شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شکل خون پارگی پرده بکارت

1. با سلام و خسته نباشید و تشکر از راهنمایی های خوب شما
    من 22 سالمه مدت 4 ساله که به وسیله مالش خودمو ارضا می کنم یبار بعد از اینکار حدود 2 ساعت بعدش من در لباسم خون دیدم که اندازش زیاد بزرگ نبود بعدش هم که احساس کردم پریود شدم و خون پریودی اومد ولی خونی که برای بار اول اومد احساس کردم با خون پریودی فرق داشت.خیلی می ترسم یعنی احتمال داره که پرده ام از بین رفته باشه درصورتی که اصلا چیزیو داخل واژن نکرده ام خواهش میکنم کمکم کنید نگرانم.درضمن من می خوام این عمل زشتو ترک کنم ممنون میشم کمکی هم در این رابطه عنایت فرمائید. با تشکر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام
    خواهر گرامی، باتوجه به شک در مورد خونی که برای بار اول دیدید و احساس کردید با خون پریودی فرق داره و نظر به اینکه پرده اولین مورد پس از ورود به واژن بوده، پس احتمال خونریزی در 4 حالت است: خراشیدگی کلیتوریس - خراشیدگی لب بزرگ یا کوچک – خراشیدگی پرده و خون پریودی.
    برای برطرف شدن شک و تردید و به منظور معاینه دقیق پرده بکارت، بهتره به پزشک زنان مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. در صورتیکه جسم خارجی وارد واژن نشده باشه احتمال اسیب دیدگی بکارت وجود نداره
    نگران نباشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  4. سلام.اگه مطمئن هستید که انگشتتون وارد نشده پرده آسیب ندیده و خون پریود بوده.معمولا خون اول پریود بعضی وقت ها رقیق و تازه است.بعضی وقت ها هو اول قهوه ای و تیره هست و به صورت لکه.برای اطمینان می تونید به یک ماما یا پزشک زنان مراجعه کنید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  5. sanam501 نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تشکر از راهنمایی های خوب شما
    من 22 سالمه مدت 4 ساله که به وسیله مالش خودمو ارضا می کنم یبار بعد از اینکار حدود 2 ساعت بعدش من در لباسم خون دیدم که اندازش زیاد بزرگ نبود بعدش هم که احساس کردم پریود شدم و خون پریودی اومد ولی خونی که برای بار اول اومد احساس کردم با خون پریودی فرق داشت.خیلی می ترسم یعنی احتمال داره که پرده ام از بین رفته باشه درصورتی که اصلا چیزیو داخل واژن نکرده ام خواهش میکنم کمکم کنید نگرانم.درضمن من می خوام این عمل زشتو ترک کنم ممنون میشم کمکی هم در این رابطه عنایت فرمائید. با تشکر

سلام
    دوست عزیز
    نگران نباشید
    خون مربوط به قائدگی بوده است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید