شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 57 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. niloofar3220 نوشته است: سلام من 19 سالمه و الان تو بدترین شرایط استرس هستم من روز 14تیر ماه با نامزدم یک رابطه ی معمولی داشتم یک رابطه لایت اما او اب منی خود را حتی در نزدیکی من خالی نکرد ولی میترسم به خاطر تماس التش با الت من با وجود پرده بکارت من باردار باشم که همین موضوع باعث شده که استرس زیادی داشته باشم من معمولا پریودم 2 تا 3 روز همیشه عقب تر است و من نمیدونم اگه بازم عقبتر بندازم نشانه بارداریه یا نه ؟خواهش میکنم تمنا میکنم زودتر جواب منو بدین دارم سکته میکنم

دوست عزیز
    احتمال بارداری وجود نداره نگران نباشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سلام دکتر:
    خسته نباشید.
    من 22 سال سن دارم. سیکل پریودم 28 روز هست.
    ماه پیش 27 ام پریود شدم و این ماه 23 یا 24ام میباستی پریود میشدم. ولی من 22ام رابطه کامل و بدون جلوگیری داشتم(یعنی 1 یا 2 روز قبل از پریودم) و منی کاملآ به داخل آلت تناسلی من ریخته شد.و من حتی از روش اورژانسی هم استفاده نکردم.  
    الآن 26ام هست و من پریود نشدم آیا احتمال بارداری وجود دارد؟(در ضمن چند روز قبل  باز هم رابطه داشتیم که البته منی در داخل واژن نریخت ولی ممکن هست که پیشاب در آن ریخته شده باشد).
    خواهش میکنم کمکم کنید.

3. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    احتمال بسیار ضعیف و صفر است

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام.ممنون میشم جوابم رو سریع بدین.
    خیلی نگرانم..م 10-11 تیر یه رایطه بدون دخول داشتم و فقط در حد تماس آلتها بوده. کلا 2-3 بار این اتفاق افتاد که من بعد از هر بار خودم رو شستم. و به مدت سه روز ، هر 24 ساعت 2تا ال دی خوردم.البته نگرانی من از پیش آب هست وگرنه انزال در دستمال صورت گرفته و حتی کوچکترین تماسی با هیچ جای بدنم نداشته. نمیدونم قرص ها عقب میندازه پریودم رو؟؟؟ چون امروز و فردا باید پریود شم که نشدم و لکه بینی دارم. آیا درست قرص مصرف کردم؟؟؟ امکان بارداریم هست؟؟؟
    خیلی نگرانم. 28 ساله هستم

5. سلام و خسته نباشید بعد از تموم شدن پریود نامزدم و گذشتن چهار روز ما رابطه جنسی داشتیم ولی کاندوم پاره شد به گفته نامزدم که داخل نریخت و بعد از 6 ساعت قرص ال دی گرفتیم و یک دوره بیست و روزه استفاده کرد و این اولین نزدیکی و اولین قرص خوردن نامزدمه  بعد از سه روز بی بی چک استفاده کردیم که جواب منفی بود و پیش ماما رفتیم که همون قرص ها رو داد بعد از چند روز از نامزدم به مدت چهار روز خون امد و یک هفته که گذشت با مراجعه به ماما یک آمپول تزریق کرد و گفت اگه باردار هم باشین میفته خیالمون راحت شد از این مسله و گفت که اگه پریود نشدی باید آزمایش خون بدی ما هم که خیلی دلهره داشتیم همون روز که دو هفته از نزدیکی میگذشت آزمایش خون دادیم و جواب منفی بود  ولی بعد از این که قرص ها ی یک دوره تموم شده الان و 5 روز میگذره علایم بارداری داره و این که پریود نمیشه و خیلی ما نگرانیم و استرس داریم که حامله باشه و چند قطره خون هم بعد ار دو روزی که قرصا تموم شد اومد ولی از پیود خبری نیست میگه خستم نمیتونه غذا بخوره و استفراغ میکنه  و صورتش خیلی جوش در آورده تو رو خدا کمک کنین اگه باردار باشه چیکار کنیم ؟ الان یک ماه میشه از نزدیکی ما ...خیلی نگرانیم شب و روز همش فکر اینیم که حامله باشه

6. santabarbara نوشته است: سلام.ممنون میشم جوابم رو سریع بدین.
    خیلی نگرانم..م 10-11 تیر یه رایطه بدون دخول داشتم و فقط در حد تماس آلتها بوده. کلا 2-3 بار این اتفاق افتاد که من بعد از هر بار خودم رو شستم. و به مدت سه روز ، هر 24 ساعت 2تا ال دی خوردم.البته نگرانی من از پیش آب هست وگرنه انزال در دستمال صورت گرفته و حتی کوچکترین تماسی با هیچ جای بدنم نداشته. نمیدونم قرص ها عقب میندازه پریودم رو؟؟؟ چون امروز و فردا باید پریود شم که نشدم و لکه بینی دارم. آیا درست قرص مصرف کردم؟؟؟ امکان بارداریم هست؟؟؟
    خیلی نگرانم. 28 ساله هستم

سلام
    باتوجه به رابطه بدون دخول و استفاده از قرص LD احتمال بارداری خیلی کمه، هرچند پیشاب ممکنه دارای اسپرم باشه ولی برای اطمینان بیشتر از عدم بارداری میتونید از تست های خانگی (بی بی چک) هم استفاده کنید.
    ولی روش صحیح قرص LD به این صورت است که 4 عدد قرص LD را همزمان و سپس 12 ساعت بعد 4 عدد قرص دیگر را مصرف کنید. روش مصرف شما تقریباً شبیه قرص HD بوده با این تفاوت که بجای هر 12 ساعت که 2 تا اچ دی مصرف کنید)، شما هر 24 ساعت 2 تا می خوردید.
    لکه بینی هم از عوارض این قرص هاست. اگر لکه بینی برطرف نشد میتونید از قرص استروژن کونژوگه 0/625 میلی گرمی روزی یک عدد به مدت 10 روز مصرف کنید تا لکه بینی برطرف بشه. اگر پریودتون به تعویق افتاد میتونه بخاطر استرس زیاد هم باشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. mehran23 نوشته است: سلام و خسته نباشید بعد از تموم شدن پریود نامزدم و گذشتن چهار روز ما رابطه جنسی داشتیم ولی کاندوم پاره شد به گفته نامزدم که داخل نریخت و بعد از 6 ساعت قرص ال دی گرفتیم و یک دوره بیست و روزه استفاده کرد و این اولین نزدیکی و اولین قرص خوردن نامزدمه  بعد از سه روز بی بی چک استفاده کردیم که جواب منفی بود و پیش ماما رفتیم که همون قرص ها رو داد بعد از چند روز از نامزدم به مدت چهار روز خون امد و یک هفته که گذشت با مراجعه به ماما یک آمپول تزریق کرد و گفت اگه باردار هم باشین میفته خیالمون راحت شد از این مسله و گفت که اگه پریود نشدی باید آزمایش خون بدی ما هم که خیلی دلهره داشتیم همون روز که دو هفته از نزدیکی میگذشت آزمایش خون دادیم و جواب منفی بود  ولی بعد از این که قرص ها ی یک دوره تموم شده الان و 5 روز میگذره علایم بارداری داره و این که پریود نمیشه و خیلی ما نگرانیم و استرس داریم که حامله باشه و چند قطره خون هم بعد ار دو روزی که قرصا تموم شد اومد ولی از پیود خبری نیست میگه خستم نمیتونه غذا بخوره و استفراغ میکنه  و صورتش خیلی جوش در آورده تو رو خدا کمک کنین اگه باردار باشه چیکار کنیم ؟ الان یک ماه میشه از نزدیکی ما ...خیلی نگرانیم شب و روز همش فکر اینیم که حامله باشه

سلام
    نگران نباشید  همونطور که دوستمون گفتند بارداری منتفی شده است.
    فعلاً به جز داروی های تجویز شده پزشک چیز دیگری مصرف نکنید.
    علت تاخیر در پریود هم بر هم خوردن توازن هورمونهای همسر شما در اثر استفاده نادرست از قرص ها میباشد .

8. سلام من 20 سالمه فقط 6 ماهه كه نامزد كردم. هفته قبل 1 روز بود كه عادت ماهانم تموم شد كه اولين رابطم بود اما بدون دخول كه هنوز دخترم بدش 4 تا ldخوردم كه 2 روز لك ديدم تو رابطه بعديم 3 روز ديگه همينجوري 4قرص 16 ساعت ديگه 4 تا .اما سرگيجه خستگي تهوع دارم توي رابطم به واژنم فشار اومد درد داشتم يه كم اما داخل نرفت اخه ميگن با پيش اب حاملگي امكان داره امروزم تند تند دستوييم ميگرفت دارم از ترس ميميرم امكان داره حامله باشم؟ تو رو خدا زود جواب بدين .

9. marya79

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    عزیزم با این همه قرص که خوردی امکان نداره

10. سلام
    من یکشنبه پریود شدم و شنبه بعد 6 روز خونریزیم تمام شد...فردای ان روز که خونریزی تمام شد رابطه داشتم و اب کامل داخل واژن ریخته شد...2 ساعت بعد 4 قرص ال دی خوردم...12 ساعت بعد 2 قرص خوردم...حالا باید چکار کنم... خواهش میکنم کمکم کنید...از استرس دارم میمیرم...

11. sonia_a454 نوشته است: سلام
    من یکشنبه پریود شدم و شنبه بعد 6 روز خونریزیم تمام شد...فردای ان روز که خونریزی تمام شد رابطه داشتم و اب کامل داخل واژن ریخته شد...2 ساعت بعد 4 قرص ال دی خوردم...12 ساعت بعد 2 قرص خوردم...حالا باید چکار کنم... خواهش میکنم کمکم کنید...از استرس دارم میمیرم...

اگر پریود منظمی دارید، روز بعد از اتمام خونریزی احتمال بارداری بسیار بسیار کم و در حد صفر هست. البته با خوردن قرص هم این احتمال به صفر رسیده.ولی حواستون باشه اگه در زمان پرخطر رابطه داشتین و خواستین از روش اورژانس استفاده کنید، درست عمل کنید. 12 ساعت بعد باید به جای 2 تا 4 تا میخوردین. در مجموع 8 قرص.

12. سلام
    این سئوال من به خاطر بی احتیاطی ایه که کردیم.
    بنده با همسرم رابطه کامل داشتیم و منی کاملا در داخل تخلیه شد. از اونجایی که همسرم بعد از انجام این عمل شک دارد که چندمین روز پاکیش است میخواستم ببینم چه کار باید بکنیم و چند درصد امکان بارداری هست. ما ماه اول ازدواجمون هست و هر دو کم تجربه ایم. اگر ممکنه سریع راهنمایی کنید که کار از کار نگذره. راستش به این زودی ها تصمیم ندارم بابا بشم.
    ممنونم

13. hamidpana نوشته است: سلام
    این سئوال من به خاطر بی احتیاطی ایه که کردیم.
    بنده با همسرم رابطه کامل داشتیم و منی کاملا در داخل تخلیه شد. از اونجایی که همسرم بعد از انجام این عمل شک دارد که چندمین روز پاکیش است میخواستم ببینم چه کار باید بکنیم و چند درصد امکان بارداری هست. ما ماه اول ازدواجمون هست و هر دو کم تجربه ایم. اگر ممکنه سریع راهنمایی کنید که کار از کار نگذره. راستش به این زودی ها تصمیم ندارم بابا بشم.
    ممنونم

امکان بارداری هست. اگر از نزدیکیتون 72 ساعت نگذشته سریع از روش اورژانس استفاده کنید. همین الان 4 تا ld و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه بخورید.
    یا یه لونژل الان و 12 ساعت بعد یه لونژیل دیگه بخورید.
    یا 2 تا لونژیل با هم بخورید
    یا  2 تا hd الان و 12 ساعت بعد 2 تای دیگه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. saba25

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام روز خوش
    ببخشید 48 ساعت بعد از رابطه ی بدون دخول و در حد تماس اما عدم اطمینان از تماس منی ابتدا ی انزال و بعدتخلیه در دستمال و استفاده از روش اورژانسی ذر 6 ساعت بعد تست بارداری خون داده شد و منفی بود و دوباره 6 روز بعد آزمایش مجدد داده شد و باز منفی بود. ایا می توان به جواب این دو آزمایش اطمینان کرد؟ دیگر احتمال بارداری نیست؟ علت تاخیر در پریود مصرف قرص هاست؟ لازم هست که چه کاری انجام بدهم تا پریود بشم؟
    ممنون

15. saba25 نوشته است: سلام روز خوش
    ببخشید 48 ساعت بعد از رابطه ی بدون دخول و در حد تماس اما عدم اطمینان از تماس منی ابتدا ی انزال و بعدتخلیه در دستمال و استفاده از روش اورژانسی ذر 6 ساعت بعد تست بارداری خون داده شد و منفی بود و دوباره 6 روز بعد آزمایش مجدد داده شد و باز منفی بود. ایا می توان به جواب این دو آزمایش اطمینان کرد؟ دیگر احتمال بارداری نیست؟ علت تاخیر در پریود مصرف قرص هاست؟ لازم هست که چه کاری انجام بدهم تا پریود بشم؟
    ممنون

احتمال بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 57 از 69
رفتن به صفحه :    ... 57 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید