شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه عاشقانه و رهایی از داغی و سوزش قلب شکسته خورده

1. با عرض سلام وخسته نباشید به شما دوستان ممنون  از سایت مفیدتان

سوالی دارم با توجه به اینکه بنده از 6 سالگی اقدام به خود ارضایی کرده و تقریبا فقط در 8-9 سالگی کلا نداشتم بعد از 9 سالگی استمنا داشتم تا 22 سالگی البته کم و زیاد هم بوده به خصوص در نوجوانی و فاصله 20 تا 22 سالگی بیشتر شده که تا سن 22سالگی از معاشرت با دختران کمی خجالت داشتم تا اینکه عاشق دختر مطلقه ای شدم  که با معاشقه اس ام اسی منی ازم خارج می شد که همین باعث شد استمنا کردن تقریبا رفع بشه و چون عاشق و بیقرار بودم و طرف مطلقه بود و به درد هم نمی خوردیم رابطه عاشقی رو به هم زدم ولی عوارض عاشقی مثل دل تنگی داغ شدن درون سینه و قلب و خلا عاطفی در من ایجاد شد بعد از 3 ماه گفتم اگه چند بار خود ارضایی داشته باشم شاید بهتر بشم از نظر قلبی ولی بدتر و درونم داغتر و دلتنگ تر میشدم و چون حس عاطفی نبود در خود ارضایی بدنم بعد از ارگاسم تشنه می موند به خاطر همین به روانپزشک رفتم روانپزشک گفت کمرت سسته برام قرص مینو تیوریدازین و آرامبخش های کلومیپرامین و فلوکستین تجویز کرد که با خوردن اینها باز داغی درون قفسه سینه و سوزش قلب رو احساس میکنم الان 8 ماه از زمان عاشقی ام گذشته

لطفا برای رهایی از سوزش قلب و داغیه شش و پرده دیاگفرامم مرا راهنمایی کنید و دلایل سوزش قلبم چیست؟

چه ربطی بین قلب عاشق اشک و مایه منی وجود داره که در من اینجور محکم در هم تنیده اند؟؟؟

بعد استمناهای من در داشتن رابطه نزدیکیه موفق در آینده خللی ایجاد نمیکنه

ممنونم.

2. سلام دوست خوبم
    امیدوارم که هر چه زودتر سلامتی خودتو بدست بیاری در مورد مشکلتون مطمئن باشید بعد از مصرف قرصهایی که دکتر تجویز کردن سوزش قلب و حس ناراحتیتون تحلیل پیدا میکنه.اما این نکته خیلی حائز اهمیته که شما باید به طور جدی بفکر تغییر روحیه و زندگیتون باشید .اگر اامکان ازدواج دارید ازدواج کنید اگر براتون فعلا مقدور نیست سعی کنید به زندگیتون فرم جدیدی بدهید و ذهنتون از خود ارضایی به سوی ورزش هر چند بمدت کم باشه سوق دهید باید جایگزینی برای خلا های زندگیتون پیدا کنید وگرنه بازم دچار این مشکل خواهید شد.موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ali1367 نوشته است: با عرض سلام وخسته نباشید به شما دوستان ممنون  از سایت مفیدتان

سوالی دارم با توجه به اینکه بنده از 6 سالگی اقدام به خود ارضایی کرده و تقریبا فقط در 8-9 سالگی کلا نداشتم بعد از 9 سالگی استمنا داشتم تا 22 سالگی البته کم و زیاد هم بوده به خصوص در نوجوانی و فاصله 20 تا 22 سالگی بیشتر شده که تا سن 22سالگی از معاشرت با دختران کمی خجالت داشتم تا اینکه عاشق دختر مطلقه ای شدم  که با معاشقه اس ام اسی منی ازم خارج می شد که همین باعث شد استمنا کردن تقریبا رفع بشه و چون عاشق و بیقرار بودم و طرف مطلقه بود و به درد هم نمی خوردیم رابطه عاشقی رو به هم زدم ولی عوارض عاشقی مثل دل تنگی داغ شدن درون سینه و قلب و خلا عاطفی در من ایجاد شد بعد از 3 ماه گفتم اگه چند بار خود ارضایی داشته باشم شاید بهتر بشم از نظر قلبی ولی بدتر و درونم داغتر و دلتنگ تر میشدم و چون حس عاطفی نبود در خود ارضایی بدنم بعد از ارگاسم تشنه می موند به خاطر همین به روانپزشک رفتم روانپزشک گفت کمرت سسته برام قرص مینو تیوریدازین و آرامبخش های کلومیپرامین و فلوکستین تجویز کرد که با خوردن اینها باز داغی درون قفسه سینه و سوزش قلب رو احساس میکنم الان 8 ماه از زمان عاشقی ام گذشته

لطفا برای رهایی از سوزش قلب و داغیه شش و پرده دیاگفرامم مرا راهنمایی کنید و دلایل سوزش قلبم چیست؟

چه ربطی بین قلب عاشق اشک و مایه منی وجود داره که در من اینجور محکم در هم تنیده اند؟؟؟

بعد استمناهای من در داشتن رابطه نزدیکیه موفق در آینده خللی ایجاد نمیکنه

ممنونم.

سلام دوست عزیز
    سعی کن به جای اینکه به استمنا متوصل بشی وقتت رو با دوستات و خانوادت بگذرونی
    سعی کن با یه دختر که شرایط مناسبی داشته باشه دوست بشی و علاقتو و قلبتو معطوف اون کنی
    این چیزایی که می گی ( داغی درون قفسه سینه و سوزش قلب) بیشتر جنبه تلقینی داره
    و درضمن فقط مطلقه بودن یه دختر باعث نمیشه که تو فکر کنی به دردت نمی خورده
    به هرحال تمام سعیتو بکن برای ایجاد یه رابطه سالم و فکر نکن تمام رابطه ها قراره که به ازدواج یا به رابطه جنسی ختم بشه
    با اینکه اوج ابراز عشق و علاقه می تونه رابطه جنسی باشه ولی تمامش این نیست
    و رابطه ای رو که تو بین قلب عاشق اشک و مایه منی می خوای کشف کنی حاصل اینه که رابطه جنسی باعث آرامش روحی می شه البته در صورت خواست دوطرف و مخصوصا با وجود عشق، تو برای فرار از شکستت سعی می کنی تو رویاهات اونو پیداش کنی و این (استمنا) تنها چیزیه که می تونه تورو به حس رابطه جنسی با دختری که عاشقش بودی نزدیک کنه
    سعی کن برای برقراری روابط تازه تر عزیزم

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. [بسیار از لطف و محبتتون ممنونم نمی دونید چقدر تشنه محبتم و برام دعا کنید چون 10 ماه پیش پدرمو از دست دادم و 10 سال پیش هم مادرمو حال برای معافیت سربازی کفالت خواهرام  که اقدام میکنم چون که برادر ناتنی داشتم میگن سربازهستی برام دعا کنید سعیمو بیشتر بکنم  تا معاف بشم  و بتونم زندگیمو جمع و جور کنم بعد دختر رویایی مو پیدا کنم و بهش عشق بورزم اگر چه بروی ازدواجهای این دوران هم نمیشه درست حساب وا کرد چون ازدواج های نا موفق  و منجر به طلاق  دورو برم زیاد دیدم
    در ضمن این زن مطلقه بی شعور  یه بچه هم از شوهر قبلیش داشته به خاطر همین کاری میکرد تا با ظاهرش بعضی مردای بدبخت رو عاشق خودش بکنه آیا میتوانم دوباره عاشق بشم البته این دفعه میخوام عاشق کمالات و محبت های یک خانم بشم البته دختری که صاحب ظاهری نجیب هست  هم خیلی دلم میخواد به آغوش بکشم برای جوونیم خیلی دعا کنید جوونی کردن و خوب بودن خیلی سخته

التماس دعا

5. دوست عزیز

خدا تو وجود همه ما نیازهایی را قرار داده که جواب دادن به این نیاز ها باعث رشد و تعالی ما میشه

از صحبتهای شما برمیاد که شما آدم احساسی هستید. یعنی دارای احساسات نیرومندی هستید و برای همین باید بیشتر مراقب روحیات خودتون باشید. من هم مثل شما به خاطر وجود احساساتی که تو وجودم دارم همیشه فعل و انفعالات زندگیم خیلی زیاده. خیلی شدید به کسی دل می بندم و از دست دادن بعضی از دوستام تو زندگی به شدت متاثرم میکنه.

نقل قول:
    از 9 سالگی استمنا داشتم تا 22 سالگی البته کم و زیاد هم بوده به خصوص در نوجوانی و فاصله 20 تا 22 سالگی بیشتر شده که تا سن 22سالگی از معاشرت با دختران کمی خجالت داشتم

این که شما میگید مدت زیادی خودارضایی داشته اید و اینکه از معاشرت با دخترها احساس خجالت داشته اید یک دلیلش این می تونه باشه که شما توان خرج کردن احساسات (زیادتون) را نداشته اید و خواستید یک جورایی با خودارضایی اون را رفعش کرده باشید.
    اما بدون که خدا جنسهای مخالف را بی دلیل خلق نکرده. دل بستن بین دو نفر و تبادل احساسات بین دو نفر خیلی زیباست و فقط به اینجا ختم نمیشه! بلکه از نظر روانشناسی شما با این کار فشارهای روحی و عصبی خودتون را خالی هم میکنید در عین حال که با جواب دادن به نیازهای درونی خود که خدا هم براتون قرار داده به رشد خودتون کمک میکنید.
    شاید هر کسی این تجربه را تو زندگیش داشته باشه که صرف نظر از مسائل جنسی، توی ارتباط با دوستان غیر همجنس خود و تبادل احساسات آرامشی پیدا میکنه که شاید هیچ موقع توی تنهاییش نتونه به اون برسه!
    باید بگم که احساسات فقط برای خانومها نیست و اقایون هم دارای احساسات زیادی هستند که شکست خوردن و تجربه های از دست دادن کسی که بهش عادت میکنی می تونه سخت باشه.

نقل قول:
    تا اینکه عاشق دختر مطلقه ای شدم  که با معاشقه اس ام اسی منی ازم خارج می شد که همین باعث شد استمنا کردن تقریبا رفع بشه و چون عاشق و بیقرار بودم و طرف مطلقه بود و به درد هم نمی خوردیم رابطه عاشقی رو به هم زدم ولی عوارض عاشقی مثل دل تنگی داغ شدن درون سینه و قلب و خلا عاطفی در من ایجاد شد بعد از 3 ماه گفتم اگه چند بار خود ارضایی داشته باشم شاید بهتر بشم از نظر قلبی ولی بدتر و درونم داغتر و دلتنگ تر میشدم و چون حس عاطفی نبود در خود ارضایی بدنم بعد از ارگاسم تشنه می موند

به نظر من شما توی دوستیتون با دختر مطلقه داشتید به نیاز عاطفی خودتون پاسخ می دادید و دلیلی نداشته که این رابطه را به این شکل به هم بزنید. همونقدر که احساسات شما محترمه باید به احساسات طرف مقابلتون احترام بزارید. شاید که اون هم به این ارتباط بیشتر از شما نیاز داشته باشه. حتی اگر به شما دروغ بگه یا یکسری مسائل را ازتون مخفی کنه باز نباید بهش خورده بگیرید. چون رابطه داره سعی میکنه رابطه را حفظ کنه و از دستتون نده. اگر هم یک مدت بگذره یا اعتماد پیدا کنه از دستتون نمیده مطمئن باشید همه چیزش را برای شما میگه.

خودتون هم دارید میگید بعد از به هم زدن رابطتون دل تنگی داشتید و این نشون میده که رابطه شما در واقع جوابی به نیاز عاطفی شما بوده و استمنا هیچ موقع نمی تونه جایگزین این ارتباط با ارزش بشه.

امیدوارم که مشکلاتتون توی زندگی مرتفع بشه و یکی را پیدا کنید که بتونید در کنارش با احساسات پاکی که برقرار میشه از زندگیتون لذت ببرید.

6. سلام
    *خدا* آن حس زیبایی است که در تاریکی صحرا، زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را، یکی همچون نسیم دشت می گوید : کنارت هستم ای تنها
    فراموش نکن خدا همیشه هست، یاد خدا آرامش  رو به ما میده، من وقتی اشتباهی میکنم یا دلم میگیره اگر قران بخونم خیلی بهتر میشم.
    سعی کن لبخند بزنی و باور کنی با وجود مشکلات باز هم زندگی زیباست.

7. ali1367 نوشته است: [بسیار از لطف و محبتتون ممنونم نمی دونید چقدر تشنه محبتم و برام دعا کنید چون 10 ماه پیش پدرمو از دست دادم و 10 سال پیش هم مادرمو حال برای معافیت سربازی کفالت خواهرام  که اقدام میکنم چون که برادر ناتنی داشتم میگن سربازهستی برام دعا کنید سعیمو بیشتر بکنم  تا معاف بشم  و بتونم زندگیمو جمع و جور کنم بعد دختر رویایی مو پیدا کنم و بهش عشق بورزم اگر چه بروی ازدواجهای این دوران هم نمیشه درست حساب وا کرد چون ازدواج های نا موفق  و منجر به طلاق  دورو برم زیاد دیدم
    در ضمن این زن مطلقه بی شعور  یه بچه هم از شوهر قبلیش داشته به خاطر همین کاری میکرد تا با ظاهرش بعضی مردای بدبخت رو عاشق خودش بکنه آیا میتوانم دوباره عاشق بشم البته این دفعه میخوام عاشق کمالات و محبت های یک خانم بشم البته دختری که صاحب ظاهری نجیب هست  هم خیلی دلم میخواد به آغوش بکشم برای جوونیم خیلی دعا کنید جوونی کردن و خوب بودن خیلی سخته

التماس دعا

علي آقاي عزيز :
    مرد شدن به سن نيست. تو اگر مادر و پدرتو از دست دادي، درسته كه به قول عاميانه، كمرت شكسته. ولي من حدس ميزنم زودتر از هم سن و سالهاي خودت مرد شده باشي. يا داري ميشي. يه مرد هيچوقت نبايد خودشو به خاطر شكستهاي قبليش سرزنش كنه، چون ديگه نمي تونه قد راست كنه. پس توام سعي كن از اشتباهات قبليت درس بگيري ولي غصه نخوري.
    مرد باش و مردونگي كن.
    مطمئن باش يه دوست خوب ميتونه خيلي كمك كنه تا روحيه ات و وضع جسماني خودتو سر و سامون بدي. (پسر)
    و همچنين يه دوست دختر خوب كه با توجه به احساساتي كه داري كه مربوط به سنتم ميشه، ميتونه همه مشكلاتت رو حل كنه.
    قوي باش و اميدت به خدا.
    مهم نيست مومن باشي يا نه. فقط خدا رو فراموش نكن.

8. سوختن همیشه هم بد نیست ، گاهی باعث ساختن انسان میشه

شیشه ای که خیلی راحت سرد میشه ، خیلی راحت هم میشکنه

اما شیشه ای که در تنش قرار میگیره و سرد و گرم میشه ، نشکن میشه...

موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید