شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 64 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. hamid_pc64 نوشته است: سلام دوستان میخاستم بدونم اگه خانم پریود شه ولی خونریزی خیلی کم باشه نصبت به قبل و رابطه هم داشته احتمال مالیده شدن اب منی به التشون با پرده بکارت خون ریزی کم درده سینه جزو علائم بارداریه؟؟؟

سلام دوست عزیز.شما قید نکردین تاریخ پریودی اخر قبل از نزدیکی این خانم و زمان نزدیکی کی بوده.پرده بکارت مانع از باداری نمیشه با پرده بکارت احتمال بارداری وجود داره.خون ریزی کم و لکه بینی میتونه ناشی از لانه گزینی تخمک لقاح یافته در رحم باشه اما در صورتی که بارداری اتفاق افتاده باشه.اما خونریزی کم میتونه ناشی از استرس زیاد هم باشه.درد سینه هم میتونه بخاطر افزایش استروژن ناشی از تخمک گذاری باشه هم ناشی از بارداری.که در بارداری تقریبا در هفته 4 سینه ها دردناک میشن.با توجه به اطلاعات ناقصتون نمیشه جواب مطمئنی داد.
    موفق باشید

2. sinakazemi نوشته است: سلام. همسر من هر 30 روز قاعدگی منظم داره که تفریبا 5 روز طول میکشه. چون وقت قاعدگی بود 1 عدد قرص LD  مصرف کرد که دچار حالت تهوع شدید شد ولی پریود نشد. روز بعد نزدیکی بدون مراقبت داشتیم ولی فقط پیشاب وارد شد. 5 روز بعد دچار خونریزی شد که فقط 2 روز طول کشید و حدودا 30 روز بعد که وقت پریودش بود دچار خونریزی ابتدا عادی و بعد کم و لکه بینی شد. یک سری علایم مثل درد پستان ها و خستگی هم دارند . البته ایشان در این مدت به علت کار و مشکلات خانوادگی اطظراب زیاد داشته و عصبی بودن.
    آیا ممکنه با این شرایط ایشان باردار باشن؟
    لطفا سریع تر جواب بدین؟؟

با سلام.ایشون برای چی ld استفاده کردن؟
    بارداری در ایشون منتفیه.بخاطر استفاده قرص هورموناشون دچار نوسان شده و پریودیشون در دفعه قبل دچار تغییرات شده.و اختلال در پریودی بعدی میتونه بخاطر استرس باشه. درد سینه هم میتونه بخاطر تخمک گذاری و افزایش هورمون استروژن در بدنشون باشه.ضمنا قید کنید درد سینه بعد از پریودی هنوز ادامه داره؟

3. eliza2020 نوشته است:
    nazanin1372 نوشته است: سلام ممنونم از دو دوست عزيز....
    اما اگه ميشه خواهش ميكنم بقيه كاربران هم به سوال و مشكلم (صفحه 6) جواب و نظر بدن....
    و اينكه اگه رابطه اي كه داشتم 17فروردين نبوده  يعني 18 فروردين بوده باز هم بارداري صفر و ناچيزه ؟ در صورتي كه تو اون روزا خوني نبوده؟
    و اينكه بعضي از خانم ها در زمان بارداري پريود ميشن چطوريه؟
    من خييلي نگرانم هنوز پريود نشدم........
    لطفا جوابمو بديد......
    از همه كاربران كه اين پيامو ميبينن خواهش ميكنم نظرشونو بدن من خيييلي نگرانم.....

سلام.نازنین خانم حساسیت شما بی مورده.احتمال بارداری صفره.ضمنا هیچکس در ایام پریودی باردار نمیشه و همچین چیزی امکان نداره.

ممنون ...اما اينكه در ايام بارداري پريود نميشن وجود نداره يا در ايام پريودي باردار نميشن؟
    اما من  23 خرداد پريود شدم اما الان 4 مرداد و هنوز پريود نشدم..........خييييلي نگرانم.......
    لطفا بقيه هم به اين سوال جواب بدن...

4. سلام.دوستان عزیز میشه لطف کنید به سوال منم جواب بدین.مرسی

5. سلام دوستان.من در چند پست اخیر سوالمو(البته سوال دوستمو) مطرح کردم .و دوستان کمی پاسخ دادند.در روز 12 تیر ماه دوستم رابطه داشتهو 31 تیر ماه باید پریود میشد.که 29 تیر ماه پریود شد. و دوره 28 روزه و مدت 6 روزه. 2 روز اول میزان خونریزی خوب بوده ولی بعد کم شده و روز 5 پاک. میدونیم پریود یعنی عدم پایداری.اما چون به بارداری خارج از رحمی ترس داشته.بعد از اتمام پریود،فرداش ازمایش بتا خون داده که جواب کمتر از 5 بوده ، ایا بارداری خارج از رحمی یا عادی منتفی است؟

6. saadat110 نوشته است: سلام به همه دوستان
    ممنون از سایت خوبتون
    من روز 26 پریودم با نامزدم یه رابطه حفاظت نشده داشتم البته اصلا دخول صورت نگرفت فقط آلتها با هم تماس داشت اونم خیلی کم اما من برای اطمینان قرص های اورژانسی ضد بارداری دوتایی رو مصرف کردم یکیش 27-28 ساعت بعداز رابطه و یکی دیگه رو دقیقا 12 ساعت بعدش
    اما باید 1مرداد پریود می شدم اما هنوز خبری نشده
    فکر میکنید من حامله شدم؟
    سیکل پریودم نامنظمه از 27- 33روز متغیره
    تورو خدا زود جوابمو بدید نمی دونم چکار کنم الان چهارروزه که باید پریود می شدم اما نشده آخه ماه قبل 1 تیر پریود شده بودم
    ممنون می شم از راهنماییتون

سلام به همه
    سوال بالا رو من چند روز پیش پرسیدم و دوستان لطف کردند جواب منو دادن، الان من پریود شدم می خواستم اینو بپرسم که جریان حاملگی با پریود شدنم بعد از 12 روز از رابطه کاملا منتفیه دیگه؟؟؟؟؟
    خطری نداره ؟؟؟؟
    توروخدا بهم جواب بدید تا خیالم راحت بشه این چندروزه واقعا عذاب کشیدم
    واقعا به این سایت علاقمند شدم و دوست دارم بدونم برای بالا رفتن امتیازم چه کارایی باید انجام بدم
    با تشکر از همه منتظر جواب دوستای عزیز هستم

7. saadat110 نوشته است:
    saadat110 نوشته است: سلام به همه دوستان
    ممنون از سایت خوبتون
    من روز 26 پریودم با نامزدم یه رابطه حفاظت نشده داشتم البته اصلا دخول صورت نگرفت فقط آلتها با هم تماس داشت اونم خیلی کم اما من برای اطمینان قرص های اورژانسی ضد بارداری دوتایی رو مصرف کردم یکیش 27-28 ساعت بعداز رابطه و یکی دیگه رو دقیقا 12 ساعت بعدش
    اما باید 1مرداد پریود می شدم اما هنوز خبری نشده
    فکر میکنید من حامله شدم؟
    سیکل پریودم نامنظمه از 27- 33روز متغیره
    تورو خدا زود جوابمو بدید نمی دونم چکار کنم الان چهارروزه که باید پریود می شدم اما نشده آخه ماه قبل 1 تیر پریود شده بودم
    ممنون می شم از راهنماییتون

سلام به همه
    سوال بالا رو من چند روز پیش پرسیدم و دوستان لطف کردند جواب منو دادن، الان من پریود شدم می خواستم اینو بپرسم که جریان حاملگی با پریود شدنم بعد از 12 روز از رابطه کاملا منتفیه دیگه؟؟؟؟؟
    خطری نداره ؟؟؟؟
    توروخدا بهم جواب بدید تا خیالم راحت بشه این چندروزه واقعا عذاب کشیدم
    واقعا به این سایت علاقمند شدم و دوست دارم بدونم برای بالا رفتن امتیازم چه کارایی باید انجام بدم
    با تشکر از همه منتظر جواب دوستای عزیز هستم

بله شما بعد از مصرف اون قرص ها پریود شدین و دیگه امکان بارداری وجود نداره اگرم خیلی نگرانین میتونین یه ازمایش B_hcg  بدین تا خیالتون کاملا اسوده بشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. tarajooon نوشته است: سلام دوستان.من در چند پست اخیر سوالمو(البته سوال دوستمو) مطرح کردم .و دوستان کمی پاسخ دادند.در روز 12 تیر ماه دوستم رابطه داشتهو 31 تیر ماه باید پریود میشد.که 29 تیر ماه پریود شد. و دوره 28 روزه و مدت 6 روزه. 2 روز اول میزان خونریزی خوب بوده ولی بعد کم شده و روز 5 پاک. میدونیم پریود یعنی عدم پایداری.اما چون به بارداری خارج از رحمی ترس داشته.بعد از اتمام پریود،فرداش ازمایش بتا خون داده که جواب کمتر از 5 بوده ، ایا بارداری خارج از رحمی یا عادی منتفی است؟

سلام
    با این عدد تیتر امکان بارداری چه از نوع داخل رحمی و چه از نوع خارج رحمی وجود نداره .

لینک زیر رو مطالعه کنین

http://www.roham.ws/web/ftopict-3371.html

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام...
    من خيييلي وقت پيش سوالمو گذاشتم و چند نفر از دوستان جواب دادن اما هنوز نگرانم چون بعد اون رابطه اي كه تو سوالم نوشتم چندتا رابطه ديگه داشتم كه البته در مورد اونا تقريبا مطمئنم كه مني با آلتم تماس پيدا نكرده اما الان تقريبا دارم ديوونه ميشم......
    آيا پريود شدن اونم 2 ماه به طورتقريبا منظم يعني يك ماه با دوره 30 روزه و ماه بعد با دوره 28 روزه يعني من 13 فروردين پريود شدم و 18 فروردين رابطه داشتم از ال دي استفاده كردم و 25 فروردين دوباره پريود شدم و ماه بعد 25 ارديبهشت پريود شدم البته قبلش يعني حدودا تقريبا 15 ارديبهشت رابطه داشتم و ماه بعد 23 خرداد پريود شدم و الان 6 مرداد هنوز پريود نشدم.......من تو سوالهي قبلم نگفته بودم كه تو ارديبهشت و يا قبللش  يعني بعد 18 فروردين يكي دوبار ديگه رابطه داشتم چون خيييلي به برخورد مني با آلتم شك ندارم.......
    اما حالا با اين اوصاف من باردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته تمام رابطه ها بدون دخول بوده؟؟؟؟؟؟؟
    و آيا پريود شدن يعني اينكه بارداري منتفيه به كل يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تو رو خدا جوابمو بديد..............
    سوالهاي قبليم تو صفحه 6 و 8 هست لطفا بهشون يه نگا بندازيد................خواهش ميكنم..............

10. من روز ۱۶-۱۷هوم قأدگی ماهیانه
    حدودأ ۷۲ ساعت پیش با شهرم رابطهٔ جنسی‌ داشتم.بد از ۱ ساعت قرص لونورژسترول استفاده کردم و بد هم ۱۲ ساعت بعد ۱قرص دیگه خوردم
    آیا باز هم احتمال  حاملگی‌ هست اگه هست من چه کار می‌تونم بکنم که احتمال حاملگی‌  صفر بشه

11. sahar9585 نوشته است: من روز ۱۶-۱۷هوم قأدگی ماهیانه
    حدودأ ۷۲ ساعت پیش با شهرم رابطهٔ جنسی‌ داشتم.بد از ۱ ساعت قرص لونورژسترول استفاده کردم و بد هم ۱۲ ساعت بعد ۱قرص دیگه خوردم
    آیا باز هم احتمال  حاملگی‌ هست اگه هست من چه کار می‌تونم بکنم که احتمال حاملگی‌  صفر بشه

سلام

روش اورژانسی رو درست اجرا کردین که احتمال بارداری رو پایین میاره ، گفته میشه که این روش در صورتی که درست اجرا بشه و به کررات مورد استفاده قرار نگیره کاراییش و میزان موثر بودنش بالای 90% هست اما بالاخره 100% نیست الان تقریبا 3 روز از رابطتتون گذشته میتونید فردا برید ازمایش خون Bhcg  بدین تا کاملا خیالتون راحت بشه چون در مورد منظم یا نا منظم بودن سیکلهاتون و طول دوره ی قاعدگیتون چیزی نگفتین نمیشه در مورد این که تو روزهای پر خطر بودین یا نه اظهار نظر کرد .

12. جواب ازمایش خون bhcg :
    5>: result  ایا بارداری( عادی و یا خارج از رحمی ) وجود ندارد؟مخصوصا خارج از رحمی.ممنون
    چون بعد از اتمام پریود ( فردااتمام پریود)ازمایش خون دادن.( میزان خونریزی ماهیانه کمتر بوده)
    به همین دلیل ازمایش خون داده شده.نگران خارج از رحمی هستیم.ممنون

13. دوستان نمی دونم درست تایپ کردم .

refrence ازمایش بتا 5> بود.result هم عین خودش بود یعنی > 5 .ایا بارداری خارج از رحمی و عادی هستش؟

14. با سلام
    سوالی داشتم و آن اینکه اگر شخصی در بیرون حمام خود ارضایی کرده باشد بگونه ای که منی داخل شورت ریخته شده باشد و بعد به حمام رفته و پس از شستشوی خود، با لیف خود شورت خود را نیز بشورد و زمین را نیز تمییز نماید.آیا امکان دارد در بعد از یکی دوساعت دختری از همان حمام استفاده کند و حامله شود؟لیف دختر جداست ولی ترس از این دارم که لیف من به بدن او برخورد کرده باشد! آیا با مالیدن لیف به شورت با اینکه داخل لیف صابون وجود دارد منی ای روی آن باقی می ماند؟!خیلی استرس دارم لطفا کمک نمایید.

15. valmer نوشته است: با سلام
    سوالی داشتم و آن اینکه اگر شخصی در بیرون حمام خود ارضایی کرده باشد بگونه ای که منی داخل شورت ریخته شده باشد و بعد به حمام رفته و پس از شستشوی خود، با لیف خود شورت خود را نیز بشورد و زمین را نیز تمییز نماید.آیا امکان دارد در بعد از یکی دوساعت دختری از همان حمام استفاده کند و حامله شود؟لیف دختر جداست ولی ترس از این دارم که لیف من به بدن او برخورد کرده باشد! آیا با مالیدن لیف به شورت با اینکه داخل لیف صابون وجود دارد منی ای روی آن باقی می ماند؟!خیلی استرس دارم لطفا کمک نمایید.

سلام، نه دوست عزیز، اگه این طوری باشه، اکثر دخترا باید حامله بشن!!! .نگران نباشید.سعی هم کنین خود ارضایی رو به مرور زمان کم کنین.موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 64 از 69
رفتن به صفحه :    ... 64 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید