شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. با عرض سلام
    من يك سوال دارم من دوشنبه هفته گذشته آزمايش بتا دادم جوابش 25 بود آيا من باردارم ؟

2. makhmali نوشته است: سلام
    من دو بار با همسرم به دليل مشكلي از پشت رابطه رابطه جنسی از مقعد رو داشتيم كه هر دو بار همسرم مراقب بود كه مني خارج نشود و بعد شستشوي كامل صورت گرفت ولي الان 3 روزه كه پر يود من عقب افتاده با توجه به اينكه دوره قبلي پريود من با جلوگيري اورژانسي بود ولي خوب تاريخ پريود من بايد 4 شنبه پيش مي بوده مي خوام بدونم علت عقب افتادن پريود من ضعيف شدن بدنم بخاطر روزه بوده است يا احتمال داره كه آب مني به داخل واژنم من ريخته شده باشه.
    ممنون ميشم كه پاسخ بدهيد

با سلام.دوست عزیز مصرف قرص های ال دی و اچ دی  باعث اختلال در سیکل پریودی میشه و این اختلال ممکنه تا چند دوره براتون اتفاق بیفته.با توجه به رابطتون که توضیح دادید احتمال بارداری در شما وجود نداره.

3. NASIMAK نوشته است: با عرض سلام
    من يك سوال دارم من دوشنبه هفته گذشته آزمايش بتا دادم جوابش 25 بود آيا من باردارم ؟

با سلام دوست عزیز.
    اگر مقدار هورمون BhCG كمتر از 10 باشد شخص باردار نيست
    اگر مقدار هورمون BhCG بيشتر از 25 باشد فرد باردار است
    اگر مقدار هورمون BhCG بين 10 تا 25 باشد نمي توان با قاطعيت گفت شخص باردار است ويا خير .

4. sami22 نوشته است: سلام
    من يه سوالي دارم و ممنون ميشم پاسخ بديد
    ميخواستم بدونم كه در زمان پريود اصلا امكان بارداري وجود داره يا نه؟

با سلام دوست عزیز.در زمان پریودی امکان بارداری وجود نداره.

5. rabete نوشته است: سلام.ببخشید اینجا سوالمو کردم
    زن چه موقع پریود میشه و برای چی پریود میشه؟ به زبان ساده برای من بگید.ممنون.

با سلام.دوست عزیز هر ماه یک عدد تخمک از تخمدان زن آزاد میشود که حدودا 24 ساعت قدرت باروری دارد و اگر باروری صورت نپذیرد با پاره شدن دیواره رحم و ایجاد خونریزی تخمک نابالغ دفع میشود و پریودی اتفاق میفته.دوست عزیز پریود شدن یک زن نشاندهنده سلامتی و سالم بودن و قدرت باروری یک زن است.

6. سلام..من 20 سال دارم...پریود نامنظم دارم..رفتم دکتر گفته کیست ریز دارم..الان 1ماه قرص جستیران مصرف میکنم..حدود 1ماه پیش با نامزدم رابطه داشتم..ولی هم من شلوار و لباس زیر تنم بود هم نامزدم..ولی به خاطد خروج منی کمی شلوار من نم شد..دیشب بعد از 4..5 روز تاخیر پریود شدم..ولی امروز اصلا خبری از خون نیست.حتی لکه هم نیس..البته من 15روز ماه رمضان روزه هم بودم..در ضمن ماه پیش به خاطر استرس من 3 بار پریود شدم..حالا خواستن ببینم اینکه من ایجور پریود شدم اون جریان جایگزینی سلول تخم نباشه..احتمال حاملگی هست؟؟..اگه میشه زود تر جواب بدین چون خیلی استرس دارم..

7. خواهر عزیز نترس امکان حاملگی شما صفره چون از روی لباس کسی حامله نمیشه راحت باشو استرس و از خودت دور کن

8. سلام

همسر من سیکل دوره ثابت 25 روزه داره

یعنی تو تاریخ های زیر دوره داشته

3/14
    4/8
    5/2

و آخریش هم که باید 5/27 می بوده در حال حاضر با 2 روز تاخیر هنوز اتفاقی نیوفتاده (امروز 5/29)

در حین رابطه کاندوم پاره شده اما منی داخل واژن ریخته نشده

علائمی هم که ظاهر شده

1.
    دردهای ناگهای شكم(خیلی کم)
    2.
    افزایش ترشحات واژن
    حالا میخوام بدونم آیا امکان بارداری وجود داره یا نه؟

اگر جواب مثبت هست پس جنین هنوز کمتر از یک ماه سن داره چطور میشه سقط کرد با کمترین خطر و بالاترین درصد سقط

فقط خواهشن هر راهی وجود داره بگید خیلی مهمه

9. Revenger نوشته است: سلام

همسر من سیکل دوره ثابت 25 روزه داره

یعنی تو تاریخ های زیر دوره داشته

3/14
    4/8
    5/2

و آخریش هم که باید 5/27 می بوده در حال حاضر با 2 روز تاخیر هنوز اتفاقی نیوفتاده (امروز 5/29)

در حین رابطه کاندوم پاره شده اما منی داخل واژن ریخته نشده

علائمی هم که ظاهر شده

1.
    دردهای ناگهای شكم(خیلی کم)
    2.
    افزایش ترشحات واژن
    حالا میخوام بدونم آیا امکان بارداری وجود داره یا نه؟

اگر جواب مثبت هست پس جنین هنوز کمتر از یک ماه سن داره چطور میشه سقط کرد با کمترین خطر و بالاترین درصد سقط

فقط خواهشن هر راهی وجود داره بگید خیلی مهمه

احتمال بارداری خیلی کمه، ولی برای اطمینان بیشتر، همسرتون میتونند آزمایش خون Beta hCG دهند.
    پریود نشدن حداکثر تا 10 روز طبیعیه. اون هم بخاطر شرایط روحی، مثل استرس و نگرانی به دلیل ترس از بارداری ناخواسته.
    با توجه به اینکه بعد از 2 روز تأخیر هنوز اتفاقی نیفتاده، توصیه میشه 7 روز پس از تأخیر در خونریزی آزمایش خون انجام شود تا موارد کاذب به حداقل رسیده تا بتونید به جواب آزمایش بیشتر اطمینان کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. سلام جناب اقای دکتر و دوستان..ممنون می شم جوابم رو زود بدید,,راستش من پریود نا منظم دارم..و در تاریخ 7/4/90 پرید بودم تا 15/4/90...و در 21/4/90 با نامزدم رابطه سطحی بدون دخول داشتم اما به خاطر نگرانیم همون روز 1ساعت بعد رابطه قرص لونورجسترول خوردم یکی هم 12ساعت بعد..ودر تاریخ 28/4/90دو مرتبه تا 3روز خونریزی داشتم اما نه زیاد..بعد از ترسم رفتم دکتر و در 8/5/90ازمایش خون دادم که گفتن منفیه...و بعد از اون 17/5/90به مدت 5-6روز خونریزی داشتم که 2 روزش خیلی زیاد بود خونریزیم...امروز 29/5/90هسش که این پست رو میزارم..و من زیر دلم خیلی درد میکنه و حس افسردگی و خستگی دارم..امان داره ازمایشم جوابش اشتباه باشه??یا زود ازمایش داده باشم??اعصابم خیلی خورده..تبدیل شدم به یک مهندس دیوانه...راستی من روزه هم میگیرم این رو گفتم که شرایط فعلی جسمیم رو بدونین,,خواهش میکنم زود جوابم رو بدید.

11. shhg

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 9 تیر با نامزدم رابطه داشتم،به صورت کامل ولی منی داخل ریخته نشد،روز 13 تیر پریود شدم،ولی الان 29 مرداده و من هنوز پریود نشدن،یعنی 16 روز عقب افتاده!!(پریودم نامنظمه) همه ی حالات های قبل پریود رو دارم،دیروزم یه لکه دیدم ولی پریود نشدم!! احتمال حاملگی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو خدا جواب بدین خیلی نگرانم

12. TARANEH5637 نوشته است: سلام جناب اقای دکتر و دوستان..ممنون می شم جوابم رو زود بدید,,راستش من پریود نا منظم دارم..و در تاریخ 7/4/90 پرید بودم تا 15/4/90...و در 21/4/90 با نامزدم رابطه سطحی بدون دخول داشتم اما به خاطر نگرانیم همون روز 1ساعت بعد رابطه قرص لونورجسترول خوردم یکی هم 12ساعت بعد..ودر تاریخ 28/4/90دو مرتبه تا 3روز خونریزی داشتم اما نه زیاد..بعد از ترسم رفتم دکتر و در 8/5/90ازمایش خون دادم که گفتن منفیه...و بعد از اون 17/5/90به مدت 5-6روز خونریزی داشتم که 2 روزش خیلی زیاد بود خونریزیم...امروز 29/5/90هسش که این پست رو میزارم..و من زیر دلم خیلی درد میکنه و حس افسردگی و خستگی دارم..امان داره ازمایشم جوابش اشتباه باشه??یا زود ازمایش داده باشم??اعصابم خیلی خورده..تبدیل شدم به یک مهندس دیوانه...راستی من روزه هم میگیرم این رو گفتم که شرایط فعلی جسمیم رو بدونین,,خواهش میکنم زود جوابم رو بدید.

اولا رابطه طوری نبوده که امکان بارداری باشه و ثانیا قرص مصرف کردید که دیگه بارداری بکل منتفیه
    آزمایش خون هم که دادید منفی بوده و به هیچ عنوان امکان خطا در آزمایش خون نیست
    این تغییرات هورمونیتونم به دلیل مصرف قرص بوده و تمام نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. shhg نوشته است: سلام من 9 تیر با نامزدم رابطه داشتم،به صورت کامل ولی منی داخل ریخته نشد،روز 13 تیر پریود شدم،ولی الان 29 مرداده و من هنوز پریود نشدن،یعنی 16 روز عقب افتاده!!(پریودم نامنظمه) همه ی حالات های قبل پریود رو دارم،دیروزم یه لکه دیدم ولی پریود نشدم!! احتمال حاملگی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو خدا جواب بدین خیلی نگرانم

پریود شدن شما یعنی عدم بارداری به دلیل استرستون نامنظمیه پریودتون کمی طولانی شده نگران نباشید

14. shhg نوشته است: سلام من 9 تیر با نامزدم رابطه داشتم،به صورت کامل ولی منی داخل ریخته نشد،روز 13 تیر پریود شدم،ولی الان 29 مرداده و من هنوز پریود نشدن،یعنی 16 روز عقب افتاده!!(پریودم نامنظمه) همه ی حالات های قبل پریود رو دارم،دیروزم یه لکه دیدم ولی پریود نشدم!! احتمال حاملگی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو خدا جواب بدین خیلی نگرانم

پریودهای نامنظمی دارید و با توجه به نوع رابطه، احتمال بارداری خیلی ضعیف است. شما 7 روز دیگه که دقیقاً 23 روز از آخرین روز پریودتون میگذره میتونید از بیبی چک هم استفاده کنید تا احتمال بارداری یا عدم آن بیشتر مشخص شود.

15. NASIMAK نوشته است: با عرض سلام

دوست عزیز آزمایش شما بهتر است حدود یک هفته بعد مجدد تکرار شود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 111
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید