شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. سلام
    این دومین بار که سوالم و می پرسم
    من 27 سال سن دارم 4 سال ازدواج کردم و 3 سال و نیم که با کاندوم جلوگیری می کنم و از اردیبهشت امسال واسه باردار شدن اقدام کردیم اما هنوز وفق نشدیم سیکل من منظم و 28 روزه است و اواسط سیکل همیشه دردی در قسمت تحتانی شکم(گاهی سمت راست و گاهس سمت چپ)احساس می کنم .آیا برای نا امید شدن زود است .در ضمن در این مدت 5 ماه دکتر هم نرفتم
    لطفا راهنمائی کنید

2. Hamshahri نوشته است:
    mohammadjoon26 نوشته است: باسلام خدمت تمام دوستان عزیز لطفا کمکم کنید یه سوال اورژانسی ایا منی اگه روی واژن بریزه اما زود شسته بشه بازم احتمال حاملگی هست من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم بدون محافظ ونامزدم منی رو داخل مقعد ریخت کمی از اون بیرون امد ولی فورا شستم ایا احتمالش هست که حاملگی اتفاق بیفته.یه سوال دیگه دیشب من با تامزدم رابطه داشتم که درست روز تخمک گذاری بود چون کاندوم بی حسی ایجاد کرده بود نامزدم کاندوم رو در اوردوالتش رو با دستمال تمیز کردوادامه داد وقبل از انزال در اورد ایا به این صورت احتمال بارداری هست من خیلی نگرانم لطفا زودتر جواب بدید ممنون

اگر منی روی واژن بریزه باید بلافاصله با دستمال پاکش کنید و هرچه زودتر به طور کامل شستشو دهید تا احتمال ریسک بارداری کاهش پیدا کند.
    در روز تخمک گذاری اگر فکر می کنید منی به واژن رسیده باشه می بایست حداکثر تا 3 روز پس از رابطه محافظت نشده در یک روش پیشگیری از بارداری از قرصهای جلوگیری در روش اورژانسی استفاده کنید.

اگه مایع پیش اب یا منی رو با دستمال از روی الت پاک کنی بعد بدون کاندوم رابطه رو انجام بدیم بازم احتمال بارداری هست وقبل از انزال خارج بشه

3. mohammadjoon26 نوشته است:
    Hamshahri نوشته است:
    mohammadjoon26 نوشته است: باسلام خدمت تمام دوستان عزیز لطفا کمکم کنید یه سوال اورژانسی ایا منی اگه روی واژن بریزه اما زود شسته بشه بازم احتمال حاملگی هست من با نامزدم رابطه مقعدی داشتم بدون محافظ ونامزدم منی رو داخل مقعد ریخت کمی از اون بیرون امد ولی فورا شستم ایا احتمالش هست که حاملگی اتفاق بیفته.یه سوال دیگه دیشب من با تامزدم رابطه داشتم که درست روز تخمک گذاری بود چون کاندوم بی حسی ایجاد کرده بود نامزدم کاندوم رو در اوردوالتش رو با دستمال تمیز کردوادامه داد وقبل از انزال در اورد ایا به این صورت احتمال بارداری هست من خیلی نگرانم لطفا زودتر جواب بدید ممنون

اگر منی روی واژن بریزه باید بلافاصله با دستمال پاکش کنید و هرچه زودتر به طور کامل شستشو دهید تا احتمال ریسک بارداری کاهش پیدا کند.
    در روز تخمک گذاری اگر فکر می کنید منی به واژن رسیده باشه می بایست حداکثر تا 3 روز پس از رابطه محافظت نشده در یک روش پیشگیری از بارداری از قرصهای جلوگیری در روش اورژانسی استفاده کنید.

اگه مایع پیش اب یا منی رو با دستمال از روی الت پاک کنی بعد بدون کاندوم رابطه رو انجام بدیم بازم احتمال بارداری هست وقبل از انزال خارج بشه

در این هنگام ممکنه مایع منی در آلت وجود داشته باشه که در حین دخول مقداری داخل واژن ریخته بشه از این رو مصرف روش اورژانسی در پیشگیری از بارداری ناخواسته جلوگیری می کند.
    در روابط محافظت نشده حتماً باید از عدم پیشاب و مایع منی در آلت مطمئن بود سپس اقدام به نزدیکی کرد چون اگر مایع منی روی واژن بریزه بعد با دستمال پاکش کنید و مجدد رابطه داشته باشید باز هم ریسک بارداری وجود دارد چون هنوز هم پیشاب و منی در آلت وجود داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. mohammadjoon26 نوشته است:
    Hamshahri نوشته است:

مایع پیشاب به خودی خود ایجاد بارداری نمیکنه اما اگر در طول روز برای بار دوم یا چندم رابطه داشته باشید بطوریکه در بار های قبل انزال صورت گرفته باشه ممکن هست مقداری اسپرم در الت مونده باشه ودر نزدیکه بار دوم به همراه پیشاب بیرون بیاد در این حالت هست که احتمال بارداری با پیشاب وجود داره!

5. maryam12tt نوشته است: سلام من یه رابطه ی محافظت شده بدون دخول ( فقط تماس آلت ها ) با کاندوم داشتم اما از اطراف کاندوم کمی بیرون ریخته بود و شک کردم که با واژنم تماس داشته به خاطر شکی که داشتم 18 ساعت بعد از رابطه 2 قرص نونژیل خوردم و 12 ساعت بعد دو تای دیگه ( می خواستم ال دی بخورم رفتم دکتر نونژیل برام نوشت)
    میخواستم بدونم آیا بازم احتمال بارداری هست ؟!آخه می گن قرصا حالت تهوع میاره ولی من اصلا هیچ حالتی نداشتم نکنه اثر نکرده ؟! هنوز چند ساعت از خوردن قرص نوبت دوم می گذره و هیچ لکی ندیدم پس کی میاد ؟!
    البته من قبلا 8 ماه به خاطر کیست به طور مرتب یاسمین مصرف کردم و تو مدت مصرف حالت تهوع نداشتم و الانم 4 ماهه مصرفشو قطع کردم نمی خورم دیگه

احتمال حاملگیتون نزدیک به صفره در این شرایط

6. samar110

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    اقای دکتر من این ماه ششم پریود شدم پاک شدم تمام شد.رفتم دکتر گفت کمی عفونت داری وبرام قرص اسیکلوویر واریترومایسین نوشت.ولی چهار پنج روز بعد از پاک شدنم الان لک بینی وکمی خونریزی ودل درد دارم. ازمایش خون هم برای بارداری دادم منفی بود ودکتر گفت این حالتت مشلکی نیست.حالا از شما جناب دکترمیخواستم منو راهنمایی کنید هرچه سریعتر

7. سلام

من 4 مرداد ماه پريود شدم و 21 مرداد ماه يه رابطه ي جنسي نا خواسته داشتم چون تقريبا بيهوش بودم نميدونم مايع مني با واژن تماس داشته يا نه مييدونم كه دخول صورت نگرفته و باكره هستم وقتي به هوش اومدم از ترس زياد 4 تا قرص سپروتن خوردم  و 12 ساعت بعد بازم چهار تا خوردم و باز هم به خاطر ترسم فرداش هم 4 تا خوردم
    الان جايي خوندم سپروتن اثري براي جلوگيري نداره

5 شهريور طبق معمول پريود شدم و پريودم عادي بود الان 22 شهريوره و من از ديورز لكه بيني دارم لكه هاي قرمز تيره تا قهوه اي
    خيلي ميترسم و نگرانم ممكنه باردار باشم
    خواهش ميكنم سريع جواب بدين خيلي استرس دارم

8. دوستان لطفا کمک کنید ،

من اوایل اردیبهشت ماه با دوست دخترم رابطه داشتم و متاسفانه مایع منی روی واژن ایشان ریخت ( پرده بکارت دارند ) ، بعدش براش قرص اورژانسی گرفتم که مصرف کند اما نگرانم که نخورده باشد ... در واقع سطح مالی دوست دخترم پایین است و شرایط خوبی ندارد و من نگرانم با وجود اینکه دختر خوبی هست بخواد هرطور شده از من باردار بشه و ...

خلاصه "بعد از 30 روز از رابطه" من ازش به زور بی بی چک گرفتم که منفی بود ، ولی بازهم نگران بودم و "بعد از 45 روز از رابطه" مجددا به اجبار تست خون گرفتم که بتا 1 بود یعنی منفی ...

اما الان در حدود 4.5 ماه که از اون رابطمون گذشته احساس می کنم کمی شکمش بالا اومده ، البته شاید هم من زیادی نگران هستم!!!

خلاصه خیلی نگرانم ... آیا احتمال بارداری با شرایط فوق وجود داره ؟

یک سوال دیگه ، البته پزشکی نیست و قانونیه که از همه بابت مطرح کردن در اینجا عذرخواهی می کنم اما جای دیگه ای رو ندارم ، اگر بر فرض از من حامله باشه چی میشه ؟ آیا در آینده من میتونم از کشور خارج بشم ؟

9. yasyyy نوشته است: سلام

من 4 مرداد ماه پريود شدم و 21 مرداد ماه يه رابطه ي جنسي نا خواسته داشتم چون تقريبا بيهوش بودم نميدونم مايع مني با واژن تماس داشته يا نه مييدونم كه دخول صورت نگرفته و باكره هستم وقتي به هوش اومدم از ترس زياد 4 تا قرص سپروتن خوردم  و 12 ساعت بعد بازم چهار تا خوردم و باز هم به خاطر ترسم فرداش هم 4 تا خوردم
    الان جايي خوندم سپروتن اثري براي جلوگيري نداره

5 شهريور طبق معمول پريود شدم و پريودم عادي بود الان 22 شهريوره و من از ديورز لكه بيني دارم لكه هاي قرمز تيره تا قهوه اي
    خيلي ميترسم و نگرانم ممكنه باردار باشم
    خواهش ميكنم سريع جواب بدين خيلي استرس دارم

سلام
    نگران نباشید.پریود========عدم بارداری

اگه پریود شدید دیگه امکان بارداری منتفی است.

10. zendegi32 نوشته است: دوستان لطفا کمک کنید ،

من اوایل اردیبهشت ماه با دوست دخترم رابطه داشتم و متاسفانه مایع منی روی واژن ایشان ریخت ( پرده بکارت دارند ) ، بعدش براش قرص اورژانسی گرفتم که مصرف کند اما نگرانم که نخورده باشد ... در واقع سطح مالی دوست دخترم پایین است و شرایط خوبی ندارد و من نگرانم با وجود اینکه دختر خوبی هست بخواد هرطور شده از من باردار بشه و ...

خلاصه "بعد از 30 روز از رابطه" من ازش به زور بی بی چک گرفتم که منفی بود ، ولی بازهم نگران بودم و "بعد از 45 روز از رابطه" مجددا به اجبار تست خون گرفتم که بتا 1 بود یعنی منفی ...

اما الان در حدود 4.5 ماه که از اون رابطمون گذشته احساس می کنم کمی شکمش بالا اومده ، البته شاید هم من زیادی نگران هستم!!!

خلاصه خیلی نگرانم ... آیا احتمال بارداری با شرایط فوق وجود داره ؟

یک سوال دیگه ، البته پزشکی نیست و قانونیه که از همه بابت مطرح کردن در اینجا عذرخواهی می کنم اما جای دیگه ای رو ندارم ، اگر بر فرض از من حامله باشه چی میشه ؟ آیا در آینده من میتونم از کشور خارج بشم ؟

سلام

آزمایش خون مطمین ترین راه تشخیص بارداری و عدم بارداری است.اگر منفی بوده و با توجه به اینکه 45 روز هم از رابطه گذشته پس  احتمال بارداری وجود ندارد.

11. سلام
    خسته نباشين
    يه سوال داشتم ؟
    من جاهاي ديكه خونده بودم كه خود ارضايي باعث نازايي ميشه ؟
    درسته ؟
    ومن الان تقريبا دو وماه نيم هست كه ازدواج كردم
    قصد بجه دار شدن ندارم الان
    اما قبلا از اينكه بريود بشم قبل از جند روزش نزديكي داشتم يه مقدار از مني وارد وازنم شد وبعد از جند روز يريود شدم همون تاريخي كه بايد بريود شدم
    حالا ميخواستم بدونم احتمال بارداريم زياده يا نه ؟
    در ضمن دوره بريودم 21 تا 28 روز است

12. Ritaj نوشته است: سلام
    خسته نباشين
    يه سوال داشتم ؟
    درسته ؟
    اما قبلا از اينكه بريود بشم قبل از جند روزش نزديكي داشتم يه مقدار از مني وارد وازنم شد وبعد از جند روز يريود شدم همون تاريخي كه بايد بريود شدم

سلام

خودارضایی تاثیری در نازایی نداره.
    با وجود پریود شدن احتمال بارداری منتفی است.
    پریود==عدم بارداری

13. Ritaj نوشته است: سلام
    خسته نباشين
    يه سوال داشتم ؟
    درسته ؟

سلام
    پاسخ سوال اولتون منفیه. خود ارضایی اثری روی باروری یا عدم باروری بانوان نداره.
    درمورد سوال دومتون هم بنظر من احتمال بارداری شما وجود نداره.
    پریود دال بر عدم بارداریه.
    احتمالا ارتباط شما توی چند روز قبل از پریود انجام شده ک جزء روزهای پرخطر ب حساب نمیاد. میدونید که، تخمک آزاد شده بیش از یک روز زنده نمی مونه و اگه ارتباط شما خیلی بعد از زمان تخمک گذاری (14 روز قبل از آغاز پریود) باشه زمانی ک اسپرم ب تخمک میرسه، تخمک قدرت باروریش رو از دست داده.
    لطفا اگه برنامه ی فرزند دار شدن ندارید من بعد بیش از این احتیاط کنید.

14. سلام من 3 روز قبل از پریودم با نامزدم بودم که فقط آلتشو به من مالید
    آب منی هم اومد اما به واژنم برخورد نکرد...
    اما بعدش که پاک کرد دوباره مالید...و اینکه واژن منو با همون دستمال آغشته به آب منی خشک کرد
    من 3 روز بعد پریود شدم و 5 روز هم طول کشید مثل همیشه آیا احتمال بارداری هست؟

15. tannaz9267 نوشته است: سلام من 3 روز قبل از پریودم با نامزدم بودم که فقط آلتشو به من مالید
    آب منی هم اومد اما به واژنم برخورد نکرد...
    اما بعدش که پاک کرد دوباره مالید...و اینکه واژن منو با همون دستمال آغشته به آب منی خشک کرد
    من 3 روز بعد پریود شدم و 5 روز هم طول کشید مثل همیشه آیا احتمال بارداری هست؟

سلام دوست گرامی.
    مثل همیشه در اینجور موارد احتمال بارداری نیست. چون نه رابطه زیاد پرخطر برای بارداری بوده نه شما در زمان پرخطری رابطه داشته اید؛ که این دومی بیشتر می چربد.

شاد باشید. Smile

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 111
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید