شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. tannaz9267 نوشته است: سلام من 3 روز قبل از پریودم با نامزدم بودم که فقط آلتشو به من مالید
    آب منی هم اومد اما به واژنم برخورد نکرد...
    اما بعدش که پاک کرد دوباره مالید...و اینکه واژن منو با همون دستمال آغشته به آب منی خشک کرد
    من 3 روز بعد پریود شدم و 5 روز هم طول کشید مثل همیشه آیا احتمال بارداری هست؟

با سلام .
    دوست عزیز اصلا جای نگرانی وجود ندارد. چون رابطه شما در زمان پر خطر در دوره قاعدگی(در فردی سالم با قاعدگی منظم 28 روزه – بین روزهای 11 تا 17 می باشد یعنی اگر در این روزها نزدیکی محافظت نشده داشتید، احتمال بارداری زیاد وجود دارد )نبوده است احتمال بارداری اصلا وجود ندارد و چون پریود شدید این خود به معنی باردارنبودن شما می باشد.

2. با عرض سلام تشکر بابت سایت خوبتون
    اگه میشه جواب سوالما بدین و منا از نگرانی در بیارین
    من یک هفته پیش یعنی 4شنبه شب با نامزدم رابطه معقدی داشتم و از کاندوم هم استفاده کردم ولی به دلیل حساسیت زیادم خیلی نگرانم که نکنه کمی مثلا پیشاب یا منی از کنار کاندوم بیرون امده باشد و وقتی که با دسما کاغذی اطراف آلت خودم و واژن نامزدما تمیز میکردم به اون منتقل شده باشه و باعث بارداریش بشه.نامزدم باید تقریبا 10 روز دیگه پریود میشده ولی بخاطر لکه بینی در روز شنبه و تداوم اون تا امروز که 4شنبه باشه به دکتر میره و دکتر براش سونوگرافی مینویسه و نتیجه سونوگرافی اینه که دکتر بهش میگه کیست داره.حالا من این سوالا دارم که اگه خدای نکرده حاملگی صورت گرفته باشه بعد از یه هفته تو سونوگرافی نشون میده؟چون اگه نشون بده باید الان خیالم راحت باشه که حامله نیست>البته اینم بگم که خیلی نسبت به این موضوعا حساس شدم و هر چی هم تو رابطه جنسی رعایت کنم بعدش دوباره میرم تو فکر که نکنه مثلا حواسم نبوده.... یا نکنه حامله بشه
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

3. mostafa12 نوشته است: با عرض سلام تشکر بابت سایت خوبتون
    من یک هفته پیش یعنی 4شنبه شب با نامزدم رابطه معقدی داشتم و از کاندوم هم استفاده کردم ولی به دلیل حساسیت زیادم خیلی نگرانم که نکنه کمی مثلا پیشاب یا منی از کنار کاندوم بیرون امده باشد و وقتی که با دسما کاغذی اطراف آلت خودم و واژن نامزدما تمیز میکردم به اون منتقل شده باشه و باعث بارداریش بشه.نامزدم باید تقریبا 10 روز دیگه پریود میشده ولی بخاطر لکه بینی در روز شنبه و تداوم اون تا امروز که 4شنبه باشه به دکتر میره و دکتر براش سونوگرافی مینویسه و نتیجه سونوگرافی اینه که دکتر بهش میگه کیست داره.حالا من این سوالا دارم که اگه خدای نکرده حاملگی صورت گرفته باشه بعد از یه هفته تو سونوگرافی نشون میده؟چون اگه نشون بده باید الان خیالم راحت باشه که حامله نیست>البته اینم بگم که خیلی نسبت به این موضوعا حساس شدم و هر چی هم تو رابطه جنسی رعایت کنم بعدش دوباره میرم تو فکر که نکنه مثلا حواسم نبوده.... یا نکنه حامله بشه
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

دوست عزیز
    از طریق رابطه مقعدی بارداری امکان پذیر نیست
    همچنین شما از کاندوم هم استفاده نموده اید
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. hooman-2010 نوشته است:
    yasyyy نوشته است: سلام

من 4 مرداد ماه پريود شدم و 21 مرداد ماه يه رابطه ي جنسي نا خواسته داشتم چون تقريبا بيهوش بودم نميدونم مايع مني با واژن تماس داشته يا نه مييدونم كه دخول صورت نگرفته و باكره هستم وقتي به هوش اومدم از ترس زياد 4 تا قرص سپروتن خوردم  و 12 ساعت بعد بازم چهار تا خوردم و باز هم به خاطر ترسم فرداش هم 4 تا خوردم
    الان جايي خوندم سپروتن اثري براي جلوگيري نداره

5 شهريور طبق معمول پريود شدم و پريودم عادي بود الان 22 شهريوره و من از ديورز لكه بيني دارم لكه هاي قرمز تيره تا قهوه اي
    خيلي ميترسم و نگرانم ممكنه باردار باشم
    خواهش ميكنم سريع جواب بدين خيلي استرس دارم

سلام
    نگران نباشید.پریود========عدم بارداری

اگه پریود شدید دیگه امکان بارداری منتفی است.

شرمنده من دوباره مزاحم ميشم

شما مطمئنيد كه پريود شدن كاملا امكان بارداري رو صفر ميكنه؟
    من روز 17 هم سيكل پريودم رابطه داشتم و روز پر خطريه ولي چهار شهريور بعد از 14 روز طبيعي پريود شدم

پس اين لكه بيني دو روزه واسه ي چي چيه؟
    با درد هم همراهه...هنوز درد دارم

بعد يه سوال ديگه اون 12 تا سيپروتني كه من خوردم اصلا تاثيري نداشته اگه من باردار شده بوده باشم؟

بعد اگه من الان بخوام با بيبي چك تست كنم بايد بيست و سه روز از آخرين روز پريود قبل رابطه بگذره يا پريود بعد رابطم

ممنون

5. yasyyy نوشته است:
    hooman-2010 نوشته است:
    yasyyy نوشته است: سلام

من 4 مرداد ماه پريود شدم و 21 مرداد ماه يه رابطه ي جنسي نا خواسته داشتم چون تقريبا بيهوش بودم نميدونم مايع مني با واژن تماس داشته يا نه مييدونم كه دخول صورت نگرفته و باكره هستم وقتي به هوش اومدم از ترس زياد 4 تا قرص سپروتن خوردم  و 12 ساعت بعد بازم چهار تا خوردم و باز هم به خاطر ترسم فرداش هم 4 تا خوردم
    الان جايي خوندم سپروتن اثري براي جلوگيري نداره

5 شهريور طبق معمول پريود شدم و پريودم عادي بود الان 22 شهريوره و من از ديورز لكه بيني دارم لكه هاي قرمز تيره تا قهوه اي
    خيلي ميترسم و نگرانم ممكنه باردار باشم
    خواهش ميكنم سريع جواب بدين خيلي استرس دارم

سلام
    نگران نباشید.پریود========عدم بارداری

اگه پریود شدید دیگه امکان بارداری منتفی است.

شرمنده من دوباره مزاحم ميشم

شما مطمئنيد كه پريود شدن كاملا امكان بارداري رو صفر ميكنه؟
    من روز 17 هم سيكل پريودم رابطه داشتم و روز پر خطريه ولي چهار شهريور بعد از 14 روز طبيعي پريود شدم

پس اين لكه بيني دو روزه واسه ي چي چيه؟
    با درد هم همراهه...هنوز درد دارم

بعد يه سوال ديگه اون 12 تا سيپروتني كه من خوردم اصلا تاثيري نداشته اگه من باردار شده بوده باشم؟

بعد اگه من الان بخوام با بيبي چك تست كنم بايد بيست و سه روز از آخرين روز پريود قبل رابطه بگذره يا پريود بعد رابطم

ممنون

بله خانم.سایت رو مطالعه کنید متوجه میشید.پریود =عدم بارداری است.لکه بینی هم ممکنه بخاطره مصرف قرص ها باشه که باعث شده هورموناتون به هم بریزه.

6. سلام
    من و همسرم 5 بار كه اقدام به بارداري كرديم اما هنوز موفق نشديم از زماني كه ديگر جلوگيري نمي كنم هميشه قبل از پريود لكه بيني دارم  كه قبلا اين طور نبوده آيا اين طبيعي است؟ سيكل پريود من 28 روزه مي باشد. كمي نگرانم آخه 5 ماه اقدام بي فايده بوده .لطفا راهنمائي بفرمائيد.
    باتشكر

7. parnia12656 نوشته است: سلام
    من و همسرم 5 بار كه اقدام به بارداري كرديم اما هنوز موفق نشديم از زماني كه ديگر جلوگيري نمي كنم هميشه قبل از پريود لكه بيني دارم  كه قبلا اين طور نبوده آيا اين طبيعي است؟ سيكل پريود من 28 روزه مي باشد. كمي نگرانم آخه 5 ماه اقدام بي فايده بوده .لطفا راهنمائي بفرمائيد.
    باتشكر

همسرتون باید آزمایش اسپرم انجام دهند تا معیارهای لازم در خصوص میزان باروری موفق سنجیده شود.
    شما هم در طی آزمایشها و سونوگرافی از وضعیت تنبلی تخمدان یا وجود کیست تخمدان مطلع شوید.
    درغیر اینصورت باید سایر موارد مانند: اختلال در تخمك گذاری - اختلال در لوله های رحمی – آندومتريوز - اختلال درگردن رحم يا رحم و مشكلات دستگاه ايمنی بدن بررسی شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. mostafa12 نوشته است: با عرض سلام تشکر بابت سایت خوبتون
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

با توجه به وجود کیست در نتیجه ی سونوگرافی، لکه بینی می تواند ناشی از کیست تخمدان باشد.
    برای تشخیص قطعی و مطمئن احتمال بارداری، می بایست آزمایش خون Beta hcg انجام دهند. اگر مقدار هورمون hcg کمتر از 5 باشد احتمال بارداری 100% منتفی است.
    توصیه میشه 7 روز پس از تأخیر در خونریزی، آزمایش بتا انجام شود تا موارد کاذب به حداقل رسیده و در صورت وجود بارداری سطوح هورمون به مقدار قابل ملاحظه تری برسد.

9. parnia12656 نوشته است: سلام
    باتشكر

علاوه بر توصیه های جناب همشهری از عفونت نداشتن هم مطمئن بشید..
    دادن یه سونو الزامی است.
    همچنین التهاب پروستات یا پروستاتیت هم میتونه علت عدم باروری بشه

10. mostafa12 نوشته است: با عرض سلام تشکر بابت سایت خوبتون
    پیشاپیش ممنون از جوابتون

یه نکته رو باید متذکر بشم
    در صورت ارتباط اسپرم با ناحیه واژن احتمال بارداری افزایش پیدا میکنه چون دهانه اون خاصین مکش فوق العاده بالایی داره.(حتی جنبه پاک کردن با دستمال)
    اما چون امکان کیست داده شده این احتمال کم میشه..
    سعی کنید کمی با احتیاط تر برخورد کنید..
    طبق گفته hamshahriباید ازمایش بدهید تا مطمئن شئید و ترجیحا 7-8روز بعد از پس از تاخیری...

11. nima667769 نوشته است:
    parnia12656 نوشته است: سلام
    باتشكر

علاوه بر توصیه های جناب همشهری از عفونت نداشتن هم مطمئن بشید..
    دادن یه سونو الزامی است.
    همچنین التهاب پروستات یا پروستاتیت هم میتونه علت عدم باروری بشه

یه توضیح دیگه میخواستم بدم که این مطلبو کامل کنه البته با اجازه
    ناهنجاري هاي مربوط به ساختمان بدن
    بعضي عوامل نظير بسته بودن لوله هاي خروج اسپرم (دفران، اپيديديم)‌ سبب ناباروري در مردان مي شود . بسته شدن لوله هاي خروج اسپرم مي تواند به علل مادرزادي، نقص ژنتيكي، عفونت ها يا التهاب هاي دستگاه ادراري – تناسلي باشد. البته جاي جراحي هاي قبلي نيز مي تواند اين لوله ها را ببندند.

بعضی از عوامل ژنتیکی بر ناباروری مردان تاثیر می گذارند، در حالی که بعضی عوامل دیگر بر روی هر دو جنس و یا فقط بر روی زنان تاثیر گذارند. برای مثال جابجایی های کروموزومی می تواند بر روی مردان و زنان تاثیر بگذارد اما سندروم کلاین فلتر که در آن ترکیب کروموزوم های جنسی به صورت XXY در می آید تنها مختص مردان است و سندروم ترنر که در آن بیمار فقط دارای کروموزوم جنسی X است تنها مختص زنان است.     
    عدم توانایی جرکت اسپرم و اختلالات هورمونی هم هست
    البته ببخشید اینقدر توضیح دادم

12. سلام
    آيا كم و يا قطع ترشحات واژن از نشانه هاي بارداريه؟ احتمال بارداري با ترشحات قبل از انزال مرد البته با وجود بكارت چند درصد ميتونه باشه ؟ سه دروه عادت آخر من به اين ترتيب بوده 13 تير-11مرداد-15 شهريور  كه اين آخري با تاخير و متفاوت با حالتهاي قبلي بوده  يعني من اصولا" زمان عادت درد شكم دارم و تا 4-5 روز خونريزي كه اينبار بدون درد و خونريزي 3روز بود به صورت لخته و بعدش ترشحات كدر ، الان كه 10 روز از اولين روز عادتم گذشته درد در زير شكم دارم و ترشحاتم كم شده ، چيز ديگه هم كه هستش من چند وقت قبل از آخرين عادتم 2-3 روز دماي بالاي بدن و تكرر ادرار داشتم كه ميگن نشانه بارداريه و ممكنه اون خونريزي عادت نبوده باشه و در نتيجه جفتگيري يا همچين چيزي بوده !!!!!!!!!!!!!!
    حالا اينها علامت چه چيزي هستن؟؟؟؟؟؟؟؟

13. bahar3 نوشته است: سلام
    آيا كم و يا قطع ترشحات واژن از نشانه هاي بارداريه؟ احتمال بارداري با ترشحات قبل از انزال مرد البته با وجود بكارت چند درصد ميتونه باشه ؟ سه دروه عادت آخر من به اين ترتيب بوده 13 تير-11مرداد-15 شهريور  كه اين آخري با تاخير و متفاوت با حالتهاي قبلي بوده  يعني من اصولا" زمان عادت درد شكم دارم و تا 4-5 روز خونريزي كه اينبار بدون درد و خونريزي 3روز بود به صورت لخته و بعدش ترشحات كدر ، الان كه 10 روز از اولين روز عادتم گذشته درد در زير شكم دارم و ترشحاتم كم شده ، چيز ديگه هم كه هستش من چند وقت قبل از آخرين عادتم 2-3 روز دماي بالاي بدن و تكرر ادرار داشتم كه ميگن نشانه بارداريه و ممكنه اون خونريزي عادت نبوده باشه و در نتيجه جفتگيري يا همچين چيزي بوده !!!!!!!!!!!!!!

كم شدن ترشحات بيشتر بدنبال تغييرات هورموني (در اثر مصرف دارو - حاملگی و شرايط روحی ) رخ می دهد. در صورتي كه شما براي 3 ماه متوالی اين حالت را داشتيد و هر ماه ترشح شما كم شد٬ نياز به بررسی خواهيد داشت.
    تغییر دو سه روزه در قاعدگی، مشکل خاصی نیست. اما اگر فاصله بین دو پریود به کمتر از 25 روز یا بیشتر از 35 روز برسد، باید با پزشک مشورت کنید.
    استرس، اضطراب و اتفاقات نگران‌کننده و ایجاد اختلالاتی در ترشح پروژسترون می توانند سبب قاعدگی نامنظم شوند.
    احتمال بارداری با پیشاب (یا به قول شما ترشحات قبل از انزال) می تواند وجود داشته باشد و داشتن پرده بکارت در عدم بارداری نمی تواند تضمین کننده باشد بنابراین اگر قصد باردارشدن نداشته باشید، حتی پیشاب هم نباید با واژن شما در تماس باشد.
    اینکه اشاره کردید به افزایش دمای بدن و تکرر ادرار، احتمال دارد به خاطر تغییرات هورمونی ناشی از قاعدگی باشد. هرچند تکرر ادرار و افزایش دمای بدن در خانم های باردار وجود دارد، ولی آزمایش خون Beta hcg در تشخیص بارداری می تواند مؤثر باشد.

14. bahar3 نوشته است: سلام

سلام در مورد دمای بدن شما باید عرض کنم که همه خانم ها در زمان پریودی 2-5درجه افزایش دما میگیرند که بعد از پریودی رفع میشود ولی نشانه بارداری با دما و حرارت زمانی است که دمای بدن تا دو هفته بالا باشد و پایین نیاید یعنی سیر نسبتا صعودی داشته باشد این نشانه بارداریه..
    دمای عادی بدن انسان دمایی که شب از خواب بیدار میشه
    درمورد زمان پریودی جناب همشهری درست میگه تعویق در پریودی بین 2تا4روز مشکل نداره..زمانی مشکل داره میشه که 35روز بیشتر شه..یا کمتر از 24 روز...
    زیاد شدن میزان هورمون پروژسترون هم میتونه کمی درد در زیر شکم ایجاد کنه چون روده ها حرکتشون کند میشه و غذا به خوبی هضم نمیشه..

15. samar110

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    من ششم این ماه پریود شدم وبعد هفت روز پاک شدم .رفتم دکتر گفت مختصری عفونت داری وبرام اسیکلوویر واریترومایسین نوشت خوردم .ولی دوباره بعد از پاک شدنم .اول چند روز لکه بینی و بعدخون ریزی دارم  بادل درد .ازمایش خون هم دادم گفت باردار نیستی .نمیدونم میترسم
    تورو خدا کمکم کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 24 از 111
رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید