شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افزایش قــــــــــــــــــــــــــــد

1. با سلام
    خسته نباشید

کسی اینجا تا حالا از روش افزایش قد که بصورت سی دی موجود هست (سی دی آموزشی) استفاده کرد؟
    یا تهیه کرده؟

به نظرتون این روش افزایش قد  جواب میده ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. aliada

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام  مرسی
    از دوستامون استفاده کرده ولی اثرش زیاد نبود
    تازه باید در دوران رشد یعنی تا22 سال اثر خوبی نشان می دهد
    به نظر من آمپول سوماتو(هورمون رشد) بهتر باشه البته اونم به همه جای بدن تاثیر میذارد
    مراجعه شما به یک متخصص ضروری است

3. ممنون از راهنمائیت
    خیلی اصراری ندارم اما خب هیچ کس از قد متناسب بدش نمیاد!

اما توش نوشته تا سی و چند سال جواب میدم اما به نسبت کمتر.

نظرتون راجع به قرص ها چیه؟

قرصای افزایش قد که هر روز داره تعداد و تبلیغاتشون بیشتر میشه!

4. sanjab65 نوشته است: با سلام
    خسته نباشید

کسی اینجا تا حالا از روش افزایش قد که بصورت سی دی موجود هست (سی دی آموزشی) استفاده کرد؟
    یا تهیه کرده؟

با تشکر

سلام

من تهیه کردم و می خواستم ازش استفاده کنم اما بعد از اینکه از چنتا پزشک ( عمومی البته من به متخصص خاصی مراجعه نکردم ) سوال کردم گفتن هیچ تاثیری نداره و اینایی که تو سایت ها مینویسن این حرکات 3-5 سانت افزایش قد میده فقط تبلیغاته . کلا افزایش قد در دوران رشد امکان پذیر خواهد بود و بعد از سخت شدن قسمت نرم و غضروفی استخوان ها و توقف رشد طولی آنها، قد فرد افزایش نخواهد یافت بعبارتی افزایش قد تا زمانی امکان دارد که صفحات رشد استخوان باز باشد . صفحات رشد در دختران تا شانزده سالگی و در سن پسران تا هجده سالگی باز است و بعد از این سنین بسته می شود . زمانی که صفحه ی رشد استخوان بسته شد ، امکان افزایش قد موجود نیست . استثنا زمانی هست که یک فردی در این سن بلوغش شروع نشده باشد که این خودش یک بیماری تاخیر بلوغ است . با روند بلوغ بطور طبیعی بعلت ترشح هورمون های جنسی صفحات رشد استخوان بسته می شود . بنابراین یک فرد مثلا 26 ساله امکان بلندی قد برایش وجود ندارد .قرص یا هر چیز دیگه ای هم تاثیری دیگه تو این سن ( بالای 21 -22 سال) نداره .

به لینک زیر هم یه نگاهی بنداز
    راه واقعی برای افزایش قد

5. ممنون از توضیح کامل و منطقیت!

اما دختر تو که تهیه کردی سی دی رو خب یه امتحان میکردی ،نهایتاً جواب نمیداد ضرر نمیکردی.
    قربانت

6. درود بر شما

با ورزش مداوم و صحيح امکان افزايش قد تا 3 سانت وجود داره.

اکثر ايرانی ها گردنشون کوتاه هست که به دليل ورزش نکردنه.

با ورزش و باز کردن گردن يک و نيم سانت بلند تر می شين و با صاف شدن گوژ پشت و بهتر شدن قوس کمر نيز می تونيد تا يک سانت بلند تر بشيد و با ورزش ماهيچه های پا باز می شند و تا نيم سانت هم می تونيد از پاها بلند تر بشيد.

سعي خودتون رو انجام بدين.

تا 2 سال تلاش می تونيد جواب بگيريد ولی اگه ورزش رو قطع کنيد دوباره خميده می شيد.

ورزش تا آخر عمر يادتون نره.

من نمی دونم چه نرمش ها و ورزش هايی در اون سی دی ها هست اما روش هاش رو خودتون هم به مرور می تونين پيدا کنين.

تغذيه خوب همراه ورزش هم به افزايش قدتون کمک می کنه.
    خانم ها این روزها از ترس چاق شدن نمی خوان خوب غذا بخورند بعد می خوان همه جوره خوشکل باشند.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. مرسی عزیزم
    اما اینو بگم من 2 سال و نیم هست بطور تقریباً پیوسته ایروبیک میکنم و امسال میخواستم بدر آزمون مربی گری شرکت کنم که هم مربیم صدمه دید هم خودم حال جسمیم خوب نبود و نشد.

پس ظاهراً دیگه نمیشه تغییری داد توی قدم!
    حرفت رو در مورد ادامه ورزش تائید میکنم .
    (من بابام گفته توی بدترین شرایط هم نباید از ورزش دست بکشی Smile) )

به قول شما:شاداب باشی Smile)

8. سلام و عرض ادب و درود و 100 درود به اهل منطق و ادب.      (-:
    یه سوال داشتم. من 22 سالمه و صفحه رشدم بسته شده ولی اهل ورزشم.
    من فرض میکنم که استخوان بعد از بسته شدن صفحه رشد از لحاظ طولی رشد نمیکنه.
    1. سوالم اینه که آیا از لحاظ عرضی هم رشد نمیکنه ؟
    تو فیلم راز دیدیم که طرف داره میمیره دکترا بهش میگن علاجی نداری . میشینه تمرکز میکنه و تلقین میکنه که خوب بشه بعد از چند ماه طرف خوب میشه.
    2. آیا میشه با تلقین قدمون رو افزایش بدیم ؟

3.امکانش هست که بعضی از جاهای استخونهای ما صفحه رشد هنوز باز باشه ؟

قدم 174 هستش.  یه نمه اعتماد به نفسم اومده پایین . داداش تو جوابت فاز منفی نده ؟

9. سلام
    قدت که خوبه خیلـــــــــــــــــــــــی کوتاه نیستی!

شما که آزمایش دادی و جوابت رو هم گرفتی

اما اینکه از لحاظ عرضی رشد میکنه یا نه؟! بهتره که رشد نکنه Smile)

بنظرت اینکه بدن عرضی رشد کنه و طولی ثابت بمونه اندام زیبایی شکل میگیره؟!

ببین بحث تلقین بعضی جاها کاربرد داره نمیتونی همه جا بهش تکیه کنی
    تلقین فقط امید رو پایدار نگه میداره

بنظرم در مواردی که تلقین کارساز هستش در واقع  برای گرفتن جواب صبر لازم هست که ما نتیجه رو به تلقین منتسب میکنیم.
    وگرنه با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه فدات.

قراره ناامیدت نکنم پس: امیدوارم با تلقین هم بشه قد رو بلند کرد چون من خودم دنبال راهی برای افزایش قد هستم!

در مورد صفحات رشد هم اطلاعاتی ندارم

پیروز باشی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. sima_65 نوشته است: سلام
    قدت که خوبه خیلـــــــــــــــــــــــی کوتاه نیستی!

شما که آزمایش دادی و جوابت رو هم گرفتی

اما اینکه از لحاظ عرضی رشد میکنه یا نه؟! بهتره که رشد نکنه Smile)

بنظرت اینکه بدن عرضی رشد کنه و طولی ثابت بمونه اندام زیبایی شکل میگیره؟!

ببین بحث تلقین بعضی جاها کاربرد داره نمیتونی همه جا بهش تکیه کنی
    تلقین فقط امید رو پایدار نگه میداره

بنظرم در مواردی که تلقین کارساز هستش در واقع  برای گرفتن جواب صبر لازم هست که ما نتیجه رو به تلقین منتسب میکنیم.
    وگرنه با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه فدات.

قراره ناامیدت نکنم پس: امیدوارم با تلقین هم بشه قد رو بلند کرد چون من خودم دنبال راهی برای افزایش قد هستم!

در مورد صفحات رشد هم اطلاعاتی ندارم

پیروز باشی

دکتر هم به من گفت قدت خوبه.  حتی وقتی خواست قدم و بگیره ازش بلندتر بودم. خودم خندم گرفته بود  
    گفتم ای کاش نمیومدم.   
    خلاصه دمت گرم که جواب دادی. انشا الله دکتر شی.

11. سلام من 14 سالمه و قدم 160-161 هستش
    متولد مرداد هستم گاهی وقتا میگم ایکاش مهر بدنیا میومدم تا الان سوم راهنمایی بودم هی....
    اخه الان اول دبیرستانم و کسی هم باور نمیکنه
    چون همکلاسی های من اعم از 14-15 ساله قدشون 166-167 هستش
    من میخوام اگه خدا هم بخواد تا دو سال دیگه قدم رو به 175-176 برسونم آیا میشه؟
    من هیچوقت ناشکر نیستم ولی وقتی یاد خاطرات میفتم میگم چی میشد اگه قدم بلند تر بود و چرا اینجوری شدم و....
    حالا فکر نکنید که من امسال اینجوری شدم من از اول راهنمایی هم از همه کوتاهتر بودم یا شایدم متوسط...

اینم بگم که از لحاظ روحی 50%خرابم  و اون قسمت سالمش به اینده و دراز شدنم بر میگرده
    هی....
    تمامی پسر عمو ها و خاله هام رشدشون خوب بوده و قدشون بلند شده (تو سن منم بودن)
    ولی
    من نا امبد نمیشم فقط میخواستم بودنم ایا میشه تا  تا زمستون سال 92 من قدم حداقل 175 بشه؟
    و زمستون 91 قدم 167-168؟

12. sefide

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    asila نوشته است:
    sanjab65 نوشته است: با سلام
    خسته نباشید

یا تهیه کرده؟

با تشکر

سلام

من تهیه کردم و می خواستم ازش استفاده کنم اما بعد از اینکه از چنتا پزشک ( عمومی البته من به متخصص خاصی مراجعه نکردم ) سوال کردم گفتن هیچ تاثیری نداره و اینایی که تو سایت ها مینویسن این حرکات 3-5 سانت افزایش قد میده فقط تبلیغاته . کلا افزایش قد در دوران رشد امکان پذیر خواهد بود و بعد از سخت شدن قسمت نرم و غضروفی استخوان ها و توقف رشد طولی آنها، قد فرد افزایش نخواهد یافت بعبارتی افزایش قد تا زمانی امکان دارد که صفحات رشد استخوان باز باشد . صفحات رشد در دختران تا شانزده سالگی و در سن پسران تا هجده سالگی باز است و بعد از این سنین بسته می شود . زمانی که صفحه ی رشد استخوان بسته شد ، امکان افزایش قد موجود نیست . استثنا زمانی هست که یک فردی در این سن بلوغش شروع نشده باشد که این خودش یک بیماری تاخیر بلوغ است . با روند بلوغ بطور طبیعی بعلت ترشح هورمون های جنسی صفحات رشد استخوان بسته می شود . بنابراین یک فرد مثلا 26 ساله امکان بلندی قد برایش وجود ندارد .قرص یا هر چیز دیگه ای هم تاثیری دیگه تو این سن ( بالای 21 -22 سال) نداره .

به لینک زیر هم یه نگاهی بنداز
    راه واقعی برای افزایش قد

نه خو ب توقع رشد ک نیست!  فکنم منظور همون 4  cm  که کشش ایجاد میشه .
    ولی این مهمه که ورزشاش عوارضی نداشته باشه ! ممکنه واسه آدم سالم ضرر داشته باشه؟! کسی میدونه؟!

13. ممنون میشم که جواب بدین من همون 14 ساله هستم

14. nesho نوشته است: ممنون میشم که جواب بدین من همون 14 ساله هستم

دوست عزیز
    سعی کن بری طرف بسکتبال یا والیبال .نظر من بسکتباله

قرص های مکل غذایی حاوی عناصر معدنی بگیری و هر روز استفاده کنی
    علی الخصوص مواد روی و منیزیم
    شیر و ماست هم تو وعده های غذاییت باشه

چون هنوز تو سن رشدی میشه
    بعضیا به سن 17 یا 18 حتی شروع به قد کشیدن کردن

15. nesho نوشته است: ممنون میشم که جواب بدین من همون 14 ساله هستم

2 کار باید بکنی
    1 ورزش (بسکتبال - والیبال) در ضمن هر صبح که از خواب پا میشی نرمشای کششی انجام بده
    2 تغذیه مناسب
    ولی در کل قد ارثیه و تغذیه و ورزش تاثیر کمی در افزایش قد داره اگه میگی اعضای خانواده و فامیلامون قدشون خوبه پس نگران نباش هنوز تو سن رشدی انشاالله تا 180 هم میری

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید