شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 62 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. Bahmani60 نوشته است: نتیجه تستی که من گرفتم 1 شد.(آزمایش Beta-HCG که در حدود 3 هفته بعد از تماس مشکوک اول و روز دهم بعد از تماس مشکوک دوم  انجام شد. چون بعد از تماس دوم و استفاده از روش اورژانسی 9 روز گذشته بود و فقط دو بار خونریزی خفیف در حد لکه بینی دیده شده یود و بعدا قطع شد) نتیجه 1 قطعا یعنی منفی ولی میخوام بدونم چرا 0 نشد؟مگه قرار نیست که این هورمون در خون افرادی که باردار نیستن اصلا وجود نداشته باشه؟...
    1- یعنی جواب اگه 1 بشه به این معنیه که یه کم از اون هورمون وجود داره؟!
    2- اگه جواب آزمایش بعدی بر فرض بشه 3 این یعنی در "مسیر حامله شدن"؟؟؟!
    3-آیا از تاریخ استفاده از
    روش اورژانسی باید تا 7 روز پریود اتفاق بیفته یا تا 7 روز بعد از اون موقعی که معمولن پریود شدن اتفاق میفته؟

به ترتیب جواب سوالتون از قرار زیر هستش
    1- میزان HCG در حالت نرمال زیر 10 هستش یعنی نواسان داره مثل فشار خون که شما بالا و پایین میشه
    2-مثلا اگه یه روز فشار شما 12 باشه روز بعد بشه 8  و پایین بیاد احتمال سکته هستش؟؟؟ خیر چنین چیزی ممکن نیست و فقط به دلیل بالات و پایین شدن بالانس هورمونی اتفاق میوفته که عوامل زیادی در بالا و پایین شدن HCG دخیل هستند و در حالت نرمال نوسان شدیدی رخ نمیده
    3- بستگی به شرایط هورمونی و میزان استرس و خیلی چیزاست این تعویق ممکن هست حتی تا یه ماه طول بکشه و جواب دقیقی نداره
    آزمایش بتا دقیقترین جواب رو میده و وقتی که میگه بارداری منتفیه یعنی منتفیه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام من نامزدم اوايل خرداد پريود شد و تا الان نشده ما يك بار 13 و يك بار 27 خرداد رابطه بدون دخول داشتيم 11 تير آزمايش خون داد منفي بود 22 تير هم دوباره آ زمايش داد منفي بود هفته پيش 4 تا امپول پروزسترون زده ولي هنوز پريود نشده ايا احتمال بارداري هست؟ يا بارداري خارج رحم؟ اگه نيست پس مشكل چيه لطفا راهنماييم كنيد.

3. سلام اولین سوالم اینه که آیا سه چهار روز مانده به شروع عادت ماهانه بارداری ممکنه؟<xml><o></o>

برای کسی که سیکل نامنظمی داره که از 27 روز تا 32 روز متغیره و عادت ماهانه او 5-6 روز طول می کشه<o></o>

دومین سوالم اینه که اگه شخصی رابطه حفاظت نشده ای رو 4 روز مانده به پریودش داشته باشه البته بدون دخول و اینکه آلت مرد آغشته به منی بوده ولی خشک شده با آلت زن تماس کوچکی داشته باشد امکان بارداری هست و اینکه اون شخص اولین قرص دوتایی  اورژانسی ضد بارداری رو 25-26 ساعت بعداز رابطه استفاده کرده و دومین رو 12 ساعت بعد<o></o>

اون شخص باید روز 31 تیر پریود می شد ولی عقب افتاده به نظرتون ممکنه باردار باشه؟<o></o>

حتی علائم پریودم نداره<o></o>

لطفا میشه زود بهم جواب بدید خیلی دل نگرانم<o></o>

4. poyaz نوشته است: سلام من نامزدم اوايل خرداد پريود شد و تا الان نشده ما يك بار 13 و يك بار 27 خرداد رابطه بدون دخول داشتيم 11 تير آزمايش خون داد منفي بود 22 تير هم دوباره آ زمايش داد منفي بود هفته پيش 4 تا امپول پروزسترون زده ولي هنوز پريود نشده ايا احتمال بارداري هست؟ يا بارداري خارج رحم؟ اگه نيست پس مشكل چيه لطفا راهنماييم كنيد.

در بارداری خارج از رحم هم آز خون مثبت میشه. با توجه به آزمایش خون که دادن و منفی بوده احتمال بارداری نیست. اگر از تزریق پروژسترون 8،9 روز گذشت و پریود نشدن ببرینشون دکتر.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. saadat110 نوشته است:
    سلام اولین سوالم اینه که آیا سه چهار روز مانده به شروع عادت ماهانه بارداری ممکنه؟<xml><o></o>

برای کسی که سیکل نامنظمی داره که از 27 روز تا 32 روز متغیره و عادت ماهانه او 5-6 روز طول می کشه<o></o>

دومین سوالم اینه که اگه شخصی رابطه حفاظت نشده ای رو 4 روز مانده به پریودش داشته باشه البته بدون دخول و اینکه آلت مرد آغشته به منی بوده ولی خشک شده با آلت زن تماس کوچکی داشته باشد امکان بارداری هست و اینکه اون شخص اولین قرص دوتایی  اورژانسی ضد بارداری رو 25-26 ساعت بعداز رابطه استفاده کرده و دومین رو 12 ساعت بعد<o></o>

اون شخص باید روز 31 تیر پریود می شد ولی عقب افتاده به نظرتون ممکنه باردار باشه؟<o></o>

حتی علائم پریودم نداره<o></o>

لطفا میشه زود بهم جواب بدید خیلی دل نگرانم<o></o>

در شخصی که پریود نامنظم داره در هز روزی از دوره احتمال بارداری وجود داره. با منی خشک شده بارداری رخ نمیده مگه پیشاب با آلت خانم تماس پیدا کنه. روش اورژانس درست انجام شده و دلیل پریود نشدن در روز 31 مصرف قرص هست.اگر یک هفته تا 10 روز بعد از مصرف آخرین قرص پریود رخ نداد میتونن آز خون بدن تا از عدم بارداری مطمئن شن. اگرم خیلی نگران هستن الانم میتونن تست خون بدن.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. سلام،من قبلا هم توی پست ها نظر گذاشتم ولی بازهم نگران هستم.دوره های پریودم 32 تا 36 روزه هست که تو این چند ماه اخیر 37 روز 4و 47 روز هم طول کشید.ازمایش خون دادم که دکتر میگفت کیت های من خوب جواب می دن.اما من همش نگرانم و نمی دونم چکار کنم تا 100 درصد مطمعن  بشم.بیش از 2ماهه که زندگیم مختل شده.همش گریه میکنم و خودمو زندانی میکنم تو اتاقم.18 اردیبهشت نزدیکی بدون دخول داشتم و از اون روز تا الان نگرانم.توروخدا کمکم کنین.من به این نتیجه منفی کیتها اعتماد کنم؟تو همین سایت دیدم که نوشته بود به نتیجه کیتها نمیشه اعتماد کرد.حتی ممکنه شما باردار باشید اما منفی نشون بده.خدا من چیکار کنم؟شما راهنماییم کنین.داره قلبم وای میسته.اگه میشه زود جواب بدین مرسی.

7. zgatari نوشته است: سلام،من قبلا هم توی پست ها نظر گذاشتم ولی بازهم نگران هستم.دوره های پریودم 32 تا 36 روزه هست که تو این چند ماه اخیر 37 روز 4و 47 روز هم طول کشید.ازمایش خون دادم که دکتر میگفت کیت های من خوب جواب می دن.اما من همش نگرانم و نمی دونم چکار کنم تا 100 درصد مطمعن  بشم.بیش از 2ماهه که زندگیم مختل شده.همش گریه میکنم و خودمو زندانی میکنم تو اتاقم.18 اردیبهشت نزدیکی بدون دخول داشتم و از اون روز تا الان نگرانم.توروخدا کمکم کنین.من به این نتیجه منفی کیتها اعتماد کنم؟تو همین سایت دیدم که نوشته بود به نتیجه کیتها نمیشه اعتماد کرد.حتی ممکنه شما باردار باشید اما منفی نشون بده.خدا من چیکار کنم؟شما راهنماییم کنین.داره قلبم وای میسته.اگه میشه زود جواب بدین مرسی.

سلام
    بیش از 70 روز از اون روز گذشته و باتوجه به رابطه بدون دخول بهتره به جواب پزشک و به نتیجه منفی کیت ها اعتماد کنید. اگه باردار بودید معمولاً دچار علائم زیر میشدید:
    سفت و حساس شدن سینه ها - خستگی زیاد (ناشی از افت قند و کاهش فشار خون) - دل درد - حالت تهوع و استفراغ مخصوصاً اوایل صبح - ویار داشتن - سر درد - یبوست - افزایش دمای بدن.

8. من حالت تهوع داشتم تقریبا از روزهای 30 حدودا 10 روز و همچنین یبوست،این ها می شه از علایم بارداری باشه؟می شه به کیت ها اعتماد کرد؟

9. سلام دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنین .البته سواله دوستمه.دوستم 3 روز بعد از اتمام پریودش یا نامزدش رابطه داشته. و طبق برنامه باید 31 تیر ماه پریود میشد.مه 29 تیر ماه پریود شد.یعنی 2 روز هم زودتر.من در سایت سرج کردم و میدونیم پریود یعنی عدم بارداری.اما دوره پریود ایشان 6 روزه هستش.این دفعه خونریزی 2 روز اول مثل قدیم و با لخته خونی بود اما در روز 3 یا 4 کمتر شده. البته ممکنه به خاطر استرس هم باشه (من بهش گفتم) و روز 5 پاک شد.
    الان ایا ممکنه بارداری خارج از رحمی باشه؟ جون حالت تهوع داره.البته قرص تتراسایکلین مصرف میکنه . و من میگم به خاطر اون قرصه.ممنون میشیم ما رو راهنمایی کنین. پریود ایشون منظمه و دوره 28 روزه.است.

10. با سلام و خسته نباشید

ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    دوره پریودی همسر من معمولا بین 26 تا 29 روز است .
    ما روز شنبه 25 تیر با هم نزدیکی البته با کاندوم داشتیم اما پس از پایان رابطه مایعی بیرون کاندوم دیده شد که مارا کمی نگران کرد. متاسفانه به دلیل ناآگاهی حدود 3-4 ساعت بعد همسرم یک قرص LD و روز دوشنبه یعنی دو روز بعد هم فقط یک قرص LD دیگر به همراه قرص حالت تهوع مصرف کرد. طبق قاعده و با فرض 29 روزه بودن دوره ،  باید روز 28 یا 29 تیر یعنی سه شنبه یا چهارشنبه پریود می شد اما تا امروز یکشنبه دوم مرداد هنوز پریود نشده اند .
    این مساله ما را به شدت نگران کرده و از آنجا که ما عقد کرده ایم اما عروسی نکرده ایم و به هیچ وجه آمادگی بچه دار شدن نداریم خواهش می کنم ما را راهنمایی فرمایید که مساله تا چه حد جدی است و چه باید بکنیم؟

11. tarajooon نوشته است: سلام دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنین .البته سواله دوستمه.دوستم 3 روز بعد از اتمام پریودش یا نامزدش رابطه داشته. و طبق برنامه باید 31 تیر ماه پریود میشد.مه 29 تیر ماه پریود شد.یعنی 2 روز هم زودتر.من در سایت سرج کردم و میدونیم پریود یعنی عدم بارداری.اما دوره پریود ایشان 6 روزه هستش.این دفعه خونریزی 2 روز اول مثل قدیم و با لخته خونی بود اما در روز 3 یا 4 کمتر شده. البته ممکنه به خاطر استرس هم باشه (من بهش گفتم) و روز 5 پاک شد.

الان ایا ممکنه بارداری خارج از رحمی باشه؟ جون حالت تهوع داره.البته قرص تتراسایکلین مصرف میکنه . و من میگم به خاطر اون قرصه.ممنون میشیم ما رو راهنمایی کنین. پریود ایشون منظمه و دوره 28 روزه.است.

بارداری به کل منتفیه
    حالاتی که دارن مربوط به مصرف قرص هم میشه گفت مربوط میشه

12. cutename نوشته است: با سلام و خسته نباشید

ما روز شنبه 25 تیر با هم نزدیکی البته با کاندوم داشتیم اما پس از پایان رابطه مایعی بیرون کاندوم دیده شد که مارا کمی نگران کرد. متاسفانه به دلیل ناآگاهی حدود 3-4 ساعت بعد همسرم یک قرص LD و روز دوشنبه یعنی دو روز بعد هم فقط یک قرص LD دیگر به همراه قرص حالت تهوع مصرف کرد. طبق قاعده و با فرض 29 روزه بودن دوره ،  باید روز 28 یا 29 تیر یعنی سه شنبه یا چهارشنبه پریود می شد اما تا امروز یکشنبه دوم مرداد هنوز پریود نشده اند .

این مساله ما را به شدت نگران کرده و از آنجا که ما عقد کرده ایم اما عروسی نکرده ایم و به هیچ وجه آمادگی بچه دار شدن نداریم خواهش می کنم ما را راهنمایی فرمایید که مساله تا چه حد جدی است و چه باید بکنیم؟

احتمال بارداری در سطح خیلی پایینی هست و کلا صفر
    تعویقشون به دلیل مصرف اشتباه قرص بوده بزودی پریود میشن جای نگرانی نیست

13. zgatari نوشته است: سلام،من قبلا هم توی پست ها نظر گذاشتم ولی بازهم نگران هستم.دوره های پریودم 32 تا 36 روزه هست که تو این چند ماه اخیر 37 روز 4و 47 روز هم طول کشید.ازمایش خون دادم که دکتر میگفت کیت های من خوب جواب می دن.اما من همش نگرانم و نمی دونم چکار کنم تا 100 درصد مطمعن  بشم.بیش از 2ماهه که زندگیم مختل شده.همش گریه میکنم و خودمو زندانی میکنم تو اتاقم.18 اردیبهشت نزدیکی بدون دخول داشتم و از اون روز تا الان نگرانم.توروخدا کمکم کنین.من به این نتیجه منفی کیتها اعتماد کنم؟تو همین سایت دیدم که نوشته بود به نتیجه کیتها نمیشه اعتماد کرد.حتی ممکنه شما باردار باشید اما منفی نشون بده.خدا من چیکار کنم؟شما راهنماییم کنین.داره قلبم وای میسته.اگه میشه زود جواب بدین مرسی.

سلام ودوست عزیزم.من نگرانی تو رو می فهمم.چرا یک ازمایش خون بتا نمیدی و خودتو راحت نمیکنه.اما به نظر من ، شما باردار نیستید.و از استرس دچار  یبوست شدی . اما بازم یک از خون بده به جای کیت های ازمایشگاهی (بی بی چک)
    این طوری با اعصابت بازی میکنی.

14. zgatari نوشته است: من حالت تهوع داشتم تقریبا از روزهای 30 حدودا 10 روز و همچنین یبوست،این ها می شه از علایم بارداری باشه؟می شه به کیت ها اعتماد کرد؟

حالت تهوع شما میتونه به علت اضطراب زیاد و ترس از بارداری باشه و همچنین یبوست هم میتونه بخاطر تعریق زیاد، کاهش مایعات بدن، استرس، افسردگی و عدم تحرک هم ایجاد شده باشه.
    چون خودتون گفتید (خودمو تو اتاقم زندانی می کنم). این رفتارها باعث ناراحتی اعصاب شده و به غیر از تغییر در روند سیکل ماهانه باعث تأثیر در اجابت مزاج هم میشه. بنابراین این دو مورد را نمی توان صرفاً بخاطر بارداری دانست، پس به نتیجه ی کیت ها اعتماد کنید.

15. cutename نوشته است: با سلام و خسته نباشید

با سلام.با توجه به این که شما میگید بعد از رابطه مایعی بیرون از کاندوم دیدید رابططون با شک مواجه میشه.اما اگه همسر شما پریودی منظمی دارن سه روز قبل از پریودی بارداری منتفیه و عقب افتادن پریودی ایشون بخاطر مصرف قرص بوده و تا چند روز اینده ایشون باید پریود بشن.اما برای اطمینان خاطر و داشتن استرس شما و همسرتون می تونید از تست های بارداری خانگی استفاده کنید.ضمنا طریقه صحیح جلوگیری اورژانسی به این صورته:4تا قرص ال دی در دوز اول و 12 ساعت بعد 4تای دیگه و 2تا قرص اچ دی در دوز اول و 12 ساعت بعد 2تای دیگه.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 62 از 69
رفتن به صفحه :    ... 62 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید