شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم انزال در خواب

1. با سلام خدمت آقای دکتر صادقی

من پسری 18 ساله هستم که وقتی 12 ساله بودم ، تحت عمل جراحی بیضه راستم را که در محل خودش قرار نداشت به پایین منتقل کردند. اما الان این بیضه از سمت چپ کوچکتر است و قسمتی از آن به پوست بیضه چسبیده است. دکتر در آن موقع گفت به علت کوتاه بودن بند بیضه این کار را کرده است.الان احساس می کنم که این بیضه اسپرم تولید نمی کند. متاسفانه من از مدت ها پیش استمنا می کنم اما هرگز در هنگام خواب منی خارج نشده است. همچنین بعد از استمنا به مدت چند دقیقه دچار احتباس ادرار می شوم. با توجه به این مسائل از شما چند سوال دارم.

آیا چسبیده بودن بیضه به پوست ایراد دارد ؟ کوچکتر بودن آن به چه دلیل است ؟

عدم انزال در خواب بیماری است ؟

احتباس ادرار به چه دلیل است ؟

اگر مساله خاصی را تشخیص می دهید لطفا بفرمایید.

با تشکر

2. saeed_sh نوشته است: با سلام خدمت آقای دکتر صادقی
    من پسری 18 ساله هستم که وقتی 12 ساله بودم ، تحت عمل جراحی بیضه راستم را که در محل خودش قرار نداشت به پایین منتقل کردند. اما الان این بیضه از سمت چپ کوچکتر است و قسمتی از آن به پوست بیضه چسبیده است. دکتر در آن موقع گفت به علت کوتاه بودن بند بیضه این کار را کرده است.الان احساس می کنم که این بیضه اسپرم تولید نمی کند. متاسفانه من از مدت ها پیش استمنا می کنم اما هرگز در هنگام خواب منی خارج نشده است. همچنین بعد از استمنا به مدت چند دقیقه دچار احتباس ادرار می شوم. با توجه به این مسائل از شما چند سوال دارم.
    آیا چسبیده بودن بیضه به پوست ایراد دارد ؟ کوچکتر بودن آن به چه دلیل است ؟
    عدم انزال در خواب بیماری است ؟
    احتباس ادرار به چه دلیل است ؟
    اگر مساله خاصی را تشخیص می دهید لطفا بفرمایید.
    با تشکر

سلام،
    اندازه بیضه ها دقیقا یکسان نیست و ممکن است تفاوتهایی با هم داشته باشند ولی اگر تفاوت زیادی وجود داشته باشد بهتر است برای معاینه به پزشک مراجعه نمایید.
    عدم انزال در خواب نشاندهنده بیماری نیست و در خیلی افراد اتفاق نمی افتد.
    منظورتان از احتباس ادرار چیست؟

3. بلافاصله بعد از استمنا ، به مدت دو یا سه دقیقه در دفع ادرار مشکل دارم و به سختی این کار صورت می گیرد.

درباره چسبیده بودن قسمتی ازبیضه به پوست ، و احساس عدم فعالیت و تولید اسپرم توسط این بیضه چه نظری دارید ؟

با تشکر از جواب شما

4. saeed_sh نوشته است: بلافاصله بعد از استمنا ، به مدت دو یا سه دقیقه در دفع ادرار مشکل دارم و به سختی این کار صورت می گیرد.
    درباره چسبیده بودن قسمتی ازبیضه به پوست ، و احساس عدم فعالیت و تولید اسپرم توسط این بیضه چه نظری دارید ؟
    با تشکر از جواب شما

سلام،
    حتما پس از انزال نمی بایست دفع ادرار داشته باشید.
    در مورد چسبیده بودن بیضه به پست که احتمالا نظر جراح در این مورد بوده و مشکل خاصی نیست.
    در حالت معمول فعالیت یا عدم فعالیت بیضه توسط خود فرد احساس نمی شود و آزمایش مایع منی مشخص کننده میزان فعالیت بیضه ها می باشد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید