شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 59 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. سلام
    من دوباره سئوال میپرسم.
    من و همسرم نزدیکی داشتیم و منی کامل در داخل تخلیه شد. همسرم 24 ساعت بعد 1 لونژیل و 12 ساعت بعدش هم 1 لونژیل دیگه خورد. حالا چیکار کنیم ؟ واسیم ببینیم خدا چی میخواد؟ یا خیالمون راحت باشه؟ چقدر احتمال بارداری وجود داره؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Result: <10
    -----------------------------
    refrence value :
    negative <10>30
    -------------------------------
    border line 10-30
    -------------------------------
    انقدر استرس دارم نمی فهمم یعنی جی یکی به من بگه لطفا

3. arianoo نوشته است: Result: <10

refrence value :
    negative <10>30

انقدر استرس دارم نمی فهمم یعنی جی یکی به من بگه لطفا

یعنی نتیجه آزمایش منفی هست و بارداری رخ نداده. چون میزان هورمون کمتر از 10 هست .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. hamidpana نوشته است: سلام
    من دوباره سئوال میپرسم.
    من و همسرم نزدیکی داشتیم و منی کامل در داخل تخلیه شد. همسرم 24 ساعت بعد 1 لونژیل و 12 ساعت بعدش هم 1 لونژیل دیگه خورد. حالا چیکار کنیم ؟ واسیم ببینیم خدا چی میخواد؟ یا خیالمون راحت باشه؟ چقدر احتمال بارداری وجود داره؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

روش اورژانس درست انجام شده و بارداری رخ نمیده. اگر تا 10 روز از زمان مصرف آخرین قرص پریود اتفاق نیفتاد یه تست خون بارداری بدن. البته اگه خیلی نگرانین میتونید الانم تست خون بدین. 48 ساعت بعد از لقاح قابل پیگیری هست.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. tannaz2929 نوشته است: با سلام.آقای دکتر من روز دهم پریودی نزدیکی داشتم و جلوگیریمون طبیعی بود اما برای اطمینان از جلوگیری اورژانسی استفاده کردم.اما فرداش متوجه شدم بسته قرصم ال دی بوده و من بجای 4تا قرص در هر دوز 2تا قرص خوردم.آیا احتمال بارداری هست؟

سلام. ببینید شما توی یه مسیر هستید که هم این میتونه پر خطر باشه، هم کم خطر. شما جلوگیری طبیعی کردید اما از یه طرف روز پرخطری رو انتخاب کردید. با این کار احتمال بارداری صفر نیست. اما درصدش هم بالا نیست.
    اگر هنوز بیش از 72 ساعت از زمان نزدیکی نگذشته، روش اورژانسی را دوباره تکرار کنید. هر چند بعد از 72 ساعت هم تاثیرش صفر نیست اما ضعیف است. در نهایت برای اطمینان بیشتر، آزمایش Beta-HCG (آزمایش خون) بدهید که خیالتون راحت بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. tannaz2929 نوشته است: با سلام.آقای دکتر من روز دهم پریودی نزدیکی داشتم و جلوگیریمون طبیعی بود اما برای اطمینان از جلوگیری اورژانسی استفاده کردم.اما فرداش متوجه شدم بسته قرصم ال دی بوده و من بجای 4تا قرص در هر دوز 2تا قرص خوردم.آیا احتمال بارداری هست؟

اگر شما تنها یکبار نزدیکی داشتید و و روش جلوگیری طبیعی درست انجام شده باشه احتمال بارداری وجود نداره و جای نگرانی نیست و حتی نیازی به استفاده از قرص هم نبوده! ( منظورم از تنها یکبار نزدیکی در روز این هست که اگر در یک روز بیش از یکبار نزدیکی انجام بشه ممکن هست مقداری اسپرم داخل مجرا باقی بمونه که در حین نزدیکی بعدی توسط پیشاب وارد واژن بشه و در این زمان هست که احتمال بارداری وجود داره و نیمتوان به روش جلوگیری طبیعی اعتماد کرد!)
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. saba25

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    وقت بخیر
    خواستم بدونم ایا تنظیم بودن یا نبودن سیکل پریود در تشخیص تست خون در 48 ساعت بعد از رابطه تاثیر دارد یا خیر ربطی ندارد؟ چون مسولین آزمایشگاه از من سوال پرسیدن خواستم جواب رو بدونم و اینکه چه ارتباطی دارد؟
    ممنونم
    باتشکر از سایت خوب شما

8. سلام
    من کلا دوره های پریودم به هم خورده اخرین بار بعد از 46 روز پریود شدم و قبل این 37 روز طول کشید.اگه این قرص مدروکسی پروژسترون رو مصرف کنم پریود من چه تغییری میکنه؟زود تر میشه یا دیر؟ممکنه پریود نشم این دوره؟اگه نندازم چه اتفاقی می افته؟می ترسم.
    لطفا در این زمینه اطلاعات در اختیار من قرار بدین.با تشکر.

9. nafas55

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خسته نباشید

من در روز 20 تیر رابطه بدون دخول داشتم منی روی شکمم خالی شد اما چون خیلی از قبل آن مطمئن نبودم 5 ساعت بعد 2تا لونژیل با هم خوردم و 2تا اچ دی 12 ساعت بعد دوتا اچ دی دیگه و 12 ساعت بعد مجدد دوتا اچ دی دیگه و 48 ساعت بعد تست خون دادم منفی بود و دوباره 7 روز بعد از رابطه مجدد تست خون دادم باز منفی بود اما الان که 9روز می گذره هنوز پریود نشدم.
    توروخدا بگید چکار کنم ؟ یعنی باز احتمال داره جواب آزمایش اشتباه باشه؟ تا چند روز بعد باید بشم؟ علت چیه؟

10. nafas55 نوشته است: سلام
    خسته نباشید

من در روز 20 تیر رابطه بدون دخول داشتم منی روی شکمم خالی شد اما چون خیلی از قبل آن مطمئن نبودم 5 ساعت بعد 2تا لونژیل با هم خوردم و 2تا اچ دی 12 ساعت بعد دوتا اچ دی دیگه و 12 ساعت بعد مجدد دوتا اچ دی دیگه و 48 ساعت بعد تست خون دادم منفی بود و دوباره 7 روز بعد از رابطه مجدد تست خون دادم باز منفی بود اما الان که 9روز می گذره هنوز پریود نشدم.
    توروخدا بگید چکار کنم ؟ یعنی باز احتمال داره جواب آزمایش اشتباه باشه؟ تا چند روز بعد باید بشم؟ علت چیه؟

با سلام.شما با این همه قرصی که مصرف کردین احتمال بارداری رو صفر کردین و به هم خوردن سیکل پریودتون هم بخاطر خوردن این همه قرص هست.شما کاملا سیکلتون رو به هم ریختید اما منتظر باشید پریود میشید.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  11. با سلام.من روز دهم پریودیم نزدیکی داشتم و جلوگیری طبیعی داشتم.اما جلوگیری اورژانسیمو اشتباه انجام دادم.یعنی به جای خوردن 8 قرص ال دی در دو دوز 6 تا قرص در دو دوز استفاده کردم و الان دو سه روزه پهلوی چپم خیلی تیر میکشه و پهلوی راستم کمتر.نتیجه چی هست؟احتمال بارداری هست؟
    با تشکر از سایت خوبتون

12. سلام
    من کلا دوره های پریودم به هم خورده اخرین بار بعد از 46 روز پریود شدم و قبل این 37 روز طول کشید.اگه این قرص مدروکسی پروژسترون رو مصرف کنم پریود من چه تغییری میکنه؟زود تر میشه یا دیر؟ممکنه پریود نشم این دوره؟اگه نندازم چه اتفاقی می افته؟می ترسم.

13. zgatari نوشته است: سلام

سرخود قرص مصرف نکنید. برین دکتر و تحت نظر پزشک پریودتون رو منظم کنید.

14. saba25

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام میشه لطف بفرمایید به سوال من پاسخ بدید
    با تشکر

15. nafas55

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلاملطف کردید ممنونم یعنی من دیگه خیالم راحت باشه؟
    خواهش می کنم دوستان دیگه هم لطف کنند اگر نظری دارند بدهند آخه من خیلی نگران هستم باتشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 59 از 69
رفتن به صفحه :    ... 59 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید