شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کاهش نعوظ آلت بعد از ازدواج

1. سلام
    من متولد سال 58 هستم. تا 10 ماه پیش نعوظ زیادی داشتم در حمام همیشه در این حالت بودم.
    اما از 10 ماه پیش که مراحل ازدواج را گذراندم به مرور کمتر شد.
    حالا که ازدواج کردم دیگر مثل گذشته نعوظ نمی شود. دارویی نمی خورم و مریضی ندارم.
    ایا ارتباطی به سنم دارد/
    متشکرم

2. zamino

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام!به طور معمول كه ربطي به سن نداره ولي ممكنه به نحوه ي تحريك شدنتون بستگي داشته باشه...مثلا ممكنه شما تو حموم بيشتر از هرموقع ديگه تحريك بشين و حساسيت آلت شما به آب گرم بيشتر از هر چيز ديگه اي باشه؛لزومي نداره نگران باشين!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. علت کاهش نعوظ میتونه بخاطر افزایش رابطه جنسی بعد از ازدواج باشه.

کاهش نعوظ بخاطر دفع زیاد حجم منی به دنبال تحلیل نیروی جنسی میتونه باشه.

برای نعوظ کامل باید زمان معاشقه را افزایش دهید و پس از هر ارتباط از مواد خوراکی مغذی استفاده کنید تا نیروی جنسی شما کم نشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. romance

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز
    نعوذ آلت ارتباط مستقیمی با ذهنتون داره، شاید زمانی که مجرد بودین بیشتر به مسائل جنسی در حمام فکر می کردین، ولی حالا تو حمام اصلاً بهش فکر نمی کنین و بی خیالشین، بنابراین آلتتون اصلاً به حالت نعوذ در نمی یاد. به نظرم جای نگرانی نیست، مهم زمانی که با تحریک جنسی آلتتون به حالت نعوذ برسه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. متشکرم
    ایا استفاده از قرصها مثل جینسینگ یا وایاگرا را توصیه میکنید/

6. دوست عزیز سلام
    نداشتن رابطه مداوم جنسی قبل از ازدواج همیشه ذهن و جسم  شما را درحالت آماده و مستعد قرار میداده و آب گرم هم در حمام مزید بر علت بوده که ذهن شهوانی شما را بیدار و تحریک نماید
    چرا که ارگانیسم بدن بگونه ایست در هوای سرد و آب سرد تحریک نمی شود ..
    و اما چرا اکنون نعوذ تان کما فی السابق نیست...
    همانطور که اشاره شد شما در مجردی تماس جنسی نداشته اید یا بندرت داشته اید خوب همه اعضا و جوارحتان و ذهنتان تشنه و مستعد  رابطه بوده ؛ پس تعجبی ندارد که نعوظ تان بدون آنکه تخلیه ایی صورت گیرد تداوم داشته..
    ولی به هنگام ازدواج  شما چون در هفته دو یا بیشتر... عمل زناشویی را انجام داده اید و این اعمال فاصله جندانی بینشان نیست دیگر ذهنتان و   بدنتان برای مرحله بعدی این عمل ممکن است مستعد نباشد..
    من برخلاف دوستمان قرص را به شما پیشنهاد نمی کنم
    شما را ارجاع می دهم  به مقایسه  عمل زناشویی روز بعد از اتمام پرید همسرتان...
    آیا انروز به علت انکه به مدت هفت روز عمل زناشویی نداشته اید نعوظتان کاملتر و بهتر نیست؟
    اگر اینطور است بین اعمالتان (زناشویی) همیشه فاصله 5 الی شش روزه ایجاد نمایید
    و به تغذیه اتان اهمیت دهید ....
    مطمئن باشید نتیجه مطلوب خواهید گرفت

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. jim-joon نوشته است: دوست عزیز سلام
    نداشتن رابطه مداوم جنسی قبل از ازدواج همیشه ذهن و جسم  شما را درحالت آماده و مستعد قرار میداده و آب گرم هم در حمام مزید بر علت بوده که ذهن شهوانی شما را بیدار و تحریک نماید
    همانطور که اشاره شد شما در مجردی تماس جنسی نداشته اید یا بندرت داشته اید خوب همه اعضا و جوارحتان و ذهنتان تشنه و مستعد  رابطه بوده ؛ پس تعجبی ندارد که نعوظ تان بدون آنکه تخلیه ایی صورت گیرد تداوم داشته..
    ولی به هنگام ازدواج  شما چون در هفته دو یا بیشتر... عمل زناشویی را انجام داده اید و این اعمال فاصله جندانی بینشان نیست دیگر ذهنتان و   بدنتان برای مرحله بعدی این عمل ممکن است مستعد نباشد..
    آیا انروز به علت انکه به مدت هفت روز عمل زناشویی نداشته اید نعوظتان کاملتر و بهتر نیست؟

یعنی به نظر شما بعد از ازدواج شهوت کمتر میشه و بعبارتی بدن سرد میشه؟!!!!!!!!

یه مورددیگه اینکه میگید 5 یا 6 روز فاصله داشته باشند ،این ممکنه عوارض زیادی داشته باشه مثلاً شاید همسر ایشون نیاز به رابطه در فواصل کمتر داشته باشه این کم کم باعث سرد شدن خانم میشه در حالیکه این کار برای افزایش تحریکات و نعوظ مرد انجام شده ، اینجاست که تازه مشکل درست میشه که آقا احساس میکنه خانم سرد هست و.................. ادامه ماجرا که همون باهاش آشنا هستیم.
    ایشون تازه اوایل ازدواجشون هست اگر الان که برای هم جذابتر هستن رابطه شون رو محدود کنن چند سال دیگه هم که بطور طبیعی تحریکاتشون کم میشه ،پس الان بهترین زمان هست تا از نهایت وقتشون برای عشق ورزی بهم استفاده کنن.

امیدوارم دوستان یه راهی رو بهایشون نشون بدن که نتایج روانی سوء نداشته باشه و ایشون رو به آرامش برسونه.

8. sanjab65 نوشته است:
    jim-joon نوشته است: دوست عزیز سلام

یه مورددیگه اینکه میگید 5 یا 6 روز فاصله داشته باشند ،این ممکنه عوارض زیادی داشته باشه مثلاً شاید همسر ایشون نیاز به رابطه در فواصل کمتر داشته باشه این کم کم باعث سرد شدن خانم میشه در حالیکه این کار برای افزایش تحریکات و نعوظ مرد انجام شده ، اینجاست که تازه مشکل درست میشه که آقا احساس میکنه خانم سرد هست و.................. ادامه ماجرا که همون باهاش آشنا هستیم.
    ایشون تازه اوایل ازدواجشون هست اگر الان که برای هم جذابتر هستن رابطه شون رو محدود کنن چند سال دیگه هم که بطور طبیعی تحریکاتشون کم میشه ،پس الان بهترین زمان هست تا از نهایت وقتشون برای عشق ورزی بهم استفاده کنن.

امیدوارم دوستان یه راهی رو بهایشون نشون بدن که نتایج روانی سوء نداشته باشه و ایشون رو به آرامش برسونه.

درود

خوب تانترا و کاماسوترا فقط پوزيشن های مختلف رو آموزش نمی دهند. آنها روش هايی رو آموزش می دهند که هر دو ارضا بشوند بدون اينکه انزال رخ داده باشه و انرژی با اين روش ها حفظ می شه.

انرژی جنسی خود رو حفظ کنيد.

شاداب باشيد

ژاسينا

9. منظورتون اینه کاماسوترا و تانترا ارضای روح هست اول و بعد از اون ارضای جسم؟

اگر اینطور باشه عالیه
    یک رابطه جنسی ایده ال زمانی رخ میده که هر دو  طرف از لذت بردن طرف مقابلشون لذت ببرن و نه  صرفاًاز جسم شریکشون.

و این تا حدودی وارد شدن به روح و ذهن پارتنر رو میطلبه ،که ظاهراً 2 روش مذکور این رو امکان پذیر میکنه.

10. [quote="sanjab65"]
    jim-joon نوشته است: دوست عزیز سلام

امیدوارم دوستان یه راهی رو بهایشون نشون بدن که نتایج روانی سوء نداشته باشه و ایشون رو به آرامش برسونه.[
    /quote]

سرکار خانوم سنجاب 65 با سلام خدمت حضرتعالی
    ضمن احترام به نظرات سرکار باید عنوان نمایم انچه ما اینجا می گوییم وحی منزل نیست
    آنچه من و شما و سایر دوستان    اینجا در جواب دوستان سوال کننده عنوان می کنیم یا  بر اساس تجربیات است و دیده ها و شنیده ها یا بر اساس مستندات علمی...
    و البته ختما هم نه اون تجربیات  و نه اون مستندات بر پایه علم نمی تواند راه گشای کامل و مطلق باشد چون بدن ساختمان پیچیده ای دارد که ممکن است به هر نسخه ای سازگار باشد و یا نباشد
    اگر اینطور نبود که همه دکتر ها در همه مسایل اجماع داشتند و شورایی برای عمل و درمان قرار نمی دادند و یا حتی
    نمی خواندیم و نمی شنیدیم که برای یک در مان ساده ممکن است دکتر ها قرص های مختلف را تجویز کنند
    و اما در مواردی که حضزتعالی بر من اشکال وارد نموده اید و اظهار امیدواری نمودهاید راه بهتری را به ایشان نشان دهیم....
    1-شما یکبار دیگر مطلب دوستمون(مراحل ازدواجمون را می گذرانم) و جواب مرا با دقت ملاحظه بفرمایید .من هیچگاه نگفته ام بعد از ازدواج بدن سرد می شود و در رجواب دوستمون عنوان نمودم چر ا نعوظشان کما فی السابق نیست. و به چند تا  از دلایل ان اشاره نمودم
    2- شما از سردی روابط داد سخن میدهید که هیچگونه ارتباطی به راه حل اینجانب ندارد . این دوستمون یا باید با دارو درمان شوند و یا با فواصل منظمی که  در نوع رابطه اشون می بایست بر قرار کنند.و البته من دارو را پیشنهاد نمی کنم
    خانوم سنجاب 65 اگر نعوظ به طور کامل انجام نشود  هیچ دو زوجی نمی توانند لذت ارگاسم نهایی  را تجربه کنند و این سردی را به دنبال دارد که حضرتعالی در حال نفی ان خواسته یا نخواسته  هستید .
    حال آیا ما در پی سردی  این دو زوج  هستیم یا در پی انکه در اعمال زناشویی به ارگاسم برسند ؟؟؟
    3-شما فرمودید بگذاریم از نهایت وقتشون برای..........
    آیا سئوال دوست ما این بود ؟؟؟
    لازم به ذکر است  هر معاشقه ایی که نباید به ارگاسم ختم شود ما هم اینرا می دانیم . پس هر کسی که مانند این دو زوج محترم هستند می توانند معاشقه کنند و انطور که ما تجربه اش را داریم و  شنیده ایم  معاشقه در همان  مدت 5 الی 6 روزی که من گفتم برای زوجه شیرینتر به نظر می آید و این فرصتی است برای مرد که خود را آماده رابطه کامل از هر لحاظ نماید و مطمئن باشید که در این مرحله که مرد از هر لحاظ آمادگی مطلوب را دارد زن به نهایت ارگاسم خواهد رسید.
    خانوم سنجاب 69 : من هر آنچه گفتم بر مبنای 13 سال زندگی مشترک خود و شنیده ها و گفته های دوستان و  مشورت با دیگران برای چگونگی هر چه بهتر نوع رابطه و مشکلات اینچنینی ؛ سخن گفته ام و به گفته های خودم ایمان دارم  چون حداقل نتایج مثبت آن را در زندگی خودم و سایرین دیده ام
    زیاده عرضی نیست
    جیم جون

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. با سلام
    میگید من کامل نخوندم نظر شما رو، پس من از شما ممنونم که پیام من رو بدقت خوندین.

اون که گفتم بعد از ازدواج سرد میشه فرد به موضوع ایشون مربوط نبود فقط چون دیدم فرمودین قبل ازدواج عطش طرف بیشتر بوده برام سوال پیش اومد که آیا بعد ازدواج نیاز بدن کمتر میشه یا نه؟ فقط همین!

در مورد بعد هم عرضم این بود با توجه به بعضی مسائل اگر راه حلی ارائه بشه که طی اون این فاصله 6 روز ایجاد نشه بهتره .
    خب اینجور مثل این میمونه : کسی رو از چیزی یا کاری منع کنی معلومه وقتی آزاد بشه به اون تمایل بیشتری داره.
    این مشکل ممکنه برای خیلی ها پیش بیاد من راهی رو خواستم که در زمان معمول (3 روز در هفته اگر اشتباه نکنم) رابطه انجام بشه و هر ذو به اوج لذت برسن.

اینکه شما تجربتون بیشتره حرفی نیست منم قصد جسارت نداشتم فقط محدودیت و ممنوعیت رو در  رابطه و بیان احساسات حالا بهر دلیلی ،قبول ندارم.

با تشکر

12. sanjab65 نوشته است: منظورتون اینه کاماسوترا و تانترا ارضای روح هست اول و بعد از اون ارضای جسم؟

اگر اینطور باشه عالیه
    یک رابطه جنسی ایده ال زمانی رخ میده که هر دو  طرف از لذت بردن طرف مقابلشون لذت ببرن و نه  صرفاًاز جسم شریکشون.

و این تا حدودی وارد شدن به روح و ذهن پارتنر رو میطلبه ،که ظاهراً 2 روش مذکور این رو امکان پذیر میکنه.

برخی از تمرين های يوگا و تانترا و کاماسوترا انفرادی هست که شما را آماده می کنند برای تمرين های زوجی.

اين تمرين های ذهنی و جسمی باعث می شوند که شما در حين عمل جنسی بيشتر لذت ببريد. اين لذت ذهنی و جسمی است. با اين روش ها می توان به طور ذهنی مانع انزال شد و انرژی جنسی را حفظ کرد.

ارضای روحی هنگامی اتفاق می افتد که دو نفر همديگر را دوست داشته باشند و با علاقه بسيار ، با هم رابطه جنسی داشته باشند.

ارضای ذهنی و جسمی می تواند بدون ارضای روحی اتفاق بیافتد اما اگر اين سه با هم باشند اوج لذت جنسی خواهد بود.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. با سلام
    سرکار خانوم سنجاب 65 با کمی تامل به این دو نفل قول بنگرید:
    جمله بنده:

نداشتن رابطه مداوم جنسی قبل از ازدواج همیشه ذهن و جسم  شما را درحالت آماده و مستعد قرار میداده ....

و اما جمله حضرتعالی که آن را منتسب به من دانسته اید:

فقط چون دیدم فرمودین قبل ازدواج عطش طرف بیشتر بوده برام سوال پیش اومد که
    ...
    شما مطمئن هستید که این دوجمله یکی هستند؟؟
    دوست عزیز حداقل جمله من را کپی پیست می نمودید تا اینقدر با هم در نقل قول سرکار اختلاف نداشته باشد.
    و اگر بر فرض که معنایشان یکی باشند شما مطمئن هستید که در مطلب بالا جوابی به عطش قبل از ازدواج به زعم شما داده نشده است...

خانوم سنجاب 65
    فکر نمی کنم لازم باشد باز هم تکرار نمایم که ما ان راه حلی را به نظرمان درست است را به دوستمان پیشنهاد می کنیم  حال یا من از راه تجربه و یا انکه شما از راه علمی...
    عدم نعوظ به عوامل مختلفی بستگی دارد .از مسایل روحی و روانی که خود ریشه در خیلی از مسایل دلرد تا تحلیل  و ضعف قوای جسمی و ذهنی....
    برای من خیلی جالب است که شما اصرار دارید هفته ای سه بار (آنهم با شک و تردید و زیاد مطمئن نیستید) این رابطه انجام شود  بدون انکه نسخه ایی برای مشکل دوستمون ارایه دهید
    دوستان و آقای دکتر ببخشید از محضرتون:
    وقتی که نعوظ دوستمان کامل نیست این رابطه چگونه باید انجام گیرد .
    ما اینجا گرد هم آمده ایم که اگر هم به دیگری نقدی داریم مستند باشد خوب اگر من از تجربه ام می گویم شما لطفا مستندات  و راه حل علمی خودتان را ارایه دهید
    سرکار سنجاب 65
    شما  می فرمایید محدودیت و ممنوعیت را فبول ندارید...و دوست ندارید ما  لذت ارگاسم را، بقول شما یک شب در میان از دوستان بگیریم.سخنان شما  مثل آنست که باک یک ماشین 45 لیتر بنزین می گیرد ولی شما  میخواهید 60 لیتر را در ان جای دهید
    آیا واقعا به این حرف خود ایمان دارید که آیا  همه افراد داری فیزیک و قوای جسمانی و ذهنی قوی  هستند که یک شب در میان این رابطه را برقرار کنند؟؟؟؟
    و البته یک سئوال از شما دارم اینکه این رابطه یک شب در میان تا چه مدت میخواهد ادامه داشته باشد؟؟؟ آیا برای همه امکان پذیر هست؟؟
    البته ما منکر آن نیستیم که زوج تازه بهم رسیده در هفته های اول گاهی هرشب رابطه زناشویی برقرار می کنند و البته بعد به ترتیب این رابطه کم خواهد شد چرا که ذهن و جسم نمی توانند یک کاری را هر شب و یا به زعم شما یک شب در میان به تکرار انجام دهند و این مساله  احتیاج به تقویت قوای جسمی و روحی دارد....
    این را هم اضافه نمایم که اکثرا شوهران اصرار به این رابطه در فواصل کم دارند(حتی اگر به اوج لذت نرسند ) ولی  اکثر خانمها  یک رابطه و ارگاسم کامل و بدون نقص را دوست دارند و  رابطه یک شب در میان (غیر از هفته های اول ازدواج-انهم برای بعضی ها)نمی تواند خواسته اکثر  آنان را جامع عمل بپوشاند و لذت ارگاسم را به آنان بچشاند..
    سرکار خانوم سنجاب 65
    لطفا بیایید شما هم یک نظر به زعم خودتان صحیح ارائه نمایید و محدودیت و ممنوعیت برای ارایه نظرات سایر دوستان بوجود نیاورید ....
    با احترام به حضرت عالی
    جیم جون

14. با سلام خدمت تمام دوستان

با احترام به پاسخ دوستان به نظر من این اقای محترم بهترین کاری که میتوانند انجام دهند این است که با کمک همسرشان مشکلشان را حل کنند اگر همسرشون بتونه ایشان را به حدبالایی تحریک کنه ایشون میتونه هرشب نعوظ را داشته باشه احتمالا همسرشون اطلاع از مشکل این اقا نداره ویاخودش اطلاعات کمی داره ویا به خاطر این که خجالت میکشه نمیتونه همسرش رو تحریک کنه به این اقا توصیه میکنم البته از روی تجربه شخصی میگویم ایشون صبر کنن تا یک دفعه هم خانوم دست به کار بشه اونوقت شما بهترین نعوظ عمرتون رو تجربه میکنین موفق باشین

15. شرمنده من اینجا دیگه جواب نمیدم بهتون چون حق سوال کننده ضایع میشه(آقای حمید احمدی)
    ایشون اینجا منتظر رسیدن به جواب هستن نه اینکه منو شما همدیگرو توجیح کنیم و با کلمات بازی کنیم.

باشه اصلاً شما درست میگی.
    مشکل من حل شد .

حالا کمک کن مشکل ایشون حل بشه
    من از آقای حمید احمدی معذرت میخوام.امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه منطقی برسن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید