شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. eliza2020 نوشته است:
    Nazism000 نوشته است: سلام .آقای دکتر من قبلا پریود نامنظم داشتم که الان حدود 5.6 ماه میشه که با درمان دارویی پریودم منظم شده و دوره 29 -31 روزه داره.که الان 3ماه از قرص ویتاگنوس استفاده میکنم.اخرین بار شروع پریود من 27 تیر بود و 22 مرداد رابطه ای بدون تماس الت داشتم.فقط دستم با منی تماس داشت که همون موقع با دستمال پاک کردم و سطحی شستم.بعد از نیم ساعتم با مایع و اب گرم دستمو شستم .فقط بعدش ناخوداگاه قبل حموم دستمو خیلی سطحی به پایین التم کشیدم.اما بعدش واقعا مضطرب شدم..تا الان که 2روزه باید پریود میشدم اما هیچی..!Sadچند روز پیشم فقط 1ساعت دردی پایین شکم داشتم..سینه هام تغییری تو رنگ و اندازه یا حساسیت نداشت اما مدام نفخ دارم و ادرارم کمی بیشتر شده..خیلی نگرانم دکتر..یعنی ممکنه اینطوری..؟؟Sad

با سلام.نه دوست عزیز اینطوری امکان بارداری حتی زیر صفره.عقب افتادن پریودیتون هم بخاطر استرس هست.اینقد وسواس نداشته باشید.

ازتون ممنونم..راستش قبول دارم حساسم به این موضوع.. اما الان 6روز میگذره و از پریود اثری نیست..فقط کمی ترشحات دارم..راستش راجب علائم حاملگی که در سایتها می بینم بیشتر مضطربم کرده...من چقدر دیگه میتونم برای پریو صبر کنم ؟(اگه به خاطر اضطراب باشه؟)متاسفانه فعلا امکان رفتن پیش پزشک یا ازمايشو ندارم..اونقدر نگرانم از اینکه اگه اتفاقی بیافته چی کار باید بکنم؟؟؟

2. maryam_r

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    مي خواستن بپرسم اگر 2-3 روز قبل از پريودي جلوگيري نكنيم آيا احتمال حاملگي اي هست؟ چون چندتا از دوستانم گفتند كه اگر 2-3 روز مانده به پريودي جلوگيري نكني هيچ اتفاقي نمي افته وخودشون چند ساله كه از اين روش استفاده مي كنند؟ لطفاً پاسخ بديد. ممنونم

3. maryam_r نوشته است: باسلام
    مي خواستن بپرسم اگر 2-3 روز قبل از پريودي جلوگيري نكنيم آيا احتمال حاملگي اي هست؟ چون چندتا از دوستانم گفتند كه اگر 2-3 روز مانده به پريودي جلوگيري نكني هيچ اتفاقي نمي افته وخودشون چند ساله كه از اين روش استفاده مي كنند؟ لطفاً پاسخ بديد. ممنونم

سلام.
    کلا در سیکل ماهانه هر خانمی روزهایی وجود دارد که در آنها تخمک گذاری انجام می شود و برای بارداری توصیه می شود تا در حوالی این روزها که از 5-6 روز قبل از تخمک گذاری تا 48 ساعت بعد از آن است، اقدام به بارداری شود تا اسپرم با احتمال بیشتری به تخمک برسد و آن را بارور کند. این روزها معمولا روز دهم تا شانزدهم بعد از پریودی است. غیر از این روزها احتمال بارداری نه اینکه وجود نداشته باشد، اما در حد بسیار پایین و صفر است. بدیهی است هر چه که از بازه زمانی گفته شده در بالا دورتر شویم، احتمال بارداری ضعیف تر میشود.
    بنابراین جواب سوال شما خیر است و در این روزها احتمال حاملگی در حد بسیار ضعیفی است. اطلاعات بسیار زیادی در این زمینه در سایت وجود دارد که می بایست جستجو کنید و این پست یکی از آنها می باشد که می تواند مفید باشد.
    شاد باشید.

4. سلام
    من روز 8 قاعدگی یه سونوی شکمی از رحم داشتم که اینجوریه
    رحم دارای ابعاد و اکومیومیترال طبیعی و ضخامت آندومتر طبیعی است و ضایعه فضاگیر در کاویتی آندومتر دیده نشد
    ابعاد رحم 76*44*35 میلیمتر      ضخامت آندومتر 5mm
    تخمدانها سایز نرمال دارند و حاوی فولیکولهای متعدد 4-6 mm پریفرال ولی ضایعه فضاگیر دیده نشد
    مایع آزاد در حفره لگن دبده نشد
    حالا سوال من اینه من روز 12 قاعدگی علائم تخمک گذاری مثل ترشحات سفید و غلیظ و یه لک بینی کوچیک داشتم
    با توجه به ضخامت آندومتر و اندازه فولیکولها ممکنه تخمک گذاری من روز 12 انجام بشه؟من قاعدگی تقریبا منظم 29-31 روزه دارم .ممنون

5. سلام
    امکانش هست کسی در زمان پریود نزدیکی داشته باشه اما دخول انجام نشده باشه و منی از طریق دست با بدن تماس داشته باشه حاملگی صورت بگیره؟اگر امکانش هست چند درصد مثلا؟

6. sami22 نوشته است: سلام
    امکانش هست کسی در زمان پریود نزدیکی داشته باشه اما دخول انجام نشده باشه و منی از طریق دست با بدن تماس داشته باشه حاملگی صورت بگیره؟اگر امکانش هست چند درصد مثلا؟

با سلام .اگر اون خون حتما پریودی باشه نه امکانش نیست.

7. sami22 نوشته است: سلام

اگه شخصی دارای قاعدگی منظم باشه و در زمان پریود رابطه جنسی انجام داده باشه، بطور معمول احتمال بارداری وجود نخواهد داشت.
    ولی در قاعدگی نامنظم توصیه میشه از رابطه محافظت شده استفاده کنند.
    در موردی شما گفتید احتمال بارداری اصلاً وجود نخواهد داشت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام  امیدوارم خوب باشید..از جواب ممنون ببخشید با توجه پست قبلی من یه سوال دیگه هم دارم شاید کمی مسخره اس اما بگذارید به حساب نگرانیم..ببخشید برونروی شدید هم میتونه دلیل بارداری باشه?;(...من درد زیادی دوره نافم دارم با همون موضوعی که الان گفتم..ممنون میشم لطف کنید زود جواب بدید..

9. TARANEH5637 نوشته است: سلام  امیدوارم خوب باشید..از جواب ممنون ببخشید با توجه پست قبلی من یه سوال دیگه هم دارم شاید کمی مسخره اس اما بگذارید به حساب نگرانیم..ببخشید برونروی شدید هم میتونه دلیل بارداری باشه?;(...من درد زیادی دوره نافم دارم با همون موضوعی که الان گفتم..ممنون میشم لطف کنید زود جواب بدید..

با سلام.دوست عزیز منظور از برونروی حالت تهوع و استفراغ هست؟

10. TARANEH5637 نوشته است: سلام  امیدوارم خوب باشید..از جواب ممنون ببخشید با توجه پست قبلی من یه سوال دیگه هم دارم شاید کمی مسخره اس اما بگذارید به حساب نگرانیم..ببخشید برونروی شدید هم میتونه دلیل بارداری باشه?;(...من درد زیادی دوره نافم دارم با همون موضوعی که الان گفتم..ممنون میشم لطف کنید زود جواب بدید..

در پست قبلی که توسط Clooney عزیز به شما گفته شد: رابطه طوری نبوده که امکان بارداری باشه و قرص هم مصرف کردین پس احتمال بارداری منتفیه.
    در مورد برونروی یا همون اسهال، به علائم بارداری ربطی نداره، در حاملگی بیشتر یبوست شایع تر است، چون زياد شدن مقدار هورمون پروژسترون باعث میشود غذا در داخل روده‌ها كندتر حركت كند.
    جهت آشنائی بیشتر، دانستنی های بارداری را مطالعه کنید.

11. سلام
    من يه سوال داشتم و خيلي نگرانم.من قبلا هم پرسيده بودم..با توجه به اينكه من روز 4 پريود نزديكي داشتم ولي دخول انجام نگرفته و مني كه اغشته با دست نامزدم بود از پشت به بدن من خورده و مني كه روي تنم ريخته شده بود همون موقع پاك كردم و تقريبا 3 ساعت بعد تنم را شستم... امروز بعد از 8 روز رابطه من هر روز به شدت حالت تهوع دارم زير دلم خيلي درد ميكنه بدنم ضعف شديد داره.. و رحمم ميسوزه و حالتهاي پريود دارم من خيلي نگران بارداري هستم.امكانش هست/؟ من امروز كه 8 روز گذشته بي بي چك خريدم و تست كردم 1 خط قرمز شد ولي بعد از نيم ساعت يه خط ديگه هم خيلي خيلي كمرنگ نشون داده شد؟ خواهش ميكنم من و راهنمايي كنيد... من به شدت استرس گرفتم كه آيا بارداري صورت گرفته يا نه

12. sama27 نوشته است: سلام
    من يه سوال داشتم و خيلي نگرانم.من قبلا هم پرسيده بودم..با توجه به اينكه من روز 4 پريود نزديكي داشتم ولي دخول انجام نگرفته و مني كه اغشته با دست نامزدم بود از پشت به بدن من خورده و مني كه روي تنم ريخته شده بود همون موقع پاك كردم و تقريبا 3 ساعت بعد تنم را شستم... امروز بعد از 8 روز رابطه من هر روز به شدت حالت تهوع دارم زير دلم خيلي درد ميكنه بدنم ضعف شديد داره.. و رحمم ميسوزه و حالتهاي پريود دارم من خيلي نگران بارداري هستم.امكانش هست/؟ من امروز كه 8 روز گذشته بي بي چك خريدم و تست كردم 1 خط قرمز شد ولي بعد از نيم ساعت يه خط ديگه هم خيلي خيلي كمرنگ نشون داده شد؟ خواهش ميكنم من و راهنمايي كنيد... من به شدت استرس گرفتم كه آيا بارداري صورت گرفته يا نه

نوع رابطه و پریود بودن شما در زمان رابطه بارداری رو منتفی میکنه
    تمام حالاتی که دارید ناشی از استرس میتونه باشه
    بی بی چک اصولا بعد 12 روز به بعد جواب قطعی  قطعی میده
    خیلی استرس دارید یه آزمایش خون بدید که نگرانیتون برطرف شه در غیر این صورت خونسرد باشید و استرس نداشته باشید

13. faeze1366 نوشته است: سلام...خسته نباشید...
    می دونم سوالم یکمی از حساسیت زیاد من میاد ..اما فکر ولم نمی کنه...
    من 48 ساعت پیش با نامزدم یه رابطه سطحی داشتم؛ به این صورت که فقط از طریق لمس آلتشون با دستم بود...
    و نامزد من به ارگاسم نرسید....
    بعد از چند دقیقه که رفتم دستشویی یه نوار گذاشتم!و وقتی داشتم نوار رو می ذاشتم با همون دستم نوار رو لمس کردم!!بعدش هم استرس گرفتم که مشکلی پیش بیاد نوار رو عوض کردم!خودم رو هم دوباره شستشو دادم!  
    فکر می کنین لازمه من روش اورژانسی رو اجرا کنم؟
    در ضمن دفعه ی پیش هم من همچین استرسی رو گرفتم و اورژانسی استفاده کردم!واسه همین دوره هام ریخت بهم!و اگر دوره هام "هنوز" 28 روزه باشه!من باید 31 دوباره دوره ام شروع شه!
    ممنون می شم کمکم کنین تا 72 ساعت نشده!

سلام....
    من قرار بود 31ام دوره ام شروع شه!!اما تا الان هیچ خبری نیس!!!علاوه بر اون هیچ علائم اولیه رو هم ندارم!!!
    چه کار کنم!؟استرس زیادی هم ندارم!!

14. faeze1366 نوشته است:
    faeze1366 نوشته است: سلام...خسته نباشید...
    من 48 ساعت پیش با نامزدم یه رابطه سطحی داشتم؛ به این صورت که فقط از طریق لمس آلتشون با دستم بود...
    بعد از چند دقیقه که رفتم دستشویی یه نوار گذاشتم!و وقتی داشتم نوار رو می ذاشتم با همون دستم نوار رو لمس کردم!!بعدش هم استرس گرفتم که مشکلی پیش بیاد نوار رو عوض کردم!خودم رو هم دوباره شستشو دادم!  
    در ضمن دفعه ی پیش هم من همچین استرسی رو گرفتم و اورژانسی استفاده کردم!واسه همین دوره هام ریخت بهم!و اگر دوره هام "هنوز" 28 روزه باشه!من باید 31 دوباره دوره ام شروع شه!

سلام....
    من قرار بود 31ام دوره ام شروع شه!!اما تا الان هیچ خبری نیس!!!علاوه بر اون هیچ علائم اولیه رو هم ندارم!!!

شما در روابط قبلی هم دچار استرس شدید و به خاطر روش اورژانسی، دوره هاتون تغییر کرد.
    اینبار هم حتی اگه از روش اورژانسی استفاده نکرده باشید، بخاطر نگرانی و اضطراب ، پریود باز هم به تعویق خواهد افتاد.
    چون سابقه استرس دارید بطوری که قبلاً گفتید: حساسیت زیاد دارم و فکر ولم نمیکنه!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. faeze1366 نوشته است:
    faeze1366 نوشته است: سلام...خسته نباشید...

سلام....

سلام دوست عزیز. همان طور که گفته شد، احتمال بارداری در شما وجود ندارد.
    با این حال اگر قبل از 72 ساعت بعد از رابطه، از قرص های پیشگیری اورژانسی استفاده نمودید، این قرص ها می توانند موجب اختلال پریودی شوند. اگر تا بعد از 7روز از زمانی که می بایست پریود شوید، این اتفاق نیفتاد، به پزشک مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 111
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید