شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نامزد

1. وقتی ادم نامزد میشه ژسره ادم رو دوست داره یا خوشش میاد مثلا یک ماه ...ادم چیکار کنه که وقت زیادی نیاز به شناخت داره چیکار کنه که طرف هم بفهمه .......2. اگر ادم شغل خوبی داشته باشه که ژولش خوب باشه از کجا بفهمیم اون ژسر بخاطره ژول نیست و ادم صادقی هست کلا...منظورم این هست که چیکار کنیم زود عاشق نشه طرفمون و دلش نشکنه....چون بعدش اثراتی مثل نفرت و ..بوجود میاد.....و شناخت حد اقل برای 3 الی 4 ماه نیاز هست برای یه دختر که میخاد زندگی کنه......ایا اصلا برای دومین بار یعنی نامزدی دختر نظر میده بعد از مدتی که شناختن همدیگرو .....اخه نامزدی برای شناخت هست نه عاشق شدن....اونم موقعی که ادم نمیدونه با کی طرف هست هنوز پسر رو نشناخته...... این دو برام مهم هستن:  1. اینکه بخاطره پول کسی با ادم ازدواج نکنه  2. صادق باشه......این دو مسئله به وقت حد اقل 3 الی 4 ماه وقت نیاز داره .....کمک کنید چطوری بفهمم.........راستی مشه رو راست با طرف صحبت بکنم مثلا بگم دوست دارم کسی که باهاش ازدواج میکنم بخاطره ژول منو نخاد ایا اینطور لحن به یه ژسر بر میخوره...اگر میخوره شما بگید با ید چطور رفتار کرد ......نگید باید از اعمالش فهمید چون نمیشه یعنی من راضی نمیشم دوست دارم با طرفم حرف بزنم و مشکلمو حل کنم پس شما باشید چه لحنی بکارر می برید....
    مثلا ادم میشنوه که دو نفر برای هم هدیه میخریدن تا یک ماه بعد بهم خورده یهنی دختره و بعد ژسر ناراحت شده......ادم میترسه دیگه ازدواج کنه........پسره ناراحت شده چون دختره رو دوست داشته .شایدم غلت هست .......پس اگر دوره نامزدی برای شناخت هست این مشکلات از کجا میاد؟؟ شاید  هم باهم قرار گذاشتن........................خلاصه در مورد 1 و 2 که گفتم برام مهم هست و اینکه بگیید ایا با هم قرار میزارن که همدیگرو میخان بشناسن یا با هم باشن اون هم بعد از مدتی.؟؟ چون از اول نمیشه قرار گذاشت چون ممکنه خوششون نیاد بعد از شناخت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید