شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14   

بایگانی سوالات پرده بکارت - 2

1. سلام اقای دکتر من 14 سالم بود رابطه جنسی داشتم و بی تجربه بودم اما یادم میاد که انگشتشو تا اخر وارد دستگاه تناسلیم کردو هیچ خونی نیومد حالا 19 سالمه و با1نفر اشنا شدم در عرض 1سال رابطه نزدیکی زیادی داشتیمو هرم وقع الت تناسلیش داخلم میشد چند دقیقه درد زیادی داشتم اما بعدش هیچی حس نمیکردم حالا این سوالات رو داشتم اگه میشه جوابشون بدین.1.پرده ی من از چه نوعی هستچرا درد زیادی دارم؟؟ایا گشاد شده؟اگه ازدواج کنم همسرم میفهمه که قبلا رابطه داشتم؟لطفاتوضیح بدین ممنون میشم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. sasha172 نوشته است: سلام اقای دکتر من 14 سالم بود رابطه جنسی داشتم و بی تجربه بودم اما یادم میاد که انگشتشو تا اخر وارد دستگاه تناسلیم کردو هیچ خونی نیومد حالا 19 سالمه و با1نفر اشنا شدم در عرض 1سال رابطه نزدیکی زیادی داشتیمو هرم وقع الت تناسلیش داخلم میشد چند دقیقه درد زیادی داشتم اما بعدش هیچی حس نمیکردم حالا این سوالات رو داشتم اگه میشه جوابشون بدین.1.پرده ی من از چه نوعی هستچرا درد زیادی دارم؟؟ایا گشاد شده؟اگه ازدواج کنم همسرم میفهمه که قبلا رابطه داشتم؟لطفاتوضیح بدین ممنون میشم

بکارتتون تا معاینه نشید نمیشه نوعش رو تشخیص داد
    شما اگر ازدواج کنید و برای برگه سلامت اقدام کنید کاملا مشهود خواهد بود که قبلا رابطه جنسی داشتید
    منوال داشتن بکارت میان عموم خونریزی هستش و به احتمال اگر نوع پرده شما هنگام ازاله شدن از نوعی بوده باشه که خونریزی داشتید در نزدیکی بعد ازدواج خونریزی نخواهید داشت

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام،سوال من این هستش که پرده من شکل هیچکدوم از عکس هایی که گذاشتین نیست شکل یه فلش هستش یعنی یه مربع و مثلث به هم چسبیده و زیر پرده هم که گوشته یه سوراخ خیلی کوچیک  اندازه نوک خودکار سر فلش هست که به سختی میشه دید یعنی من باکره نیستم؟یعنی باید دقیقا دایره باشه؟و سوال دیگم اینه که اگر بیرون پرده خراشیده شده باشه گواهی سلامت میدن؟مرسی

4. maryam_r

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    باسلام
    من در اولين رابطه جنسي كه رابطه جنسی بطور كامل بوده هيچ خونريزي اي نداشتم با اين كه اين عمل با فشار بوده و با مقداري درد كه اون هم به خاطر شايد تنگي واژنم بوده و يا شايد هم اندازه آلت همسرم مي خواستم بدونم كه پرده من ممكنه چه نوعي باشه و چه پرده اي به اين حالته؟ ممنونم اگر مي تونين جواب بدين.

5. maryam_r نوشته است: باسلام
    من در اولين رابطه جنسي كه رابطه جنسی بطور كامل بوده هيچ خونريزي اي نداشتم با اين كه اين عمل با فشار بوده و با مقداري درد كه اون هم به خاطر شايد تنگي واژنم بوده و يا شايد هم اندازه آلت همسرم مي خواستم بدونم كه پرده من ممكنه چه نوعي باشه و چه پرده اي به اين حالته؟ ممنونم اگر مي تونين جواب بدين.

با سلام
    پرده شما از نوع حلقویه که با دخول دچار خونریزی نشده است

6. parmida_p2001 نوشته است: سلام،سوال من این هستش که پرده من شکل هیچکدوم از عکس هایی که گذاشتین نیست شکل یه فلش هستش یعنی یه مربع و مثلث به هم چسبیده و زیر پرده هم که گوشته یه سوراخ خیلی کوچیک  اندازه نوک خودکار سر فلش هست که به سختی میشه دید یعنی من باکره نیستم؟یعنی باید دقیقا دایره باشه؟و سوال دیگم اینه که اگر بیرون پرده خراشیده شده باشه گواهی سلامت میدن؟مرسی

سلام
    عکسهایی که شما دیدین همگی بصورت شماتیک بوده و بصورت کلی شبیه سازی شده.
    برای فهمیدن نوع بکارت باید توسط پزشک زنان معاینه شوید تا در این خصوص اطلاعات لازم را کسب کنید.
    اگه پرده بکارت شما مثلثی باشه که این مورد حدود 60% در دختران شایع است. این نوع پرده ها به راحتی ازاله می شوند ولی درد و خونریزی در افراد مختلف متفاوت است.
    در مورد اخذ گواهی سلامت، ملاک اصلی عدم ارتباط جنسی و سالم بودن بکارت مورد ارزیابی قرار می گیرد.
    در صورت سالم بودن بکارت گواهی داده می شود و اگر در معاینه خراشیدگی مشاهده شود علت آن توسط پزشکی قانونی مشخص شده و در برگه سلامت قید می شود.
    پزشکی قانونی با توجه به تخصصی که دارد بهتر از متخصص زنان و زایمان تشخیص می دهد که ارتباط جنسی برقرار شده است یا خیر.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. آیا حتما با پارگی پرده بکارت خونریزی وجود دارد؟؟؟توضیح کامل درباره آن؟

8. samira789 نوشته است: آیا حتما با پارگی پرده بکارت خونریزی وجود دارد؟؟؟توضیح کامل درباره آن؟

نه خیر هیچ الزامی وجود نداره که با پارگی بکارت خون ریزی وجود داشته باشه  برای مثال هایمن از نوع حلقوی و ارتجاعی اکثرا(نه همیشه) بدون خونریزین . کلا بافت پرده بکارت معمولا چندان غنی از عروق خونی نبوده که همیشه با ازاله ی اون انتظار خونریزی داشته باشیم.
    دوست عزیز تو سایت یکم جست و جو کنین به کررات به این سوالات پاسخ داده شده.

9. raminn

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Hamshahri نوشته است:
    raminn نوشته است: سلام
    دکتر صادقی عزیز یه سوالی برام پیش اومده که فکر نمیکنم ربطی به این انجمن داشته باشه !
    اما در انجمن های مربوطه نمیتونم پستی ارسال کنم !
    سوال : آیا پرده دنده ای هم مثل پرده حلقوی پاره نمیشه ؟
    فرق این دوتا چیه خواهشا کاملا توضیح بدین (حلقوی و دنده ای )
    یه توضیح مختصر در مورد پرده دنده ای هم بدین چون پرده نامزد من دنده ای هست !
    - توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

سلام
    پرده های بکارت حلقوی دو نوعند:
    1- قابل اتساع 2- غیرقابل اتساع

بکارت حلقوی غیرقابل اتساع در حین اولین دخول آلت تناسلی پاره شده اما حلقوی قابل اتساع علیرغم دخول ممکنست پاره نشده و برای مرد این تصور را ایجاد می کند که همسر او باکره نبوده است. این توهم سبب مراجعه مکرر زوجین جوان به پزشکی قانونی است که با یک معاینه سطحی و توضیحات لازم رفع خواهد شد. در عین حال در لبه پرده بکارت حلقوی قابل اتساع می توان علائم سائیدگی خفیف یا خونمردگی را مشاهده کرد.

در پرده دندانه دار حفره وسط پرده یک حفره گرد با لبه های دندانه ای وجود دارد. تفاوت این نوع پرده با پرده حلقوی فقط در دندانه ای بودن یا هفت و هشتی بودن لبه های حفره می باشد.
    در پرده های ارتجاعيه دندانه دار به احتمال زیاد در هنگام دخول پارگی نداره، ولی در حلقوی دندانه دار احتمال خونريزی و پارگی وجود داره.

سلام مجدد
    من با نامزدم حدود یک سال میشه که رابطه جنسی داریم تاحالا بیش از 100بار بوده !
    دیروز رفتیم دکتر زنان, معاینه کرد
    گفت پرده داری پردتم از نوع حلقویه پاره نمیشه ولی احتمال خونریزی زیادی داره !!
    یعنی بکارت ارتجاعی حلقویی هست ؟
    به دلیل یه سری مسائل شخصی وقتی شنیدیم که پرده هست خیلی ناراحت شدیم انگار دنیا رو سرمون خراب شد
    هیچ راحی نیست که پرده رو پاره کرد ؟ لطفا اگه راحی هست همه رو پیش رومون بزارید
    با نهایت احترام

10. </icon><message>
    در حدود 50% پرده های حلقوی ارتجاعی هستند.. و خاصیت این پرده های ارتجاعی اینه که
    ممکنه اصلا نشه فهمید که اون خانم قبلا رابطه جنسی داشته یا نه..حتی ممکنه پزشکی قانونی هم نفهمه.. بطوری
    که دیده شده..خانمهای که پرده حلقوئی دارند که خاصیت ارتجاعی داشته.. ظاهر پرده شون بگونه ای هست
    که حتی پس از چند بار زایمان هم .. هیچ آثاری از رابطه جنسی در اونها دیده نشده.. بنا براین..ارتجاعی بودن یک
    خاصیت هست و نه یک نوع پرده.. پس نتیجه میگیریم پاره شدن ای نوع پردها خیلی بندرت صورت میگیره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. taro

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    rhghk نوشته است:
    </icon><message>
    در حدود 50% پرده های حلقوی ارتجاعی هستند.. و خاصیت این پرده های ارتجاعی اینه که
    ممکنه اصلا نشه فهمید که اون خانم قبلا رابطه جنسی داشته یا نه..حتی ممکنه پزشکی قانونی هم نفهمه.. بطوری
    که دیده شده..خانمهای که پرده حلقوئی دارند که خاصیت ارتجاعی داشته.. ظاهر پرده شون بگونه ای هست
    که حتی پس از چند بار زایمان هم .. هیچ آثاری از رابطه جنسی در اونها دیده نشده.. بنا براین..ارتجاعی بودن یک
    خاصیت هست و نه یک نوع پرده.. پس نتیجه میگیریم پاره شدن ای نوع پردها خیلی بندرت صورت میگیره

با سلام به دوست خوبم
    raminn

ببین دوست من برای از بین بردن پرده میتونین به دکتر مراجعه کنین مشکل خاصی نیست اما راجع به حرف های جناب

rhghk باید بگم که پرده ارنجاعی هم میتونه برداشته بشه در ضمن پزشک قانونی به راحتی میتونه تشخیص بده که رابطه جنسی وجود داشته یا نه چرا که حتی پرده با خاصیت ارتجاعی هم لهیده میشه که پزشک قانونی به میفهمه و مجوز سلامت رو به فرد نمیده!
    با کمی سرج میتونین بیبنین که این موصوع رو به کرراررررات دوستان محترم اشاره کردن

12. سلام دكتر.من خيلي راجب پرده اطلاعات زيادي نداشتم تا اينكهمطالب سايتو خوندم.من با دوستم تماس داشتموالبته در حد مالش.اما ٢بار به اندازه يك بند انگشت يا شايدم كمتر دستم رو داخل كردم.اما هيچ اثري از خونم نبود.حالا نظرتون چيه؟فكرميكنيد پرده با يك بند انگشتم اسيب ديده يا پاره شده؟اگه يكم دقيق بگين ممنون ميشم.خيلي نگران شدم

13. Milad67a نوشته است: سلام دكتر.من خيلي راجب پرده اطلاعات زيادي نداشتم تا اينكهمطالب سايتو خوندم.من با دوستم تماس داشتموالبته در حد مالش.اما ٢بار به اندازه يك بند انگشت يا شايدم كمتر دستم رو داخل كردم.اما هيچ اثري از خونم نبود.حالا نظرتون چيه؟فكرميكنيد پرده با يك بند انگشتم اسيب ديده يا پاره شده؟اگه يكم دقيق بگين ممنون ميشم.خيلي نگران شدم

امکان آسیب پرده خیلی بیشتر هست تا از بین رفتنش
    امکان داره بکارت ایشون کمی عقبتر از دهانه واژن باشه که در این صورت آسیب هم ندیدند و سالم هستش
    فقط با معاینه دقیق توشط متخصص میشه نظر قطعی داد که بکارت آسیب دیده یا نه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. Milad67a نوشته است: سلام دكتر.من خيلي راجب پرده اطلاعات زيادي نداشتم تا اينكهمطالب سايتو خوندم.من با دوستم تماس داشتموالبته در حد مالش.اما ٢بار به اندازه يك بند انگشت يا شايدم كمتر دستم رو داخل كردم.اما هيچ اثري از خونم نبود.حالا نظرتون چيه؟فكرميكنيد پرده با يك بند انگشتم اسيب ديده يا پاره شده؟اگه يكم دقيق بگين ممنون ميشم.خيلي نگران شدم

البته پرده بکارت انواع مختلف داره که با جستجو داخل سایت می تونید اطلاعاتتون بالا ببرید اما کلا پرده بکارتی که با خونریزی همراه هستش هنگام پاره شدن با وارد کردن تا یک بند انگشت پاره نمیشه اما احتمال آسیب دیدن ان زیاد هستش بطوریکه اگر به دکتر مراجعه کنید متوجه میشه.

15. سلام من 3سال قبل به دكتر زنان مراجعه كردم و تشخيص دادن كه بكارت به احتمال 95 درصد ارتجاعيست اما مدتي قبل دوباره مراجعه كردم (بدون داشتن نزديكي)و دو دكتر تشخيص به غير سالم بودن دادن الان موندم جه كار كنم.دكتر سوم هم اثاري از له شدكي مشاهده نكردن.به  عقيده شما جه كنم؟؟؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 17
رفتن به صفحه :    ... 14   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید