شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

بایگانی سوالات احتمال بارداری - 4

1. tanhaajoon نوشته است: همسر من 18 تیر عادت شده و دوره اشونم دقیقا 28 روزه است. حدود 27 ام تیر با هم رابطه داشتیم که منی من داخل واژن ایشون نریخت بلکه روی دستگاه تناسلیشون ریخت. ولی بلافاضله از 2 قرص ال دی و 6 ساعت بعد 2تا دیگه استفاده کردن که30 ام عادت شدن.
    روز 6 ام مردادم باز از شانس بد یه رابطه ی دیگه داشتیم که بازم کاندوم خراب کاری کرد و بازم منی روی دستگاه تناسلیشون ریخت که این بار از روش ارژانسی استفاده نکردن.
    اگه قرصای ال دی رو مصرف نمیکردن باید 14 مرداد عادت میداشتن
    ایشون روز16 ام ینی 10 روز بعد نزدیکیمون تست خون دادن و خواب منفی بود. بعد از 17 و 18 ام 2تا امضول زدن که هنوز عادت نشدن.
    واقعا ترسیدن
    احتمال بارداری دارن؟!
    میشه لطفا راهنماییمون کنید
    ما اصلا شرایط بچه نداریم.

با اینکه همسر شما در دوره قبل از روش اورژانسی استفاده کرد و پریود شدند، ولی روش مصرف اشتباه بوده. باید بلافاصله 4 تا LD میخوردند نه 2 تا! و 8 ساعت بعد 4 تای دیگه. درصورتی که ایشون 6 ساعت بعد 2 تا قرص خوردند.
    باتوجه اینکه روش اورژانسی بصورت 100% از بارداری جلوگیری نمی کنه، ولی برای نتیجه ی بهتر حتماً باید از نحوه صحیح مصرف قرص اطلاع داشته باشند. تعداد مصرف ایشون مثل قرص HD بوده.

در رابطه روز 6 مرداد بخاطر اینکه منی روی واژن ریخت و ضمن عدم روش اورژانسی، احتمال بارداری تا حدودی وجود داره.
    شما هم در روابط بعدی یادتون باشه ضمن تهیه کاندوم ضخیمتر، حتماً اونرو بصورت صحیح استفاده کنید.
    بهترین زمان آزمایش خون تا 5 روز پس رابطه، بهتر میتونه جواب قطعی به شما بده. ولی حداکثر 7 تا 10 روز هم قابل اطمینانه.
    باعنایت به اینکه برای پریود 2 تا آمپول زدند، حداکثر تا پایان مرداد اگه پریود نشدند احتمال بارداری وجود داره.

2. سلام

من 23سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم ندارم. 2 - طول دوره نا مشخص است به دلیل مشکلات هورمونی...3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 2011 24 june  خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 13 تا 16 مرداد ماه 90 یرابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت  شده و نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه نشد ! ولی به دلیل نگرانی از پیشاب بعد از نزدیکی 4 تا ال دی و 12 ساعت بعد 4 ال دی دیگر مصرف کردم که دل درد شدید و حالت تهوع پیدا کردم ولی تحمل کردم...
    فردای اونروز هم به دلیل نگرانی بیشتر 2 ال دی مصرف و 12 ساعت بعد 2 ال دی دیگر مصرف کردم...
    ولی هنوز پریود نشدم و نگرانم میکنه...
    لازم به ذکر است دوره قبلی هم که پریود شدم... به دلیل رابطه جنسی و مصرف اچ دی بود که زودتر پریود شدم...
    خلاصه خیلی بهم ریخته شده...
    خواهش میکنم راهنمایی کنید...
    این را مطمئنم که منی داخل واژن ریخته نشده ولی چون در حدود 20 بار نزدیکی در این 3 روز داشتیم نگرانم میکنه... بدلیل اینکه همسرم 3 ماه خارج از کشور هست و 2 هفته ایران میاد...
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

3. dedelaram_20054 نوشته است: سلام

من 23سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم ندارم. 2 - طول دوره نا مشخص است به دلیل مشکلات هورمونی...3 - دوره خونریزی 7 روز است. 4 - آخرین بار 2011 24 june  خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 13 تا 16 مرداد ماه 90 یرابطه جنسی داشتم. 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت  شده و نشده بود و منی داخل واژن من تخلیه نشد ! ولی به دلیل نگرانی از پیشاب بعد از نزدیکی 4 تا ال دی و 12 ساعت بعد 4 ال دی دیگر مصرف کردم که دل درد شدید و حالت تهوع پیدا کردم ولی تحمل کردم...
    فردای اونروز هم به دلیل نگرانی بیشتر 2 ال دی مصرف و 12 ساعت بعد 2 ال دی دیگر مصرف کردم...
    لازم به ذکر است دوره قبلی هم که پریود شدم... به دلیل رابطه جنسی و مصرف اچ دی بود که زودتر پریود شدم...
    این را مطمئنم که منی داخل واژن ریخته نشده ولی چون در حدود 20 بار نزدیکی در این 3 روز داشتیم نگرانم میکنه... بدلیل اینکه همسرم 3 ماه خارج از کشور هست و 2 هفته ایران میاد...

با سلام،

دوست عزیز به دلیل اعمال صحیح روش اورژانسی که میزان موفقیت این روش گفته میشه 98%-99% هست و این که منی در واژن شما ریخته نشده امکان بارداری نزدیک صفره!!!(نمیگم دقیقا چون ممکنه پیشاب حاوی اسپرم بوده باشه و همچنین این روش هم درصد شکستی داره) اما الان از اخرین رابطه ی شما تقریبا 7 روز میگذره و میتونید با انجام یه ازمایش خون بتا اچ سی جی 100% از وضعیت بارداری یا عدم بارداری خودتون مطلع بشید ؛ بعد از اعمال روش اورژانسی ظرف 3-10 روز باید خونریزی اتفاق بیافتد که در تاخیر بیش از 7 روز باید احتمال بارداری را در نظر داشت.
    همچنین استفاده از قرص های ال دی در نوبت سه و چهار نیاز نبود .دوست عزیز با مراجعه به متخصص زنان هم مشکل پریود های نامنظمتون رو حل کنید و هم یه روش پیشگیری مطمئن رو انتخاب کنین .

4. دوست عزیز ممنون از راهنماییون ولی مشکلی که هست امکان آزمایش خون جهت بارداری برام مقدور نیست... به دلایلی... خیلی نگرانم...

5. dedelaram_20054 نوشته است: سلام

من 23سال سن دارم :

برای بارداری حتماً تأکید نشده منی باید داخل واژن ریخته بشه، منی اگه روی واژن باقی بمونه، میتونه از طریق مخاط جذب بشه و ...!
    فردای اونروز لازم نبود قرص LD مصرف کنید، چون روز قبل بدرستی استفاده کرده بودید.
    علت تأخیر پریود هم بخاطر نگرانی و مصرف زیادی این قرص بوده.
    سری قبل با HD زودتر پریود شدید و با LD  دل درد و حالت تهوع پیدا کردید، خوب اینبار هم از HD استفاده می کردید!
    20 بار نزدیکی در طی 3 روز و استفاده تفننی از کاندوم (مورد شماره 6 ) ریسک بارداری رو افزایش میده.
    به احتمال زیاد بارداری در شما منتفیه. بعد از کاهش عوارض قرص، پریود هم صورت میگیره.

6. سلام من یه رابطه ی محافظت شده بدون دخول ( فقط تماس آلت ها ) با کاندوم داشتم اما از اطراف کاندوم کمی بیرون ریخته بود و شک کردم که با واژنم تماس داشته به خاطر شکی که داشتم 18 ساعت بعد از رابطه 2 قرص نونژیل خوردم و 12 ساعت بعد دو تای دیگه ( می خواستم ال دی بخورم رفتم دکتر نونژیل برام نوشت)
    پریود من قرار بود 4 روز قبل از اینکه رابطه داشته باشم بشه ولی نمی دونم چرا پریود نشدم !تا اینکه رابطه داشتم و باز هم پریود نشدم ! 4 روز بعد از رابطه آزمایش خون دادم زیر 2 بود و جواب منفی .همون روز سونوگرافی هم رفتم و همه چیز مرتب بود و کیستمم خوب شده بود ( آخه پارسال کیست داشتم و دکتر برام یاسمین تجویز کرد.8ماه خوردم و از 4 ماه پیش قطع کردم یعنی 4 ماهه بدون قرص پریود میشم که 3بارش منظم بوده و یک بار نامنظم و این دفعه که هنوز نشدم)
    دکتر گفت تا 10 روز بعد از مصرف نونژیل ها جا داری پریود شی اما سر شکی که داشتم دوباره امروز بعد از 9 روز که از رابطه گذشته بود آزمایش خون دادم بازم جواب منفی و زیر 2 بود.
    امروز ساعت 17 آزمایش دادم و ساعت 20 وقتی رفتم دستشویی لک قهاه ای غلیظ روی لباس زیرم دیدم .ضمن اینکه نزدیک پریود من می لرزم که امروز بعدازظهر دقیقا از شدت لرز زیر پتو بودم البته فکر می کردم از ترسه آزمایشه.زیر دلمم یه جوری منقبضا انگار اما دودلم با اینکه جواب منفی بوده می گم نکنه باردار باشم و آزمایش هنوز دقیق نباشه!؟نمی دونم لکی که دیدم هنوز ادامه داره یا نه چون تازه شروع شده . اگه نداشت میتونه از لانه گزینی و این چیزا باشه ؟! اصلا پریود نباشه ؟! خیلی می ترسم !

7. maryam12tt نوشته است: سلام من یه رابطه ی محافظت شده بدون دخول ( فقط تماس آلت ها ) با کاندوم داشتم اما از اطراف کاندوم کمی بیرون ریخته بود و شک کردم که با واژنم تماس داشته به خاطر شکی که داشتم 18 ساعت بعد از رابطه 2 قرص نونژیل خوردم و 12 ساعت بعد دو تای دیگه ( می خواستم ال دی بخورم رفتم دکتر نونژیل برام نوشت)
    پریود من قرار بود 4 روز قبل از اینکه رابطه داشته باشم بشه ولی نمی دونم چرا پریود نشدم !تا اینکه رابطه داشتم و باز هم پریود نشدم ! 4 روز بعد از رابطه آزمایش خون دادم زیر 2 بود و جواب منفی .همون روز سونوگرافی هم رفتم و همه چیز مرتب بود و کیستمم خوب شده بود ( آخه پارسال کیست داشتم و دکتر برام یاسمین تجویز کرد.8ماه خوردم و از 4 ماه پیش قطع کردم یعنی 4 ماهه بدون قرص پریود میشم که 3بارش منظم بوده و یک بار نامنظم و این دفعه که هنوز نشدم)
    دکتر گفت تا 10 روز بعد از مصرف نونژیل ها جا داری پریود شی اما سر شکی که داشتم دوباره امروز بعد از 9 روز که از رابطه گذشته بود آزمایش خون دادم بازم جواب منفی و زیر 2 بود.
    امروز ساعت 17 آزمایش دادم و ساعت 20 وقتی رفتم دستشویی لک قهاه ای غلیظ روی لباس زیرم دیدم .ضمن اینکه نزدیک پریود من می لرزم که امروز بعدازظهر دقیقا از شدت لرز زیر پتو بودم البته فکر می کردم از ترسه آزمایشه.زیر دلمم یه جوری منقبضا انگار اما دودلم با اینکه جواب منفی بوده می گم نکنه باردار باشم و آزمایش هنوز دقیق نباشه!؟نمی دونم لکی که دیدم هنوز ادامه داره یا نه چون تازه شروع شده . اگه نداشت میتونه از لانه گزینی و این چیزا باشه ؟! اصلا پریود نباشه ؟! خیلی می ترسم !

سلام. با وجود روش اورژانسی درست و حتی اضافی!!! و دوبار آزمایش خون منفی، احتمال بارداری وجود ندارد. نگرانی به خود راه ندهید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. پس سوال من کجا رفت؟کو؟همین جا نوشته بودمش اما نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. dedelaram_20054 نوشته است: سلام

من 23سال سن دارم :

با توجه به مصرف اورژانسی بارداری منتفیه
    قرص بیش از حد مصرف کردید و تاخیر در پریود خواهید داشت نگران نباشید

10. سلام خسته نباشید
    22سالمه.پریود نا منظمی داشتم ولی با قرص دزوسپتیو(کنتراسپتیو دی ای) که دکتر واسم تجویز کرد هم پریودمو منظم کردم هم از بارداری جلوگیری میکردم.
    3سال پیش هم پریودم نا منظم بود هم سونوگرافی هم آزمایش خون دادم که مشکلی نبود و دکتر قرص مدروکسی پروژسترون5 رو تجویز کردو پریودم منظم شد تا 1 ماه بعد ازدواجم پریودم نا منظم شدو قرص دزوسپتیو رو مصرف میکردم.
    تا تیر ماه پریودم 17 هر ماه بود با یکی دو روز تاخیر بعضی مواقع و پریودم هم 7 روزس.
    از 4/17 که پریود شدم قرص مصرف نکردم. تاریخ دقیق رابطه با شوهرم یادم نیس ولی حدودا بین 5/1 تا 5/4 بوده با کاندوم جلوگیری کردیم.
    امروز 5/23 شش روز پریودم عقب افتاده. امکان بارداری هست؟
    از babycheck  هم هنوز استفاده نکردم. یه نکته هم بگم که بعد رابطه آلت هامون با هم برخوردی نداشته.
    اینم میخوام بدونم که عفونت روی تاریخ پریود تاثیر میذاره؟؟؟

11. farnaz_1 نوشته است: سلام خسته نباشید
    22سالمه.پریود نا منظمی داشتم ولی با قرص دزوسپتیو(کنتراسپتیو دی ای) که دکتر واسم تجویز کرد هم پریودمو منظم کردم هم از بارداری جلوگیری میکردم.
    3سال پیش هم پریودم نا منظم بود هم سونوگرافی هم آزمایش خون دادم که مشکلی نبود و دکتر قرص مدروکسی پروژسترون5 رو تجویز کردو پریودم منظم شد تا 1 ماه بعد ازدواجم پریودم نا منظم شدو قرص دزوسپتیو رو مصرف میکردم.
    تا تیر ماه پریودم 17 هر ماه بود با یکی دو روز تاخیر بعضی مواقع و پریودم هم 7 روزس.
    از 4/17 که پریود شدم قرص مصرف نکردم. تاریخ دقیق رابطه با شوهرم یادم نیس ولی حدودا بین 5/1 تا 5/4 بوده با کاندوم جلوگیری کردیم.
    امروز 5/23 شش روز پریودم عقب افتاده. امکان بارداری هست؟
    از babycheck  هم هنوز استفاده نکردم. یه نکته هم بگم که بعد رابطه آلت هامون با هم برخوردی نداشته.
    اینم میخوام بدونم که عفونت روی تاریخ پریود تاثیر میذاره؟؟؟

با سلام
    احتمال بارداری وجود نداره
    شما که از کاندوم استفاده کردید و کاندوم جزو وسایل پیشگیری از بارداری مطمئن هستش
    جای نگرانی نیست

12. parisa58

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    asila نوشته است:
    parisa58 نوشته است: آیا قرص مفنامیک اسید باعث کم شدن خونریزی میشه؟؟؟من ماه پیش یک رابطه سطحی داشتم و در تمام مدت لباس تنم بود و اگر برهنه شدم نامزدم لباس پوشیده بود و تنها از روی لباس زیر به آلت من دست میزد. بعد که پریود شدم مدت زمان پریودم 3 روزه بود که این بار دو روز و روز سوم تنها لخته بودبا حجم خون کم نسبت به قبلا. حالا میترسم لانه گزینی باشه. یک هفته قبل از پریود  مسافرت بودم و مقدار غذا خوردنم کم شده بود میتونه عامل باشه . برای شدت درد مفنامیک خوردم این میتونه چطور؟

با این شرح حالی که شما دادین امکان لقاح وجود نداره که راجع به لانه گزینی نگران باشین .
    من منظور شما رو متوجه نشدم که ایا بعد از رابطه 2 بار پریود شدین تا به حال یا یک بار؟! اما به هر حال خونریزی 3-7 روز در یک سیکل قاعدگی کاملا نرمال محسوب میشه ( گفته میشه بین 10-15 نوار بهداشتی اگه در یک سیکل مصرف بشه خونریزی طبیعی پریود هست) و خونریزی ناشی از لانه گزینی در طی یک سیکل اتفاق میافته یعنی اگه شما بعد از رابطه به مدت 3 روز پریود شدین و الان دوباره پریود شدین این خونریزی ها هیچ کودوم مربوط به لانه گزینی نبوده .
    در مورد تغییری که این بار در کیفیت و کمیت خونریزی شما دیده شده همون طور که اشاره کردین مسافرت ، تغذیه و شاید مصرف قرص بوده اما من تا به حال در مورد کاهش میزان خونریزی پریود در اثر مصرف مفنامیک اسید چیزی از کسی نشنیدم و تا جایی که میدونم قرص های ضد بارداری هستن که باعث کاهش میزان خونریزی قاعدگی میشن نه داروهای مسکنی مثل مفنامیک اسید . توصیه میکنم که این قرص رو بدون تجویز پزشک هرگز مصرف نکنید هر چند این قرص مثل خیلی دارو های دیگه بدون نسخه از داروخانه قابل خریداریه اما  قابل مصرف بودن این دارو ، میزان دوز مصرفی این قرص و مدت زمان مصرفش و ..... در هر فرد همه باید توسط پزشک مشخص بشه و در صورت مشاهده ی هر گونه تغییری مثل همین کاهش میزان خونریزی باید پزشک مطلع بشه .

من تنها یک بار پریود شدم هنوز نوبت پریود دوم نشده تاریخش 5 شهریوره.ولی نگرانم بخصوص که از بین همه علائم بارداری سینه ام تیر میکشه.اخه با این روش نزدیکی امکان بارداری هست؟

13. سلام.من سيكل 29 روزه دارم. الان 14 روز از زماني كه مي بايد پريود مي شدم گذشته. دو روز بعداز گذشت از زمان پريوديم تست خون دادم ومنفي بود. روز 10 و 11 بعد از گذشتن از زمان پريودي هم تست ادرار دادم ولي باز هم منفي بود.حالا سوال من اين است كه چه موقع تست خون بدهم تا به جواب ان اطمينان كامل كنم؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.از اين سر در گمي خسته شده ام.

14. neda1358 نوشته است: سلام.من سيكل 29 روزه دارم. الان 14 روز از زماني كه مي بايد پريود مي شدم گذشته. دو روز بعداز گذشت از زمان پريوديم تست خون دادم ومنفي بود. روز 10 و 11 بعد از گذشتن از زمان پريودي هم تست ادرار دادم ولي باز هم منفي بود.حالا سوال من اين است كه چه موقع تست خون بدهم تا به جواب ان اطمينان كامل كنم؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.از اين سر در گمي خسته شده ام.

معمولاً 7 تا 10 روز پس از تأخیر در خونریزی، آزمایش خون انجام میشه تا موارد کاذب به حداقل رسیده تا درصورت وجود بارداری سطوح هورمون به مقدار قابل ملاحظه تری برسه.

15. سلام من 21 سال سن دارم.
    قاعدگی تقریبا منظم داشتم یعنی در ماه های اخیر معمولا 28 روزه بوده.دوره خونریزی ام حدود5 تا7 روز بوده.آخرین بار خونریزی ام 20 تیر 1390 شروع شد. در تاریخ 27 تیر،10 و 13 مرداد رابطه حفاظت نشده همراه با دخول کامل داشتم اما نامزدم ارگاسم نشد یعنی مایع منی خارج نشد اما به پیش آب توجه نکردیم.آیا پیشاب هم می تونه با احتمال باردار شدن همراه باشه؟؟
    در تاریخ 16 مرداد مجددا رابطه داشتیم که این بار مایع منی خارج شد اما خروج  آلت به موقع قبل از انزال انجام شد و مایع منی ایشون روی شکم من ریخت،48 ساعت  بعد یعنی صبح روز 18 مرداد 4 قرصld و به فاصله 12 ساعت 4قرص دیگر مصرف کردم. انتظار داشتم تا یک هفته بعد از مصرف قرص ها پریود بشم امروز 2 شنبه 24 مرداد است تست بیبی چک در خانه انجام دادم منفی شد.با توجه به تاریخ ها این تست امروز فقط اختمال بارداری ناشی از رابطه 27 تیر را رد می کند،درست است؟ من هنوز پریود نشدم خیلی نگرانم.لطفا راهنماییم کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 111
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید