شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 58 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. سلام
    18 اردیبهشت نزدیکی داشتم که منی داخل ریخته نشد.کلا منی بیرون نیومد اما به منی و پیش اب مشکوک هستیم.24 اردیبهشت ازمایش بتا دادم که مشکوک اومد،27 اردیبهشت دادم منفی اومد،28 اردیبهشت پریود شدم و 18 خرداد ازمایش دادم بازهم منفی اومد.9تیر پریود شدم و یه هفته بود حالت تهوع و یبوست داشتم.27تیر باز تست دادم مشکوک اومد.رفتم سونو گفت ساک حاملگی واضح نیست.میشه راهنماییم کنین لطفا؟به خدا نمی تونم وایستم.دکتر گفت به هر سونوگرافی نمیشه اعتماد کرد.به سونوگرافی که دکترم گفت به دلیل شلوغ بودن نرفتم و به یه سونوگرافی دیگه رفتم.لطفا راهنماییم کنین.ممنونم

2. zgatari نوشته است: سلام
    18 اردیبهشت نزدیکی داشتم که منی داخل ریخته نشد.کلا منی بیرون نیومد اما به منی و پیش اب مشکوک هستیم.24 اردیبهشت ازمایش بتا دادم که مشکوک اومد،27 اردیبهشت دادم منفی اومد،28 اردیبهشت پریود شدم و 18 خرداد ازمایش دادم بازهم منفی اومد.9تیر پریود شدم و یه هفته بود حالت تهوع و یبوست داشتم.27تیر باز تست دادم مشکوک اومد.رفتم سونو گفت ساک حاملگی واضح نیست.میشه راهنماییم کنین لطفا؟به خدا نمی تونم وایستم.دکتر گفت به هر سونوگرافی نمیشه اعتماد کرد.به سونوگرافی که دکترم گفت به دلیل شلوغ بودن نرفتم و به یه سونوگرافی دیگه رفتم.لطفا راهنماییم کنین.ممنونم

دوست عزیز سلام. حتی اگر احتمال بارداری میرفت و تخمکی هم وجود داشت که با اسپرم باردار شود، با توجه به اینکه دو دوره به طور کامل پریود شدید، دیگر تخمکی از دوره های گذشته وجود ندارد که نگران بارداری باشید.
    شما به طور کامل روش های پیشگیری یا داروهای مصرفی برای جلوگیری از بارداری را توضیح ندادید. چون همه اینها+استرس می تواند موجب اختلال در ارگانیزم داخلی شما شود. پس توصیه میکنم، بدون نگرانی به زندگی عادی خود ادامه دهید و توکلتون به خدا باشه.
    (من الان متوجه شدم شما چندین بار این مسأله رو پست کردین) خانم شما خیلی نگرانید. 99.99% این اختلالات در شما به خاطر نزدیکی روز 18 اردیبهشت نیست و به خاطر مسائل دیگه است که اینحا مطرح نشده. خودتون رو اینقدر اذیت نکنید! حتما پیش یه پزشک برید و به پزشکتون اطمینان کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام.دوستم یکم نگرانه ومن سوالشو اینجا مطرح می کنم.البته من سرچ کردم .اما یکی 5 روز و یکی 22 روز بعد از رابطه بود.اگر کسی 3روز بعد ار اتمام پریودش نزدیکی داشته باشه. الان که 15 روز از رابطه گذشته و به دوره پریود جدیدیش 4 روز بطور قانونی مونده ازمایش خون جواب می دهد؟ و امکان بارداری هستش؟ممنون

4. ببخشین من که الان تست دادم مشکوک شد،پس از چی میتونه باشه؟
    مشکوک اصلا یعنی چی؟

5. zgatari نوشته است: ببخشین من که الان تست دادم مشکوک شد،پس از چی میتونه باشه؟
    مشکوک اصلا یعنی چی؟

ببینید عوامل متعددی میتونن توی جواب آزمایش نقش داشته باشند. به غیر از معاینه بالینی پزشک نمیشه نظر قطعی داد. اما باز هم میگم با اطلاعاتی که شما اینجا در اختیار گذاشتید، شما از 18 اردیبهشت باردار نیستید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. tarajooon نوشته است: سلام.دوستم یکم نگرانه ومن سوالشو اینجا مطرح می کنم.البته من سرچ کردم .اما یکی 5 روز و یکی 22 روز بعد از رابطه بود.اگر کسی 3روز بعد ار اتمام پریودش نزدیکی داشته باشه. الان که 15 روز از رابطه گذشته و به دوره پریود جدیدیش 4 روز بطور قانونی مونده ازمایش خون جواب می دهد؟ و امکان بارداری هستش؟ممنون

دوست عزیز سلام. سوالتون یه کمی اشکال داره به نظرم؛
    شما اطلاعاتی راجع به طول سیکل قاعدگی ندادید. 3روز بعد از اتمام پریودی درست نیست. چند روز بعد از آغاز پریودی؟ معمولا از روز دهم بعد از پریودی تا 5-6 روز احتمال بارداری بالاست.

7. من دارای پریود نا منظم هستم امروز حدود 24 روز که پریود نشدم  8 روز پیش رابطه جنسی از راه مقعدی داشتم ولی از اونجایی

که من وسواس دارم 4 تا قرص اچ دی در 12 ساعت خوردم و چون دیدم هنور پریود نشدم  4 تا قرص پرژوسترون خوردم و هنوز

پریود  نشدم ، ممکنه منو راهنمایی کنید من 2 بار بی بی چک استفاده کردم و هر دو بار منفی بوده .

8. mf79 نوشته است:
    من دارای پریود نا منظم هستم امروز حدود 24 روز که پریود نشدم  8 روز پیش رابطه جنسی از راه مقعدی داشتم ولی از اونجایی

که من وسواس دارم 4 تا قرص اچ دی در 12 ساعت خوردم و چون دیدم هنور پریود نشدم  4 تا قرص پرژوسترون خوردم و هنوز

پریود  نشدم ، ممکنه منو راهنمایی کنید من 2 بار بی بی چک استفاده کردم و هر دو بار منفی بوده .

دوست عزیز، این که گفتید 24 روز پریود نشدید، اگر منظورتون 24 روز از اولین روز پریودی قبلیه، به هر حال روش پیشگیری بارداری شما با قرص HD درست و کافی بوده است و این اجتناب از بارداری میکند.

9. ممنون از اقای khoshbakht.فرمودین سوالو دقیق نگفتم.
    1.دوره دوستم 28 روزه است .و همیشه منظم و 3 روز هم زودتر پریود میشه.
    طول دوره 6-7 روزه است و 3 پریود شد. 9 پریود تمام شد.12 رابطه داشته. و باید طبق برنامه 30 پریود بشه. با توجه به این توضیح الان که 3 4 روز پریود واقعی مونده .ایا احتمال اینکه بره ازمایش خون بده جواب دقیق؟ ایشون دخترن؟ به خاطر همین نمی خواد کار به جاهای خطرناک برسه .ممنون

10. tarajooon نوشته است: ممنون از اقای khoshbakht.فرمودین سوالو دقیق نگفتم.
    1.دوره دوستم 28 روزه است .و همیشه منظم و 3 روز هم زودتر پریود میشه.
    طول دوره 6-7 روزه است و 3 پریود شد. 9 پریود تمام شد.12 رابطه داشته. و باید طبق برنامه 30 پریود بشه. با توجه به این توضیح الان که 3 4 روز پریود واقعی مونده .ایا احتمال اینکه بره ازمایش خون بده جواب دقیق؟ ایشون دخترن؟ به خاطر همین نمی خواد کار به جاهای خطرناک برسه .ممنون

بله ممنونم. 48 ساعت بعد از نزدیکی آزمایش خون جواب می دهد. البته طبق برنامه 31 تیر، روز شروع سیکل است نه 30 تیر!
    منظورتون از دختربودن رو متوجه نشدم!!

11. اقای khoshbakht .ایشون دخترن دخول صورت نگرفنه وفقط چون در رابطه از برخورد پیشاب و منی به واژن می ترسن. و استرس دارن .و از هیچ قرص نیز مصرف نکردن.به همین دلیل چه روزی باید ارمایش بده.الان 4 روز به پریودش جواب دقیق می ده.31 روز پریودشه.و 3 روز بهد از تمام شدن پریود رابطه داشته.ممنون از راهنماییتون.

12. tarajooon نوشته است: اقای khoshbakht .ایشون دخترن دخول صورت نگرفنه وفقط چون در رابطه از برخورد پیشاب و منی به واژن می ترسن. و استرس دارن .و از هیچ قرص نیز مصرف نکردن.به همین دلیل چه روزی باید ارمایش بده.الان 4 روز به پریودش جواب دقیق می ده.31 روز پریودشه.و 3 روز بهد از تمام شدن پریود رابطه داشته.ممنون از راهنماییتون.

احتمال یا عدم احتمال بارداری، هیچ ارتباطی به پرده بکارت ندارد. برای اطلاعات بیشتر در سایت جستجو کنید یا به پزشک زنان رجوع کنید. اما اگر برخورد فیزیکی آلت مرد یا هر چیز دیگر وجود نداشته، پرده هم سالم است.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. سلام دوباره درمورد سوال من که چند تا تایپک بالاتره مطمئنید که جواب منفیه و احتمال نداره؟

14. santabarbara نوشته است: سلام.ممنون میشم جوابم رو سریع بدین.
    خیلی نگرانم..م 10-11 تیر یه رایطه بدون دخول داشتم و فقط در حد تماس آلتها بوده. کلا 2-3 بار این اتفاق افتاد که من بعد از هر بار خودم رو شستم. و به مدت سه روز ، هر 24 ساعت 2تا ال دی خوردم.البته نگرانی من از پیش آب هست وگرنه انزال در دستمال صورت گرفته و حتی کوچکترین تماسی با هیچ جای بدنم نداشته. نمیدونم قرص ها عقب میندازه پریودم رو؟؟؟ چون امروز و فردا باید پریود شم که نشدم و لکه بینی دارم. آیا درست قرص مصرف کردم؟؟؟ امکان بارداریم هست؟؟؟
    خیلی نگرانم. 28 ساله هستم

سلام
    لکه بینی به خاطر مصرف رص های ال دی میباشد
    احتمال حاملگی نیست نگران نباشید

15. با سلام.آقای دکتر من روز دهم پریودی نزدیکی داشتم و جلوگیریمون طبیعی بود اما برای اطمینان از جلوگیری اورژانسی استفاده کردم.اما فرداش متوجه شدم بسته قرصم ال دی بوده و من بجای 4تا قرص در هر دوز 2تا قرص خوردم.آیا احتمال بارداری هست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 58 از 69
رفتن به صفحه :    ... 58 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید