شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اصلاح موی زیر بغل در زن و مرد

1. دوستان خسته نباشید یه سوال همیشه ذهن منو مشغول میکنه و اون اینه که کشورهای اروپایی امریکایی و بیشتر کشورهای دیگه با اون همه پیشرفت در زمینه بهداشت وپزشکی چرا مردانشون هیچ وقت زیر بغل خودشونو کوتاه نمیکنن ولی زناشون همیشه زیر بغلی صاف و بی مودارن همه شما تو فیلمها و عکسها انا رو مشاهده کردین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. دوست عزیز

علم همواره در حال پیشرفت و تکامل هست ، اما هیچ وقت کامل نمیشه...!

درسته که  جوامع غربی از نظر علم و تکنولوژی پیشرو هستند ، اما قرار نیست هر کاری که میکنن دقیقا درست باشه

درآیین ما کوتاه کردن موهای زائد بدن مرسوم هست و این مساله از نظر بهداشتی هم درست میباشد

حال اینکه چرا یه سری از انسان ها این کار را انجام نمیدن ، خیلی عجیب نیست

به همون دلیل که منی میل  میکنن یا رابطهء مقعدی انجام میدن یا ...

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  3. در کشورهای غربی مردانی که زیر بغل خودشونو کوتاه کنن بهشون به یه چشم دیگه نگاه میکنن
    جاش نیست اینجا که بگم بهشون چی میگن

4. دوست خوبم سلام

حالا زیادم نمیشه روی این قضیه صد درصد مطمین بود

مثل باقی چیزهای که باعث شده ما اشتباهاتی بکنیم

روابط جنسی غربی ها رو اگر ازفیلم های انها بخواهیم تقلید کنیمکه واویلا میشود

اون هم با ان توصیفات غیرمنطقی پس انها هم همچی مدینه فاضله نیستند

ولی ادمی با اتکا به عقل میتواند بی توجه به  تمامی روشهای قشری اززندگی بقدر معرفتش بهره ببرد

بنده بشخصه درمورد تمامی نقاط بدن که نیاز به کوتاه نمودن مو بوده از دستگاهای تراش شانه داریا کرمهای موبر استفاده می نمایم

چون بتجربه دریافتم تراشیدن با تیغ حالت ازار دهندهی دارد که چند روزی هم ادامه دارد

مسلما زدودن موهای که برای انسان احساس خوشایندی ایجاد بکند حالا بهر دلیل کار بدی نیست

فقط بنظر من این نحوه زدودن موهاست که باید دران بیشتر تامل کردحداقل اینو تجربه کردم تیغ بدترین وسیله برای این کار میباشد

اینکه کدام قسمت از موها بدن را بزدایم مشگل چندانی نمی تواند باشدمخصوصا که توصیه بهداشتی هم در موردش باشه

درمورد کل خانم ها که وقتی پای زیبایی درمیان باشد اصل بکشو خشگلم کن حرف اول رو میزنه

شما زیاد روی این قضیه مانور نکنین که بیخودی واستون دشمنی ایجاد نشه از ما گفتن دیگر خود دانید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. rhghk نوشته است: دوستان خسته نباشید یه سوال همیشه ذهن منو مشغول میکنه و اون اینه که کشورهای اروپایی امریکایی و بیشتر کشورهای دیگه با اون همه پیشرفت در زمینه بهداشت وپزشکی چرا مردانشون هیچ وقت زیر بغل خودشونو کوتاه نمیکنن ولی زناشون همیشه زیر بغلی صاف و بی مودارن همه شما تو فیلمها و عکسها انا رو مشاهده کردین

با سلام.به نظر من انسان هر دین و ایینی داشته باشه باید در همه حال تمیز و مرتب و اراسته باشه.بلند گذاشتن موی زیر بغل هم صورت خیلی زشتی داره هم منبع جمع شدن میکروب و بوی زشت عرق میشه.همه چیز غربیا که درست نیست.توی دین ما اسلام حضرت محمد فرمودن مردها باید زیر بغلشون رو اصلاح کنن.
    و در اخر باید بگم که با نظر اقای raha کاملا مخالفم.زن ها مصداقی از زیبایی و ظرافت هستند و باید زیبا باشند و در همه حال پاکیزه و اراسته.به نظر من این جمله زیبایی نبود(بکش اما خوشگلم کن) که برای خانمها به کار بردید.شما نمیتونید درباره همه خانمها یکجا نظر بدید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. سلام
    باید خدمت دوست عزیزم عرض کنم که هر کاری که افراد مختلف انجام میدن دلیل بر درستی نیست عقل این وسط برای چیه؟متاسفانه واسه ما ایرانی ها که داریم کم کم به سوی عدم اعتماد بنفس پیش میریم این دیگه خیلی ناراحت کنندس که با وجود اطلاع پزشکی در مورد سلامت جسممون بازم داریم از کارهای دیگرون کورکورانه تقلید میکنیم حالا میخاد غربی  باشه یا شرقی ،یادمون باشه هر چیزی باید با عقلمونم سنجیده شه.غیر از اینه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. با سلام.به نظر من انسان هر دین و ایینی داشته باشه باید در همه حال تمیز و مرتب و اراسته باشه.بلند گذاشتن موی زیر بغل هم صورت خیلی زشتی داره هم منبع جمع شدن میکروب و بوی زشت عرق میشه.همه چیز غربیا که درست نیست.توی دین ما اسلام حضرت محمد فرمودن مردها باید زیر بغلشون رو اصلاح کنن.
    و در اخر باید بگم که با نظر اقای raha کاملا مخالفم.زن ها مصداقی از زیبایی و ظرافت هستند و باید زیبا باشند و در همه حال پاکیزه و اراسته.به نظر من این جمله زیبایی نبود(بکش اما خوشگلم کن) که برای خانمها به کار بردید.شما نمیتونید درباره همه خانمها یکجا نظر بدید.[/quote]

با سلام
    دوست عزیز بنده ازبکاربردن این استعاره قصد بدی نداشتم فقط برای تلطیف پست بوده

وچنانچه کدورتی ایجاد نموده از همگی عذرخواهی میکنم

بنده هم کاملا با شما موافقم که خانمها باید اراسته وریحانه باشند

ومن هیچ فردی را در مصداقی که شما از کلام من معنی فرمودید مورد نظرم نبوده ونخواهدبود بازهم عذرخواهم

8. rhghk نوشته است: دوستان خسته نباشید یه سوال همیشه ذهن منو مشغول میکنه و اون اینه که کشورهای اروپایی امریکایی و بیشتر کشورهای دیگه با اون همه پیشرفت در زمینه بهداشت وپزشکی چرا مردانشون هیچ وقت زیر بغل خودشونو کوتاه نمیکنن ولی زناشون همیشه زیر بغلی صاف و بی مودارن همه شما تو فیلمها و عکسها انا رو مشاهده کردین

كوتاه كردن موهاي بدن - نواحي تناسلي و غيره - يك موضوع سليقه ايه وبسته به نظر شخص و شريك جنسي اش داره علت پزشكي براي اين مسئله نداريم مگر شخص در جايي زندگي كنه كه دسترسي به آب و بهداشت سخت باشه
    اونچه كه در فيلمها ديده ميشه جنبه رئال نداره نمايشي وفانتزيه و معني آن اين نيست كه اكثر مردم عادي همون جامعه بدنشون تراشيده است

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  9. 1984 نوشته است:
    rhghk نوشته است: دوستان خسته نباشید یه سوال همیشه ذهن منو مشغول میکنه و اون اینه که کشورهای اروپایی امریکایی و بیشتر کشورهای دیگه با اون همه پیشرفت در زمینه بهداشت وپزشکی چرا مردانشون هیچ وقت زیر بغل خودشونو کوتاه نمیکنن ولی زناشون همیشه زیر بغلی صاف و بی مودارن همه شما تو فیلمها و عکسها انا رو مشاهده کردین

كوتاه كردن موهاي بدن - نواحي تناسلي و غيره - يك موضوع سليقه ايه وبسته به نظر شخص و شريك جنسي اش داره علت پزشكي براي اين مسئله نداريم مگر شخص در جايي زندگي كنه كه دسترسي به آب و بهداشت سخت باشه
    اونچه كه در فيلمها ديده ميشه جنبه رئال نداره نمايشي وفانتزيه و معني آن اين نيست كه اكثر مردم عادي همون جامعه بدنشون تراشيده است
    ببینید منظور منو متوجه نشدید من میدونم میگم چرا مردها در غرب بیشتر دوست دارن موی زیر بغلشونو اصلاح نکنن برعکس خانما من دوتا کشور اروپایی رفتم خودم به عینه دیدم ولی روم نشد بپرسم در صورتی که بهترین امکانات بهداشتی هم در اختیارشونه من کارشونو تایید نمیکنم برعکس من یه نمونه همو ندیدم زناشون برعکس مرداشونبود

10. خب الان اینی که برای توضیح بیشتر گفتی چه فرقی با اولی داشت؟؟؟؟!!!!!!!

میگی چرا زنها شیو میکنن؟؟؟ خب بنظرم این حس توی همه زن ها هست که دوست دارن بدن بی مو داشته باشن هم از نظر زیبائی بهتره هم بهداشت هم جنسی.
    من موی پا ،یک زن همیشه موی پاشو اصلاح میکنه اصلاً یه جورایی انگار اجبار هست اما در مرد ها این امری اختیاری هست به یک زن میشه ایراد گرفت برای موی زائی بدنس اما کم پیش میاد مثلاً با دیدن موی پای مرد کسی چندشش بشه ......

اون موی زیر بغل که میگی ،نشون اصلاح نکردن نیست بلکه یه جورایی حالت تزئینی و جذابیت برای بدن ایجاد میکنه نمیگم موی زیر بغل خوب هست ها نه اما اگر توجه کرده باشی تعداد (حجم) و ضخامت اون موهای باقی مونده طوری نیست که نشونه عدم شیو باشه بلکه بدن تمیز شده ،موها کوتاه شده و اینی که مونده به جهت این هست که بدن از یکنواختی در آومده باشه.
    بعد هم زیر بغل مرد از یک زن بزرگتره یعنی فضای بیشتری داره و همونطور که دیدی موهایی که باقی میمونن تمام موها نیستن و فقط موهای داخل گودی زیر بغل هستن این در حالی هست که یک زن اگر هم بخواد مقداری از موی بدنش رو بزاره با توجه به کوچک بودن فضا اصلاً قشنگ نمیشه.

با همه اینا شما اصلاً دلیلی نداره به این مورد گیر بدی Smile)
    بازم میگم این ارادی و سلیقه ای هست مثل ابرو برداشتن مرد ها، خالکوبی ،استفاده از گوشواره و .....  وبرای خیچ کدوم از اینا هم دلیل علمی نداریم حتی منطق بهداشتی  و کسی هم اجازه نداره بپرس که چرا تو خالکوبی کردی یا چرا  شیو نکردی!!!!!

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  11. با سلام خوبین این مال تنبلی بیش از حد اقایون محترمه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سيما خوب نوشته که اونها موی زير بغل رو اصلاح می کنن اما نه کامل.

در ضمن ورزشکارهاشون همه موهای بدنشون رو اصلاح می کنند چون لازم هست که تميز به نظر برسند.

اما اينکه چرا مردها موهای پا و زير بغل و سينه رو کامل اصلاح نمی کنند بايد از خانم ها پرسيد.

چرا خانم ها از موی بدن آقايون خوششون می ياد و حتا تحريک می شند.

اين خاصيت و طبيعت دو طرف هست.

مرد ساق پای زن رو صاف و سيقلی ببينه تحريک می شه و زن سينه پر موی مرد رو ببينه تحريک می شه.

اينطور هم نيست که بعضی ها تغيير کردند دليل بشه که ذائقه همه تغيير کرده. هنوز هم همين خاصيت و تحريک شدن در اکثريت مرد ها و زن ها وجود داره با وجود تغيير بسياری از آداب.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  13. به نظرمنم كوتاه كردن اي ن موهاي زايد نشونه تميز و مرتب بودن ادماست واين چيزي كه شما گفتيد كه تو كشور هاي اروپايي و امريكايي اصلاح نميكنن همه گير نيست يعني ممكنه اون كسايكه شما ديديد اصلاح نكرده باشن تا اونجايكه من ديدم اكثرا اصلاح ميكنن وتازه تو كشور خودمون هم خيليها رو ميشه ديد كه بنا به دلايلي (تنبلي يا...)اين موها رو اصلاح نميكنن
    در كل به نطر من يه عمل شخصيه و ربطي به پيشرفته بودن يا نبودن اون جامعه يا كشور نداره

14. با سلام خدمت دوستان
    آیا شیو کردن با داروی نظافت بهتره یا تیغ؟
    ضمنا برای سفید شدن پوست نواحی تناسلی چه باید کرد؟

15. raha1341 نوشته است: دوست خوبم سلام

حالا زیادم نمیشه روی این قضیه صد درصد مطمین بود

مثل باقی چیزهای که باعث شده ما اشتباهاتی بکنیم

روابط جنسی غربی ها رو اگر ازفیلم های انها بخواهیم تقلید کنیمکه واویلا میشود

اون هم با ان توصیفات غیرمنطقی پس انها هم همچی مدینه فاضله نیستند

ولی ادمی با اتکا به عقل میتواند بی توجه به  تمامی روشهای قشری اززندگی بقدر معرفتش بهره ببرد

بنده بشخصه درمورد تمامی نقاط بدن که نیاز به کوتاه نمودن مو بوده از دستگاهای تراش شانه داریا کرمهای موبر استفاده می نمایم

چون بتجربه دریافتم تراشیدن با تیغ حالت ازار دهندهی دارد که چند روزی هم ادامه دارد

مسلما زدودن موهای که برای انسان احساس خوشایندی ایجاد بکند حالا بهر دلیل کار بدی نیست

فقط بنظر من این نحوه زدودن موهاست که باید دران بیشتر تامل کردحداقل اینو تجربه کردم تیغ بدترین وسیله برای این کار میباشد

اینکه کدام قسمت از موها بدن را بزدایم مشگل چندانی نمی تواند باشدمخصوصا که توصیه بهداشتی هم در موردش باشه

درمورد کل خانم ها که وقتی پای زیبایی درمیان باشد اصل بکشو خشگلم کن حرف اول رو میزنه

شما زیاد روی این قضیه مانور نکنین که بیخودی واستون دشمنی ایجاد نشه از ما گفتن دیگر خود دانید

هر چی میخوام خودمو کنترل کنم .. چیزی نگم نمیشه.............!
    الهی ب امید تو..............

دوست عزیز با سلام
    اولا باید بگم خانما خوشگل هستن و خداوند اونارو  زیبا افریده پس نیازی ب کشته شدن و خوشگل شدن  ندارن...
    دوما خانما به این علت ک به اراستگی و بهداشتشون اهمیت زیادی میدن و در اصل ب وجودشون ارزش قائل هستن میرن سراغ اپیلیدی و مومک و این جور کارا .. و صرفا جنبه بهداشتی داره تا زیبایی...
    ثالثا نظر دادن یک مرد در مورد  این همه زن ب نظر شما کار درستیه؟؟؟

حالا اگه درسته بفرمایید ...این گوی و این میدان!!!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید