شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استرس قبل از ازمایش

1. سلام
    می دونم این بحث ها رو قبلا هم انجام دادین ولی من یک مشکلی دارم و اون هم اینه که زیادی حساس هستم رو بیماری و اگر چیزیم شه تا دکتر نرم از نظر روحی نرمال نمی شم
    من هفته پیش ترکیه بودم و اوجا با یک دختر ایرانی اشنا شدم و بعد از 2 روز با اون رابطه داشتم کسی بود که می گفت من خودم رو روزی 2 بار با بتادین و فمینل می شورم و از کاندوم هم بدش میومد به هر حال دفعه اول راضی شد و با کاندوم خواستم ارتباط بر قرار کنم که خودم متوجه نشم و کاندوم پاره شد و بعد از این که من ارضا شدم و اون حس کرد خودش رو سریعا با بتادین شست و شو داد ولی ارضا نشده بود البته این رو هم بگم که 20روز از زمان پریودیش گذشته بود ! .
    تا روز بعدش که این دفعه بدون کاندوم رابطه داشتیم بعد از 1 ساعت ریختم بهم که نکنه شاید بیماری داشته باشه . و این رو هم اضافه کنم که این اولین رابطه بدون پوشش بود برای من تمام رابطه هام با پوشش بودن واسه همین هم استرس کل وجودم رو گرفته .
    باهاش صحبت کردم و گفت اگر قرار باشه که بترسی که نباید از کسی حتی بوسه هم بگیری البته منظور نه بوسه رو گونه بود .
    به هر حال بعد از اون دیگه باهاش رابطه نداشتم و اومدم تهران و راجب ایدز مطالب زیادی رو خوندم علائم و هرچی که فکرش رو کنید اونقدر که شاید الان از حفظ بگم براتون از وقتی اومدم تهران فکر کنید رابطم 3 شنبه هفته پیش بود وقتی رسیدم خونه ترشحات پشت حلقم زیاد شد که رفتم دکتر داخلی گفت عفونت هست یه افت هم زده بودم که  از ترکیه داشتم اون رو و تا امروز قرص ها رو خوردم و ترشحات کمتر شده ولی امروز احساس کردم دور سیب گردنم یکم درد می کنه حالا نمی دونم از استرس هست یا چیز دیگه قبل امروز هم یعنی دوشنبه رفتم پیش مشاور که گفت احتمالش پایین هست ولی ریسک بالایی کردی و 3 ماه دیگه بیا برای ازمایش الان واقعا نمی دونم که چجوری این 3 ماه رو صبر کنم و کاملا حساس شدم نصبت به هر چیزی که تو خودم می بینم و در ثانی نمی دونم که اون ادم سالم بوده یا نه واین داره عذابم میده !!!!!!!!

2. منم امیدوارم مشکلی نباشه. اما ترس از آزمایش بی معنیه.
    فکر کنم فقط حرف زدن با یه دکتر متخصص و انجام آزمایش خیالت رو راحت می کنه پس انجامش بده.
    ترس و نگرانی فقط جریان زندگی رو کند می کنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام من میخوام برم ازمایش قبل ازدواج یک روز قبل رفتنم پریودم تموم میشه ایا این موضوع باعث میشه کم خون نشونم بده ازمایش؟من یک ماه پیش ازمایش خون دادم و خداروشکر مشکلی نداشتم.ایا ازمایشی که برای ازواج میدیم با از مایشی که برای ازدواج نیست فرق داره؟منظورم ازمایش خونه

4. اولا وقتی قبلا ازمایش کم خونی دادی و مشکلی نداشتی الان چرا نگرانی؟ دوما کم خونی واقعا کم بودن خون نیست بلکه کم بودن تعداد گلبولهای قرمز در حجم مشخصی از خون است که فکر میکنم ربطی به پریود نداشته باشه
    البته همانطور که گفتم فکر میکنم یعنی اطلاعات کاملی ندارم که امیدوارم دوستان جواب کاملتر را بنویسند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. bahar_lovely نوشته است: سلام من میخوام برم ازمایش قبل ازدواج یک روز قبل رفتنم پریودم تموم میشه ایا این موضوع باعث میشه کم خون نشونم بده ازمایش؟من یک ماه پیش ازمایش خون دادم و خداروشکر مشکلی نداشتم.ایا ازمایشی که برای ازواج میدیم با از مایشی که برای ازدواج نیست فرق داره؟منظورم ازمایش خونه

دوست عزیز اولا در آزمایش ازدواج فاکنورهای خون از لحاظ تالاسمی بررسی میشه . ربطی به فقر آهن و پریودو.. نداره و یک چیز ژنتیکی هست. ثانیا در آزمایش ازدواج در مورد دختر فقط تست ادرار جهت اعتیاد گرفته میشه و به دختر واکسن کزاز میزنن همین. اما از همسرتون هم تست اعتیاد میگیرن هم تست خون.اگر همسرتون مبتلا به تالاسمی مینور باشن،در این صورت از شما هم تست خون میگیرن . در غیر این صورت یعنی در صورت عدم ابتلای همسرتون به تالاسمی مینور، از شما تست خون گرفته نمیشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید