شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

فشارزیاد وپرتاب منی

1. دوستان خسته نباشید من یه مشکلی دارم که هر جقدر گشتم جوابی تو سایت پیدا نکردم اگه دوستان راه حلی برای مشکل من دارن لطف کنن
    من عادت ندارم از کاندوم استفاده کنم چون اون حسی که دلم میخواد رو برام نمیده بدون کاندم عمل جنسیم رو انجام میدم ودر اخرین لحظه الاتمو در میارم وبیرون میریزم حالا مشکل من اینه که منی من خیلی زیاد وبا فشار میاد بیرون وقتی میخام با دست جلوشو بگیرم خیلی فشار بهم میاد فکر میکنم الانه که لوله هایه الاتم بترکه و وقتی ولش میکنم تا سر طرف پرتاب میکنه اگه دوستان روشی بلدن برای کمک به من بگن

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزیز این یک اتفاق خوبه نه بد که بخوای اصلاحش کنی
    ولی به نظرم هرچه فاصله رابطه ات کمتر باشه احتمالا حجم منی و شدت پرتابش هم کمتر خواهد بود!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. دوست عزیز جلوگیری از پرتاب منی کار درستی نیست

همونطور که خودتون هم اشاره کردید فشار زیادی به شما وارد میشه

پس بهتره یا از کاندوم استفاده کنید یا دستمالی داشته باشید که جلوی آلت بگیرید تا منی داخل اون تخلیه بشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. برای کنترل بیشتر و عدم پرتاب منی، باید از حرکات خیلی تند و سریع در زمان رابطه پرهیز کنید.
    قبل از اینکه حس کنید قراره انزال کنید، لحظاتی قبل از آن، رابطه را متوقف کنید چون دقیقاً در زمان اوج لذت جنسی کنترل انزال سخت خواهد بود.
    در زمان انزال، سر آلت شما حساستر خواهد شد، بنابراین سعی کنید زمان انزال، به آلت خود فشار وارد نکنید.
    استفاده از اسپری های تأخیری باعث کاهش حساسیت آلت شده و تا زمانی که اثر آن روی آلت باقی مونده باشه در کاهش پرتاب منی مؤثر خواهد بود.

5. برای چی شاکی هستی !!! این که بد نیست.

خب این بخاطر نهایت لذتی هست که میبری
    شما ها معلوم نیست چی میخواهید Smile) اگرذ طرفتون سرد باشه اعتراض میکنید اگر هات باشه و کامل ارضاتون کنه شاکی میشید!!!!!!!!!!!!

توی این سن شما این اتفاق عالیه بذار زمان بگذره بعدها حجم منی هم کم میشه

پیروز باشی

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  6. با سلام خدمت شمادوست گرامی
    در ابتدا باید خدمتتون عرض کنم علت منی جهش دار میتواند موضوعات زیر باشد ؛ در صورتی که واقعا مشکل زندگی شما این است ؛ سعی کنید موارد زیر را کنترل کنید.

1)تغذیه. ارتباط مستقیمی با جهش منی در هنگام انزال دارد.خوردن غذاهایی با طبع گرم (فلفل-ادیه جات-سس ها -خرما-موز و ...) هم باعث بالا رفتن حجم منی میشوند و هم هنگام انزال آنرا پرجهش تر میکنند.

2)اگر رابطه با فواصل زیاد تری صورت بگیرد طبیعتا" حجم منی جمع شده در بدن شما زیاد تر میشود و همین موضوع باعث میشود هنگام برقراری رابطه هیجان و انرژی بیشتری برای رابطه داشته باشید و این خود یکی از عوامل آن است.

3)اگر با خویشتن داری در حین رابطه و کنترل نفس رابطه طولانی (از شروع همخوابی تا انزال) داشته باشی ؛ هنگام انزال منی با فشار و جهش بیشتر خارج میشود.

4)هرچه رابطه طولانی تر - پر حرارت تر - انرژی بر تر - پرتحریک تر باشد حجم منی خارج شده بیشتر و فشار خروج آن هم بیشتر است.

بطور کلی خروج منی بطور کامل-با فشار-حجم بالا نشانه داشتن یک رابطه ایده آل و کامل است.
    فکر نمیکنم هیچ کس بدنبال برهم زدن قاعده آن باشد ؟!

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. پرتاب زياد مني همون طور كه دوستان گفتن نشونه قدرت زياد جنسي شماست و جلوگيري از خروج من هم كار درستي نيست ومطمينا ضرر همداره در كل قدرت پرتاب مني  رابطه مستقيمي با تعداد دفعات نزديكي داره اونجوري كه من حدس زدم (البته ببخشيد اگه اشتباه حدس زدم)شما مجرد هستيد وطي رابطه هايكه داريد اين موضوع براتون پيش اومده درآينده و با بالارفتن سن و همچنين تعداد زيادتر دفعات نزديكي خود به خود اين موضوع حل ميشه
    پيروز باشيد

8. سلام دوستان

اگه خانمي خيلي حساس باشه نسبت به مسائل بهداشتي، اين احتمال هست كه نسبت رابطه دهاني اكراه نداشته باشه؟

9. malaki_mall نوشته است: سلام دوستان

اگه خانمي خيلي حساس باشه نسبت به مسائل بهداشتي، اين احتمال هست كه نسبت رابطه دهاني اكراه نداشته باشه؟

در مورد رعایت نمودن مسائل بهداشتی و تمایل داشتن به رابطه دهانی یا کراهت از آن، این مورد بیشتری بستگی به تمایل شخص، گرم مزاج بودن یا در نهایت افزایش میل جنسی یا علاقه فرد به این نوع رابطه بوده که می تواند آنرا بپذیرد.

10. خب خانم از نظر گرم يا سرد بودن مطلع نيست. البته با توجه به مشخصات فيزيكي احتمالا گرم نباشه.

لاغرم اندام و سفيد رو ولي جنوبي هستن.

11. اینا علائم گرمیه که!

12. سلام دوستان بر عکس این دوستمون مال من زیاد جهش نداره راهنمایی کنید ممنون میشم

13. sasan200 نوشته است: سلام دوستان بر عکس این دوستمون مال من زیاد جهش نداره راهنمایی کنید ممنون میشم

میزان جهش منی در افراد مختلف متفاوت است، هرچقدر میل جنسی زیادتری داشته باشید، در زمان ارگاسم منی با جهش بیشتری خارج می شود
    و هرچقدر میل جنسی کاهش پیدا کند میزان جهش منی هم کمتر خواهد شد.
    بنابراین گرم مزاج بودن و برانگیختگی زیاد در زمان ارگاسم باعث جهش بیشتر مایع منی خواهد شد.
    ضمناً کم یا زیاد بودن آن نشاندهنده بیماری خاصی نیست و مشکلی ایجاد نمی کند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید