبم

من در ادامه بحث دوستانم میخاستم بهتون بگم که در مورد شکل کلیتوریس نباید اینقدر حساسیت به خرج بدی چون ادما متفاوتن سلامت بدن مهمتر از شکل ظاهره،دومین نکته : اگه بتونی خود ارضایی را تا حد امکان کم کنی و هر روز سعی کنی این شیوه رو به صفر برسونی کمک بزرگی هم به سلامت روح و جسمت کردی.
    شاد و پاینده باشی

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  5. سلام
    از خانوما چند تا سوال در مورد خود ارضايي دارم

1.آيا دختر خانومي هست كه خود ارضايي نكرده باشه تا سن بيست سالگي؟
    2.آيا از روي چهره وظاهر ميشه تشخيص داد كه طرف اين كارو انجام ميده يا نه؟
    3.طرف مورد نظر من تلفني و با اس ام اس خيلي حرفا ميزنه كه مثلا اينكارو انجام ميدم برات يا خوشش مياد كه من بگم چيكار ميكنم(حرفا و پياماي رابطه جنسی)آيا با اين حرفا قصد خود ارضايي داره؟
    4.آيا خود ارضايي رو توتخت خواب موقع خوابيدن ميتونن انجام بدن يا مثل پسرا بيشتر تو حموم يا .... يه جاي خلوت بايد باشه؟
    ممنون از هميگي

6. با سلام و خسته نباشید فراوان

یه سوال داشتم.

من تحقیق کردم که منی مرد دارای یه سری پروتئین و کلسیم هستش.
    خواستم بپرسم خودارضایی در دوران بلوغ باعث میشه که این کلسیم رو از دست بدیم.
    آیا تاثیری در کاهش قد در جوانی یا بزرگسالی دارد ؟ یا خود ارضایی رابطه ای در کاهش قد دارد ؟
    با تشکر فراوان از مغزها.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. miladabadani نوشته است: با سلام و خسته نباشید فراوان
    من تحقیق کردم که منی مرد دارای یه سری پروتئین و کلسیم هستش.
    خواستم بپرسم خودارضایی در دوران بلوغ باعث میشه که این کلسیم رو از دست بدیم.
    آیا تاثیری در کاهش قد در جوانی یا بزرگسالی دارد ؟ یا خود ارضایی رابطه ای در کاهش قد دارد ؟
    با تشکر فراوان

در هنگام انزال مقادیری فروکتوز، اسید سیتریک، یون سیترات، کلسیم و فسفات از آلت تناسلی خارج میشود که با تغذیه مناسب جایگزین خواهند شد.
    خود ارضایی در افزایش یا کاهش قد اصلاً تأثیری ندارد. عوامل موثر بر قد میتوان به ژنتیک یا همان وراثت اشاره کرد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. Tanha61 نوشته است: سلام

3.طرف مورد نظر من تلفني و با اس ام اس خيلي حرفا ميزنه كه مثلا اينكارو انجام ميدم برات يا خوشش مياد كه من بگم چيكار ميكنم(حرفا و پياماي رابطه جنسی)آيا با اين حرفا قصد خود ارضايي داره؟
    4.آيا خود ارضايي رو توتخت خواب موقع خوابيدن ميتونن انجام بدن يا مثل پسرا بيشتر تو حموم يا .... يه جاي خلوت بايد باشه؟
    ممنون از هميگي

سلام

1.من تا 20 سالگی اینکارو نکردم
    یعنی عملی که الان برای ارضا شدن انجام میدم و ارگاسم میشم رو از سن کم میکردم اما هم نمیدونستم این حسی که بهم میده خودارضایی هست هم اینکه در سن بلوغ نزدیک دوران پریودم و در طول مدت پریودم جذب اینکار میشدم.
    اما از 20 سالگی هم دفعات اینکار بیشتر شده و اصلاً محدود به دوران خاصی نیست هم از این سن به بعد بیشتر به اندام جنس مخالف توجه میکردم و تحریک میشدم .
    ترشحاتم هم از این سن بیشتر شد.
    2. نه بنظرم ظاهر مشخص نمیکنه.
    من نمیدونم چرا بعضی ها خود ارضایی رو یه چیز عجیب میبینن ؟!!!!!!!!!
    خود ارضایی هم یک نوع رابطه جنسی هست فقط 1 نفره ،مگر غیر از اینه که در خود ارضایی هم مثل یک رابطه جنسی طرف تحریک میشه و ارضا!
    فقط فرقش اینه همه مسئولیت روی دوش یک نفر هست و پارتنر نداره.

اگر رابطه جنسی گذشته از اندام بر روی چهره اثر میذاره پس خود ارضایی هم میذاره.

3.احتمالاً اگر طرفتون فرد هات و به اصطلاح گرم مزاجی باشه بعید نیست که با این حرفا هم تحریک بشه هم ارضا .

4.اگر در مطالب سایت دقت کرده باشی به تعداد نفرات در اینجا مدل خودارضایی بیان شده.
    هر کس با توجه به اندامش و توانایی هاش و امکاناتش به گونه ای سعی میکنه این نیاز رو درودنش ارضا کنه.

اینکه خوابیده ،ایستاده و یا ...... ارگاسم بشه بستگی به نوع خود ارضایی طرف داره کسی که با آب اینکارو میکنه مسلاً توی تخت نمیتونه خودارضایی کنه و......................   .

در آخر اینو بگم :من نمیگم خودارضایی کار خوب و پسندیده ای هست، منم میدونم اینکار ضرر های خودش رو داره اما همینقدر که همه ما  میدونیم اینکار بده، میدونیم که اکثر افراد جامعه اینکار رو میکنن.

خود ارضایی از بعضی جنبه ها ناپسند هست اما اینطور هم نیست که کسی که اینکارو میکنه از ظاهر یا حرف زدنش مشخص بشه.
    مثلاً یه جایی خوندم که یه پسری بخاطر خودارضایی بیش از حد دچار قوز شده ،این دلیل نمیشه هر کسی قوز داره اینکارو کنه .

پیروز باشید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. Tanha61 نوشته است: سلام

ممنون از هميگي

سلام
    من به عنوان یه خانوم جوابتونو میدم
    1.بله بیشتر ازکسانی که خودارضایی میکنن
    2.خیر همینطور که از ظاهر اقا پسرا نمیشه تشخیص داد
    3.احتمالش زیاده که ایشون اینکارو انجام بدن ولی به اینجور اشخاص میگن منحرف جنسی تورابطتون احتیاط کنین
    4.خودارضایی رو خانوما میتونن هر جایی انجام بدن چون مثل اقایون منی خارج نمیشه که همه جا رو کثیف کنه ولی باید خلوت باشه البته اینو اونایی که انجام دادن میگن
    موفق باشین

10. mahdi2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Tanha61 نوشته است: سلام

ممنون از هميگي

1نود درصد دخترا این عمل رو انجام میدن
    2 ازروی قیافه نمیشه ولی دخترا از 10 سالگی وپسرا ا12سالگی شروع میکنن استثنا هم هست پایینتر از این سنها هم مشاهده شده
    3 صدرصد  بیشتر خانومها رابطه جنسی از راه دو انجام میدن
    4نه خانمها راحترند  همه جا میتونن

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید