شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال عجیب

1. خدمت همگی دوستان عزیزم

اگه خاطر شریفتون باشه، قبلا یه سوالی پرسیده بودم راجع به اینکه اگه شخصی در حال نعوظ قلبش از حرکت بایسته و فوت کنه، حالت نعوظ از بین می ره یا نه؟ که با جواب های خوب و کاملتون روبرو شدم.. و ازتون مجددا ممنونم

حالا دو تا سوال دیگه دارم که امیدوارم باز هم جواب بگیرم ازتون..

اول اینکه اگه مردی در خواب باشه، یا بیهوشی.. می تونه به نعوظ برسه؟ مثلا خانمی بخواد با یه آقایی که بیهوشه رابطه ی جنسی بر قرار کنه یا به هر نحو دیگه ای و هر شرایط دیگه ای..آیا اون آقا به نعوظ می رسه؟

دوم اینکه اگه خانمی در دوران پریود، فوت کنه آیا خونریزیش متوقف می شه یا مثلا زمان شستشوی میت، هنوز خونریزی داره؟

ممنون می شم پاسخ بدین....هرچند می دونم سوالام یه کمی عجیبه.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  2. اگر آقا توی خواب باشه می تونه به نعوظ برسه چون اصلا در ابتدای نوجوانی و بعدش که تو خواب محتلم میشن معمولا نعوظ وجود داره. پس معمولا توی خواب می شه نعوظ رخ بده.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. در مورد آقایون این حالت شخص به شخص و محیط به محیط فرق میکنه.
    یعنی ممکن است در شرایطی مردی به نعوذ برسد و در حالت دیگری این اتفاق نیفتد. فکر میکنم باقی ماندن میل جنسی در اون لحظه تعیین کننده نعوذ یا عدم نعوذ است. اما در کل بی امکان نیست!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. haale نوشته است:
    اول اینکه اگه مردی در خواب باشه، یا بیهوشی.. می تونه به نعوظ برسه؟ مثلا خانمی بخواد با یه آقایی که بیهوشه رابطه ی جنسی بر قرار کنه یا به هر نحو دیگه ای و هر شرایط دیگه ای..آیا اون آقا به نعوظ می رسه؟

دوم اینکه اگه خانمی در دوران پریود، فوت کنه آیا خونریزیش متوقف می شه یا مثلا زمان شستشوی میت، هنوز خونریزی داره؟

سلام haale جون

در مورد سوال اولت ! به نظر من اگه مردی خواب یا بیهوش باشه به هیچ وجه نمیتونه به نعوظ برسه . چون خودم هم وقتی تو خواب دچار انزال میشم . میبینم که نعوظ ندارم ! آخه هر وقت تو خواب به انزال میرسم فورا از خواب بیدار میشم .    

5. سلام به نظرم میاد طرح سوالات بی معنی و بی فیده یا به قول خودتلن عجیب در این سایت که سعی میشه با موضوعات به صورت علمی برخورد بشه ، صحیح نباشه بهتر است سعی کنید به روش کاملا علمی سوالات را پرسدیه و جواب دهید تا سایر اعضاء و کاربران با حضور در سایت این تصور برایشان ایجاد نشود که برخی سعی دارند فقط وقت خود را در این سایت بگذرانند

با سپاس

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. علت مرگ ایستادن قلب هستش و وقتی قلب از حرکت کردن می افته خون در بدن دیگه جریان نداره و وقتی راکت میشه دیگه ادامه خونریزی در خانم متوقف میشه دیگه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. خدمت همگی دوستان عزیزم

شاید واسه این پست م اخطار بگیرم اما احساس می کنم نیازه که بیان کنم!

اول، از همه ی عزیزانی که به سوالم پاسخ دادند ممنون و سپاسگذارم، اما جواب سوال دومم هنوز مبهمه!
    دوم، خدمت کاربر عزیز، omid1111 ، عرض می کنم که، فکر می کنم رسالت این سایت پربار، آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در تمام زمینه های مربوط به علم پزشکی هست، و همینطور به اشتراک گذاشتن دانسته هامون، تا افرادی مثل من که سطح اطلاعات پزشکی پایینی دارن یه کمی سطح فکری شون ارتقا پیدا کنه. من اگه به عنوان عضو این سایت، نتونم سوالم و مساله ای که باعث درگیری ذهنم شده رو اینجا مطرح کنم، کجا مطرح کنم؟ دقیقا مثل فرزندی که بهتره بیشتر مسائل رو توی محیط خانواده اش و روی اصول یاد بگیره نه اینکه تحت تاثیر عوامل محیطی و هر چیزی به جز خانواده اش چیزهایی یاد بگیره که شاید اصلا اصولی نباشه و خیلی هم غلط باشه.

باز هم از همگی سپاسگذاری می کنم.
    شاد باشین.

8. با سلام

من دانشجوی پزشکی هستم دوست خوبم

در مورد خاب یکی اساتید اورولوژی میگفتن که آقایون در مرحله REMخواب دچار ارکشن(نعوذ) میشن.درمورد بیهوشی اطلاعی ندارم.اما چون بیهوشی نیز نوعی خواب کردن است شاید این احتمال وجود داشته باشد

در مورد خانمی که در دوران Mense(قاعدگی)بمیرد.میدونیم که mense به علت تخریب دیواره رحم هست.پس فکر کنم تا جایی که این دیواره تخذیب شده باشه در زمان مرگ خونریزی باشد.اما بعد از ان نه

البته همونطوری که ما در درس پزشکی قانونی مطالعه کردیم گویا حالتهای جمودی مانند جمود نعشی و ... پس از مرگ رخ میده.و بعد از 36 ساعت هم کل بدن شروع به لیز(تخریب سلولها) میشود و همه جای بدن شروع به خونریزی میکند.
    اینها مسائلی هستند که در حرفه چزشکی زیاد مورد بحث نیستند.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  9. romance

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام هاله
    اتفاقا بیشترین زمانی که مردها در حالت نعوذ هستن، زمانی که خوابن و در این حالت امکان ارتباط جنسی کاملا وجود داره. و در زمان بیداری تا تحریکی نباشه، به نعوذ نمی رسن. در مورد خودم که اینطوریه ...

10. romance نوشته است: سلام هاله
    اتفاقا بیشترین زمانی که مردها در حالت نعوذ هستن، زمانی که خوابن و در این حالت امکان ارتباط جنسی کاملا وجود داره. و در زمان بیداری تا تحریکی نباشه، به نعوذ نمی رسن. در مورد خودم که اینطوریه ...
    کاملا درست میفرماید چون من تجربه کردم

11. سلام.با توجه به توليد هورمونهاي جنسي در اواسط شب وتوليد شادابي درفرد،شخص درخواب هم ميتونه به نعوظ برسه.البته حالت نعوظ دراصل حركت خون بيشتر وجمع شدن آن درسياهرگها آلت تناسلي است.

12. hbc735

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    100 در صد در خواب هم میشه به نعوذ کامل رسید

13. سلام هاله جان

همه دوستان جوابهای خوبی دادن

در مورد مردان تو حالت بیهوشی نعوظ اتفاق نمیافته

در مورد خانمها هم در زمان مرگ ان مقدار خونی که باقی مونده بیرون میاد و خونریزی متوقف میشه

14. در بیهوشی بله نعوذ اتفاق نمیوفته ولی در خواب چرا میشه

15. haale نوشته است: خدمت همگی دوستان عزیزم

اگه خاطر شریفتون باشه، قبلا یه سوالی پرسیده بودم راجع به اینکه اگه شخصی در حال نعوظ قلبش از حرکت بایسته و فوت کنه، حالت نعوظ از بین می ره یا نه؟ که با جواب های خوب و کاملتون روبرو شدم.. و ازتون مجددا ممنونم

حالا دو تا سوال دیگه دارم که امیدوارم باز هم جواب بگیرم ازتون..

ممنون می شم پاسخ بدین....هرچند می دونم سوالام یه کمی عجیبه.

نعوظ بر 3 نوعه رفلكسي / سايكوژنيك / شبانه  است دو نوع اول در بيداري اتفاق ميافته و شبانه در مرحله REM خواب پس با مرد خوابيده نميشه نزديكي كرد چون اگه فرضا نعوظ شبانه هم داشته باشه از خواب بيدار ميشه و نعوظ شبانه جنبه جنسي نداره و يك روند فيزيولوژيكه كه حتي در افراد داراي اختلالات نعوظ به علت رواني هم ديده ميشه/ در بيهوشي هم نعوظ امكان نداره چون امكان پاسخ به محرك جنسي نيست
    مايعي كه از خانمها هنگام پريود دفع ميشه خون لخته شده به اضافه سرم هست كه از تخريب آندومتر حاصل ميشه اگه شخص بميره فعاليت فيزيولوژيك بدن متوقف ميشه فقط ممكنه خوني كه در رحم قبلا وجود داشته دفع بشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید