شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فرو کردن انگشت در مقعد؟!؟

1. samin62

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من تازه نامزد کردم و تقریبا تمام مطالب این سایت مفید را خواندم.
    یک سوال داشتم امیدوارم خیلی ابتدایی نباشه (آخه من تازه کارم  )

آیا فرو کردن انگشت در مقعد عوارض نزدیکی از مقعد را دارد؟
    آیا انجام اینکار توسط همسر طبیعیه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. samin62 نوشته است: سلام

سلام دوست عزیز
    خیلی ها تو رابطشون این کارو میکنن و این یه چیز غیر طبیعی نیست پس نگران نباشید .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. این روش یکی از روش های معمول اقایون برای رابطه شونه.برای لذت بیشتره
    دوست دارند هیچ مشکلیم پیش نمیاره عوارضیم نداره

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. دوست عزیز اینکار طبیعی چون شدتش مثل رابطه مقعدی نیست پس عوارض اونو هم نداره ولی باید با ارامش واحتیاط عمل کرد تا ناخنها موجب خراشیدگی مقعد نشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. samin62 نوشته است: سلام

سلام
    دوستان ميگن طبيعيه و برا آقايون لذت بخشه ولي به نظر من درست شايد عوارضي جسمي نداشته باشه و مشكلاتي كه ممكن فروكردن آلت ايجاد كنه رو نداشته باشه ولي اصلا طبيعي نيست و شايد عوارض روحي برا نامزدتون ايجاد كنه و فكر نكنم فرو كردن انگشت لذت خاصي داشته باشه

برا شما كه نامزد هستيد راههاي خيلي زيادي براي لذت بردن هست فكر نكنم نيازي به اين كار باشه و اين وظيفه شماست كه اونو تشويق به كاراي ديگه كنيد

موفق باشيد

6. با سلام.
    از آنجا که حرکات انجام شده در یک عمل جنسی دارای تنوع زیاد است ؛ انجام دادن یا ندادن آنها کاملا سلیقه ای است و لذت بردن یا نبردن از آنهم  , طبیعتا" امری شخصی میباشد.بعنوان مثال من خودم شخصا از ورود انگشتم در معقد شریک جنسی ام لذتی نمیبرم ولی ممکن است شخصی لذت ببرد

بطور کلی  بنظرمن آنچه در رابطه جنسی مهم است آن است که طرفین با توافق و رضایت هم هر عملی را انجام دهند.

آنچه در مورد حرکت نامزد شما باید گفت آنست که از آنجا که بطور کلی معقد محل خروج است و نه ورود ؛ برای همین بهتر است تا حد امکان از ورود آلت و انگشت ویا هر جسم خارجی دیگر در آن خودداری کنیم. (چون برای اینکار ساخته نشده است) ودر نظر داشته باشید برای داشتن رابطه ای داغ و پر لذت حرکات بسیار بسیار زیادی وجود دارد و بهتر است از بین آنها سعی کنیم بی خطر ترین و بهترین ها را گزینش کنیم که خود و شریک جنسی هر دو رابطه ای سالم و ایده آل را تجربه کنیم.

ولی اگر اصرار به انجام این عمل ویا اعمال مشابه معقدی وجود دارد ، رعایت بهداشت و سایر موارد احتیاطی مثل مراقبت از خراشیدگی  و یا زخم احتمالی و ... رعایت شود.
    در مورد رابطه معقدی هم در سایت مطلب فراوان است که با "جستجو" براحتی قابل دستیابی است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  7. سلام دوستان

با احترام به نظر سایر عزیزان

بنظر من طبیعی نیست ولی قابل نکوهش هم نیست مثل خیلی از کامجویی های که زوجین در

طولزندگی تمایل به انجام ان دارند این نوع تمایلات اگر برای هردو لذت بخش باشد مشکل ساز

نیست مگر اینکه با خلقیات یکی از طرفین سازگار نباشد لذا به جهت احترام به احساسات و تفکر  

شریک جنسی مناسب تر اینست که از رفتارهای مرسوم گزینه که در ان اشتراک نظر باشد

استفاده شود با کمی حوصله و خوش ذوقی طرفین  میتوان به لذتی دلخواه رسید که البته

نقش خانمها در رسیدن به این مهم بی بدیل است به دلیل همان تعمت خدادادی طنازی میباشد

که به انها اعطا شده است

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. با سلام
    با توجه به اینکه گفته شد ورود انگشت در مقعد با رعایت نکات بهداشتی مشکل ساز نیست ،

اگر از وسیله های دیگه در حد و سایز انگشت استفاده بشه باز هم موردی نداره؟

البته با رعایت مسائل امنیتی و بهداشتی!
    با تشکر

9. سلام دوست عزیز این چه کاریه به نامزدت بگوکه راههای دیگه ای هم برای لذت بردن هست شما که نباید مشکلی در رابطه واژینال داشته باشین حتما نامزدت استقبال میکنه ونیازی به رابطه مقعدی ویا انگشت زدن هم نیست امتحان کنین بدون ضرر ترین راه همینه خانومی موفق باشی

10. به نظر من انجام نشه بهتره(لااقل لمس سطحی باشه).اما اگر امکان انزجار طرفین وجود داشته باشه قطعا نبایستی انجام بشه.

11. سلام دوست من
    بنظرمنم طبیعیه خیلی آقایون این رو میکنن.برای زن هم لذت بخشه
    اما نزدیکی از مقعد چه باانگشت وچه با آلت اصلابهداشتی نیست.همیشه بابوی بد ومیکروب همراهِ

12. sima_65 نوشته است: با سلام
    با توجه به اینکه گفته شد ورود انگشت در مقعد با رعایت نکات بهداشتی مشکل ساز نیست ،

اگر از وسیله های دیگه در حد و سایز انگشت استفاده بشه باز هم موردی نداره؟

البته با رعایت مسائل امنیتی و بهداشتی!
    با تشکر

ورود هر وسیله دیگری در مقعد می تواند باعث آسیب و خراش به دیواره تحتانی قسمت رکتوم یا بخش انتهایی مقعد شود و با توجه به نوع شیء خارجی احتمال آسیب و خونریزی مقعد وجود دارد.
    لذا ورود هر وسیله یا شی خارجی به مقعد توصیه نمی شود.

ورود شی پلاستیکی به مقعد

گیر کردن شی خارجی در مقعد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. ممنون
    اما جناب همشهری شما هم اون ترسناک هاشو مثال زدین ها!

من منظورم گفتم که در سایز انگشت ، حالا هم میگم در سایز و مدل انگشت
    بعد هم نه اینکه تا ته ، همینقدر که سطحی لمس بشه

در مورد بو و میکروب که یکی از دوستان اشاره کرد
    عزیز من بو و میکروب همه جای بدن هست اگر رسیدگی نشه ،اگر هم بهداشت رعایت بشه از بین میره

مثل زیر بغل، یا  پا و یا دهان ، همه اینا میتونن محل تجمع میکروب باشن و همینطور میتونن بو داشته باشن اما همه ما چون با راه های نظافت این نواحی آشنا هستیم آلودگی ها رو از بین میبریم.

در مورد مقعد هم باید بهداشت رعایت بشه چه رابطه مقعدی برقرار باشه چه نباشه ،چون بهر حال این منطقه نزدیک واژن هست و اگر بهش توجه نشه احتمال سرایت میکروب به واژن هم هست.
    که مهمترینش شیو کردن اطرافش هست و خشک کردن بدن بعد از هر بار دفع.و .........

14. سلام دوست خوبم

خب هر روشی برای هر کسی حالتهای مختلف روحی به همراه دارد ممکنه یک عمل برای کسی لذت بخش باشه برعکس برای کس دیگه نباشه.فقط یک نکته مهم که در رابطه زناشویی خیلی حائز اهمیته بهداشت جسمی و روحی هستش که به دقت بالای احتیاج داره اگه از بعد سلامت مشکلی برای زوجین بوجود نمیاره پس میتونید با ارامش اینکارو انجام بدید .نکات بهداشتی فراموش نشه.
    موفق و سربلند باشی

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید