شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرولاكتين بالا

1. gholam985 نوشته است: سلام
    نامزد من 6ماه به دلیل بالا بودن پرولاکتین از قرص دیان استفاده می کرد و بعدش عادت ماهیانه شدند ولی الان که یک ماه از مصرف قرص میگذره 3 روز از عادتش میگذره و هنوز عادت نشده و تو این مدت با هم نزدیکی نداشتیم
    آیا نامزد من باردار است؟
    آیا ایشون به مریضی رحمی دچار شدند؟
    و چرا اینجوری شده است؟
    آیا این از اثرات دیان هست ؟

سلام

1. وقتی ایشون بعد از قطع مصرف قرص ها 1 بار پریود شدن و بعد از اون شما با هم نزدیکی نداشتین امکان بارداری وجود نداره.

2. از عوارض دیان و تمامی قرص های جلوگیری از بارداری اینه که ممکنه بعد از قطع مصرف اون ها خانوم مدتی پریود نشن.

3. در مورد بیماری رحمی ( Diseases of teuterus) اگه فقط تاخیر در پری باعث شده این فکرو بکنین جواب منفیه ولی اگه تظاهرات بالینی دیگه در این زمینه وجود داره باید تحت نظر متخصص زنان قرار بگیرن.

بیماری های رحمی طیف وسیعی رو شامل میشن که توسط متخصص زنان تشخیص و درمان میشن :

آنومالي هاي رحمي  : آنومالي هاي مادرزادي - آنومالي هاي اكتسابي: سندرم آشرمن

بيماريهاي خوش خيم رحم: هماتومترا وپيومترا ،آندومتريت ،آدنوميوز،پاتولوژي و هيستوژنز،پوليپ ها،سايرتومورهاي خوش خيم رحم

بدخيمي هاي رحم :كانسر اندومتر
    ساير بدخيمي هاي رحم :ليوميوساركوم ،تومور استروماي اندومتر ،تومورهاي مختلط مولرين

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  2. سلام
    بخاطر پرولاکتین بالا(  ng/ml 30/6 )دکتر بهم ده تا قرص کابرلین(کابرگولین)داد که باید هر هفته یکی بخورم.از دیروز که خوردم خیلی بیحال شدم.حالت تهوع دارم و یه بار هم بالا آوردم.البته تو بروشور قرص نوشته که این علائم ممکمنه بروز کنه.میخواستم بدونم کسی هست که مثل من باشه؟این حالت ها طبیعیه؟باید چیکار کنم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. raha170 نوشته است: سلام
    بخاطر پرولاکتین بالا(  ng/ml 30/6 )دکتر بهم ده تا قرص کابرلین(کابرگولین)داد که باید هر هفته یکی بخورم.از دیروز که خوردم خیلی بیحال شدم.حالت تهوع دارم و یه بار هم بالا آوردم.البته تو بروشور قرص نوشته که این علائم ممکمنه بروز کنه.میخواستم بدونم کسی هست که مثل من باشه؟این حالت ها طبیعیه؟باید چیکار کنم؟

سلام،
    ممکن است در برخی افراد عوارض جانبی دارو بروز کند، بهتر است درمان را ادامه دهید.

اطلاعات داروی کابرگولین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید