شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 66   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. saba25

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    بلتشکر از پاسخ شما
    من آخرین پریودم 5 خرداد بود . در 19 تیرماه رابطه داشتم و بدون دخول بود که گفتم از زوش اورژانسی استفاده کردم 9 روز بعد پریود شدم تست بتا دادم منفی بود سیکل منظمی ندارم و به دلیل استفاده از رووش اورزانسی قرص مارولون از روز 5 پریودم شروع کردم تا مرتب بشه. اما اینکه پریودم 2 روز بود و الانم که قرص ها رو مصرف می کنم حالت تهوع دارم و درد در زیر شکمم و حالات قبل از پریود رو دارم این من رو نگران کرده. یعنی بازهم احتمال بارداری هست؟ من  آزمایش خوون بارداری را72 ساعت بعد رابطه دادم دیگه نیاز به آزمایش بارداری مجدد نیست؟متشکرم

2. valmer نوشته است: با سلام
    سوالی داشتم و آن اینکه اگر شخصی در بیرون حمام خود ارضایی کرده باشد بگونه ای که منی داخل شورت ریخته شده باشد و بعد به حمام رفته و پس از شستشوی خود، با لیف خود lمنی های روی شورت خود را نیز بشورد.آیا امکان دارد در بعد از یکی دوساعت دختری از همان حمام استفاده کند و حامله شود؟لیف دختر جداست ولی ترس از این دارم که لیف من به بدن او برخورد کرده باشد! آیا با مالیدن لیف به شورت با اینکه داخل لیف صابون وجود دارد منی ای روی آن باقی می ماند؟!خیلی استرس دارم لطفا کمک نمایید.

سلام
    آخه چطور فکر شما به این همه شرایط محال مشغول میشه؟!
    خیر احتمال بارداری وجود نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. saba25 نوشته است: سلام
    بلتشکر از پاسخ شما
    من آخرین پریودم 5 خرداد بود . در 19 تیرماه رابطه داشتم و بدون دخول بود که گفتم از زوش اورژانسی استفاده کردم 9 روز بعد پریود شدم تست بتا دادم منفی بود سیکل منظمی ندارم و به دلیل استفاده از رووش اورزانسی قرص مارولون از روز 5 پریودم شروع کردم تا مرتب بشه. اما اینکه پریودم 2 روز بود و الانم که قرص ها رو مصرف می کنم حالت تهوع دارم و درد در زیر شکمم و حالات قبل از پریود رو دارم این من رو نگران کرده. یعنی بازهم احتمال بارداری هست؟ من  آزمایش خوون بارداری را72 ساعت بعد رابطه دادم دیگه نیاز به آزمایش بارداری مجدد نیست؟متشکرم

سلام
    آزمایش بتا دقیق هست و در زمان مناسبی هم انجام شده. در ضمن شما از روش اورژانسی استفاده کردید و پریود شدید. دیگه جای نگرانی نیست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام
    دوستان من با نامزدم تو این ماه 3 بار رابطه سطحی داشتم
    بار اول روز آخر پریودش بود و با اینکه اصلا تماس صورت نگرفت ولی برای اولین بار از اچ دی استفاده کرده بود ، قرصا با بدنش سازگار نبود و بیشتر عوارض به سراغش اومد.
    جوری که هفته بعدش دوباره پریود شد!
    بعد از اون دو بار را تو هفته گذشته رابطه داشتیم ، بار دوم ولی منی ریخت رو بالاتنش و بعد از نیم ساعت رفت و دوش گرفت و ضمنا لبهای بیرونی واژنشم زیر دوش دست مالی کرده اونم در حالتی که دستش هنوز از منی کاملا پاک نشده بوده ، این بار ولی به دلیل عوارض قرص ها و اینکه تو هفته آخر دورش این رابطه انجام شده بود قرص مصرف نکرد.

الان اما تقریبا  بیش از 30 روز از اون پریود (که با فاصله زمانی یک هفته از پریود قبلیش شده بود) گذشته ولی اصلا آثار پریود رو تو خودش مشاهده نکرده.
    نکته اینکه پریودش منظم بوده از قبل و 28 روزه

تور رو خدا کمک کنید.
    احتمالش هست باردار شده باشه؟
    نشانه های بارداری هم تا به الان نداشته خدا رو شکر....

5. Senka نوشته است: سلام
    دوستان من با نامزدم تو این ماه 3 بار رابطه سطحی داشتم
    بار اول روز آخر پریودش بود و با اینکه اصلا تماس صورت نگرفت ولی برای اولین بار از اچ دی استفاده کرده بود ، قرصا با بدنش سازگار نبود و بیشتر عوارض به سراغش اومد.
    جوری که هفته بعدش دوباره پریود شد!
    بعد از اون دو بار را تو هفته گذشته رابطه داشتیم ، بار دوم ولی منی ریخت رو بالاتنش و بعد از نیم ساعت رفت و دوش گرفت و ضمنا لبهای بیرونی واژنشم زیر دوش دست مالی کرده اونم در حالتی که دستش هنوز از منی کاملا پاک نشده بوده ، این بار ولی به دلیل عوارض قرص ها و اینکه تو هفته آخر دورش این رابطه انجام شده بود قرص مصرف نکرد.

الان اما تقریبا  بیش از 30 روز از اون پریود (که با فاصله زمانی یک هفته از پریود قبلیش شده بود) گذشته ولی اصلا آثار پریود رو تو خودش مشاهده نکرده.
    نکته اینکه پریودش منظم بوده از قبل و 28 روزه

تور رو خدا کمک کنید.
    احتمالش هست باردار شده باشه؟
    نشانه های بارداری هم تا به الان نداشته خدا رو شکر....

احتمال بارداری با توجه به شرایط دکر شده نسیت
    این تاخیرشونم به خاطر مصرف قرص هستش نگران نباشید و منتظر پریودشون باشید بزودی پریود میشن

6. Clooney نوشته است:
    shayan70 نوشته است: سلام
    ببخشید یه موضوعی منو خیلی خیلی نگران کرده
    شب موقعی که نامزدم در آغوشم بود در خواب محتلم شده ام و صبح دیدم که حتی شلوارم هم کمی نمناکه،آیا این احتمال وجود داره که اسپرم از لباس و لباس زبر نامزدم هم عبود کرده باشه و حاملگی رخ بده؟(در روز16 پردیود بودن)
    خیلی از این موضوع نگرانم
    لطفا دلیلتون را هم بگید
    ممنونم

با داشتن لباس زیر امکان بارداری نیست

ببخشید  حتی اگه رطوبت نفوذ کرده باشه؟!
    دلیلتون چیه
    تروخدا یکی یه توضیح کامل بده Sad

7. parisa58

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من چند روز پیش زودتر از موعد پریود شدم ولی هنوز علائم قبل پریود رو دارم دلیلش چیه؟

8. سلام
    من در پست های قبلیم از کاربرای محترم سوال پرسیده بودم که ایا احتمال حاملگی وجود دارد یا نه.
    اما دیروز من یه چیز عجیب تجربه کردم و اونم این بود که من اخرین بار 9تیر پریود شده و طول سیکلم هم 44 روز بود.دیروز من خون دیدم که اول هاش بصورت قطره قطره و بعد بصورت همیشه خون اومد و شب هنگام دیگه خون نیومد.امروز هم در حد 3-2 قطره اومده.این از چی میتونه باشه؟میتونه از بارداری خارج رحمی باشه؟من نگرانم .مرسی.

9. shayan70 نوشته است:
    Clooney نوشته است:
    shayan70 نوشته است: سلام
    ببخشید یه موضوعی منو خیلی خیلی نگران کرده
    شب موقعی که نامزدم در آغوشم بود در خواب محتلم شده ام و صبح دیدم که حتی شلوارم هم کمی نمناکه،آیا این احتمال وجود داره که اسپرم از لباس و لباس زبر نامزدم هم عبود کرده باشه و حاملگی رخ بده؟(در روز16 پردیود بودن)
    خیلی از این موضوع نگرانم
    لطفا دلیلتون را هم بگید
    ممنونم

با داشتن لباس زیر امکان بارداری نیست

ببخشید  حتی اگه رطوبت نفوذ کرده باشه؟!
    دلیلتون چیه
    تروخدا یکی یه توضیح کامل بده Sad

سلام.بهتره فکرتونو از این وسواس ها و استرس های بی مورد دور کنید.اسپرم از لباس عبور نمیکنه.

10. parisa58 نوشته است: من چند روز پیش زودتر از موعد پریود شدم ولی هنوز علائم قبل پریود رو دارم دلیلش چیه؟

سلام.مشکلی ندارید.طبیعیه.ممکنه بخاطر استرس و فعالیت ناشی از کار روزانه باشه.

11. با سلام
    من دوره قاعدگی نامنظمی دارم. الان 4 هفته از اولین روز آخرین قاعدگی من می گذرد. 40 ساعت قبل رابطه ی پر خطری با همسرم داشته ام. آیا امکان حاملگی در من وجود دارد ؟ آیا لزومی دارد که قرص hd مصرف کنم ؟
    لازم به توضیح است که مثل ماه های قبل که قبل از شروع قاعدگی دچار سفتی و دردناکی سینه ها می شوم این حالت را دارم

با تشکر

12. Nashenas1390 نوشته است: با سلام
    من دوره قاعدگی نامنظمی دارم. الان 4 هفته از اولین روز آخرین قاعدگی من می گذرد. 40 ساعت قبل رابطه ی پر خطری با همسرم داشته ام. آیا امکان حاملگی در من وجود دارد ؟ آیا لزومی دارد که قرص hd مصرف کنم ؟
    لازم به توضیح است که مثل ماه های قبل که قبل از شروع قاعدگی دچار سفتی و دردناکی سینه ها می شوم این حالت را دارم
    با تشکر

معمولاً بمنظور جلوگیری از بارداری ناخواسته در ایام پر خطر، از روش اورژانسی استفاده می کنند و درصورت مصرف صحیح این قرصها احتمال بارداری وجود نخواهد داشت. لذا برای تشخیص بارداری میتونید از تست های خانگی (بی بی چک) یا بهتر از اون آزمایش beta hcg انجام دهید، بنابراین وضعیت بارداری یا عدم بارداری شما مشخص میشه.
    روش مصرف قرص HD هم به این صورت است که ابتدا 2 عدد قرص مصرف کنید و 12 ساعت بعد 2 قرص دیگر استفاده شود. و برای احتیاط از عدم بارداری مصرف این قرص اشکالی نداره ولی باتوجه به قاعدگی نامنظم شما و عوارض هورمونی قرص HD احتمال تغییر سیکل قاعدگی بطور موقت وجود داره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. سلام  من 1 خرداد با نامزدم يه رابطه سطحي داشتم و اصلا مني خارچنشد .از اون زمان هر ماه سر موعد و همون 7 روز پريود شدم.اما اين ماه روززودتر لكه بيني دارم و درد زير شكم از اون زمان 2 بار هم در روزهاي 23 و63 بعد از نزديكي بي بي چك گذاشتم كه هر 2 منفي بود.از اون زمان هم تاالان رابطه نداشتم.ممكنه باردار باشم و پريود هم بشم مثل هميشه؟

14. baranjoon63 نوشته است: سلام  من 1 خرداد با نامزدم يه رابطه سطحي داشتم و اصلا مني خارچنشد .از اون زمان هر ماه سر موعد و همون 7 روز پريود شدم.اما اين ماه روززودتر لكه بيني دارم و درد زير شكم از اون زمان 2 بار هم در روزهاي 23 و63 بعد از نزديكي بي بي چك گذاشتم كه هر 2 منفي بود.از اون زمان هم تاالان رابطه نداشتم.ممكنه باردار باشم و پريود هم بشم مثل هميشه؟

دوست عزیز سلام. شما اگر بخواهید با هر رابطه ای اینقدر مشکوک به بارداری بشید که کلا زندگی بهتون سخت میشه که!
    خودتون رو اذیت نکنید. امکان بارداری نیست. در ضمن خود پریودی نشانه حتمی عدم باردار بودن شماست. بی بی چک هم خیالتون را راحت کرده دیگه!

15. من قبلا از ال دي استفاده كردم كه حدودا وقتي استفاده كردم كه 4 يا 5 روز از اتمام پريودم گذشته بود و بعد 5 روز دوباره پريود شدم اگه الان ال دي بخورم امكان داره مث قبل باشه و چند روز بعد خوردن قرصها پريود بشم يا ممكنه عقب بندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه من 14  روزه از پريودم گذشته...........
    و حداكثر كه عقب ميندازه چند روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 66 از 69
رفتن به صفحه :    ... 66   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید