شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بوی بد ناحیه تناسلی و مشکل در رابطه جنسی

1. خدمت همگی دوستان عزیزم

1. معمولا می گن بوی بد، خارش، ترشحات غیر طبیعی و ..... به معنی عفونت دستگاه تناسلی خانم ها محسوب می شه.
    سوالم اینه که، بوی بد آلت تناسلی آقایون چه دلیلی داره؟ یعنی اونا هم به عفونت مبتلا می شن؟

2. می خوام مشکل یکی از دوستانم رو بیان کنم که به نت دسترسی ندارن که خودشون بیان اینجا عنوان کنن.
    ایشون مدت 2 ساله با دوست پسرش رابطه ی جنسی داره.. و معمولا این رابطه خیلی خوب شروع، ادامه، و تموم می شده. الان حدود دو ماهی هست که این دختر خانم دقیقا وسط رابطه از ادامه ی کار دست می کشه.

"""خودش می گه هم معاشقه مون خیلی خوب و زیاده و هم یهو نمی ریم سر اصل مطلب! و تا من نخوام رابطه ادامه پیدا نمی کنه. اما دقیقا وسط رابطه انقدر از کاری که دارم می کنم بدم می یاد که دلم می خواد دوست پسرمو بزنم!! حتی چند باری گریه ام گرفته و از بغلش دور شدم. یه کمی که می گذره و آروم می شم اصلا نمی خوام دیگه رابطه ای شروع بشه و رابطه ی بعدی رو موکول می کنیم به دفه ی بعدی که همدیگرو دیدیم تا شاید حال من بهتر بشه، ولی باز همین منوال ادامه پیدا می کنه.""""

کسی از شما عزیزان، می تونه راهنمایی کنه و بگه احتمالا علت این رفتار دوست من چیه؟ و آیا قابل حل هست؟

از توجهتون ممنونم.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    در مورد سوال اول باید بگم رعایت نظافت نقش مهمی در کم کردن بوی بد ایفا می کنه .کوتاه کردن موهای زاید، تعویض لباس زیر تاثیر داره .در ضمن بهتره بعد از دستشویی با دستمال کاغذی نواحی الت تناسلی و مقعد خشک بشه تا رطوبت به لباس منتقل بشه این عامل ایجاد بوی بد می شه .
    در مورد سوال دوم این موضوع به خود اون خانم بر می گرده .شاید احساس گناه می کنن و یا فکر شون به جای دیگه منحرف می شه .ذهنیات خودشون رو بررسی کنن فکر می کنم به نتیجه برسن
    شاد و پیروز باشید

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  3. سلام
    در تائید صحبت دوستمون نظافت اون ناحیه میتونه ایم بوی بد رو از بین ببره و خیس بودن لباس یکی از عوامل اصلی در ایجاد بو میتونه باشه.

اون دوستتون هم بنظرم یه جور عذاب وجدان داره.

ازش سوال کنید با کس دیگه ای رابطه نداره یا علاقه مند نیست؟
    ممکن همزمان با علاقه ای که بین ایشون و دوستشون هست که به دلیل 2 سال رابطه میتونه باشه،ایشون به کی دیگه ای علاقه مند شده و همین باعث مردد بودنش در رابطه با ایشون شده.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. دوستان مطالب درستی رو بيان کردند
    من در ادامه می نويسم که
    هر دو سوال شما رو وابسته به تغذيه می شه دونست و تغيير مواد درون ريز می تونند در بدن بو ايجاد کنند و يا احساس فرد رو کم و زياد کنند.

با تغذيه مناسب می شه بسياری از اين مسائل را درمان کرد.

اما گاهی عفونت ها با آنتی بيوتيک ها نيز درمان نمی شوند و بوی عرق بدن هم درست است که بسته به تغذيه می باشد درمان نمی شود.
    و همچنين تغيير احساسات نيز با داروهای شيميايی قابل درمان نيست فقط قابل کنترل است.

اما داروهای هوميوپاتی تغييراتی در مواد درون ريز ايجاد می کنند که درمان را در پی دارد.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. romance

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    سوال اولتون و دوستان جواب دادن
    در مورد سوال دوستتون خیلی عوامل می تونه تو رفتار جنسیش تأثیر داشته باشه، مثلاً اگه هر روز یا یه روز درمیون رابطه داشته باشن، جذابیت و کیفیت رابطه کم میشه ، بهتره که به هنگام رابطه جنسی فضای اتاق نیمه تاریک باشه که این به آرامش ذهنی دو طرف کمک میکنه، بهتره که زن و مرد از همون اول رابطه همه لباسهاشون و درنیارن، بعضی وقتا دیدن مداوم  آلت مرد تو طول چند ساعت رابطه، ممکنه برای زن یکدفعه حالت چندش آوری داشته باشه.
    البته به نظر من رفتار جنسی مرد هم خیلی مؤثره، اینکه مرد فقط اون دختر و برای ارضای جنسیش نخواد، ناز و نوازش و ابراز دوست داشتن نسبت به شریک جنسیش و زدن حرفهای عاشقانه ( نه الفاظ رکیک ) می تونه تو آرامش روانی دختر هنگام رابطه تأثیر مثبتی داشته باشه . به غیر از اینها همونطور که دوستان گفتن احساس گناه، فکر کردن به یه نفر دیگه و ...  برای یه دختر هدف از برقراری ارتباط جنسی مهمه و مرتب بهش فکر میکنه؛ اینکه آیا اون مرد همیشه باهاش میمونه و دوسش داره و ...

6. دوستان خسته نباشید برای ازبین بردن بوی بد ناحیه تناسلی مردها کوتاه کردن موی ناحیه تناسلی خشک نگه داشتن اون ناحیه وبهترین روش که خودم استفاده میکنم بعد از هر حمام بعد از خشک کردن استفاده از مام  واسپری زیر بغل برای ناحیه تناسلی بوی بد نمیدهد هیچ معطر نیز میشود چون من خودم استفاده میکنم ونتیجه خوب هم گرفتم پیشنهاد میکنم امتحان کنید

7. اینی که شمال فرمودین برای آقایون خوب هست ،اما آیا خانم ها هم میتونن از مام یا اسپری استفاده کنن با توجه به شکل آلت تناسلیشون؟

من خودم از لوسیون بدن استفاده میکنم بعد از حمام و به همه جای بدنم میمالم
    البته فقط سطح خارجی دستگاه تناسلی.

8. haale نوشته است: خدمت همگی دوستان عزیزم

1. معمولا می گن بوی بد، خارش، ترشحات غیر طبیعی و ..... به معنی عفونت دستگاه تناسلی خانم ها محسوب می شه.
    سوالم اینه که، بوی بد آلت تناسلی آقایون چه دلیلی داره؟ یعنی اونا هم به عفونت مبتلا می شن؟

2. می خوام مشکل یکی از دوستانم رو بیان کنم که به نت دسترسی ندارن که خودشون بیان اینجا عنوان کنن.
    ایشون مدت 2 ساله با دوست پسرش رابطه ی جنسی داره.. و معمولا این رابطه خیلی خوب شروع، ادامه، و تموم می شده. الان حدود دو ماهی هست که این دختر خانم دقیقا وسط رابطه از ادامه ی کار دست می کشه.

"""خودش می گه هم معاشقه مون خیلی خوب و زیاده و هم یهو نمی ریم سر اصل مطلب! و تا من نخوام رابطه ادامه پیدا نمی کنه. اما دقیقا وسط رابطه انقدر از کاری که دارم می کنم بدم می یاد که دلم می خواد دوست پسرمو بزنم!! حتی چند باری گریه ام گرفته و از بغلش دور شدم. یه کمی که می گذره و آروم می شم اصلا نمی خوام دیگه رابطه ای شروع بشه و رابطه ی بعدی رو موکول می کنیم به دفه ی بعدی که همدیگرو دیدیم تا شاید حال من بهتر بشه، ولی باز همین منوال ادامه پیدا می کنه.""""

کسی از شما عزیزان، می تونه راهنمایی کنه و بگه احتمالا علت این رفتار دوست من چیه؟ و آیا قابل حل هست؟

از توجهتون ممنونم.

با سلام.دوست عزیز ممکنه ایشون بخاطر اعتماد خانواده احساس گناه میکنن یا شاید دارن به فرد دیگه ای توی زندگیشون فکر میکنن یا شایدم فکر میکنن اینن رابطه رابطه جنسی با یه پسر براشون راه به جایی نمی بره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. sanjab65 نوشته است: اینی که شمال فرمودین برای آقایون خوب هست ،اما آیا خانم ها هم میتونن از مام یا اسپری استفاده کنن با توجه به شکل آلت تناسلیشون؟

من خودم از لوسیون بدن استفاده میکنم بعد از حمام و به همه جای بدنم میمالم
    البته فقط سطح خارجی دستگاه تناسلی.

با سلام
    مام و لوسیون های خوشبو کننده ی تناسلی هم برای آقایون و هم برای خانوم ها توی بازار موجوده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید