شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تورم ناحيه ختنه گاه الت تناسلي

1. با سلام و تشكر از همه عزيزان كه اين سايت خوب و مفيد رو مديريت ميكنند،
    سوالم در مورد تورم در ناحيه ختنه گاه يا همون پايين سر آلت تناسلي در آقايون هست كه بدون خارش و درد هست.(قسمت پايين الت تناسلي مثل يه حلقه كه به دور الت باشه باد كرده!)
    آيا مراجعه به پزشك الزاميه؟ و اينكه علتش چي ميتونه باشه؟

2. علت تورم می تواند عفونت ناشی از باکتری یا قارچ باشد
    آلرژی به مواد شیمیایی موجود در لباس زیر یا حساسیت به بعضی کاندوم ها
    واکنش به بعضی داروها
    فشار آوردن پوست پوشاننده سر آلت

برای پیشگیری باید از تماس با مواد آلرژی زا خودداری کنید و شستن ناحیه پس از هربار نزدیکی الزامی است.
    از کرم استروئید برای کنترل تورم – آنتی بیوتیک مالیدنی یا خوراکی برای جلوگیری از عفونت استفاده می شود.
    برای درمان و علت تورم بهتر است توسط پزشک معاینه شوید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. ariamehr_2 نوشته است: با سلام و تشكر از همه عزيزان كه اين سايت خوب و مفيد رو مديريت ميكنند،
    سوالم در مورد تورم در ناحيه ختنه گاه يا همون پايين سر آلت تناسلي در آقايون هست كه بدون خارش و درد هست.(قسمت پايين الت تناسلي مثل يه حلقه كه به دور الت باشه باد كرده!)

آيا مراجعه به پزشك الزاميه؟ و اينكه علتش چي ميتونه باشه؟

با سلام

التهاب مزمن سر آلت و پوست ختنه گاه میتواند منجر به جای زخم شده، و در نتیجه علت تنگی پوست ختنه گاه( فیموز یا تنگی غلاف) و تنگی مجرای پیش آبراه (لوله ای که ادرار را از مثانه تخلیه میکند) شود.التهاب همچنین منجر به تورم پوست ختنه گاه شده، که میتواند منجر به صدمه به آلت شود.

درمان بالینیت بستگی به علل زمینه ای دارد. اگر عفونتی موجود است، درمان شامل یک آنتی بیوتیک مناسب یا داروهای ضد قارچ خواهد بود.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام خسته نباشین میخواستم بدونم من که طوت آلتم در حالت نعوظ 11cm آیا از حالت طبیعی کوجکتره یا مشکلی نداره
    ممنون

5. 1111_2 نوشته است: سلام خسته نباشین میخواستم بدونم من که طوت آلتم در حالت نعوظ 11cm آیا از حالت طبیعی کوجکتره یا مشکلی نداره
    ممنون

سلام
    اندازه آلت شما طبیعی است. اگر قبل از طرح سوال اندازه استاندارد آلت را جستجو می کردید پاسخ خود را پیدا می کردید.

6. سلام  خدمت همه بزرگواران و عزیزان سایت

من 23 سالمه و منم همین مشکل رو دارم . الان چند وقتیه قسمت ختنه گاه آلتم یک تورم سفت زیرش قرار داره و جدیدا بیشتر هم شده و مثل یک حلقه داره دور قسمت ختنه گاه التم رو میگیره

آیا باید به پژشک مراجعه کنم .

در ضمن آلت من در نعوظ کامل 16 و نیم سانت طولشه که خودم ازش راضیم و خیلی خوبه

اما کلف.ت.ی.ش با نخ دورشو گرفتم و گذاشتم رو خط کش 12 سانت بوده که به نظرم کمه و به نسبت طول آلتم کمه چیکار میتونم بکنم تا آلتم کلفت تر بشه .

یک مشکل دیگه هم دارم اینه که دو هفته ایه مثل سابق نعوظ کامل ندارم یعنی باید خیلی با آلتم ور برم تا نعوظ کامل بکنه که خیلی نگرانم کرده

به نظرتون مشکل از کجاست .

قدم 176 وزنم 75  ( یک ماه و نیم پیش 86 کیلو بودم)

ممنون میشم راهنمایم کنید

با تشکر

7. reza67 نوشته است: سلام  خدمت همه بزرگواران و عزیزان سایت

من 23 سالمه و منم همین مشکل رو دارم . الان چند وقتیه قسمت ختنه گاه آلتم یک تورم سفت زیرش قرار داره و جدیدا بیشتر هم شده و مثل یک حلقه داره دور قسمت ختنه گاه التم رو میگیره

آیا باید به پژشک مراجعه کنم .

در ضمن آلت من در نعوظ کامل 16 و نیم سانت طولشه که خودم ازش راضیم و خیلی خوبه

اما کلف.ت.ی.ش با نخ دورشو گرفتم و گذاشتم رو خط کش 12 سانت بوده که به نظرم کمه و به نسبت طول آلتم کمه چیکار میتونم بکنم تا آلتم کلفت تر بشه .

یک مشکل دیگه هم دارم اینه که دو هفته ایه مثل سابق نعوظ کامل ندارم یعنی باید خیلی با آلتم ور برم تا نعوظ کامل بکنه که خیلی نگرانم کرده

به نظرتون مشکل از کجاست .

قدم 176 وزنم 75  ( یک ماه و نیم پیش 86 کیلو بودم)

ممنون میشم راهنمایم کنید

با تشکر

سلام
    در مورد تورم ناحیه ختنه گاه بیش از پیش رعایت نکات بهداشتی بمنظور تمیز نگه داشتن محیط آلت تناسلی ضروری است.
    گاهی اوقات التهاب یا آلرژی پوست منجر به ایجاد تورم در ناحیه ختنه گاه می شود که اغلب بوسیله یک ماده تحریک کننده یا حساسیت تماسی ایجاد میشود
    حساسیت به مواد شیمیایی در اغلب محصولات مانند صابون ها، پاک کننده ها، عطرها و اسپرم کش ها- میتواند ایجاد یک واکنش حساسیتی شامل تحریک، خارش و بثورات جلدی کند.
    عفونت یا بیماریهای منتقله از طریق رابطه جنسی بدون استفاده از کاندوم سبب ایجاد آن می شود.
    اگر عفونتی تشخیص داده شود، معمولاً با آنتی بیوتیک یا داروهای ضد قارچ درمان صورت می گیرد.
    افزایش قند خون در ایجاد این حالت می تواند تأثیرگذار باشد. قند موجود در ادرار که در زیر پوست ختنه گاه میماند محیط مساعد برای رشد باکتری است

در مورد روشهای افزایش قطر آلت هم باید به اورولوژیست مراجعه کنید تا پس از معاینه، اقدامات لازم صورت گیرد.
    علت عدم نعوظ کامل هم میتواند بعلت استرس، افسردگی، کاهش میل جنسی، کاهش هورمون تستوسترون و تخلیه زیاد حجم منی باشد

لذا برای درمان و تشخیص موارد دیگر صرفاً با معاینه پزشک متخصص امکانپذیر است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید