شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چگونگی رابطه جنسی در دوران پریود

1. با سلام
    من و شوهرم 6 ماه هست که عروسی کردیم و ایشون به قول خودشون و البته با تایید من، در رابطه ی جنسی بسیار گرم مزاج هستند.
    ما همیشه در دوران پریود من دچار مشکل هستیم  و در طول این مدت ایشون تحمل عدم ارضا رو ندارند و در صورت فشار زیاد، چندین بار در خواب براشون این اتفاق می افته که براشون بسیار ناراحت کننده هست.
    ایشون می گن که بدون انجام عمل دخول و تنها با مالش آلت ارضا نمی شن و از من می خوان که مالش آلت رو در حمام و با کف صابون براشون انجام بدم اما من بسیار با این کار مخالف هستم چون احساس می کنم عملی غیر طبیعی است و ممکنه باعث ایجاد عادت های نادرست جنسی بشه.

می خواستم ببینم این طرز تفکر من تا چه اندازه درست هست؟

و آیا راه حل دیگه ای برای ارتباط در این دوران توصیه می شه یا خیر؟

با تشکر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. درود بر شما

خوب البته که در اين سن گرم هستين و هر شب می خوايينرابطه داشته باشيد.

اگر شما هم در دوران پريود خواهان رابطه و درد چندانی نداريد می توانيد با کاندوم ضخيم دخول را امتحان کنيد.

خوردن آلت و دخول مقعدی نيز راه حل های ديگر هستند که بسياری از افراد از اين روش ها به عنوان جايگزين سود می جويند.

روشی که ايشان خواهان آن بوده اند روشی است که به عنوان معاشقه در حمام مرسوم است و يکطرفه نيست و می توانيد همه بدن همديگر را با صابون بشوييد،  لمس کنيد ، معاشقه کنيد و دو طرف لذت برده و ارضا شويد.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  3. با سلام
    به نظر من مشکلی نیست شما برای ایشون اینکارو انجام بدین ،بهر حال شما با هم هستین ،با هم تحریک میشین فقط نحوه ارضای ایشون فرق میکنه  که این اتفاق هم همیشگی نیست و فقط در دوران پریودتون هست!
    در مواردی هم که دخول انجام بشه گاهاً موقع ارضا زن برای مرد رو ماساژ میده تا ارضا بشه.

این نظر من بود امیدوارم سایر دوستان کامل تر راهنماییت کنن.

مورد دیگه اینکه در دوران پریودتون میتونید با هم رابطه و معاشقه داشته باشید و بجای استفاده از واژن برای ارضا از اندام دیگه استفاده کنید.
    یک حالتی که یکی از دوستان در همین سایت در مورد نحوه  ماساژ زن و مرد نوشته بودن این بود که  زن دستها رو به شکلی کنار هم قرار بده که حالت واژن درست بشه و آلت مرد رو بین دستاش بگیره.....
    یا استفاده از فضای بین دو سینه ......

رابطه مقعدی هم هست که اگر براتون قابل قبول باشه میتونید انجام بدین.

در کنار همه این روش ها و توصیه هایی که حتماً سایر دوستان بهتون ارائه میدن سعی کنید در مدت پریودتون از مواد غذایی محرک کمتر استفاده کنن.

تشکر شده توسط : 13 کاربر
  4. عزیزم معاشقه ای که همراه با نوازش ولمس عمیق و حتی خوردن وبوسیدن اندام یکدیگر باشه به نظر منطقی و به دور از خطر باشه.از یک پزشک زنان کمک بگیرید تا راه مناسبی بهتون بگن تا در صورت دخول کامل دچار عفونت نشین.

موفق باشید

5. سلام دوست عزیز
    دوستان جوابهای خوب و قانع کننده ای دادن
    منم چیزایی که میدونم میگم که در پایان یه جمع بندی خوبی داشته باشیم
    زنها در دوران پریودی فشار و درد زیادی در ناحیه مقعد و واژن حس میکنند و به علت خونریزی در واژن اگه رابطه ای برقرار بشه هم درد زیادی متحمل میشن هم احتمال عفونت برای هر دو طرف وجود داره
    برای همین هم هست که در دین اسلام رابطه چه مقعدی و چه واژنی منع شده
    اولین راهی که باید در این دوران انجام داد خوردن غذاهای با مزاج سرد هست توسط مرد(اینجور غذاها برای زن د راین دوران خوب نیست زن باید غذاهای گرم و سرشار از آهن میل کنه)
    غذاهای مزاج سرد شهوت مرد رو کم میکنه البته بجز برخی استثناها مثل زرشک
    کمتر در مقابل عوامل تحریک کننده قرار بگیرین(عکسهای تحریک کننده،حتی برنامه های ماهواره، زن لباسهای گشاد بپوشه و پوشیده باشه و ...)
    به نظر من برای زن زیاد خوب نیست که در دوران پریودی بره حموم چون سرد شدن شکن و کمرش میتونه در خونریزیش اثر بذاره و بطور مصنوعی خونریزی رو بند بیاره که بعد از پریودی زن حس نمیکنه که کامل تخلیه شده و سبک شده
    در ضمن اینکه خود موضوع پریودی ضعف میاره و حموم هم توان بدن رو میگیره و به نظر من در این دوران زنها باید از کارهایی که ضعف میاره پرهیز کنن
    در مورد رابطه هم اگه باز هم مایل بودن
    به نظر من اینه که مرد بعد از حموم و شیو کردن و همه اینا با یه رابطه گرم دهانی مرد ارضا بشه که هم مرد ارضا شده باشه و هم زن فکر نکنه مردشو داره به خود ارضایی می کشونه
    همیشه شاد و سلامت باشید
    بای

تشکر شده توسط : 13 کاربر
  6. جوابای متنوعی دیدم...
    این نوع رابطه میتونه برای همسرتون ارامش بخش باشه وحتی دیگه اذیت نشه چون گرم مزاج هم هستند انجام اینگونه کارها برای هر دو طرف لذت بخشه اینجوری نه شما اذیت میشید نه ایشون تو خواب ...اما اینکه بخواید حمام کنید در دوران پریود یکم ضرر داره سعی کنید با روشهای دیگه اونو ارضا کنید تا اروم شه..
    دوستمون به نکته خوبی اشاره کردند توع غذا میتونه تاثیر زیاد داشته باشه غذاهایی که میل جنسی رو کم میکنه یعنی تو اون دو.ران همسرتون استفاده کنند تا کمی از گرم بودنشون کاسته بشه..میتونید با معاشقه کمی طولانی این کارو راحت انجام بدید ..
    باید این تذکرم بدم که
    روابط جنسی  در دوره پریودی مضر است و هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی ضرر دارد پس توصیه نمی گردد. و ریسک مبتلا شدن به انواع بیماریهای جنسی تقریبا  بالا می باشد .

7. سلام
    من هم مثل دو دوست عزیز قبلی موافق همه گونه  رابطه در دوران پریود هستم الا رابطه انال و وازن سوا ی موارد اخلاقی تاکیدم بر حرمت گذاشتن  به شریک جنسی میباشد خیلی پسندیده نیست که توقع رو انقدر بالاببریم تا مرزی که یکی زجر بکشد تا دیگری کمی تنوع در کامجویی داشته باشد شاید که من بر خطا توصئه ای بدوستان میکنم ولی با کمال احترام اگر فقط یک دلیل منطقی را برای این توقع باشد منتی بر میگذارید که اگاهم کنید مسلما در صورت رضایت طرفین ایرادی نیست ولی بصورت کراهت یا حالتی از اجبار حالا یا با زبان بازی یا بزور فرقی نمی کند چون در انتها هردو حالت یک فطرتی ایجاد میکند که چندان خوشایند نیست  در انتها از سروران پیشکسوت یا اگر جسارتی نباشد از اقای دکتر خواهش میکنم نظر خودشان را بجهت بار ارزشی اش اعلام نمایند

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  8. این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  9. سلام.
    متشکر از همه ی دوستان به خاطر پاسخ ها شون
    از راهنمایی هاتون حتما استفاده خواهم کرد.

فقط یادم رفت به کم که من و همسرم بسیار مذهبی هستیم و منظور من از طرح پرسش، پیشنهاد روابطی غیر از رابطه ی واژینال و مقعدی بود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید