شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. سلام

می خواستم بدونم

1- تا حالا موردی رو سراغ دارید که صرفاً از طریق تماس سطحی پیشاب ( نه مایع منی ) منجر به حاملگی شده باشه ؟!

2-حالا اگه این رابطه ( رابطه سطحی بدون دخول ) در روز 10ام پریودی بوده باشه احتمال بارداری چقدر میتونه باشه ؟!

ممنون

2. ARAA نوشته است: سلام

می خواستم بدونم

1- تا حالا موردی رو سراغ دارید که صرفاً از طریق تماس سطحی پیشاب ( نه مایع منی ) منجر به حاملگی شده باشه ؟!

2-حالا اگه این رابطه ( رابطه سطحی بدون دخول ) در روز 10ام پریودی بوده باشه احتمال بارداری چقدر میتونه باشه ؟!

ممنون

احتمال بارداری با پیشاب هستش
    با توجه به نوع رابطه در روز 10 پریودی احتمال بارداری کمه و در حد صفر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. با سلام خدمت اقای دکتر و بقیه کاربران عزیز
    لطفا منو از نگرانی در بیارین
    من دوره پریود نامنظم دارم و دوره قبل 44 روز طول کشید تا پریود شمبعد 31 روز طول کشید.یعنی 8مرداد پریود شدم.19 مرداد با نامزدم رابطه ی سطحی داشتیم که الت با الت رابطه نداشت.فقط اینکه دستش به التش خورد و به دلیل بی حواسی دستشو بعد از چند دقیقه به الت من زد.منی ازش خارج نشده بود فقط پیشابش اومده بود.من الان روز 32 هستم و پریود نشدم و خیلی نگرانم.لطقا منو راهنمایی کنین استرس دارم.
    اینم بگم که من 3شهریور یه حالتی داشتم که فکر میکردم که باید پریود بشم اما نشدم.توروخدا راهنماییم کنین خیلی مرسی.

اخه من قبل از اینکه نزدیکی داشته باشم تقریبا 33-31 روز طول میکشید که بخاطر استرس 44 روز طول کشید.این نگرانم کرده که بعد 44 روز 31 روز طول کشید و الان فعلا من پریود نشدم.استرس دارم.کمکم کنین.یعنی امکان داره؟

من الان روز 35 هستم،تا امروز پریود نشدم توروخدا کمکم کنین من چی کار کنم؟

4. zgatari نوشته است: با سلام خدمت اقای دکتر و بقیه کاربران عزیز
    لطفا منو از نگرانی در بیارین
    من دوره پریود نامنظم دارم و دوره قبل 44 روز طول کشید تا پریود شمبعد 31 روز طول کشید.یعنی 8مرداد پریود شدم.19 مرداد با نامزدم رابطه ی سطحی داشتیم که الت با الت رابطه نداشت.فقط اینکه دستش به التش خورد و به دلیل بی حواسی دستشو بعد از چند دقیقه به الت من زد.منی ازش خارج نشده بود فقط پیشابش اومده بود.من الان روز 32 هستم و پریود نشدم و خیلی نگرانم.لطفا منو راهنمایی کنین استرس دارم.
    اینم بگم که من 3شهریور یه حالتی داشتم که فکر میکردم که باید پریود بشم اما نشدم.توروخدا راهنماییم کنین خیلی مرسی.

اخه من قبل از اینکه نزدیکی داشته باشم تقریبا 33-31 روز طول میکشید که بخاطر استرس 44 روز طول کشید.این نگرانم کرده که بعد 44 روز 31 روز طول کشید و الان فعلا من پریود نشدم.استرس دارم.کمکم کنین.یعنی امکان داره؟

من الان روز 35 هستم،تا امروز پریود نشدم توروخدا کمکم کنین من چی کار کنم؟

همانطور که خودتون اشاره کردید پریودهای نامنظمی دارید و به خاطر ترس از بارداری ناخواسته، خیلی استرس دارید.
    اینبار هم مانند دفعات گذشته باز هم پریود به تعویق افتاده. اضطراب و نگرانی شما میتونه باز هم زمان پریود را طولانی کنه.
    احتمال بارداری با این روش شما خیلی کمه و اگر بعد از برخورد پیشاب ناحیه آلت را شستشو داده باشید، در احتمال عدم بارداری مؤثر خواهد بود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. بله دوست عزیز صحیح میفرمایند بارداری با پیشاب امکان داره ولی خیلی کم با این شرایط باید خیلی احتیاط کنید

6. بعد روز 14 رابطه با لباس زیر داشتم و منی 15 دقیقه بعد بدون تماس خارج شد که احتمال الودگی دست نامزدم رو هنگام مالش میدادم و قرص ال دی 8 تا به فاصله 12 ساعت مصرف کردم.علایم کمردرد و شکم درد بعد 3 روز تموم شد.اما الان 5 روز به پریود بعدیم مونده و 7 روز از مصرف قرص گذشته.من کی پریود میشم؟شما قبلا گفتین مشکلی پیش نمیاد ولی من الان خوندم که بعد مصرف قرص پریود میشه و من نشدم.خیلی استرس دارم.

7. jourementa نوشته است: بعد روز 14 رابطه با لباس زیر داشتم و منی 15 دقیقه بعد بدون تماس خارج شد که احتمال الودگی دست نامزدم رو هنگام مالش میدادم و قرص ال دی 8 تا به فاصله 12 ساعت مصرف کردم.علایم کمردرد و شکم درد بعد 3 روز تموم شد.اما الان 5 روز به پریود بعدیم مونده و 7 روز از مصرف قرص گذشته.من کی پریود میشم؟شما قبلا گفتین مشکلی پیش نمیاد ولی من الان خوندم که بعد مصرف قرص پریود میشه و من نشدم.خیلی استرس دارم.

با توجه به عوارض جانبی قرص LD احتمال دارد پریود با چند روز تأخیر صورت بگیره و از این بابت نگران بارداری نباشید.
    اگر بیش از یک هفته نهایت ده روز از موعد پریود گذشت ولی بازهم خونریزی نداشتید به پزشک مراجعه کنید.
    همینکه گفتید خیلی استرس دارید، در طولانی شدن زمان پریود تأثیر دارد.

8. parisa58

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من دو ماه پیش رابطه سطحی داشتم. نامزدم قبل از اومدن منی و پیشاب به آلت من دست زد اون هم از روی لباس زیر. یک هفته بعد پریود شدم و این سری هم با 5 روز زودتر از موعد برای بار دوم پریود شدم آیا امکان بارداری هست؟چون درد سینه و تیر کشیدن آنها رو  دارم و این من رو نگران کرده. و بعد از دو بار پریود امکان وجود بارداری هست؟

9. دوست عزیز بااین شرایط که شما فرمودید امکان حامله شدن شما کاملا منتفیه

10. parisa58 نوشته است: من دو ماه پیش رابطه سطحی داشتم. نامزدم قبل از اومدن منی و پیشاب به آلت من دست زد اون هم از روی لباس زیر. یک هفته بعد پریود شدم و این سری هم با 5 روز زودتر از موعد برای بار دوم پریود شدم آیا امکان بارداری هست؟چون درد سینه و تیر کشیدن آنها رو  دارم و این من رو نگران کرده. و بعد از دو بار پریود امکان وجود بارداری هست؟

احتمال بارداری وجود نداره،نگران نباشید

11. summer

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

سن 22
    دوره تغریبا منظم (30-32 روز )
    مدت خون ریزی 6 روز
    آخرین زمان های شروع  پریود :  13 خرداد . 12 تیر . 12 مرداد . (18 مرداد پاک شدم )

24 مرداد ماه (درست هفته بعد از پاک شدن ) نزدیکی داشتم
    ولی به صورت مالشی . با دست .
    آلت با دستم مالیده شد تا زمان ارزا شدن . منی روی دستم تخلیه شد.
    من دستم و آلتم رو شستم .
    منی هم کامل از روی آلت نامزدم با دست مال پاک کردیم (دستماله نم دار و یکی هم خشک ).
    کامله کامل.
    حتی 5-6 بار هم نوک آلت فشار داده شد تا اگه هموز چیزی مونده بیرون بیاد.

یه چیزی حدود 30 دقیقه تا 40 دقیقه بعد ، نوک آلت نامزدم با پایین آلت من تماس پیدا کرد.
    بین ابتدای واژن و کلیتوریس .
    داخل نه . اون بین مالش داده شد . بدونه فشار .
    (نوکش نه طولش )

یه چیزی حدود 15 ثانیه.شایدم کمتر.
    ولی ادامه ندادیم.
    بعد از یکی 2 دقیقه من ابتدای واژنم رو شستم. (من باکرم . شستن عمقی نبود  .همون اطراف رو با آب سشتم. )
    27 ام (سه روز بعد ) ترشحاتم تغریبا زیاد بود. فرداش (28 ام ) زیاد تر شد . 29 ام دوباره فرو کش کرد (خودم فکر میکنم 29 تخمک گذاریم بوده)
    من باید شنبه 12 پریود میشدم ولی نشدم.
    امروز 15 امه .
    چقدر احتمال بارداریم هست؟
    من هیچ کدوم از علائم رو ندارم.
    از 5 شنبه (10 ام ) حالت های پریودم شروع شده . غدد شیردهیم رو حس میکردم.
    ترشحاتم هم خیلی خیلی کم شده . مثل همیشه قبل از پریود.
    استرسم خیلی زیاده . احتمال عقب افتادنش هم هست . (توی دوران دبیرستان کلا خرداد پریود نمیشدم .)
    -----------------------------------------------
    میتونم آمپول پروژسترون بزنم؟
    حتی اگه احتمال بارداریم باشه؟

ممنون

12. summer نوشته است: سلام

سن 22
    دوره تغریبا منظم (30-32 روز )
    مدت خون ریزی 6 روز
    آخرین زمان های شروع  پریود :  13 خرداد . 12 تیر . 12 مرداد . (18 مرداد پاک شدم )

24 مرداد ماه (درست هفته بعد از پاک شدن ) نزدیکی داشتم
    ولی به صورت مالشی . با دست .
    آلت با دستم مالیده شد تا زمان ارزا شدن . منی روی دستم تخلیه شد.
    من دستم و آلتم رو شستم .
    منی هم کامل از روی آلت نامزدم با دست مال پاک کردیم (دستماله نم دار و یکی هم خشک ).
    کامله کامل.
    حتی 5-6 بار هم نوک آلت فشار داده شد تا اگه هموز چیزی مونده بیرون بیاد.

یه چیزی حدود 30 دقیقه تا 40 دقیقه بعد ، نوک آلت نامزدم با پایین آلت من تماس پیدا کرد.
    بین ابتدای واژن و کلیتوریس .
    داخل نه . اون بین مالش داده شد . بدونه فشار .
    (نوکش نه طولش )

یه چیزی حدود 15 ثانیه.شایدم کمتر.
    ولی ادامه ندادیم.
    بعد از یکی 2 دقیقه من ابتدای واژنم رو شستم. (من باکرم . شستن عمقی نبود  .همون اطراف رو با آب سشتم. )
    27 ام (سه روز بعد ) ترشحاتم تغریبا زیاد بود. فرداش (28 ام ) زیاد تر شد . 29 ام دوباره فرو کش کرد (خودم فکر میکنم 29 تخمک گذاریم بوده)
    من باید شنبه 12 پریود میشدم ولی نشدم.
    امروز 15 امه .
    چقدر احتمال بارداریم هست؟
    من هیچ کدوم از علائم رو ندارم.
    از 5 شنبه (10 ام ) حالت های پریودم شروع شده . غدد شیردهیم رو حس میکردم.
    ترشحاتم هم خیلی خیلی کم شده . مثل همیشه قبل از پریود.
    استرسم خیلی زیاده . احتمال عقب افتادنش هم هست . (توی دوران دبیرستان کلا خرداد پریود نمیشدم .)
    -----------------------------------------------
    میتونم آمپول پروژسترون بزنم؟
    حتی اگه احتمال بارداریم باشه؟

ممنون

با این توضیحات شما امکان بارداری وجود ندارد. فعلاً 3 روز در پریود تأخیر افتاده که این مورد تا یک هفته طول کشید اشکالی ندارد.
    همینکه گفتید استرس خیلی زیادی دارید، در عقب افتادن پریود تأثیر داره، پس نگران نباشید.
    اگر 7 روز لغایت 10 روز پریود باز هم تأخیر داشت به پزشک مراجعه کنید تا در مورد تزریق آمپول پروژسترون اقدام شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. با عرض سلام
    من 37 سال دارم و 2 سال است که ازدواج کردم  متاسفانه من 20 تیرماه گذشته سقط جنین در اثر ترس را داشتم و 20 مرداد پریود شدم و می دونم که 20 شهریور باید پریود بشوم چون در ماههای گذشته هم در همان روزی که پریود می شدم در ماه بعد دقیقا همان روز پریود می شدم
    1- سیکل قاعدگی من 31 روزه است؟
    در ضمن از 20 شهریور 3 روز در روزهای 12 و 14 و 16 پریودم نزدیکی داشتم ولی در روزها ترشح خاصی در روزهای تخمکگذاریم (روز 15) نداشتم ولی لکه خیلی خیلی کوچک داشتم و کمی دل درد داشتم در بارداری قبلیم 10 روز قبل از پریودم لکه بینی لانه گزینی داشتم اما این ماه اصلا این لکه بینی را نداشتم در حالی که 5 روز دیگر به موعد پریودم مانده در ضمن اصلا مثل دفعات قبل که یک هفته قبل از پریودم شکمم نفخ می کرد که کمی ورم داشت حالا ندارم و روز 24 پریودم هم کمی ترشح چسبنده داشتم اما فکر نمی کنم مربوط به تخمکگذاری باشد امروز که 27 پریودم هست هیچ علائمی از بارداری یا پریودی ندارم
    خواهش می کنم منو راهنمایی کنید آیا از بیبی چک می توانم استفاده کنم با توجه به اینکه تخمگذاری من 15 می باشد امکان استفاده از بیبی چک هست چون شنیدم 10 تا 12 روز  بعد از لقاح امکان لانه گذینی هست و ممکن هست که باردار باشم؟
    با تشکر فراوان

14. ببخشید من یه سوال دیگه داشتم.احتمال بارداری با وجود لباس زیر و شلوار در یکی از طرفین مثلا مرد و برهنه بودن خانوم هم منتفی هست؟

15. سلام
    می خواستم بدونم احتمال حاملگی با وجود پرده صرفا با دست زدن مرد به آلت زن بدون اینکه دستش با پیشاب خودش خیس شده باسه و فقط به الت خودش برخورد کرده وجود داره؟
    24روز هم از ابتدای قاعدگی قبلی گذشته باشه
    لطفا راهنمایی کنین
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 111
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید