شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

میل جنسی زیاد غیر قابل کنترل

1. با سلام. من یک پسر کاملا مجرد 20 ساله هستم.
    در رابطه با گذاشتن این پست و اینکه آیا مشکل من قابل حل خواهد بود در تردید بودم.
    چند ماه پیش با دختری که دوست یکی از دوستانم که دختر هست بود در سایتی آشنا شدم و بعد از مدتی چت چت ما به سمت چت جنسی رفت. در ابتدا چون تجربه ی اولم بود خیلی برام لذت بخش بود اما با گذشت زمان حس کردم چون نزدیکی صورت نمیگیرد فقط دارم تشنه تر و تشنه تر میشوم.(همچنین با مشکلاتی مثل بلو بالز هم گاهی مواجه شدم). لزا تصمیم گرفتم که این کار را متوقف کنم و با توافق طرف مقابل جدا شدم. اما الان مشکل من این است که به شدت میل جنسی دارم. قبلا میتونستم از فکر داشتن رابطه جنسی فرار کنم و فکر نکنم اما الان اینکار دیگه برام غیر ممکن شده.(وهم چنین دائم به آن حرفهای تحریک کننده ای که تبدیل به نزدیکی نشد فکر میکنم) جدا از اون از خودم بدم اومده که یک مریض جنسی (البته منظورمو امیدوارم بفهمید از مریض جنسی) شدم. حتی با یکی دیگر از دوستان دخترم در همان سایت که چت میکردیم تا کمی بحث را طرف به قول معروف هات کرد منم ادامه دادم که البته به گفته ی خودش از من توقع نداشت...!!!
    دوستانم بهم پیشنهاد رابطه با زنی که کارش این هست را هم داده اند اما من دوست ندارم با همچین روابطی که طرف مقابل فقط به خاطر پول نزدیکی میکند و میدانم که میلی به نزدیکی ندارد را قبول کنم.البته ترس از مشکلات احتمالی بعد از آن بماند. یه جوارایی انگار دنبال یک رابطه صرفا جنسی اما نه به این صورت بلکه با میل واقعی دو طرفه و با عاطفه افتادم و از فکرم بیرون نمیاد.(قبلا اصلا همچین آدمی نبودم!!!)
    ورزش هم که میرم انگار میلم صد برابر میشه! نمیدونم اگر دوست دختر ( نه دوستی ساده دختر مثل همکلاسی) مشکلم حل میشه یا نه. اما الان به دلایلی که به بحث مربوط نیست نمیتوانم وارد یک رابطه عاطفی بشم.
    آیا راهی هست که بتونم این میل جنسی را کاهش بدم یا توصیه دارید که در نوع رابطه یا نزدیکی و اعتقاد و علاقه ام تجدید نظر کنم. آیا راه حلی وجود دارد؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام دوست خوبم
    واقعا از شرحی که دادید متاسفم چون باعث ناراحتی منم شد از یک طرف شما به روابط جنسی اعتقادی ندارید و این خیلی خوبه که نمیخاید به طرف چنین مسائلی با این سن کم برید.از یک طرف ذهن شما فعال جنسی شده یعنی شما ذهنتون بیشتر درگیر شده تا جسمتون و این به مراتب مشکلتره.گفته بودین ورزش هم اونو فعالتر کرده ،شما تا زمانی که ذهنتون فعاله نمیتونید جسمتونو غیر فعال کنید.من خودم مشکلی مشابه شما دارم و البته خیلی معتقد اما بازم کم اوردم و نمیتونم کنترلش کنم.اما توصیه ای که بهتون میکنم و مطمئنم اگه انجام بدید ذهن فعالتون ارومتر میشه اینه که دیگه سراغ چت و مسائلی که تحریکتون میکنه نرید.و اگر براتون مقدوره روابطه با دوست دخترتون را حتی  اگه در حد اس ام اس هستش کم کم پایین بیارید.تا بتونید به حد نرمال قبل برگردید و البته بازم ورزشو کنار نزارید امیدوارم این بتونه مفید باشه.
    برات بهترین روزها رو ارزومندم

3. سلام دوست عزیزبا این اوصافی که دارید به نظرم اگه موقعیتش رو دارید ازدواج کنید چه اشکال داره الان مزدوج شین بهترین راهه شما که نمیتونید این موضع را کنترل کنید به قول خودتون راهکاراش بیشتر میل به رابطه رو افزایش میده به نظر بهترین راه ازدواجه فقط اون میتونه از شهوتتون کم کنه چون این رابطه دو طرفه هستش با عشق وعلاقه انجام میدین البته پیشنهاد میکنی یه کلاس مشاوره هم داشته باشید

موفق باشی

4. بهترین روش در مان شما ازدواج هست

5. دوست عزیز من فکر میکنم بهترین راه برای شما ازدواج بوده چراکه تنها با ازدواج میتونی ازین مشکل راحت شی و اگه واقعا واست مقدوره میتونه با ازدواج اینگونه مشکلات رو حل کنی تا ذهنت مشغوله این چیزا نشه

6. ازدواج؟
    الان؟
    توی 20 سالگی؟
    بخاطر رابطه جنسی؟
    واقعا فکر می کنید این راه حل مناسبه؟
    از چاله ب چاه؟
    ...
    دوست عزیز، meysamm خان بهتون پیشنهاد میکنم حتما حتما به یه مشاور یا روانشناس مراجعه کنید. مشکل شما بین جوونای این دوره خیلی خیلی شایعه و برای حلش روش های روانشناختی واقعا خیلی زیاد و موثری وجود داره.
    نمیگم فقط دکتر فلانی و دکتر بهمانی می تونند مشکل شما رو حل کنند. حتی یه مشاور کاملا معمولی هم از پس این کار بر میاد.
    لطفا خجالت رو بذارید کنار.
    با مشاوره و حرف زدن و حل این موضوع توی ذهن شما و یک سری فعالیت و نرمش و مدیتیشن و یوگا و روش های درمانی اعتقادی و ... شما ظرف مدت کمی از این مشکل رها خواهید شد.
    مطمئن باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. این میل در چنین سنی اوج میل جنسی محسوب میشه و اگر ازش به درستی استفاده نشه و کنترل نشه در آینده مشکلات زیادی خواهید داشت
    در ابتدای مساله توصیه که میکنم بهت اینه در برخوردهای بعدی با جنس مخالف به هیچ عنوان حرف از رابطه جنسی نزن حتی اگر فرد هم به قول معروف کرم ریخت و داغ بود گرچه میدونم و تجربه شخصیم نشون داده خیلی سخته ولی شدنیه
    مساله بعدی تا جایی که میتونی از محیطهایی که در معرض دید در مورد رابطه جنسی هست پرهیز کن که معمولش اصولا سایتها و فیلمها میباشد
    به هیچ عنوان هم اگر در فکر فرو رفتی و یا با صحنه های رابطه جنسی مواجه شدی خودتو تحریک نکن که اصولا در این مواقع تحریک کردن میشه با خود ور رفتن
    هیچ وقت هم سراغ رابطه با یک فرد روسپی نرو چون معلوم نیست طرف آیا بیماری داره یا نه که اگه خدایی نکرده بیمار باشه و سرایت کنه بهت کل زندگیتو به چند دقیقه لذت در خطر انداختی
    داخل خونه که هستی هم تنها نمون خودتو هی مشغول کن یا تنها شدی از خونه بزن بیرون
    این افکار تا زمانی که مشغولیت فکری واست پیش نیاد ادامه داره
    من هم مثل تو مدتی این چنین بودم ولی با کمی ارده و اعتماد به خودم تونستم کنترلش کنم
    نمیگم کار آسونیه خیلی هم سخته اما اگه به خودت اعتماد داشته باشی و خودتو سرگرم کنی خیلی آسون میشه
    افراد مجردی مثل من و تو چون هنوز دوست داشتن واقعی رو تجربه نکردن و رابطه جنسی از روی دوست داشتن رو تجربه نکردن خیلی از حرفها درکش برامون سخته اما هیچ لذتی در رابطه جنسی وجود نخواهد داشت و آرامش روحی نخواهی داشت جز اینکه این رابطه از رو دوست داشتن باشه
    تحریک شدن و حتی ارضا شدن به شکلهای مختلف فانتزی فقط و فقط سیستم عصبی رو بهم میریزه و تمرکز رو ازت میگیره
    حتی بعضی وقتها بجای اینکه از نظر روحی آروم شی بیشتر افسرده میشی
    اگه شرایط از هر نظر مناسب بود ازدواج خوبه اما من توصیه نمیکنم سر مساله ارضای جنسی رو به ازدواج بیاری
    همیشه درنظر داشته باش بدن ما در کنترل ماست نه ما تحت کنترل بدنمون و ما ازش فرمان نمیگیریم

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  8. سلام دوست عزیز
    به نظر منم آقای clooney توصیه خوبی بهتون کرد
    بهترین راه خوددرمانیه
    تو تا خودت نخوای از این افکار جدا نمی شی چو سنت اقتضا می کنه و هیچ چاره ای هم نداری جز اینکه فکرتو معطوف چیزای دیگه بکنی چون می گی نه رابطه عاطفی می خوای نه ازدواج و نه اینکه از راه غیرشرعی و آدمای روسپی کنترلش کنی که البته تصمیم خوبیه
    مخصوصا اینکه سراغ زنای خیابونی نرو چو هم اعتیاد آورن و هم غیرقابل اطمینان از لحاظ بهداشتی
    واسه خودت سرگرمی های دیگه ایجاد کن با دوستات گردش برو و وقتتو تو جمع دوستاو خانوادت بگذرون
    هروقت خیلی از کنترل خارج شد سعی کن به جای دامن زدن به این حس ( چون می دونم ناخواسته با شروع این میل افکار ... میاد سراغت) پس سریع فکرتو مشغول چیزی بکن یا سعی کن از تنهایی در بیای
    امیدوارم زودتر مشکلت حل بشه

9. والا مشکل ایشون مشکل اکثر ماها و شاید تمتم کسانی که توی این بازه زمانی هستن می باشد
    اما ممکن هست هر کسی یه جوری باهاش برخورد کنه.خوب مسلما بهترین راه تخلیه این حس هستش اما از اونجایی که ما در این سن امکان ازدواحج نداریم این یک معضل خیلی بزرگ میشه.
    اینکه دوستان میگن حل این مشکل با ازدواج حل نمیشه موافقم چون شما ر حال حاضر از روی احساسات تصمیم میگیرین و ممکن هست چشمتون رو روی خیلی چیزا ببنیدید

به نظر من هم بهترین راه کنترل اون حس هست که دیگه اون بستگی به اراده طرف و شخص داره و اینکه شما چقدر اراده دارین.
    نمیدونم شاید اگه مسئله ازدواج موقت یه جورایی حل میشد این مشکلات هم کمتر بود.نمیدونم دوستان هم با ازدواج موقت موافقن یا نه؟

10. به نظرم این موضوع خیلی ناراحت کنندست واقعا از خوندن نوشته هاتون تحت تاثیر قرار گرفتم
    اینکه شما آقایون هم این حس رو خیلی شدید دارید و هم اینکه باید کنترلش کنید و هم شرایط ازدواج ندارید
    امیدوارم خدا اراده خوبی بهتون بده که بتونید به راه های بدی کشیده نشید تا سلامتیتون حفظ بشه
    بدیش اینه که هم تخلیه نامناسب باعث بیماریتون میشه و هم عدم تخلیه واستون مشکل سازه درسته؟؟؟

یه سوال : اینجا آقایی هست که واقعا بتونه خودشو کنترل کنه و حتی خودارضاییم نکنه؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. باسلام

منم موافقم که راه حلی بجز ازدواج پیدا کنی .
    اینو یادمون باشه برای رابطه جنسی ازدواج نمیکنیم!!!!!!
    نیاز به گفتن نداره که چه عوارض بدتر از این ممکن براتون پیش بیاد اگر برای این حس ازدواج کنید.
    اینجور ملاکت برا دوست داشتن طرف بدن و جسمش هست بهتر عجله نکنی تا ازدواجت با علاقه باشه نه شهوت.

برود عزیز این مشکل بین بعضی دختر ها هم هست فقط آقایون نیستن Smile)

به امید سلامتی تمام دوستان.
    امیدوارم سوال شما دوست عزیز هم به نتیجه برسه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. broad نوشته است: به نظرم این موضوع خیلی ناراحت کنندست واقعا از خوندن نوشته هاتون تحت تاثیر قرار گرفتم
    اینکه شما آقایون هم این حس رو خیلی شدید دارید و هم اینکه باید کنترلش کنید و هم شرایط ازدواج ندارید
    امیدوارم خدا اراده خوبی بهتون بده که بتونید به راه های بدی کشیده نشید تا سلامتیتون حفظ بشه
    بدیش اینه که هم تخلیه نامناسب باعث بیماریتون میشه و هم عدم تخلیه واستون مشکل سازه درسته؟؟؟

یه سوال : اینجا آقایی هست که واقعا بتونه خودشو کنترل کنه و حتی خودارضاییم نکنه؟؟؟؟؟؟
    فکر نکنم از اقایون کسی باشه که تا حالا خود ارضایی نکرده باشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید