شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افتادگی دریچه میترال ونارسایی قلبی

1. Question من 27 ساله ومجردم من از 24 شهریور متوجه شده ام که دچار افتادگی دریچه میترال ونارسایی قلبی هستم ودر انجام اکو مشخص شد ودر گزینه left ventricle
    LVDd=3.3
    LVSd=2.5وEF%=6%
    ,IVSd=1.2,PW: lvpwD=1.05
    می باشدومن ازپیش دارای مشکلات روحی شامل افسردگی شدیدو اضطراب شدید بودم از25 سالگی واکنون  در ازمایش خون منR.B.C=3.62,Hb=11.2 ,HCt=34.7,M.C.H.C=32%
    PTT=53 H  می باشدو نوار مغزی من  نرمال می باشد ولی تاحالا پس از احساس ضعف در قلب وخنکی در صورت وگویا مانند تمام شدن توان مغز وااحساس درد کوتاهی در ون قلب بیهوش شدهام که پس از به هوش امدن قادر به دیدن وهیچ حرکتی حتی در لبها برای تکلم نبودم تنفس ابتدا توسط دستگاه وسرم به ساق دست وارنج 3 تا درکل وصل شده است وداروهایی که مصرف میکنم ب-کمپلکس واپو الپروزلام 0.5 ومتورال 50 ورانیتیدین وفولیکوفر وتریمیپرامین از اول مهر می باشند. بیماری من واقعا چیست وچه درمانهایی دارد وعلت انها چیست و ایا ممکن است به عمل قلب بیانجامد ؟ وچقدر خطرناک است؟ هر سوالی برای روشن شدن بیشتر داشتید بگویید در ضمن فشارم اکثر اوقات خیلی پایین می اید 39 کیلو هستم با قد 158 ولی تیرویید م سالم است چون قبلا ازمایش داده ام.

2. entezar نوشته است: Question من 27 ساله ومجردم من از 24 شهریور متوجه شده ام که دچار افتادگی دریچه میترال ونارسایی قلبی هستم ودر انجام اکو مشخص شد ودر گزینه left ventricle
    LVDd=3.3
    LVSd=2.5وEF%=6%
    ,IVSd=1.2,PW: lvpwD=1.05
    می باشدومن ازپیش دارای مشکلات روحی شامل افسردگی شدیدو اضطراب شدید بودم از25 سالگی واکنون  در ازمایش خون منR.B.C=3.62,Hb=11.2 ,HCt=34.7,M.C.H.C=32%
    PTT=53 H  می باشدو نوار مغزی من  نرمال می باشد ولی تاحالا پس از احساس ضعف در قلب وخنکی در صورت وگویا مانند تمام شدن توان مغز وااحساس درد کوتاهی در ون قلب بیهوش شدهام که پس از به هوش امدن قادر به دیدن وهیچ حرکتی حتی در لبها برای تکلم نبودم تنفس ابتدا توسط دستگاه وسرم به ساق دست وارنج 3 تا درکل وصل شده است وداروهایی که مصرف میکنم ب-کمپلکس واپو الپروزلام 0.5 ومتورال 50 ورانیتیدین وفولیکوفر وتریمیپرامین از اول مهر می باشند. بیماری من واقعا چیست وچه درمانهایی دارد وعلت انها چیست و ایا ممکن است به عمل قلب بیانجامد ؟ وچقدر خطرناک است؟ هر سوالی برای روشن شدن بیشتر داشتید بگویید در ضمن فشارم اکثر اوقات خیلی پایین می اید 39 کیلو هستم با قد 158 ولی تیرویید م سالم است چون قبلا ازمایش داده ام.
    سلام،
    با توجه به شرح حال، علایم بالینی و پاراکلینیک شما به نظر من مشکل جسمی شما ، مشکل لاعلاج و بزرگی نیست و با درمان دارویی به طور مناسب برایتان شروع شده بهبود خواهد یافت. ممکن است برخی از این علایم شما ناشی از افسردگی، اضطراب و علل روانی باشد و کمتر جنبه جسمی داشته باشد. به نظر من بهرت است درمان هایی که پزشکتان برای شما شروع کرده را به طور منظم ادامه دهید و در ضمن قوای جسمی خود را نیز بهبود بخشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید