شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفع کبودی بدن

1. باسلام خدمت تمام عزیزان متاسفانه بدن من خیلی حساسه با یک بوسه کوچک کبود میشه والان نامزدم بدنم رو بوس کرده و کبود شده حالا باید برای رفع این کبودی چکارکنم توروخدا کمکم کنید عجله دارم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. VORUJAKjoon نوشته است: باسلام خدمت تمام عزیزان متاسفانه بدن من خیلی حساسه با یک بوسه کوچک کبود میشه والان نامزدم بدنم رو بوس کرده و کبود شده حالا باید برای رفع این کبودی چکارکنم توروخدا کمکم کنید عجله دارم

دوست عزیز شما هم احتمالا پوست روشن و البته حساسی دارید. متاسفانه برای رفع این مشکل هیچ راه حل موثری وجود نداره. کرم زینک اکساید موثر هست اما اثری بیشتر از کرم پودر یا کرم برنزه نداره. ب هر حال یه مدت زمانی درگیرش خواهید بود. من هم معمولا از این کبودی ها زیاد دارم. کم کم بنا ب تجربه یاد میگیرید که برای معاشقه فقط قسمت های خاصی از بدنتون رو در اختیار پارتنرتون بذارید تا آبرو و حیثیتتون ب باد نره...
    تنها توصیه ای که میتونم بهتون بکنم اینه ک محل کبودی رو بطور مداوم و با آرامش ماساژ بدید. مخصوصا زیر دوش آب گرم یا با روغن بدن این کار رو انجام بدید تا لخته ی ایجاد شده زودتر بر طرف بشه.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. البته به نظر من شاید مکیدن هم بی تاثیر نبوده
    به هر حال شما باید به نامزدتون بگید جاهایی که در معرض دید هستش رو برای انجام این کار بیتشر دقت کنه
    برای رفع کبودی هم بهتره به پزشک پوست مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. ازهمه ممنون اما متاسفانه بدن من خیلی حساسه
    الانم یه مهمونی دعوتیم که این قضیه مشکل ساز شده برام!

5. VORUJAKjoon نوشته است: ازهمه ممنون اما متاسفانه بدن من خیلی حساسه
    الانم یه مهمونی دعوتیم که این قضیه مشکل ساز شده برام!

زينک اکسايد رو استفاده کرديد؟ بی اثر بود؟

6. سلام عزیز  VORUJAKjoon
    منم مثل شما این مشکلو دارم هروقت همسرم میبوسم یا میمکه کبود میشه اونم چقد تابلو ولی هیچ کاریش نمیشه کرد به مرور خودش خوب میشه من یه دفعه بعد از یک شب عالی که باهاش داشتم خونه پدرم بودم صبح که از اتاق خواب رفتم بیرون همه بهم میخندیدن اینقد کبود شده بود لبام وزیر گلوم که دوباره بهش اجازه ندادم وقتی تنها نیستیم همچین کاری بکنه  چارش همینه وقتی جایی میخوای بری نباید زیاد احساساتی بشین

7. سلام به همگی اره استفاده کردم بهتر شده اما کامل از بین نرفته خیلی میترسم کسی ببینه ابروم بره فردا میخوام با دخترعموهام برم استخر موندم چکار کنم

8. VORUJAKjoon نوشته است: سلام به همگی اره استفاده کردم بهتر شده اما کامل از بین نرفته خیلی میترسم کسی ببینه ابروم بره فردا میخوام با دخترعموهام برم استخر موندم چکار کنم

با اعتماد بنفس تمام بگید خورده توی در و دیوار ضربه دیده
    اگه از خودتون حساسیت نشون ندید معمولا کسی اونقدرا حساس نمیشه
    اگه پوست شما هم ب اندازه ی من حساس باشه بر اثر خاروندن باید زخمی و خراشیده بشه
    اگه شکل کبودی نافرمه (مثلا جای دندونه) یا جاییه که معمولا توی در و دیوار نمیخوره ( مثلا توی گردن) میتونید روی کبودی رو بخارونید تا بر اثر خراشیدگی جزئی اثرش محو بشه

9. هم روی گردنمه هم بالای سینمه هم روی بازومه اما این که روی بازومه قشنگ مشخصه جای لباش مونده انگار که بارژ لب بوس کرده باشی!!!!!!!!!!
    مرسی از راهنماییت خیلی خوب بود

10. سلام دوست خوب
    بهترین درمان برای اینکار کمپرس آب سرده یا یخ چون به محض گذاشتن از بین میرود.زیاد نگرتن نباش روی این مسئله چون با کرم پودر یا مواردی دیگه که خودت بهتر میدونی به راحتی حل میشه
    شاد و سربلند باشید.

11. سلام دوستان عزیزم
    کاملا از بین رفت نمیدونم یهو چطوری شد که از بین رفت اما دیروز تو استخر معلوم بود اما امروز که نگاش کردم دیدم کامل رفت
    ممنون از کمک همگی  
    شاد وپیروز باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید