شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی از معقد ! چیکار کنم ؟

1. با سلام
    نمیدونم چطور بگم اصلا روم نمیشه
    من 3ساله ازدواج کردم
    شوهرم مرد خوبیه اهل کار و زندگیه و تا حدود زیادی ازش راضی هستم و همیشهسعی کردم همه چی همونطوری که اون میخواد باشه چون دوسش دارم. تو مسائلجنسی هم خیلی گرمه (تقریبا هرشب درخواست رابطه میکنه !) و منم سعی کردمهمیشه حدالامکان در این زمینه مشکلی نداشته باشه
    عرضم به خدمت شما که چند وقت پیش شوهرم از من رابطه از معقد رو خواست امامن قبول نکردم و یه کم ناراحت شد اما دیگه حرفشو نزد.چند روز بعدش برایاینکه حرصمو در بیاره دیدم داره از این فیلما نگاه میکنه. (اینو هم بگم کهشوهرم خیلی وقت پیش یه مدتی از این فیلمای پورن نگاه میکرد ک من متوجه شدمو خیلی سرزنشش کردم ک این چه کاریه و از این کارش دست برداشت. )
    حسابی ناراحت شدم و دعوامون شد. تا اینکه شبش اومد منو ببره برای رابطه جنسی منقبول نکردم اونم منو با زور برد و به زور با من از معقد رابطه برقرار کردکه شب بسیار بدی برای من بود و تاچند روز باهاش قهر بودم تا اینکه با هزارعذرخواهی و گرفتن چندتا کادو بخشیدمش و همه چی به حالت عادی برگشت. امااون همچنان روی برقراری رابطه معقدی پافشاری میکرد و منم مجبور شدم چنددفعه دیگه تقریبا با اجبار به خواسته ش تن بدم چون اصلا دلم نمیخوادکمبودی در این زمینه داشته باشه بره سراغ کس دیگه
    اما این نوع رابطه برای من بسیار اذیت کننده و دردآوره
    میخواستم بدونم این نوع رابطه واسه من ضرر داره و دیگه نباید انجامش بدم اگه اینطوره چیکار کنم شوهرم بیخیال شه چون داره عادت میکنه
    یا اینکه با راههایی میشه بی ضررش کرد و اینکه کمتر اذیت شم
    از جناب دکتر درخواست کمک دارم
    یا خانم های عزیز که شاید همچین مسائلی رو داشتن تو زندگی شون یا اطلاعاتیدر این زمینه دارن میخوام کمکم کنن چون شدیدا فکرم مشغول این قضیه هست

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  2. دوست عزیز

اینکه مقعد برای خروج ساخته شده و دخول از این طریق عوارضی در بر داره مطلب اثبات شده ای هست که میتونید با جست و جو در همین سایت اطلاعات تون رو ارتقا بدید

اما در مورد شوهر شما

فکر میکنم یکی از  بزرگترین علل اشتباهات بشر ، عدم آگاهی هست

پس سعی کنید از عوارض این کار آگاهشون کنید

و سعی کنید با ایشون بیشتر صحبت کنید تا متوجه بشه که این مدل رابطه برای شما آزار دهنده هست و شما هیچ لذتی نمی برید

من به عنوان یه مرد نظر شخصیم این هست که علت تمایل ایشون به رابطهء مقعدی همان تماشای فیلم های پورن هست ، چون این فیلم ها وقعا دیدگاه آقایون رو نسبت به رابطه جنسی تغییر میده ( امیدوارم روزی بیاد که این فیلم ها دیگه وجود نداشته باشه ، چون در این فیلم ها رابطهء جنسی هدف هست ، این درصورتی هست که رابطه جنسی ابزاری برای ابراز محبت و رسیدن به آرامش هست  )

اما شما سعی کنید متوجه بشید که علت گرایش ایشون به این فیلم ها چیه

سعی کنید با آگاه سازی ایشون فعلا از این کار دست بکشن
    و
    برای رسیدن به  یک نتیجه مطلوب سعی کنید متوجه بشید علل گرایش ایشون به فیلم ها چیه

موفق باشید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  3. با سلام.به نظر من شما باید همسرتون رو از عوارض رابطه ی مقعدی آگاه کنید وبراشون توضیح بدید که ادامه ی این ماجرا هم برای شما و هم برای خودش مضرات زیادی داره.تو همین سایت اگه بگردین می تونین عوارضش رو پیدا کنین و به همسرتون نشون بدید تا مطمئن بشه که حرف های شما درسته و برای فرار از برقراری این رابطه نیست.علت این در خواستشون هم احتمالا یه دلیل دیدن فیلم های پورن هست که ایشون باید بدونن این فیلم ها کاملا جنبه ی نمایشی و تبلیغاتی دارن و دور از واقعیت.با آرزوی موفقیت و خوشبختی برای شما و همسر محترمتون.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام. البته شما از آقای دکتر و همینطور خانم ها درخواست کمک کردید. اما اجازه بدید من هم چند نکته ای که توی ذهنم هست رو بگم؛

بهترین کاری که ابتدا شما میتونید انجام بدید اینه که همسرتون رو روشن کنید. از عوارض سختی که برای شما چه الان و چه در سنین بالاتر ممکنه پیش بیاد. راستش من هم تحت تأثیر برخی از فیلم های پ*ر*و احساس خوبی از رابطه مقعدی داشتم. اما به نکات خوبی که توی این سایت برخوردم کاملا نظرم عوض شد.

اصولا مقعد محلی است که جهت خروج آفریده شده نه برای ورود چیزی. ضمنا در مخاط مقعد هیچ نقطه ای که زن از ارتباط جنسی لذت ببرد وجود نداره و اتفاقا اون رو به شدت اذیت میکنه. شما باید به همسرتون رو متوجه این قضیه کنید که ارتباط جنسی یک ارتباط دو طرفه است و دو طرف باید از اون لذت ببرند. باید به همسرتون بگید "اگه منو دوست داری نباید باعث بشی دچار بیماری هایی مثل بواسیر و عفونت های روده ای و دفعی و...  بشم. این معنی دوست  داشتن نیست." شما باید اون رو توجیه کنید. مثلا مطالب این سایت رو واسش بازگو کنید.

به هر حال شما همسر ایشون و مادر بچه(ها)شون هستید. یه سری لطافت های خاصی دارید و یه سری مراقبت های خاصی رو هم نیاز دارید. به نظرم اگر توجیهات در نهایت اثری نداشت، این بار درخواستش رو با گفتن دروغ رد کنید. این جور دروغ گفتن هیچ اشکالی ندارد و در دین هم منع نشده. یه دروغ مصلحتیست. میتونید مثلا به دروغ بگید که احساس می کنم سوراخ مقعدم گشاد شده و خونریزی کرده... به هر حال اگر به شما علاقه مند باشد، برای سلامتی شما نباید دوباره دست به همچین کاری بزند.

زندگی شاد و پرامیدی برای شما آرزومندم.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام
    ممنون از راهنماییت و توصیه ای که کردی.
    من مشکلم چیز دیگه هست.
    من از اینجور رابطه بدم نمیاد اما نمیدونم با عوارضش چیکار کنم.
    من مجردم اما اینو میدونم رابطه همیشه از یک زاویه خسته کننده و بی هیجان میشه تازه باید اینم در نظر داشت که آقایون توی زندگی و البته رابطه جنسی عاشق تنوع هستن.
    حالا یک سوال اگر در ماه 1 بار ارتباط از پشت باشه بازم دردسر ساز میشه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. خدمت همگی دوستان عزیزم

منم یه سوال دارم
    از یه کارشناس پزشک قانونی شنیدم به خاطر رابطه ی مقعدی، بدن زن می تونه میکروب های بسیاری رو جذب کنه که به مرور زمان باعث عفونت ها و چیزهای دیگه می شه، می خوام بدونم دارویی مثل آمپول ها یا هر چیز دیگه وجود داره که این میکروب ها یا عفونت های احتمالی رو از بین ببره؟

و در ضمن، می خوام به صحبت های مفید دوستان عزیزم این رو هم اضافه کنم که، هرچند رابطه ی مقعدی ممکنه برای یه سری از خانم ها (مثل خودم) خوشایند باشه اما مداومت بر اون در آینده مشکل ساز می شه. اولین و جزئی ترین مشکلی که بهش بر می خورید بی اختیاری در دفع مدفوع یا گازهای معده است(جسارت منو ببخشید). اینو شاید خیلی از آقایون متوجه نشن چون تجربه شو نداشتن ولی خانمی که رابطه ی مقعدی داشته یا داره، خوب می فهمه من دارم چی می گم. البته یه حرف دیگه ای هم هست که تا زمانی که خانم از این رابطه راضیه و اذیت نمی شه پس این رابطه اشکالی نداره، اما آیا فقط لذت بردن کافیه؟ سلامتی مهم نیست؟

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  7. ترس ازتمايل مرد به كس ديگه
    اين موضوع باعث ميشه كه زنا خيلي كارارو بر خلاف ميلشون انجام بدن ولي تاثير كمي داره مرد اگه هوسباز باشه مطيع ترين و باوفاترين زنم نميتونه مانعش بشه
    ولي اگه پاي عشق در ميون باشه هر كاري رو ميشه براي هم انجام داد حتي موردي رو كه دوستان مطرح كردن

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. sanjab65 نوشته است: سلام
    ممنون از راهنماییت و توصیه ای که کردی.
    من مشکلم چیز دیگه هست.
    من از اینجور رابطه بدم نمیاد اما نمیدونم با عوارضش چیکار کنم.
    من مجردم اما اینو میدونم رابطه همیشه از یک زاویه خسته کننده و بی هیجان میشه تازه باید اینم در نظر داشت که آقایون توی زندگی و البته رابطه جنسی عاشق تنوع هستن.
    حالا یک سوال اگر در ماه 1 بار ارتباط از پشت باشه بازم دردسر ساز میشه؟

سلام
    درخصوص رابطه جنسی مقعدی قبلاً در سایت بطور کامل بحث شده.
    از آنجا که در تماس جنسی مقعدی در مقایسه با سایر راههای تماس جنسی، بالاترین خطر را به همراه دارد، توصیه می شود در صورت انتخاب آن حتماً محافظت های بهداشتی و احتیاط های جانبی لازم صورت بگیرد.

لذا بمنظور کاهش عوارض احتمالی در رابطه مقعدی باید به موارد زیر توجه کنید:
    ریلکس کردن عضلات بدن. در صورتی که ماهیچه های مقعد سفت باشد احتمال پارگی و درد شدید وجود دارد.
    استفاده از روان کننده ها.
    و آماده کردن تدریجی و مرحله به مرحله مقعد جهت ورود آلت.
    استفاده از کاندوم بمنظور جلوگیری از بیماری های منتقله جنسی.
    (دقت کنید که در صورت استفاده همزمان از کاندوم و مواد لیز کننده، از مواد روغنی لیزکننده مانند وازلین که از مشتقات نفتی تهیه می شوند، استفاده نکنید. به دلیل اینکه باعث سایدگی و پاره شدن کاندوم می شود)

درصورت رعایت نمودن موارد فوق، احتمال درد و عوارض آن کمتر خواهد بود. اگر در ماه 1 بار این رابطه بطور صحیح انجام شود دردسر ساز نخواهد شد.

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  9. دوست عزیز
    این رابطه بستگی به شما و طرف مقابلتون داره.اگه شما مایل به نزدیکی نباشید حتی اگه شریکتون شما رو مجبور به رابطه کنه باز یه جور تجاوز محسوب میشه
    بهتره در این زمینه با ایشون صحبت کنید و علت علاق رو ازش بپرسید مطمئن باشید که شما برای ایشون عزیز ترین کس خواهید بود و همسرتون هم بد شما رو نمیخواد اما احتمالا تحت تاثیر فیلم یا صحبت های دیگران باشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. نزديكي از راه معقد . شرايط خاصي داره كه بطور كامل دوست خوب همشهري گفته.
    من خودم خيلي كم با پاتنرم اينكا رو انجام ميدم اون هم خيلي قبلش آمادگي شو براش فراهم ميكم. اما در مورد اين پست بايد بگم . همسر شما با شما رابطه جنسي عادي نداشته. اين شرايط بردن شما و به زور عمل دخول رو انجام داده. يه جور تجاوز جنسي انجام داده. فكر ميكنم اون لحظه از حال خودش خارج شده.  كه ميتونه باز هم انجام بده . اما اگه اسرار بر اين داره كه اين عمل رو بيشتر داشته باشين . بهتر ه مشاوره برين.

11. سلام دوست  عزيز
    همونطور که دوستان فرمودند رابطه مقعدي خيلي هم خطرناکه و هم عوارض داره
    اما...
    اما يه دليلي هم داره که ما چون اونو رعايت نمي کنيم اين عوارض شديد ميشه
    ما وقتي يه فيلم پورن نگاه مي کنيم ميبينيم يه زنه از در مياد تو مرده حمله ميکنه و آلتش رو تا ته ميده تو مقعد طرف و ...
    براي همين جوگير ميشيم تا زنمون ديديم حمله ميکنيم ميخايم که مثل همون فيلم ...
    اما يه موضوعي که در پشت صحنه رخ داده رو اصلا نميبينيم
    اينکه اولا
    اين زن با استفاده از داروهاي بيحسي ماهيچه هاي حلقوي سوراخ مقعدش بيحس و شل شده بعد با استفاده از آلت هاي مردانه مصنوعي که در سايزهاي مختلف هست از کوچيک تا بزرگ داخل ميکنن تا مقعدش باز بشه و آماده پذيرايي از آلتي با اون اندازه بشه بعد
    با استفاده از شيلنگ آب گرم داخل روده رو شستشو ميدن و بعد فيلمبرداري آغاز ميشه
    در ضمن اون پورن استارها کار هر روزشونه و مقعدشون به باز شدن عادت کرده و میتونه راحت باز بشه اما ما ایرونیا شب اول عروسی فکر میکنیم زنمون 50 سال پورن استار بوده و میخایم 5 دقیقه بعد از رفتن مهمونا رابطه جنسی مقعدیمونم تموم شده باشه
    (شما يه بار دقيق به اين فيلمها نگاه کنين ببينين هرقدر هم که آلت داخل بشه به مدفوع برخورد نميکنه و همچنين وقتي آلت رو بيرون مياره اندازه مقعد به اندازه آلت باقي ميمونه و ماهيچه ها جمع نميکنن سوراخ رو. اينا هم دلايلي براي صدق گفته هاي بالا هست اگه هم فيلمي از پشت صحنه اين فيلمها گير بياري ميتوني ببيني که راست ميگم)
    پس با اين شرايط مساله آلودگي در اثر وجود مدفوع و همچنين آسيب به ماهيچه هاي حلقوي مقعد منتفي ميشه و ضرر خيلي کمتري داره
    اما
    اما اینکار هم حوصله زیاد میخاد و هم دقت
    که اکثر ما ایرونیا نداریم
    میزنیم خراب میکنیم میگیم اصلا مشکل داشت از اول
    طرف میبینی اول به زور رابطه مقعدی با همسرش برقرار میکنه بعد که میبینه همسرش درد داره میگه باشه با مهبلی ادامه میدیم(مث فیلمها) اما نمیدونه آلتی که با مقعد بوده آلوده و برای واژن زن بسیار خطرناک و عفونت زاست(اگه تو فیلمهای گورن اینکار رو میکنن به خاطر اینه که فیلم قطع میشه طرف خودشو میشوره تمیز میکنه بعد رابطه واژنی شروع میشه
    این فیلمی که شما 10 دقیقه میبینی یه وخ میبینی چند روز فیلمبرداریش طول کشیده به همین خاطرها
    سعی کن اول از این کار منصرفش کنی اما اگه دیدی تمایل داره با احتیاط و روشهایی که گفتم انجام بدین یه کم که گذشت میبینی خودت هم خوشت میاد
    چون رابطه این مدلی استرس ترس از حاملگی ندارین و رابطه پرهیجانیه
    شاد و سلامت باشید
    بای

تشکر شده توسط : 16 کاربر
  12. mahbooobe نوشته است: با سلام
    نمیدونم چطور بگم اصلا روم نمیشه
    من 3ساله ازدواج کردم
    شوهرم مرد خوبیه اهل کار و زندگیه و تا حدود زیادی ازش راضی هستم و همیشهسعی کردم همه چی همونطوری که اون میخواد باشه چون دوسش دارم. تو مسائلجنسی هم خیلی گرمه (تقریبا هرشب درخواست رابطه میکنه !) و منم سعی کردمهمیشه حدالامکان در این زمینه مشکلی نداشته باشه
    عرضم به خدمت شما که چند وقت پیش شوهرم از من رابطه از معقد رو خواست امامن قبول نکردم و یه کم ناراحت شد اما دیگه حرفشو نزد.چند روز بعدش برایاینکه حرصمو در بیاره دیدم داره از این فیلما نگاه میکنه. (اینو هم بگم کهشوهرم خیلی وقت پیش یه مدتی از این فیلمای پورن نگاه میکرد ک من متوجه شدمو خیلی سرزنشش کردم ک این چه کاریه و از این کارش دست برداشت. )
    حسابی ناراحت شدم و دعوامون شد. تا اینکه شبش اومد منو ببره برای رابطه جنسی منقبول نکردم اونم منو با زور برد و به زور با من از معقد رابطه برقرار کردکه شب بسیار بدی برای من بود و تاچند روز باهاش قهر بودم تا اینکه با هزارعذرخواهی و گرفتن چندتا کادو بخشیدمش و همه چی به حالت عادی برگشت. امااون همچنان روی برقراری رابطه معقدی پافشاری میکرد و منم مجبور شدم چنددفعه دیگه تقریبا با اجبار به خواسته ش تن بدم چون اصلا دلم نمیخوادکمبودی در این زمینه داشته باشه بره سراغ کس دیگه
    اما این نوع رابطه برای من بسیار اذیت کننده و دردآوره
    میخواستم بدونم این نوع رابطه واسه من ضرر داره و دیگه نباید انجامش بدم اگه اینطوره چیکار کنم شوهرم بیخیال شه چون داره عادت میکنه
    یا اینکه با راههایی میشه بی ضررش کرد و اینکه کمتر اذیت شم
    از جناب دکتر درخواست کمک دارم
    یا خانم های عزیز که شاید همچین مسائلی رو داشتن تو زندگی شون یا اطلاعاتیدر این زمینه دارن میخوام کمکم کنن چون شدیدا فکرم مشغول این قضیه هست

بهتره با شوهرتون در مورد عوارض این نوع رابطه صحبت کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید