شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان آفت با ويتامين E

1. سلام
    من چند سال پشت سرهم تبخال ميزدم بعدش آفت هم بهش اضافه شد آفتهاي خيلي ريز داخل دهانم به طور مرتب دوهفته يا سه هفته اي يكبار چند بار دكتر رفتم گفت به خاطر استرس زياده تا اينيكه ازدو سال گذشته آفتهاي كوچيك تبديل شدن به آفتهاي بزرگ واز لب ودهان به سقف گلو رسيدن به حدي كه به زور غذا ميخوردم و اينبار به يه متخصص مراجعه كردم كه بازم گفت جاي نگراني نيست استرس زيادي داري همين
    ولي اين آفتها تا مدتي اذيت ميكردن چون اضافه وزن پيدا كرده بودم وهمينطور زانوهام يكم درد داشت به توصيه يكي از دوستام ويتامينe واومگا3مصرف كردم والبته  قرص zink  براي جلوگيري از ريزش مو
    از وقتي اينارو مصرف ميكنم تقريبا يك سال نه تبخال زدم نه آفت
    ميخواستم بدونم اين داروها تاثير داشته اگه تاثير داشته چرا متخصص برام تجويز نكرده وآيا مصرفشون ضرري هم داره برام
    البته من دچادر كم خوني شديد هم هستم
    باتشكر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. دوست عزيز بدن ها متفاوت هستند و مقدار ويتامين ها و مواد درون ريز غدد در افراد متفاوت است.

به تجربه به دست آمده که بسياری از ويتامين ها در موارد بسياری کمک خوبی هستند برای غدد درون ريز. اما هنوز بسياری از اين مسائل به طور علمی ثابت نشده.

به طور مثال ويتامين A می تواند به سيستم ايمنی بدن کمک کند اما بسياری از متخصصين از اين موضوع بهره برداری نمی کنند.

ويتامين E نيز ممکن است که غدد شما را تقويت کرده باشد و اين باعث شده که بدن بتونه در مقابل آفت ها خوب واکنش نشون بده.

اين ها به تجربه به دست می ياد و برای همين هست که طب گياهی و طب هوميوپاتی را برای کسانی که طب شيميايی پاسخگو نيست توصيه می کنيم.

شاداب باشيم

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام ، به خواهر من هم چند ساله که مرتب و به فاصله نزدیک به هم  زیاد افت میزنه طوری که نمیتونه درست غذا بخوره از محلول ضد عفونی کننده ایریشا استفاده میکنه تا حدودی اثر داره وزودتر خوب میشه به دکتر مراجعه کرد گفت به علت ضعف بدن و کبد گرمه .ببخشید من یک سوالی داشتم که توقسمت مورد نظر میگه امکان ارسال جدید نیست ودر طرح موقت سوال هم هر روز میگه فعلا امکانش نیست در این تاریخ واین زمان بپرسید من سر موقع همان تاریخ وزمان وارد سایت میشم بپرسم دوباره زمان ساعت جدید گذاشته  برای فرداش وهر روزش همین طوره باید چه کار کنم اگه میشه راهنماییم کنید پس من چه طوری سوالم را بپرسم تازه عضو شدم در طرح موقت دو هم میگه امتیازت کمه امتیازم تا حالا شده 25 تا (سوالم مربوط به بخش رشد سینه هست وبرام خیلی مهمه و میخواهم زود بپرسم سوال های قبلی در این زمینه هم مطالعه کردم چون گفتند تکراری نپرسید اما از من کمی فرق میکنه ) اکه امکان داره کمکم کنید تابتونم سوالم را بپرسم ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. 1330074005 نوشته است: سلام ، به خواهر من هم چند ساله که مرتب و به فاصله نزدیک به هم  زیاد افت میزنه طوری که نمیتونه درست غذا بخوره از محلول ضد عفونی کننده ایریشا استفاده میکنه تا حدودی اثر داره وزودتر خوب میشه به دکتر مراجعه کرد گفت به علت ضعف بدن و کبد گرمه .ببخشید من یک سوالی داشتم که توقسمت مورد نظر میگه امکان ارسال جدید نیست ودر طرح موقت سوال هم هر روز میگه فعلا امکانش نیست در این تاریخ واین زمان بپرسید من سر موقع همان تاریخ وزمان وارد سایت میشم بپرسم دوباره زمان ساعت جدید گذاشته  برای فرداش وهر روزش همین طوره باید چه کار کنم اگه میشه راهنماییم کنید پس من چه طوری سوالم را بپرسم تازه عضو شدم در طرح موقت دو هم میگه امتیازت کمه امتیازم تا حالا شده 25 تا (سوالم مربوط به بخش رشد سینه هست وبرام خیلی مهمه و میخواهم زود بپرسم سوال های قبلی در این زمینه هم مطالعه کردم چون گفتند تکراری نپرسید اما از من کمی فرق میکنه ) اکه امکان داره کمکم کنید تابتونم سوالم را بپرسم ممنون

همونطور که دکتر گفته ايشون بدن ضعيغی دارند و همونطور که دوستمون تجربشون رو نوشتند ويتامين ها می تونند کمکتون کنند.

ویتامین A و E  می تونند کمک کنند اما زيادی شون مسمومیت می آره . ويتامين A درسته که برای کبد خوبه ولی می تونه برای کبد مضر هم بشه اگه زیاد مصرف بشه.

2 عدد در هفته می تونه خوب باشه

شاداب باشيد

ژاسينا

5. 1330074005 نوشته است: سلام ، به خواهر من هم چند ساله که مرتب و به فاصله نزدیک به هم  زیاد افت میزنه طوری که نمیتونه درست غذا بخوره از محلول ضد عفونی کننده ایریشا استفاده میکنه تا حدودی اثر داره وزودتر خوب میشه به دکتر مراجعه کرد گفت به علت ضعف بدن و کبد گرمه .ببخشید من یک سوالی داشتم که توقسمت مورد نظر میگه امکان ارسال جدید نیست ودر طرح موقت سوال هم هر روز میگه فعلا امکانش نیست در این تاریخ واین زمان بپرسید من سر موقع همان تاریخ وزمان وارد سایت میشم بپرسم دوباره زمان ساعت جدید گذاشته  برای فرداش وهر روزش همین طوره باید چه کار کنم اگه میشه راهنماییم کنید پس من چه طوری سوالم را بپرسم تازه عضو شدم در طرح موقت دو هم میگه امتیازت کمه امتیازم تا حالا شده 25 تا (سوالم مربوط به بخش رشد سینه هست وبرام خیلی مهمه و میخواهم زود بپرسم سوال های قبلی در این زمینه هم مطالعه کردم چون گفتند تکراری نپرسید اما از من کمی فرق میکنه ) اکه امکان داره کمکم کنید تابتونم سوالم را بپرسم ممنون

سلام
    درمورد مشكل خواهرتون روزي يا دو روزي يكبار ويتامين E و قرص Zinc مصرف كنن انشاالله خوب ميشن چون من از وقتي استفاده كردم نه آفت زدم نه تبخال در صورتي كه قبلا حتما درماه حداقل يكبار اين اتفاق برام ميوفتاد
    در مورد سوال خودتون هم ميتونيد در پستهاي كه مربوط به سينه هست و قفل نشده سوالتون رو اونجا مطرح كنيد ونياز نيست منتظر بمونيد كه  قسمت طرح موقت سوال باز بشه (اگه سروقتيكه توسايت نوشته بود ميتونيد سوال جديد مطرح كنيد وارد قسمت طرح موقت سوال بشيد حتما تو طرح موقت هم ميتونيد سوالتون رو مطرح كنيد فقط بايد دقيقا سر وقت وارد همون قسمت بشيد)
    موفق باشيد

6. سلام،ممنون از راهنمایی هاتون . در مورد سوال خودم همه پستهایی که قفل نشده بود رفتم ولی میکه امکان ارسال جدید نیست . تو طرح موقت هم سر وقت وارد میشم اما دوباره نوشته امکانش نیست و زمان وتاریخ جدید گذاشته . فکر کردم برم دکتر بهتره وتو سایت نمیشه نتیجه ای گرفت رفتم وگفتن ازمایش انجام بدم ودر صورت خوب بودن ازمایش بهم هورمون میدن دیکه توکل به خدا اما دیکه صبر و طاقتم هم تمام شده . بازم ممنون

7. سلام به تمامی دوستان گلم
    من هم این مشکل رو داشتم - مشکل من بعد از پر کردن اولین دندونم شروع شد  به پزشک که گفتم گفت معمولا بعد از کارای دندان پزشکی این افتها ایجاد میشن.
    برگشتم منزل دندونم خیلی خیلی درد گرفته بود استامینوفن چاره نکرد  ژلوپین هم مصرف کردم نشد به شدت دندونم درد میکرد آفتها هم خیلی آزارم میداد ، رفتم دوباره سر داروها ایندفعه دوتا دونه ASA  10 رو با هم خوردم ، یه سه ربع ساعتی راه رفتم تا خابم برد  وقتی بیدار شدم  دیگه  درد دندونم کم شده بود اما در کمال تعجب  آفتها دیگه سوزش نداشتن که هیچ  وقتی بهشون نگاه کردم دیدم اطرافشون سرخ شده بود  ترسیدم رفتم دوباره پیش دکتر دندونم گفت  آفته اینطوری که میشه داره خوب میشه ،  من از بعد اون ماجرا هروقت  دهنم آفت میزنه  هر 6 ساعت یه دونه ASA10 میخورم خوب میشن  امااااااااااا(نکته مهم اینه که بعدش معده درد میگرفتم که مجبور میشدم از کلدینیوم سی استفاده کنم دوستان اگر ناراحتی معده نداشته باشن ASA درمان گر خوبی برای آفتهاس برای من که اینطوره)
    موفق باشید.

8. من خودم زیاد دهنم آقت میزنه اما تجربه بهم نشون داده که استرس یکی از مهمترین غژعلتهاش هست.در بعضی موارد ضعیف بودن سیستم ایمنی هم باعثش هست که من پیش یک دکتر رفتم شربت الورا بهم داد اما واسه من تاثیری نداشت.کمبود مایعات هم دلیلش میتونه باشه.
    ضمنا بهتری دارو برای زودتر خوب شدن این افت ها شژقطره میرتکس هست روزی چند بار روی آفت بریزید خیلی زود خوب میشه
    موفق باشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید