شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید! خیلی استرس دارم و نگرانم
    22سالمه پردم سالمه،به دلیل مشکل هورمونی و نامرتب بودن یریودم هر ماه از روز پنجمم قرص سیپروترون کامپاند مصرف می کنمبه مدت 21 روز،آخرین تاریخ پریودم21/5/90 بود که مدتش 7 روزه هستش،در تاریخ 27/5/90 از پریود تموم شدو و در تاریخ28/5/90 نزدیکی از پشت داشتم البته دخول واژن نبود،اما منی با آلت من متاسفانه تماس پیدا کرد! در تاریخ29/5/90 قرص اورژانسی مصرف کردم(لونژیل_که دقیق مصرفش کردم) یعنی فردای اون روز! و دوباره در تاریخ30/5/90 قرص ال دی به صورت اورزانسی8تا مصرف کردم،بعد از یک هفته پریود کامل شدم.در تاریخ 18/6/90 بی بی تستر استفاذه کردم نتیجه اش منفی بود.19/6/90 آزمایش خون دادم که نتیجه اس:
    BHCG.......13.93بود که رنج معمولیش female<2.2 بود
    حال با این اوصاف چرا برام بارداری مشکوک زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟! آیا احتمال بارداریم وجود دارد؟؟

2. mina68 نوشته است: سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید! خیلی استرس دارم و نگرانم
    22سالمه پردم سالمه،به دلیل مشکل هورمونی و نامرتب بودن یریودم قرص سیپروترون کامپاند مصرف می کنم(که از روز پنجم پریود مصرف کردم)،آخرین تاریخ پریودم21/5/90 بود که مدتش 7 روزه هستش،در تاریخ 27/5/90 از پریود تموم شدو و در تاریخ28/5/90 نزدیکی از پشت داشتم البته دخول واژن نبود،اما منی با آلت من متاسفانه تماس پیدا کرد! در تاریخ29/5/90 قرص اورژانسی مصرف کردم() یعنی فردای اون روز! و دوباره در تاریخ30/5/90 قرص ال دی به صورت اورزانسی8تا مصرف کردم،بعد از یک هفته پریود کامل شدم.در تاریخ 18/5/90 بی بی تستر استفاذه کردم نتیجه اش منفی بود.19/6/90 آزمایش خون دادم که نتیجه اس:
    حال با این اوصاف چرا برام بارداری مشکوک زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟! آیا احتمال بارداریم وجود دارد؟؟

دوست عزیز
    شما باردار نیستید
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. samar110 نوشته است: باسلام
    من ششم این ماه پریود شدم وبعد هفت روز پاک شدم .رفتم دکتر گفت مختصری عفونت داری وبرام اسیکلوویر واریترومایسین نوشت خوردم .ولی دوباره بعد از پاک شدنم .اول چند روز لکه بینی و بعدخون ریزی دارم  بادل درد .ازمایش خون هم دادم گفت باردار نیستی .نمیدونم میترسم
    تورو خدا کمکم کنید

باردار نیستید
    این لکه بینی ها به دلیل عفونته ...معمولا عفونت ها زود خوب نمیشن یکم طول میکشه..قبلا درباره لکه بینی قبل از پریودی نوشته شده..میتونید بخونید توی سایت

4. mina68 نوشته است: سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید! خیلی استرس دارم و نگرانم
    22سالمه پردم سالمه،به دلیل مشکل هورمونی و نامرتب بودن یریودم هر ماه از روز پنجمم قرص سیپروترون کامپاند مصرف می کنمبه مدت 21 روز،آخرین تاریخ پریودم21/5/90 بود که مدتش 7 روزه هستش،در تاریخ 27/5/90 از پریود تموم شدو و در تاریخ28/5/90 نزدیکی از پشت داشتم البته دخول واژن نبود،اما منی با آلت من متاسفانه تماس پیدا کرد! در تاریخ29/5/90 قرص اورژانسی مصرف کردم(لونژیل_که دقیق مصرفش کردم) یعنی فردای اون روز! و دوباره در تاریخ30/5/90 قرص ال دی به صورت اورزانسی8تا مصرف کردم،بعد از یک هفته پریود کامل شدم.در تاریخ 18/6/90 بی بی تستر استفاذه کردم نتیجه اش منفی بود.19/6/90 آزمایش خون دادم که نتیجه اس:

شما باردار نیستید مصرف اون قرص ها مانع بارداری میشه..احتمال اشتباه در ازمایشگاه بوده ..
    اگه اطمینان میخواید حاصل کنید یه ازمایش دیگه بدید..
    پریودی هم نتیجه عدم بارداریه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. zendegi32 نوشته است: دوستان لطفا کمک کنید ،

من اوایل اردیبهشت ماه با دوست دخترم رابطه داشتم و متاسفانه مایع منی روی واژن ایشان ریخت ( پرده بکارت دارند ) ، بعدش براش قرص اورژانسی گرفتم که مصرف کند اما نگرانم که نخورده باشد ... در واقع سطح مالی دوست دخترم پایین است و شرایط خوبی ندارد و من نگرانم با وجود اینکه دختر خوبی هست بخواد هرطور شده از من باردار بشه و ...

خلاصه "بعد از 30 روز از رابطه" من ازش به زور بی بی چک گرفتم که منفی بود ، ولی بازهم نگران بودم و "بعد از 45 روز از رابطه" مجددا به اجبار تست خون گرفتم که بتا 1 بود یعنی منفی ...

اما الان در حدود 4.5 ماه که از اون رابطمون گذشته احساس می کنم کمی شکمش بالا اومده ، البته شاید هم من زیادی نگران هستم!!!

خلاصه خیلی نگرانم ... آیا احتمال بارداری با شرایط فوق وجود داره ؟

یک سوال دیگه ، البته پزشکی نیست و قانونیه که از همه بابت مطرح کردن در اینجا عذرخواهی می کنم اما جای دیگه ای رو ندارم ، اگر بر فرض از من حامله باشه چی میشه ؟ آیا در آینده من میتونم از کشور خارج بشم ؟

لطفا کمک کنید ، واقعا نگرانم و به دوست دخترم مشکوکم ...
    آیا با منفی بودن بی بی چک و آزمایش خون بتا بعد از حدود 40 روز از رابطه میتونم به عدم بارداری مطمئن باشم ؟ چیکار باید بکنم ؟

6. zendegi32 نوشته است:
    zendegi32 نوشته است: دوستان لطفا کمک کنید ،

من اوایل اردیبهشت ماه با دوست دخترم رابطه داشتم و متاسفانه مایع منی روی واژن ایشان ریخت ( پرده بکارت دارند ) ، بعدش براش قرص اورژانسی گرفتم که مصرف کند اما نگرانم که نخورده باشد ... در واقع سطح مالی دوست دخترم پایین است و شرایط خوبی ندارد و من نگرانم با وجود اینکه دختر خوبی هست بخواد هرطور شده از من باردار بشه و ...

خلاصه "بعد از 30 روز از رابطه" من ازش به زور بی بی چک گرفتم که منفی بود ، ولی بازهم نگران بودم و "بعد از 45 روز از رابطه" مجددا به اجبار تست خون گرفتم که بتا 1 بود یعنی منفی ...

اما الان در حدود 4.5 ماه که از اون رابطمون گذشته احساس می کنم کمی شکمش بالا اومده ، البته شاید هم من زیادی نگران هستم!!!

خلاصه خیلی نگرانم ... آیا احتمال بارداری با شرایط فوق وجود داره ؟

یک سوال دیگه ، البته پزشکی نیست و قانونیه که از همه بابت مطرح کردن در اینجا عذرخواهی می کنم اما جای دیگه ای رو ندارم ، اگر بر فرض از من حامله باشه چی میشه ؟ آیا در آینده من میتونم از کشور خارج بشم ؟

لطفا کمک کنید ، واقعا نگرانم و به دوست دخترم مشکوکم ...
    آیا با منفی بودن بی بی چک و آزمایش خون بتا بعد از حدود 40 روز از رابطه میتونم به عدم بارداری مطمئن باشم ؟ چیکار باید بکنم ؟

اره ازمایش بتا ازمایش مطمئنیه..
    اونم بعد از چهل روز ...
    مصرف قرص هم داشتند.باردار نیستند..ازمایش که منفی باشه باردار نیستند...بعد از اون رابطه پریود شدند.اگه شدند که کاملا بارداری منتفیه..

7. با عرض سلام احسان 26 ساله
    بنده با نامزدم در روز 19 پس از پاک شدن از خون قاعدگی که میشه روز 26 سیکل،نزدیکی داشتم که منی هم در واژن نریخت اما شک هایی وجود داشت برای اطمینان 7 ساعت پس از نزدیکی 4 عدد قرص ال دی و 12 ساعت بعد به همین ترتیب استفاده کرد.با توجه به روز نزدیکی که ذکر کردم و روش اورژانسی احتمال حاملگی چقدر است؟

8. با سلام

من روز 10 پریودم  یه معاشقه داشتم که هم من و هم طرف مقابلم شلوار و لباس زیر داشتیم  آیا امکان بارداری  تو روز 10 و باتوجه به داشتن لباس وجود دارد؟

9. raha_taranom نوشته است: با سلام

من روز 10 پریودم  یه معاشقه داشتم که هم من و هم طرف مقابلم شلوار و لباس زیر داشتیم  آیا امکان بارداری  تو روز 10 و باتوجه به داشتن لباس وجود دارد؟

سلام دوست عزیز اگر هر دوتون لباس زیر به تن داشتین بارداری صورت نمیگیره پس نگران نباشید

10. ehsan777 نوشته است: با عرض سلام احسان 26 ساله
    بنده با نامزدم در روز 19 پس از پاک شدن از خون قاعدگی که میشه روز 26 سیکل،نزدیکی داشتم که منی هم در واژن نریخت اما شک هایی وجود داشت برای اطمینان 7 ساعت پس از نزدیکی 4 عدد قرص ال دی و 12 ساعت بعد به همین ترتیب استفاده کرد.با توجه به روز نزدیکی که ذکر کردم و روش اورژانسی احتمال حاملگی چقدر است؟

روش اورژانسی را صحیح مصرف کردید، احتمال بارداری وجود ندارد.
    حتی اگر در موعد مقرر پریود چند روز تأخیر داشت این میتونه بخاطر عوارض جانبی قرص LD باشه پس نگران نباشید.

11. تا به حال بارداری از روی شلوار گزارش شده ؟؟ البته معذرت می خواهم مجدداً سوال کردم  چون من واقعاً واسواس دارم و این بهتر بگم اولین معاشقه من  بوده؟

12. raha_taranom نوشته است: تا به حال بارداری از روی شلوار گزارش شده ؟؟ البته معذرت می خواهم مجدداً سوال کردم  چون من واقعاً واسواس دارم و این بهتر بگم اولین معاشقه من  بوده؟

دوست عزیز
    بارداری از روی لباس رخ نمیده
    نگران نباشید

13. سلام من رابطه محافظت نشده روز 7 پریودیم داشتم که از روش اورژانسی استفاده کردم ولی هنوز 35 روز از پریودیم میگذره که هنوز پریود نشدم.آیا من حامله ام؟؟؟

14. ana67 نوشته است: سلام من رابطه محافظت نشده روز 7 پریودیم داشتم که از روش اورژانسی استفاده کردم ولی هنوز 35 روز از پریودیم میگذره که هنوز پریود نشدم.آیا من حامله ام؟؟؟

سلام. اختلال پریودی در شما دلیل دیگری داشته است؛ مانند استرس، تغذیه، مصرف قرص های ضد بارداری یا هر عاملی که باعث تغییر در مکانیسم زنانگی شما شده باشد.
    اما رابطه محافظت نشده شما به این دلیل که در روز پرخطری انجام نشده است، احتمال کمی می رود که موثر در اختلال فوق الذکر باشد. برای اطمینان نیز می توانید به پزشک مراجعه نمایید (که به خاطر اختلال پریودی حتما لازم است تا معاینه شوید) و آزمایش BHCG خون انجام دهید.

شاد باشید.

15. ana67 نوشته است: سلام من رابطه محافظت نشده روز 7 پریودیم داشتم که از روش اورژانسی استفاده کردم ولی هنوز 35 روز از پریودیم میگذره که هنوز پریود نشدم.آیا من حامله ام؟؟؟

تست بتا داده اید؟
    اختلال در پریودی میتونه عوارض قرص جلوگیری باشه...
    اگه بیشتر از دوماه شد حتما چکاب کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 111
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید