شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهترین پوزیشن و تخلیه نامناسب

1. با سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوبتون. من 30 سالمه و تقریبا 7 ماهه که اقدام برای بچه دار شدن کردیم.
    سایتتون رو که میخوندم نوشته بودید از جمله مشکلات برای عدم باروری 1- عدم درست انتخاب کردن زمان نزدیکی!
    2- عدم انتخاب پوزیشن مناسب در نزدیکی!
    3- کیست تخمدان!
    4- ضعیف بودن حرکت اسپرمها!!در مرد
    5- تخلیه نامناسب مایع منی در محل مناسب!
    6- نقص در تخمک ها!
    7- استفاده از دارو!!  هستش . ممکنه در خصوص مورد دوم یعنی عدم انتخاب پوزیشن مناسب در نزدیکی! و مورد 5 تخلیه نامناسب مایع منی در محل مناسب یک مقدار توضیح بدید.
    چون من و همسرم همه آزمایش هارو انجام دادیم و مشکلی نداریم. اما در زمان نزدیکی و در هنگام خارج شدن آلت احساس میکنم که تمام مایع از بدنم خارج میشه. ممکنه توضیح بفرمائید که چکار باید بکنیم که این مشکل پیش نیاد و بهترین پوزیشن چی هست؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. maryam335 نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوبتون. من 30 سالمه و تقریبا 7 ماهه که اقدام برای بچه دار شدن کردیم.
    سایتتون رو که میخوندم نوشته بودید از جمله مشکلات برای عدم باروری 1- عدم درست انتخاب کردن زمان نزدیکی!
    2- عدم انتخاب پوزیشن مناسب در نزدیکی!
    3- کیست تخمدان!
    4- ضعیف بودن حرکت اسپرمها!!در مرد
    5- تخلیه نامناسب مایع منی در محل مناسب!
    6- نقص در تخمک ها!
    7- استفاده از دارو!!  هستش . ممکنه در خصوص مورد دوم یعنی عدم انتخاب پوزیشن مناسب در نزدیکی! و مورد 5 تخلیه نامناسب مایع منی در محل مناسب یک مقدار توضیح بدید.
    چون من و همسرم همه آزمایش هارو انجام دادیم و مشکلی نداریم. اما در زمان نزدیکی و در هنگام خارج شدن آلت احساس میکنم که تمام مایع از بدنم خارج میشه. ممکنه توضیح بفرمائید که چکار باید بکنیم که این مشکل پیش نیاد و بهترین پوزیشن چی هست؟

دوست عزیز
    در مورد گزینه ی 2 طبق گفته ی دکتر صادقی موقعیت یا پوزیشن خاصی در نزدیکی برای باردار شدن توصیه نشده و اگر طرفین سالم بوده و در زمان مناسب نزدیکی انجام دهند، با احتمال بالا بارداری رخ خواهد داد. مورد 5 هم یعنی این که منی در واژن تخلیه بشه و بعد از تخلیه ی منی خانوم چند دقیقه ای دراز بکشن  و از جاشون بلند نشن تا حرکت اسپرم ها به سهولت صورت بگیره.که همشون تو تاپیک زیر بودن و لازم بود سرچ میکردین.
    بهترین پوزیشن نزدیکی جهت بارداری

در مورد احساس خارج شدن منی که بهتون دست میده اینجا رو مطالعه کنین.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 10 کاربر ديگر
  3. دوست عزیز asila درست گفتن وبا خوندن اون قسمتها نتیجه خواهید گرفت اما به طور خیلی خلاصه میشه گفت بهترین راه حل اینکه زن زیر قرار بگیرد و پاها بالا نگه دارد و بعدا ز تخلیه از جا بلند نشود و در صورت امکان زیر باسن خود یک کوسن یا بالشتک کوچک بذارد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  4. به گفته های دوستانم باید این مطلب رو اضافه کنم که سعی کنید وقتی به پشت خوابیده اید و زیر باسن بالشتک قرار داده اید زیر سرتان خالی باشد یعنی سرتان پایینتر از باسنتان باشد و چند دقیقه بعد از انزال همسرتان از جای خود بلند نشوید و بهتر این است که الت مرد از واژن خارج نگردد حتی اگر از حالت نعوظ خارج شده باشد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. در هر پوزیشنی امکان حاملگی هست
    ولی بهتر است زن در زر باشد و بعد از اتمام بلافاصله بلند نشود و مقداری در همان حالت بماند و مهم تکرار و پی در پی بودن تماس ها در یک دوره است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید