شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضاشدن با سرنگ

1. باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
    من یه مشکل دارم البته نمیدونم میشه اسمشو گذاش مشکل یانه , من عادت به خودارضایی دارم , البته ازنوعی ک توش درد داشته باشه , مثلا عادت دارم به اینکه همیشه باسینه هام خیلی ور برم یا مثلا از سرنگ استفاده میکنم و سرنگ رو توی سینم فرو میکنم یاتوی سرنگ اب میکنم و اونو توی نوک سینه هام فرومیکنم و بعدش ابش رو خالی میکنم یا بعضی وقتا تعداد زیادی سرنگ به سینه هام میزنم و اینکار فقط منو ارضامیکنه البته اینم بگم که اینکارو فقط باسینه هام انجام میدم و واقعا دوسش دارم , من خیلی دوس دارم که از سینه هام شیربیاد بیرون و بقولی اونارو بدوشم واسه همین یدونه شیردوش هم گرفتم و موقع خودارضایی ازش استفاده میکنم حالا میخاستم ببینم اینکارا ممکنه در اینده روی سینه هام اثربذاره موقع بچه دارشدن و شیردادن به بچه دچارمشکل بشم یاهرچیزه دیگه , البته اینم بگم که من ازسرنگ های نو و جدید همیشه استفاده میکنم , لطفا منو راهنمایی کنید البته بارها خاستم ترک کنم ولی فقط این مدل کاره ک منو ارضامیکنه حالا موندم چیکارکنم!!!

2. به نظر من این کارها به شما اسیب میرسونه
    بهتره با یک روانشناس مشاوره داشته باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام    دوست عزیز ضمن تایید نظربادامک امتیاز شما اینه که احساس منفی نسبت به عواقب احتمالی این عادت در پس زمینه ذهنتان بوجود امده این حس خوب را تقویت کنید وحتما به پزشگ متخصص مراجعه فرمایید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. ببخشید ارضا شدن انقدر مهمه دوست عزیز؟!؟! چطور می تونی این همه درد رو تحمل کنی؟!

شما حتما برین پیش یه یه روانشناس! من نگرانتون شدم!

5. سلام

من متوجه منظورتون نشدم شما سوزن سرنگ را به سینه های خود می زنید؟ احساس درد نمی کنید؟
    البته ارضا شدن متاثر از تفکرات آدم هم هست و تفکرات آدم خیلی می تونه تاثیر بزاره که آدم برای ارضا شدن چه روشی را انتخاب کنه!
    ولی سینه های خانمها معمولا نقاط حساسی هستند و احتمال آسیب دیدن اونها وجود داره و شما که خانم جوانی هستید ممکنه به خاطر اون کار در آینده تو زندگی براتون مشکل پیش بیاد. پس بهتره که مراقب سلامت خودتون باشید!

6. hanieh2012 نوشته است: باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
    من یه مشکل دارم البته نمیدونم میشه اسمشو گذاش مشکل یانه , من عادت به خودارضایی دارم , البته ازنوعی ک توش درد داشته باشه , مثلا عادت دارم به اینکه همیشه باسینه هام خیلی ور برم یا مثلا از سرنگ استفاده میکنم و سرنگ رو توی سینم فرو میکنم یاتوی سرنگ اب میکنم و اونو توی نوک سینه هام فرومیکنم و بعدش ابش رو خالی میکنم یا بعضی وقتا تعداد زیادی سرنگ به سینه هام میزنم و اینکار فقط منو ارضامیکنه البته اینم بگم که اینکارو فقط باسینه هام انجام میدم و واقعا دوسش دارم , من خیلی دوس دارم که از سینه هام شیربیاد بیرون و بقولی اونارو بدوشم واسه همین یدونه شیردوش هم گرفتم و موقع خودارضایی ازش استفاده میکنم حالا میخاستم ببینم اینکارا ممکنه در اینده روی سینه هام اثربذاره موقع بچه دارشدن و شیردادن به بچه دچارمشکل بشم یاهرچیزه دیگه , البته اینم بگم که من ازسرنگ های نو و جدید همیشه استفاده میکنم , لطفا منو راهنمایی کنید البته بارها خاستم ترک کنم ولی فقط این مدل کاره ک منو ارضامیکنه حالا موندم چیکارکنم!!!

سلام

دوستان در بالا مطالب درستی گفتند و راهنمایی های خوبی کردند

من توجه شما را به چند نکته دیگرجلب میکنم یکی اینکه احتمال عفونت بعد از اینکار زیاد است

و ممکن است خطرناک باشد چون سینه شما استریل نیست و همچنین تزریق آب

غیر استریل هم خیلی خطرناک است و دیگر اینکه احتمال آسیب به بافت های سینه هست

به علت ورود سوزن و چه به علت تزریق آب پس بعد از این خیلی احتیاط کنید تا مشکلی برایتان

پیش نیاید خیلی از خانم ها از تحریک و مالش سینه لذت میبرند ولی اینگونه ارضاء شدن شما عادی

نیست آیا شما فقط احساس لذت میکنید آیا احساس تحریک و ترشح در ناحیه واژن هم دارید

و به ارگاسم میرسید و انقباض عضلات لگنی را هم حس میکنید

یا فقط یک احساس رضایتمندی به شما دست میدهد  

من هم مانند دوستان مراجعه به مشاور را به شما پیشنهاد میکنم

موفق باشید

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  7. دوست عزیزشما خود ازاری میکنید خیلی می تونه در اینده به شما لطمه وارد کنه بخصوص در

زندگی زناشوئی چون همسرتون نمیتونه اون احساس که الان با سورنگ دارید براتون ایجاد کنه

8. به نظرم منظور ایشون این نبود که سرنگ با سوزنش رو به سینشون میزنن  
    اگه منظورت واقعا این بود که خب مسلما باعث عفونت میشه

9. با سلام

همانگونه که علاقه فرد به ازار رساندن دیگران  حین رابطه جنسی یک اختلال روانی است و سادیسم نام دارد و نیز لذت برن به اسیب دیدن هنگام رابطه جنسی نیز حالت روانی مازوخیسم نام دارد.این خالت نیز یک اختلال روانی است.

و می تواند علاوه بر جنبه روانپزشکی منجر به مشکلاتی دیگر نیز بشود که همانگونه که دوستان اشاره کردند اسیب رساندن به مجاری شیری و نیز ایجاد ابسه و سایر انواع عفونت شوند.که حتی به علت یک ابسه میتواند شما را به زیر تیغ جراحی بکشاند.

مشکل دیگر میتواند برای شما در رابطه با همسر اینده تان ایجاد کند

و به شما توصیه میکنم که حتما علاوه بر اراده بر ترک این عمل( سرنگ) اراده ای هم برای ترک خود ارضایی داشته باشد و نیز حتما....توصیه میکنم حتما به یک روانپزشک و یا روانشناس مراجعه کنید.

یکی از جنبه های درمانی شما این است که لا اقل اگر سعی در ترک خود ارضایی ندارید ...این مدل را به مدلی دیگر تبدیل کنید...مثلا در موقع تحریک اصلا هیچگونه سرنگی در اختیار نداشته باشد. و اصلا جهت خرید سرنگ به داروخانه مراجعه نکنید.سعی کنید ان را با یک روش بی اسیب تبدیل کنید.

و سعی کنید که از شیر دوش نیز استفاده نکنید .البته اطلاع دقیقی در این زمینه ندارم ولی فکر کنم باعث تحریک غدد شیری شود و در دراز مدت روی مسیر های شیر دهی تاثیر داشته باشد.البته باز تاکید میکنم در این مورد اطلاعات دقیقی ندارم

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. خیلی ممنون ازین که جواب دادین , ولی من نمیتونم به روانپزشک مراجعه کنم , باورکنید نمیتونم و الا خودم میدونم باید برم ولی باورکنید نمیشه نمیتونم ب ی سری دلایل خاص , درجواب doctor هم باید بگم بله کاملا از واژنم ترشح دارم و به ارگاسم کامل میرسم ازین روش , مثل وقتیه که قبلا باواژنم بازی میکردم حالا یاباانگشت یابا فشار اب و خودارضایی میکردم , راستش واسه معاینه سینه هام هم پیش پزشک رفتم ولی با اینکه نزدیک 3 ساله اینکارو انجام میدم چیزه خاصی نگفت و گفت سینه هاتون و رشدشون و غددشون کاملا سالم و طبیعی کار میکنن و راجع به شیرزوش هم باید بگم که اینکارو خیلی دوس دارم یعنی حالتیه که میخام که همیشه سینه هامو یکی بمکه اونم خیلی محکم واسه همین ازشیردوش استفاده میکنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام
    البته این بخودتون ارتباط داره که چه جوری از لذتهای طبیعی استفاده نمایید ولی چنانچه اعتمادی

به این سایت دارید خاطر جمع باشید که راه کارهای صحیحی را با حسن نیت در اختیارتان

میگزارند و شما هم فکر نکنید با مراجعه به پزشگ مشگل خاصی برایتان پیش میاید بلکه با عدم

مراجعه به پزشک قطعا به شما قول میدهم مشگلات بعدی بمراتب بزرگتر خواهدبود وهمینکه

احساس کردید نیاز به تغییر در خودتان دارید خودش خیلی امیدوار کنندهاست لذا تاکید می نمایم

حتما بپزشکی متخصص مراجعه نماید وچنانچه مصر هستید مراجعه ای به پزشک نداشته باشید
    حداقل بمقدار مناسبی توضیح دهید این به چه دلیل است تا تجربه جدیدی هم برای من وباقی دوستان
    باشد که درک بهتری از مشکلاتی که ممکن است برای هر انسانی بوجود بیایید را داشته باشیم

با تشکر

12. سلام دوست عزیز منم با نظر دوستمون که میگه در آینده در زندگی زنا شوییت مشکل خواهی داشت موافقم چون فکر نمیکنم همسرتون بتونه به این شکل ارضائتون کنه . این موارد جنبه روانی داره و برای ترکش در اولین گام باید به اراده خودت مطمئن باشی . پس با خودت تکرار کن من میتونم عادت بدمو ترک کنم .
    موفق باشی

13. سلام.
    راه های زیادی برای تحریک و ارضا شدن وجود دارد. اما شما دردناک ترین و سخت ترین راه را انتخاب کردید. دستکاری و انگولک غیرکارشناسی شده چه زود یا چه دیر حتما عوارض خود را نشان خواهد داد. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که بدن مقاومی داشته باشید و ورود سوزن سرنگ یا آب اگر چه بعد از این مدت عوارضی را نشان نداده است، اما یقین بدانید که در بلند مدت به یکباره خود را نشان خواهد داد.
    به هر حال شما دوست دارید که با این روش ارضا شوید. اما انسان می تواند خیلی از دوست داشتن ها را با تمرکز و فکر کردن، کنار بگذارد. نمونه اش مثال می زنم؛ الان ماه رمضان است و عده ای از مردن با اینکه روزها خیلی هم طولانی است، اما حدود 16 ساعت از شبانه روز را چیزی نمی خورند. با اینکه هوای تابستان بسیار گرم و طاقت فرساست اما لب به آب نمی زنند تا تشنگی شان برطرف شود. جدای از مسائل مذهبی و اعتقادی که کاری به آن ندارم، سوال می کنم آیا این دسته از افراد دوست ندارند نیازشان را به ترتیبی که می خواهند برطرف کنند؟ چرا می توانند و قدرت آن را هم دارند!!!
    من و شما اگر بخواهیم جلوی برخی از دوست داشتن هامون را بگیریم، نیاز به این داریم که فکر کنیم، تمرکز کنیم. چاره ای پیدا کنیم!!
    ارضا شدن خوب است، لذت دارد. اصلا عالی است. من قبول دارم. اما نه به این قیمت!!! ما طوری آفریده شدیم که به ترتیبی، نیاز به تخلیه میل جنسی خود داریم.
    حرف اول و آخر را باید خود شما بزنید و در اینجا فقط پیشنهادها را مطالعه کنید. شما هستید که با شرایط خودتون آگاهی دارید و آنها را میشناسید. شما باید راه حل درست را انتخاب کنید و آن را به کار گیرید. تبعات این کار همان طور که دوستان اشاره کردند هم میتواند به فرد شما لطمه بزند و هم می تواند در زندگی زناشویی برایتان مشکل ساز باشد.
    پیشنهادی که مطرح می شود این است که در قدم اول به جای سرنگ، مدتی تنها از دست خالی استفاده کنید. نوک سینه هایتان را به جای اینکه با سرنگ صدمه بزنید، با دست فشار دهید. البته قبل از این کار طبق گفته دوستان نباید دیگر سرنگ یا وسایل دیگر را در نزدیکی خود داشته باشید یا آن را تهیه کنید. همینطور شاید برای شما لازم است تا با دیدن فیلم های پ*رنو تحریک شوید. به هر حال باید به راه های دیگر غیر از سرنگ، سرگرم شوید تا عادت غلط این کار از سر شما باز گردد.
    اما مشکل شما هر چه قدر بزرگ باشد، از سرطان بزرگتر که نیست! که "نیل آرمسترانگ" قهرمان دوچرخه سواری جهان با آن مبارزه کرد و قهرمان جهان باقی ماند!
    شاد باشید و به خوشبختی فکر کنید.

14. وای به نظر من خیلی عجیبه من یه دخترم و احساس می کنم دردناک ترین کاری که تو روابط جنسی می شه فشاردادن نوک سینست البته شاید احساس منم عادی نباشه چون همه با نوک سینه هاشون خیلی تحریک میشن ولی من واقعا اذیت میشم
    واقعا تعجب می کنم از روشی که شما واسه خودارضایی استفاده می کنید
    خواهش می کنم به روانپزشک مراجعه کن چو همونجوری که بقیه گفتند حتما به خودت آسیب می رسونی عزیزم
    منکه واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم

15. من نمیتونم با فشار دادن نوک سینم ارضا بشم البته قبلا بطور معمولی خودارضایی میکردم مثل بازی با چوچوله و ارضاهم میشدم ولی از وقتیکه فیلمهای مربوط به این مدل ارضاشدن ها رو دیدم تنها روشی که منو ارضامیکنه این روش هاس , من حتی از دبی هم واسه خودم یسری وسایل که مربوط به درد اوردن ناحیه سینه میشه هم اوردم و همینطور فیلم های مربوط به شکنجه و تنها راهیه که در حال حاضر منو ارضا میکنه من بارها خاستم به روشهای قبل و معمولی خودارضایی کنم ولی نتونستم و فقط این روشه که منو ارضا میکنه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید