شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه در آلت تناسلی

1. پسری 21 ساله هستم. در قسمت سر آلت تناسلی من یه لکه کرمی رنگ وجود داشت که رفته رفته رنگش صورتی شد.البته سوزش و خارش و .... ندارم.با توجه به اینکه  دو سه توده  در هر دو طرف بدنم (در قسمت اتصال  قسمت  فوقانی ران و تحتانی  شکم یعنی فوقانی ترین قسمت ران)  وجود داره . با چشم مشخص نیست و فقط با دست قابل لمسه .رشد و تغییر مکان هم نداره.در مورد درد هم فقط وقتی روی پهلو غلت زدم یه درد آنی احساس کردم و در حالت عادی دردی ندارم.البته اخیرا یه غده در گردنم که خیلی بزرگ نیست و یه غده ی خیلی کوچیک جلوی گوش سمت چپم احساس کردم که مورد آخر با دست به زحمت قابل احساس بود.هر دو همون شرایط قبل رو دارن.تا حالا هیچ ارتباطی نداشتم .این غده ها شبیه غدد لنفاوی هستند.آیا این دو موضوع به هم مربوطند؟آیا اینها گره لنفی هستند یا غده؟ لطفا در هر دو مورد راهنماییم کنید.

2. Mehdi_PZSHK نوشته است: پسری 21 ساله هستم. در قسمت سر آلت تناسلی من یه لکه کرمی رنگ وجود داشت که رفته رفته رنگش صورتی شد.البته سوزش و خارش و .... ندارم.با توجه به اینکه  دو سه توده  در هر دو طرف بدنم (در قسمت اتصال  قسمت  فوقانی ران و تحتانی  شکم یعنی فوقانی ترین قسمت ران)  وجود داره . با چشم مشخص نیست و فقط با دست قابل لمسه .رشد و تغییر مکان هم نداره.در مورد درد هم فقط وقتی روی پهلو غلت زدم یه درد آنی احساس کردم و در حالت عادی دردی ندارم.البته اخیرا یه غده در گردنم که خیلی بزرگ نیست و یه غده ی خیلی کوچیک جلوی گوش سمت چپم احساس کردم که مورد آخر با دست به زحمت قابل احساس بود.هر دو همون شرایط قبل رو دارن.تا حالا هیچ ارتباطی نداشتم .این غده ها شبیه غدد لنفاوی هستند.آیا این دو موضوع به هم مربوطند؟آیا اینها گره لنفی هستند یا غده؟ لطفا در هر دو مورد راهنماییم کنید.

سلام،
    در مورد ضایعه پوستی روی آلت نمی توان به درستی در اینجا اظهار نظر نمود و می بایست معاینه بالینی صورت گیرد.
    در مورد توده هایی که ذکر کردید، در ناحیه کشاله ران، غده لنفاوی این ناحیه می توانند به دلیل عفونتهای منطقه ای بزرگ شوند، حداکثر اندازه ای که بدون وجود بیماری ممکن است این غدد بزرگ شوند حدود 2 سانتیمتر است. اما چون در نواحی دیگر نیز این بزرگ شدن های غدد لنفاوی وجود دارد به نظر من بهتر است برای معاینه حتما به پزشک مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید