شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بایگانی سوالات قرصهای ضدبارداری - 4

1. سلام من تازه وارد سایت شدم باید بگم سایت خیلی‌ مفیدی هستش ممنون   من یه سوال داشتم من این ماه  ۸ تیر پریودم شروع شد و من یک روز بعد از اتمام پریودم یعنی‌ روز  ۱۵ تیر با نامزدم نزدیکی‌ داشتم من نیم ساعت بعد از قرص‌های جلوگیری استفاده کردم که ۲ تا بود یکیش رو ۱۲ ساعت بعد از اون‌یکی باید میخوردم و سفید بودن جالبه هیچ گونه از علائم حال تهوع و ... به من دست نداد تا یک هفته بعد از مصرف اون ۲ تا قرص اول ۲ تا لک کوچیک خون دیدم که بد خونریزی زیاد شد و الان ۲ روز که خونریزی دارم خواستم بدونم دلیلش چیه و احتمال بارداری من الان چقدره ؟ من کی‌ می‌تونم از ب‌بی چک استفاده کنم؟ و اینکه من الان خون ریزی دارم پریود بعدی با تاخیر هستش ؟ ممنون میشم کمکم کنید

2. persiancat نوشته است: سلام من تازه وارد سایت شدم باید بگم سایت خیلی‌ مفیدی هستش ممنون   من یه سوال داشتم من این ماه  ۸ تیر پریودم شروع شد و من یک روز بعد از اتمام پریودم یعنی‌ روز  ۱۵ تیر با نامزدم نزدیکی‌ داشتم من نیم ساعت بعد از قرص‌های جلوگیری استفاده کردم که ۲ تا بود یکیش رو ۱۲ ساعت بعد از اون‌یکی باید میخوردم و سفید بودن جالبه هیچ گونه از علائم حال تهوع و ... به من دست نداد تا یک هفته بعد از مصرف اون ۲ تا قرص اول ۲ تا لک کوچیک خون دیدم که بد خونریزی زیاد شد و الان ۲ روز که خونریزی دارم خواستم بدونم دلیلش چیه و احتمال بارداری من الان چقدره ؟ من کی‌ می‌تونم از ب‌بی چک استفاده کنم؟ و اینکه من الان خون ریزی دارم پریود بعدی با تاخیر هستش ؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام
    دوست عزیزم  با توجه به زمان نزدیکی شما که 1 روز بعد از اتمام خونریزی قاعدگیتون بوده(در این زمان امکان بارداری بسیار بسیار ضعیف هست و نزدیک صفره) + اجرای روش اورژانسی (که از قرص لونژیل = لونوژسترول استفاده کردین) + شروع خونریزی شبیه خونریزی های قاعدگی قبلی( نه صرفا لکه بینی که ممکنه نشانه ی لانه گزینی باشه) ، امکان بارداری در شما صفره .در ضمن قرار نیست هر کسی از قرص ضد بارداری استفاده میکنه حتما حالت تهوع و ....... رو داشته باشه این ها علائمی هستن که در بعضی از مصرف کننده ها دیده میشن و در بعضی ها نه و اصلا جای نگرانی نیست.
    تو سایت بارها گفته شده که از بی بی چک(babay check)
    حداقل 23 روز  از آخرین روز آخرین پریود باید گذشته باشه
    تا بتونین استفاده کنین.
    شروع پری بعدی شما به دلیل مصرف قرص های ضد بارداری ( تو روش اورژانسی) و بهم خوردن بالانس هورمونیتون بین 7-10 روز به تاخیر میافته.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 5
رفتن به صفحه    5

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید