شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

با خشونت شوهرم در رابطه ي جنسي چه كنم ؟

1. mahsajun656 نوشته است: سلام من مهسا هستم تازه با سایت شما آشنا شدم گفتم مشکلمو بگم شاید بشه حلش کرد.
    6ماهه زايمان كردم . شوهرم به تازگي در رابطه جنسي با من به شدت با خشونت رفتار ميكنه و خيلي ميزنه منو
    البته قبلا هم تا حدودي از اين رفتارها داشت ولي قابل تحمل بود اما حالا ديگه واقعا نميشه تحمل كرد ! من بعد هر رابطه جنسي تا ساعت ها تمام تنم درد ميكنه و سردرد شديد دارم ! چند بار به خودش گفتم گفت ديگه تكرار نميشه اما . . .
    خواهش ميكنم از مدیران و خانم هايي كه مشكل شبيه من دارن بيان مشكلشون و پيشنهادشون براي حل اين مسئله رو بگن شايد به نتيجه اي رسيدم برای حلش
    متشكرم

با سلام.من هم کاملا با نظر اقای rhghk موافقم.اینجا یک سایت پزشکیه و همه دوستان سعی دارند به نحوی مشکلات همدیگرو بهبود بدن.اینجا دادگاه دفاع از حقوق زنان نیست.مطمینا اون خانم به همسرشون علاقه مند هستن که دتبال راهکار برای بهبودی ایشون هستن وگرنه هیچکس بهتر از این خانم نمیتونن برای زندگی خصوصی و دفاع از حقوقشون تصمیم بگیرن.اقای raha لطفا این خانم رو نسبت به زندگی مشترکشون سرد و بی میل نکنید.مهساجون بازم میگم شما با مراجعه به یک روانپزشک مجرب نتیجه خوبی میگیرید.با ارزوی موفقیت برای شما و همسرتون.

2. دوست عزیز کار اصلی ما که کمک به خانم مهسا بود از یاد رفت یعنی از بحث خارج کردید رفتی تو بحث جامعه شناسی ببینید برعکس گفته شما من اصلا از کارهای غربیه ها خوشم نمیاد وتمایلی به جامعه اونا ندارم من حرفم اینه که این خانم نمیتونه بره شکایت کنه که همسر من در حین رابطه جنسی منو اذیت میکنه از شما میپرسم میتونه؟اگه این کار وکه بکنه بنیان خانواده اش از هم میپاشه پس باید کمکش کنیم نه تحریکش

3. maryam_r

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ولي من عاشق خشونت در رابطه جنسي ام و نمي دونم چطور بايد بهش بگم كه از اين كار خوشم مياد. نمي دونم چرا؟ ولي واقعاً لذت مي برم به نظر شما اين لذت بردن از خشونت در رابطه جنسي واقعاًً مشكل داره؟ من هيچ ناراحتي رواني اي ندارم فقط از اين كار با همسرم لذت مي برم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. maryam_r نوشته است: ولي من عاشق خشونت در رابطه جنسي ام و نمي دونم چطور بايد بهش بگم كه از اين كار خوشم مياد. نمي دونم چرا؟ ولي واقعاً لذت مي برم به نظر شما اين لذت بردن از خشونت در رابطه جنسي واقعاًً مشكل داره؟ من هيچ ناراحتي رواني اي ندارم فقط از اين كار با همسرم لذت مي برم.

برخی از ميل ها روانی هست و برخی جسمی.

ممکن است جسم شما نياز به خشونت داشته باشه به طور مثال بدن های داغ فشار رو خيلی دوست دارند در حالیکه بدن هايی هستند که فشار رو دوست ندارند و فقط لمس می خواند.

ممکن است بدن شما فشار بسيار زيادی دوست داشته باشه و بيشتر لذت ببره.

می تونيد اين رو به همسرتون اينطور بگين که بيشتر فشارتون بده و کم کم به خشونت برسيد که دوست داريد.

ولی سعی کنيد هوشيار باشيد که به مازوخيسم منجر نشه.

شاد باشيد

ژاسينا

5. سلام
    ببین مهسا جان شما یکم حساس شدی بنظرم.شاید یکی از دلایل اینکه میگم حساسی تغیر حالت و رو حیه بعد از زایمانت باشه.
    نمیگم حساس شدی و اصلاً دردی نیست ها نه!
    اما یکم دقت کن، ببین من خودم بستگی به شدت تحریکم داره گاهی هارد (خشن) گاهی هم سافت(ملایم ) دوست دارم.
    گاهی ادم خوشش میاد یک رابطه پر از معاشقه ،بوسه، لمس کردن و لمس شدن و ... داشته باشه گاهی هم نه، اینکه همراه با یه مقدار درد و ضربه و گاهی هم دندون گرفتن بدن براش جالب میشه.
    دوستان همه راهنمائی های جالب و مفیدی بهت دادن سعی کن از تمامشون حداقل یک نکته برداشت کنی.

من میگم گاهی در خودت این نیاز به رابطه تند و با خشونت رو ایجاد کن ،خودت باهاش همراهی کن و نذار ضربه های خیلی محکم وارد بشه
    حالا مثلاً 10 بار هارد باشه 2 بار هم سافت ،باور کن اگر همراهی کنی و با حرف یا عمل در حین همون رابطه هارد بتونی کتنرلش کنی میتونی بین همون ضربه ها حس های قشنگی پیدا کنی.
    اما بگم موافق با درد بعد از تمام شدن رابطه نیستم  میتونی بعد از اتمام باز باهاش معاشقه داشته باشی تا اروم بشی تا درک کنی این ضربه ها یه جور ابراز علاقه هست نه چیز دیگه.

نمیدونم روشتون چطور هست اما گاهی شما درخواست کن ، شما شروع کن و بازی رو دست خودت بگیر یه جوری عمل کن که بخواد ثابت بمونه و شما تا جایی که میتونی تحریکش کنی و از اینکارت لذت ببره.

امیدوارم زودتر به نتیجه دلخواهت برسی.
    پیروز باشی

6. maryam_r نوشته است: ولي من عاشق خشونت در رابطه جنسي ام و نمي دونم چطور بايد بهش بگم كه از اين كار خوشم مياد. نمي دونم چرا؟ ولي واقعاً لذت مي برم به نظر شما اين لذت بردن از خشونت در رابطه جنسي واقعاًً مشكل داره؟ من هيچ ناراحتي رواني اي ندارم فقط از اين كار با همسرم لذت مي برم.

خشونت تا جایی که به ضرب و شتم تبدیل نشه و به قول معروف بدن طرف سیاه و کبود نشه هیچ مشکلی نیست
    این نوعی تمایل جنسی محسوب میشه که نمیشه اسمشو گذاشت خشونت میشه همون اصطلاح هارد رو روش گذاشت که نوعی رابطه جنسی که با حرکات ملایم همراه نیست اما اینطور بشه که طرف به ضرب و شتم طرف مقابل راضی باشه این نوع رفتار باید از نظر پزشک بررسی شه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. باسلام

دوستان قصد منهم این نیست که ایشونو تحریک کنم به شکایت

ولی اینطور هم نباشه که راهی که پیشنهاد میکنیم ادامه همان زجر قبلی باشد

من در پست اولم توضیح دادم که باید برخورد کمی جدی تر باشه

چون طبق توضیحات خودشون 1 بتازگی فرزندی بدنیا اوردندکه خودش جا داشت تعدیلی درخشونت بوجود می اورد

2  بارهاوبارها اعلام انزجار از این حرکت را نمودند

3 اعلام ندامت همسرشان واصلاح رفتار ولی درحد حرف

حالا من به این دوست عزیز پیشنهادکردم که بمراکز مشاوره دولتی که هم هزینه کمتری دارد

وهم بنوعی برای این موارد کارایی بهتری دارد تشریف ببرند

چرا چونکه تجربه ثابت کرده افرادی که خشونت با مظلوم را برای خود عادت نموده اند

بشدت از مراکز رسمی میترسند وصد در صد نه توافقی به امدن به پزشک را دارند ونه به چنین نهادهایی

منکه درپست اولم پیشنهاد مراجعه بپزشگ قانونی و دادگاه نکردم عرض من این بود

اصرار در مراجعه به روانشناسان مراکز دولتی در صورت انکار ایشان

با توسل به فردی مصلح وفهیم مثل مادر خاله عمه یا هر کسی در این تبار

با عنون اینکه بصورت اتفاقی اثاروعلایم ضرب وجرح را دیده واز روی غیرتش نتوانسته تحمل کند

ومصر است که باید این وضع خاتمه یابد

ودر صورت ادامه نامبرده از حقوق شهروندیش استفاده می نماید وقانونی این کار را میکند

یا با این ترفند این اقا ترک عمل میکنند ویا بجبرمدعی ساختگی به پزشگ مراجعه میکنند

مسلما اینجا پارادوکسی پیش می اید وانهم کینه بعداز درمان است

که انهم شخص سوم یعنی مصلح باید با کمال میل نوش جان فرمایند

که انهم حداکثر قهر وقطع رفت امد این اقا خواهد بود نه بیشترکه انصافا خودش مرحمتی میباشد

امیدوارم اگر مشگلشان حل شد پاداشش را با گره از کار مردم باز کردن پرداخت نمایند

8. با سلام

نمیدونم در زمانی که باردار بودین چقدر با هم رابطه داشتین ،اصلاً داشتین یا نه؟
    بهر حال 9 ماه زمان کمی نیست که یک مرد با همسرش رابطه نداشته باشه یا رابطش با کلی احتیاط باشه!

شــــــــــــاید یکی از دلیل این خشونت این وقفه ای بوده که در رابطه با هم داشتین و یه جورایی سرکوب کردن حس در اون مدت باعث این عدم آرامش در زمان برقراری رابطه شده .
    یا به قول بچه ها درگیری ذهنی موقع نزدیکی.

اگر فکر میکنی اینطور که گفتم هست ،با اینکه میگی 6 ماه گذشته اما گاهی باهاش درددل کن از اون 9 ماه بگو از اینکه به فکر اون و حسش  بودی و...... از این حرفا که شما خانمها بلدین دیگه Smile)

موفق باشی

9. سلام هموطن گرامي

به اعتقادم ميتونيد درهنگام زدن,نوع مقاربتتون باسياست اخلاقي عوض كنيدوباتنوع درنوع مقاربت مي تونيد فاصله كوتاهي بندازيداون لحظه اي كه شوهرتون تواوج لذت وسبب ميشه كه شماروبزن.

10. سلام دوست من
    بقل بچه های سایت حتما به یک روانشناس مراجعه کنید.
    این یه رابطه ی دو طرفه هس شما وسیله دفع شهوت همسرتون نیستیدکه بخواد شما رو تو اون رابطه انقدر بزنه که در نهایت به سر درد منجر بشه. چون کم کم شما هم سرد میشید.
    یه زن بعد از زایمان احتیاج به محبت همسر داره نه کتکش.

11. با سلام
    در پاسخ به این مشکل شما باید عرض کنم که چون شما گفتین که قبلا کمتر مورد اذیت قرار می گرفتین
    پس احتمالا باید بعد از زایمان مشکلی بین شما و همسرتان به وجود آمده باشه
    مثلا به علت رسیدگی به بچه از توجه به همسرتون غافل بشین
    یا این که این اذیت وازار ها به علت تلافی درد سر هایی باشه که شما برای اون به وجود آورده باشین
    مثلا یکی از دوستان من این مشکل با همسرش داشت
    بهترین راه حل اینه که از خود همسرتون علتو جویا بشین
    در ضمن بعضی از دوستان گفتن که این ممکنه به علت اوج لذت و غیره باشه که
    فکر نمی کنم این مشکلات باعث همسر آزاری بشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید