شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شوهرم بعد زایمانم خیلی سرد شده

1. 6 ماهه زایمان به روش طبیعی کردم قبل بارداریم رابطه خوبی با هم داشتیم ولی بعد زایمانم خیلی رایطمون کم شده شوهرم نسبت بهم سرد شده و هر دو سه هفته یه بار به سراغم میادنمیدونم چیکارکنم خیلی از این موضوع رنج میبرم در حالی که خیلی بهش میرسم سعی میکنم بچمون رو رابطمون تاثیر بدی نذاره ولی موفق نمیشم اینم بگم که بعد زایمان بدنم خیلی شل شده مخصوصا شکم و سینه ها البته ورزشو شروع کردم شوهرم هیچ وقت نمیگه که چرا اینطور شده تا لااقل بتونم اونجوری که اون میخواد باشم لطفا کمکم کنین اعتماد به نفسمو از دست دادم. اگر ورزشی برای سفت کردن سینه وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنین

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  2. zamino

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام...اكثر ورزش هايی كه عضلات بدن در طی انجام دادنشون درگير ميشن مناسبن و واسه ی سفت شدن عضلات شكمتون بهتر بود كه از همون ابتدا  يعني ماه دوم يا سوم از گن های مناسب يا ورزش هايي مثل دراز نشست استفاده می كردين كه شكمتون به حالت عادی بر ميگشت.البته با توجه به اين كه شما زايمانتون طبيعی بوده  الانم دير نشده.
    اگه براتون مقدوره درازنشست رو حتما انجام بدين.واسه ی شلی سينه هاتون هم به نظر طبيعي مياد چون شما شيرده هستين.
    با شوهرتون هم توی شرايط مناسب صحبت كنين و ازش بخواين كه راجع به تمايلاتش باشما حرف بزنه يا راجع به تجربه های رابطه جنسی خوبی كه قبل از زايمان داشتين باهاش حرف بزنين و تاكيد كنين كه شما باز هم می تونين در كنار هم رابطه جنسی های بهتر وبهتري رو تجربه كنين.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  3. معمولا بعد زایمان واژن کمی طول میکشه به اندازه سابق بر گرده فکر کنم به این علت باشه ورزشهای مربوطه انجام بدی مشکلتون حل میشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. marya79

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نظر من عادی است شاید رعایت حال شما رو می کنند به نظر من بخواهید خواسته هایش را با شما در نظر بگذارد

5. hana62 نوشته است: 6 ماهه زایمان به روش طبیعی کردم قبل بارداریم رابطه خوبی با هم داشتیم ولی بعد زایمانم خیلی رایطمون کم شده شوهرم نسبت بهم سرد شده و هر دو سه هفته یه بار به سراغم میادنمیدونم چیکارکنم خیلی از این موضوع رنج میبرم در حالی که خیلی بهش میرسم سعی میکنم بچمون رو رابطمون تاثیر بدی نذاره ولی موفق نمیشم اینم بگم که بعد زایمان بدنم خیلی شل شده مخصوصا شکم و سینه ها البته ورزشو شروع کردم شوهرم هیچ وقت نمیگه که چرا اینطور شده تا لااقل بتونم اونجوری که اون میخواد باشم لطفا کمکم کنین اعتماد به نفسمو از دست دادم. اگر ورزشی برای سفت کردن سینه وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام
    دوست عزیز

بهترین راه برای رفع این مشکل صحبت صمیمانه شما با همسرتان و جویا شدن دلیل آن است.
    گرچه بعد از زایمان به دلایل :
    1 - ممانعت چند هفته ای همسرتان نسبت به برقراری رابطه باشما قبل از  و بعد از زایمان ( عادت کردن بدن ایشان )
    2 ـ گرفتاری های به وجود آمده بعد از تولد نوزاد و تلاش مفرط هر دو طرف
    3 - کمتر شدن میزان رسیدگی شما به بدن خودتان از نظر ظاهری
    می تواند در بوجودآمدن این مشکل دخیل باشد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  6. دوست عزیز
    شما با توجه به زایمان و شیر دهی به نوزاد خود در شرایطی نیستید که به سینه های خود فرم بدید
    به نظرم همسر شما هم این موضوع رو درک میکنه و با موضوع کنار میاد
    سعی کنید با حرف های عاشقانه دل همسرتون رو بدست بیارید و بهش بفهمونید که قدم نورسیده باعث نشده که ایشون از چشم شما بیوفته
    شاد و پیروز باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. با سلام

سوالي كه شما فرموديد مشكلي است كه خودم  با همسرم دارم و اون بدون اينكه با من صحبت كنند برايم دارو هاي ناتواني جنسي و سرد مزاجي از طريق پزشك زنان تهيه نمودند ولي من فكر كنم مشكل شوهرتون رو بدونم يكي اينكه تغييرات ظاهري به وجود آمده مثل بزرگ و شل شدن سينه و چروكيده شدن شكم و شل شدن شكم و حتي تغييير اندازه واژن خيلي تاثير در رابطه بعدي شما داره من خودم كه يه احساس بدي بهم دست ميده نظرت مياد با يه پير زن رابطه داري حتي مواردي پيش آمده كه در حين رابطه از سينه شير ترشح ميشه كه اينا باعث ميشه قيد رابطه جنسي و بزني.

8. باسلام خدمت این مادر محترم
    من فکرمیکنم که رابطه ی عاطفی صمیمی وورزش وتلاش برای داشتن ظاهری مرتب میتونه خیلی به شما کمک کنه بایک مربی ورزش صحبت کنید شما میتونی بامشورت پزشک از کرمهایی زیبایی که برای خانمها بعد از زایمان تهیه شده هم استفاده  بفرمایید.
    وامادرجواب به اقای omidvaresh
    ببینید همسرشما 9ماه سختی ودردورنج روتحمل کرده که درکنار شما بتونه یه خانواده ی خوب داشته باشه من فکرمیکنم این طرز حرف زدنه شما بی انصافی وحتی بی رحمیه
    شما حق دارید که همسری باظاهر خوب داشته باشید ولی باید این رو هم درک کنید که بعدزایمان این حالتها برای یک خانم طبیعیه وشما میتونید با نزدیکترشدن به همسرتون ضمن یاداوری این موضوع که متوجه زحمت ایشون هستید بهش بگید که دلتون میخاد ظاهر ایشون تغییر کنه وبا توجه به وجود پزشک ها ومربی های ورزشی که میشه ازشون کمک گرفت میشه این مشکلات رو حل کرد ودوباره به صمیمیت قبلی رسید.

تشکر شده توسط : 13 کاربر
  9. به نظر من هیچ کدوم از علتهایی که دوستان گفتن دلیل سردی روابط همسرتون نیست شما باید دوستانه و بدور از دلخوری علت را از خودش جویا بشید چون زایمان اون هم بعداز 6ماه باعث سردی روابط نیست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید