شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. تو رو خدا جواب منم رو بدین لطفا.خیلی استرس  دارم خوااااهش میکنم.منو راهنمایی ککنین.حالت تهوع دست از سرم بر نمیداره.این حالت تهوع و ببخشین یبوست از حاملگی میتونه باشه؟هرکاری هم میکنم باز حالت تهوع دارم.

2. zgatari نوشته است: تو رو خدا جواب منم رو بدین لطفا.خیلی استرس  دارم خوااااهش میکنم.منو راهنمایی ککنین.حالت تهوع دست از سرم بر نمیداره.این حالت تهوع و ببخشین یبوست از حاملگی میتونه باشه؟هرکاری هم میکنم باز حالت تهوع دارم.

با توجه به توضیحات قبلیتون احتمال بارداری وجود نداره و اصلاً جای نگرانی نیست..
    این مواردی که گفتین هر دلیل دیگه ای می تونه داشته باشه که مسلماً استرستون باعث تشدیدش شده..

3. marya79

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    به نظر من وجود دارد چون روز 14 جنسی اتفاق افتاده

4. سلام
    خسته نباشید
    پس در یک رابطه ی بدون دخول و سطحی می توان با خوردن دوتا قرص لونژیل با هم و 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا اچ دی دیگر و منفی بودن تست بتا بعد از 62 ساعت از رابطه گفت که بارداری منتفیه؟
    با این قرص هایی که استفاده شده یعنی پریود خیلی به تعویق می افته؟
    اخه این دوستمون با اجرای روش اورژانسی جواب مثبت شد نگرانم کرد.
    شرمنده
    از لطف شما سپاسگزارم

5. sara2684 نوشته است: سلام
    خسته نباشید
    پس در یک رابطه ی بدون دخول و سطحی می توان با خوردن دوتا قرص لونژیل با هم و 2 تا اچ دی و 12 ساعت بعد 2تا اچ دی دیگر و منفی بودن تست بتا بعد از 62 ساعت از رابطه گفت که بارداری منتفیه؟
    با این قرص هایی که استفاده شده یعنی پریود خیلی به تعویق می افته؟
    اخه این دوستمون با اجرای روش اورژانسی جواب مثبت شد نگرانم کرد.
    شرمنده
    از لطف شما سپاسگزارم

با رابطه ی سطحی و مصرف  این همه قرص ضد بارداری بارداری منتفیه.

بله با این همه قرصی که خوردین پریودتون ممکنه تا بیشتر از 10 روزم به تاخیر بیافته.

یه از بتا اچ سی جی بعد 4-5 روز از نزدیکی انجام بده (48 ساعت بعد لقاح یا 4-5 روز بعد نزدیکی از بتا جواب قطعی میده) که خیال خودتو راحت کنی چون خود استرسی که داری پری رو عقب میندازه و عقب افتادن پری استرستو زیاد میکنه و این چرخه ی معیوب ادامه پیدا میکنه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. سلام دوستان. من در پست های اخیر سوالمو  بیان کردم. و برای یاد اوری دوباره میگم.من با دوست پسرم یک رابطه داشتم . من 9 تیر پریودم تمام شد .و 12 یک رابطه داشتم.البته من نوار بهداشتی +لباس زیر+ شلوار لی به تن داشتم. پریود نبودم اما نوار داشتم. دوست پسرم از روی شلوار لی التشو به باشنم مالید.سوالی که مطرح کرده بودم این بود که ایا به پرده اسیب می رسد؟ احتمال حاملگی هستش؟ ایا ممکنه من پریود نشم؟ممنون میشم جواب بدین .
    در ضمن من مطالب اقای دکتر را خوندم .اما خودشون در یک پستس به یکی از دوستان جواب دادن ،ممکنه اسپرم از منافذ لباس زیر عبور نماید.دوستان به من جواب دادن، اما پست اقای دکتر در جواب یکی از دوستان منو دوباره ترسونده.من 4 تا ماما هم رفتم .3 تا گفتن خیر .اما یکی گفته اره.هر کس مطمئن تر هستش منو راهنمایی کنه.ممنون

7. tarajooon نوشته است: سلام دوستان. من در پست های اخیر سوالمو  بیان کردم. و برای یاد اوری دوباره میگم.من با دوست پسرم یک رابطه داشتم . من 9 تیر پریودم تمام شد .و 12 یک رابطه داشتم.البته من نوار بهداشتی +لباس زیر+ شلوار لی به تن داشتم. پریود نبودم اما نوار داشتم. دوست پسرم از روی شلوار لی التشو به باشنم مالید.سوالی که مطرح کرده بودم این بود که ایا به پرده اسیب می رسد؟ احتمال حاملگی هستش؟ ایا ممکنه من پریود نشم؟ممنون میشم جواب بدین .
    در ضمن من مطالب اقای دکتر را خوندم .اما خودشون در یک پستس به یکی از دوستان جواب دادن ،ممکنه اسپرم از منافذ لباس زیر عبور نماید.دوستان به من جواب دادن، اما پست اقای دکتر در جواب یکی از دوستان منو دوباره ترسونده.من 4 تا ماما هم رفتم .3 تا گفتن خیر .اما یکی گفته اره.هر کس مطمئن تر هستش منو راهنمایی کنه.ممنون

دوست عزیز و گرامی.
    1- شما که اینقدر حساس شُدید و این همه پیگیر بودید چرا آزمایش خون نمی دید؟ نتیجه آزمایش میتونه خیالتون رو راحت کنه که در بالا هم اشاره شده است.
    انشاءالله اونجوری میشه که شما میخواید.Smile
    2- با توجه به اینکه فشاری که به باسن شما وارد شده است، به حدی نیست که به پرده آسیب برساند و تماس مستقیمی هم در کار نبوده، احتمال پارگی پرده منفی است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. ببخشید من سوالم رو توی تاپیک قبلی نوشتم اما گویا پاک شده پرسیدم که آیا امکان دارد کسی 40-50 روز باردار باشد اما به جز عدم خونریزی ( پریود ) علایم بارداری دیگری نداشته باشد ؟ به طور کلی این علایم بارداری چند روز بعد از مقاربت مشاهده می شود ؟

9. arianoo نوشته است: ببخشید من سوالم رو توی تاپیک قبلی نوشتم اما گویا پاک شده پرسیدم که آیا امکان دارد کسی 40-50 روز باردار باشد اما به جز عدم خونریزی ( پریود ) علایم بارداری دیگری نداشته باشد ؟ به طور کلی این علایم بارداری چند روز بعد از مقاربت مشاهده می شود ؟

سلام
    این علامت ها در افراد مختلف تفاوت دارد و در بعضی هیچ علامتی تا مدت ها بروز نمیکند .
    تست bhcg  انجام شود.

10. سلام دوستان.من دوره سیکلم 28 روزه است اکثریت اوقات . و 6 روزه پریودو تمام میشه .می خواستم بدونم دوره تخمک گذاری من روزه 17 میشه؟ من درست حساب کردم .می خوام بدونم در این دوران پر خطر حواسم باشه.ممنون

11. tarajooon نوشته است: سلام دوستان.من دوره سیکلم 28 روزه است اکثریت اوقات . و 6 روزه پریودو تمام میشه .می خواستم بدونم دوره تخمک گذاری من روزه 17 میشه؟ من درست حساب کردم .می خوام بدونم در این دوران پر خطر حواسم باشه.ممنون

سلام دوست عزیز. سؤال شما بارها به طور مشابه مطرح شده و آقای دکتر هم به طور مفصل توضیح داده اند. قبل از اقدام برای سوال به طور مناسب جستجو کنید.

روز تخمک گذاری بستگی به دوره لوتئال شما دارد. یعنی روزهای پس از تخمک گذاری تا پریودی بعدی. تشخیص دوره لوتئال تنها توسط آزمایش های هورمونی امکان پذیر است. اما اگر بنا بر مقدار میانگین 14 روز بگذاریم، تخمک گذاری از روز 14 بعد از پریودی اتفاق می افتد.

پس بهترین زمان برای اقدام برای بارداری از روز 11 تا 16 بعد از پریودی است.

12. سلام . من روز سه شنبه پیش با همسرم یه مسافرت کوتاه رفتیم ؛ نزدیک پریودم بود اما چون دوست ندارم توی مسافرت پریود باشم از چند روز قبل ld خوردم تا عقب بندازم . توی مسافرت یه رابطه پر خطر داشتیم . یک ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم و یک لوونژسترول خوردم دقیقاً 12 ساعت بعد هم یکی دیگه ،  دوباره جهت اطمینان بیشتر 12 ساعت بعد 4 تا ld خوردم اما بعد یادم رفت سر 12 ساعت ست بعدی رو بخورم و شد 24 ساعت که دوتا Ld دیگه خوردم
    امروز شنبه است و 4 روز گذشته من هنوز پریود نشدم ... البته گاهی دردهای شبیه درد قبل از پریود دارم
    آیا جای نگرانی هست یا تأخیر طبیعیه؟

13. با سلام خدمت کابران و مدیران عزیز.
    یه سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید تا از نگرانی در بیایم ممنونتون میشم.
    خانومم از سال پیش تصمیم به جلوگیری با قرص گرفت، دقیقا سال پیش همین موقع ها بود که شروع به مصرف قرص یاسمین کرد، 1 سال با یاسمین جلوگیری کردیم که خیلی عالی بود و هیچ عارضه ای هم براش نداشت. از ماه پیش مصرف قرص قطع شد و توی این ماه که اولین ماه بعد از جلوگیری با قرص بود تمام نزدیکیهامون با کاندوم بود و کاملا کنترل شده، اما الان بیش از 2 روز از زمان همیشگیه پریود خانومم گذشته و هنوز هیچ نشونه ای از پریود وجود نداره.

اول اینکه آیا بعد از 12 دوره مصرف مداوم و بدون خطای یاسمین بعد از قطع مصرف آیا بلافاصله بعد از قطع مصرف توی همون ماه اول تخمک گذاری صورت میگیره؟ و دوم اینکه آیا این عقب افتادن و تاخیر توی پریود به دلیل قطع مصرف یاسمین هست و جای نگرانی برای ما نیست؟

اگه پاسخ دوم مثبت هست لطفا بفرمایید حدودا تا چه زمانی باید منتظر این تاخیر بود و تقریبا چقدر تاخیر معمول و عادی هست؟ آخه الان وارد روز سوم تاخیر داریم میشیم و یکم من نگران شدم.

14. eghlima2at نوشته است: سلام . من روز سه شنبه پیش با همسرم یه مسافرت کوتاه رفتیم ؛ نزدیک پریودم بود اما چون دوست ندارم توی مسافرت پریود باشم از چند روز قبل ld خوردم تا عقب بندازم . توی مسافرت یه رابطه پر خطر داشتیم . یک ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کردم و یک لوونژسترول خوردم دقیقاً 12 ساعت بعد هم یکی دیگه ،  دوباره جهت اطمینان بیشتر 12 ساعت بعد 4 تا ld خوردم اما بعد یادم رفت سر 12 ساعت ست بعدی رو بخورم و شد 24 ساعت که دوتا Ld دیگه خوردم. امروز شنبه است و 4 روز گذشته من هنوز پریود نشدم ... البته گاهی دردهای شبیه درد قبل از پریود دارم. آیا جای نگرانی هست یا تأخیر طبیعیه؟

سلام. روش اورژانسی با قرص لوونورژسترول کاملا درست بوده دوست عزیز و همان هم کافی بوده است. مراقب باشید که در آینده با مصرف بی رویه قرص، به این ترتیب، خودتان را اذیت نکنید. احتمال بارداری منتفی است. اما ممکن است به دلیل مصرف بی رویه قرص سیستم هورمونی شما مختل شده و دوره قاعدگی شما عقب بیفتد. اگر بیش از 10 از زمان مقرر گذشت، به پزشک مراجعه کنید یا آزمایش بارداری بدهید.
    ضمناً، روش صحیح پیشگیری اورژانسی را در اینجا ببینید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. سلام من 19 سالمه و الان تو بدترین شرایط استرس هستم من روز 14تیر ماه با نامزدم یک رابطه ی معمولی داشتم یک رابطه لایت اما او اب منی خود را حتی در نزدیکی من خالی نکرد ولی میترسم به خاطر تماس التش با الت من با وجود پرده بکارت من باردار باشم که همین موضوع باعث شده که استرس زیادی داشته باشم من معمولا پریودم 2 تا 3 روز همیشه عقب تر است و من نمیدونم اگه بازم عقبتر بندازم نشانه بارداریه یا نه ؟خواهش میکنم تمنا میکنم زودتر جواب منو بدین دارم سکته میکنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 56 از 69
رفتن به صفحه :    ... 56 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید