شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشاوره با آقای دکتر درباره پرده بکارت

1. سلام آقای دکتر
    من یه خانم 28 ساله هستم که میخوام ازدواج کنم 5سال قبل از روی خامی و ناآگاهی رابطه جنسی داشتمتمام پاسخهای شمارو راجع به پرده بکارت خوندم پرده من از نوع حلقوی با خونریزی خیلی کم هست سوالم اینه که آیا پرده بکارت حلقوی قابلیت ترمیم داره یا نه؟  و اگر داره و من اینکارو توسط پزشک متخصص زنان انجام بدم آیا موقع معاینه برای ازدواج ممکنه پزشک سختگیری نشون بده و این موضوع را اعلام کنه؟ چون من از چندتا دوست شنیدم که از طرف دولت بخشنامه آمده که در این موارد خیلی سختگیری نکنن میشه لطفا جواب سوالم بدین واقعا از لحاظ روحی خیلی بهم ریخته شدم  و از کارم پشیمونم خواهشا زود جوابمو بدین مممنون

2. parvaneh595 نوشته است: سلام آقای دکتر
    من یه خانم 28 ساله هستم که میخوام ازدواج کنم 5سال قبل از روی خامی و ناآگاهی رابطه جنسی داشتمتمام پاسخهای شمارو راجع به پرده بکارت خوندم پرده من از نوع حلقوی با خونریزی خیلی کم هست سوالم اینه که آیا پرده بکارت حلقوی قابلیت ترمیم داره یا نه؟  و اگر داره و من اینکارو توسط پزشک متخصص زنان انجام بدم آیا موقع معاینه برای ازدواج ممکنه پزشک سختگیری نشون بده و این موضوع را اعلام کنه؟ چون من از چندتا دوست شنیدم که از طرف دولت بخشنامه آمده که در این موارد خیلی سختگیری نکنن میشه لطفا جواب سوالم بدین واقعا از لحاظ روحی خیلی بهم ریخته شدم  و از کارم پشیمونم خواهشا زود جوابمو بدین مممنون

خودت رو اذيت نکن . اگر حلقوی باشه همسرت متوجه رابطه قبلیت نمی شه . فکر نکنم که ازت معاينه پزشکی بخواد.

پزشکان هم زياد سخت گيری نمی کنند و معمولن خودشون مخالف اين آداب و رسوم هستند.

با دل پاک همه چيز درست می شه نگران نباش.

شاداب باشی

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوست عزیزم

شما نگفتی رابطه ای که داشتی در چه حدی بوده و آیا همون موقع خونریزی داشتی یا نه و اینکه به پرده ات آسیبی رسیده یا نه؟
    اگه دخول کامل نداشتی و چیزی وارد واژنت نشده باشه به احتمال زیاد پرده ات سالمه و بسته به نوع پرده ات (که خودت گفتی حلقوی هست) ، زمان ازدواجت خونریزی خواهی داشت..حتی اگه کم باشه....
    بهتره به یه متخصص زنان یا حتی یه یه کارشناس مامایی مراجعه کنی و ازش بخوای معاینه ات کنه.. راجع به رابطه ات و نحوه و نوعش هم براش توضیح بده تا بتونه خوب راهنمایی ات کنه.
    امیدوارم که مساله ای نباشه و پرده ات سالم باشه و حتی پزشک متوجه نشه قبلا رابطه داشتی..اما اگه پرده ات آسیب دیده باشه یا خراشیده شده باشه امکان ترمیمش هست که اونم باید با خود پزشک حرفشو بزنی چون نمی شه اینجا بیانش کرد، و اگه پرده ات کاملا از بین رفته باشه ترمیم کردنش یه کار بی فایده است چون اونی که ترمیم می شه پرده ات نیست بلکه بافت های اطراف پرده ی از بین رفته و ورودی واژن رو به کمک بخیه به هم نزدیک می کنن تا ورودی واژن تنگ بشه و مثلا شما صاحب پرده بشی. پرده ی بکارت بافت نازک و ظریفی داره که اگه به طور کامل از بین بره دیگه هیچ وقت با هیچ کاری قابل برگشت نیست.
    اگه باز برات جای ابهامی هست...بپرس....

4. باسلام

دوست عزیز دوستان موارد که امکان بیان را داشت عنوان نمودند

در یک زندگی مشترک انچه مهم است کردار ورفتار اینده طرفین میباشد

اینکه یکی از زوجین بخواهد سرک تو گذشته دیگری  بکشد چندان مرسوم نیست

ولی چنانچه خودتان نگرانی در مورد اینده دارید نامعقول نیست

ولی می توانید با مراجعه به مشاورین با تجربه این هراس خود خواسته را بتدرج از ذهنتان پاک کنید

مهم این است که با نگاهی مثبت به اینده لحظات خوشی را بی دغدغه برای خود وشریک زندگیتان مهیا کنید

حلاوت زندگی در بینش ماست پس با اراده ای قوی زندگی شروع کنید موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید