شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15

بایگانی سوالات بالا بردن احتمال بارداری - 2

1. aaaa682

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وتشكر از زحمات حضرتعالي

از اينكه جوابمو زود داديد كمال تشكر را دارم آقاي دكتر من الان روز 31پريودي هستم يعني يك روز عقب زدم الان سه روزه دماغم شكسته دارو مي خورم ضرر نداره خيلي ناراحتم آز خون بدم يانه ترو خدا امروز جوابمو بديد امكان داره حامله باشم  با تشكر

2. aaaa682 نوشته است: با سلام وتشكر از زحمات حضرتعالي

از اينكه جوابمو زود داديد كمال تشكر را دارم آقاي دكتر من الان روز 31پريودي هستم يعني يك روز عقب زدم الان سه روزه دماغم شكسته دارو مي خورم ضرر نداره خيلي ناراحتم آز خون بدم يانه ترو خدا امروز جوابمو بديد امكان داره حامله باشم  با تشكر

سلام

کلا استفاده از هر دارویی در زمان بارداری باید تحت نظر پزشک باشه و نمیشه از این جا گفت استفاده از اون دارو ( که اسمشم نیاوردین) چنان چه باردار باشین بی ضرر یا کم ضرر یا مضره . در مورد احتمال باردار بودنتونم یک بار جواب داده شد که بهترین راه دادن ازمایش بتا اچ سی جی هستش.

دوست عزیز اگه این دوره باردار نشدین اما مایل بودین که شانس بارداریتونو بالا ببرین از كيت تخمك گذار ي استفاده کنین.
    كيت تخمك گذاري چيست؟
    نوعي تست خانگي است كه زمان آزاد سازي تخمك را نشان مي دهد. مانند بي بي چك با تست ادرار انجام مي شود. از اين تست براي افزايش شانس بارداري ، تعيين جنسيت جنين و ... استفاده مي شود.
    بهتره اين آزمايش رو در ساعت مشخصي از روز مثلا از روز يازدهم سيكل ماهيانه هر روز ، ساعت 10 صبح امتحان كنيد. براي مثبت شدن تست ، بايد دوتا خط قبل از 5 تا 7 دقيقه همرنگ(پررنگ) شود و بعد از 5 يا نهايتا 7 دقيقه جواب مورد اعتماد نيست به اين موارد دقت كنيد
    هر وقت كيت مثبت شد اون شب و دو شب بعدش يعني سه شب پشت سر هم نزديكي داشته باشيد. بهتر زمان تست بين ساعات 10 صبح تا 4 بعد از ظهر مي باشد.
    به روش تست دقت كنيد. بعضي از تست ها بايد زمان مورد نظر در ادرار باشند (5 تا 7 دقيقه).  حتما ادرار بايد به دماي محيط برسد سپس تست انجام شود.
    وقتي از روز تخمك گذاري فاصله داريد فقط يك خط بالا ديده ميشود ، به روز تخمك گذاري كه نزديك ميشويد خط دوم كه پائينه هم كمرنگ و نمايان ميشود تا روز تخمك گذاري كه خط پائين هم مثل بالا پررنگ ميشود،مجدد از آزاد شدن تخمك كه ميگذريم خط پائين كمرنگ ميشود تا كامل محو شود.
    چند نكته مهم: جهت تست از ادرار اول صبح استفاده نشود. همچنين بيش از تست ، حدودا يكي دو ساعت قبلش زياد ميعات نوشيده نشود.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. باسلام وخسته نباشید من 38 سالم یک فرزند 14 ساله دارم .8 ماه پیش کورتاژ داشتم طی این مدت کلومیفن متفورمین hmg,hcg استفاده کردم .درروز12 پریودی سونو گرافی انجام دادم هر ماه فولیکولهای 18 19 20 22 داشتم ولی نتیجه نگرفتم .دیگه خسته شدم .لطفا کمکم کنید مرسی.

4. RAYHAN1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید
    خواهشمندم جهت تعیین روز تخمک گذاری با تاریخهای پریود اینجانب را راهنمایی نمایید آخر من نمی دانم طول سیکل قاعدگی بنده چند روز می باشد
    1- فروردین 6
    2- فروردین 29
    3- اردیبهشت 24
    4 -خرداد17
    5-تیر 9
    لطفا تاریخ تخمک گذاری در مرداد ماه پس از پریود جدید اینجانب را مشخص نمایید. بنده 3 دوره قبل از روز 11 پریود تا 5 روز از کیت max14  استفاده کردم ولیکن هیچ روزی دو خط پر رنگ ظاهر نشد. هر روز عصر ساعت 5 تست کردم . خواهشمندم بنده را راهنمایی نمایید . چون ماه آینده برای بچه دار شدن می خواهیم اقدام کنیم. با تشکر فراوان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام . من حدود یک سال و هشت ماهه که ازدواج کردم .پریودیم هم تقریب منظم بود تا سری قبلی . دو هفته به پریودیم برای بچه دار شدن اقدام کردیم ولی 4روز جلوتر پریود شدم با اینکه تمام علائم بارداری را داشتم.اینبار هم یک هفته بعد از پریودی اقدام کردیم.کمرم درد میگیره وترشح زیادی هم در طول روز دارم . نا گفته نماند بنا بر دلایلی میخوام بچم پسر باشه . لطفا مرا راهنمایی کنید

6. RAYHAN1 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    خواهشمندم جهت تعیین روز تخمک گذاری با تاریخهای پریود اینجانب را راهنمایی نمایید آخر من نمی دانم طول سیکل قاعدگی بنده چند روز می باشد
    1- فروردین 6
    2- فروردین 29
    3- اردیبهشت 24
    4 -خرداد17
    5-تیر 9
    لطفا تاریخ تخمک گذاری در مرداد ماه پس از پریود جدید اینجانب را مشخص نمایید.

سلام. با توجه به آمار داده شده و با فرض ترتیب منظم، بهترین روز برای بارداری برای سیکل میانگین 24 روزه شما از هشتم یا نهم مرداد می باشد.
    البته این محاسبه برای دوره لوتئال (روزهای بعد از تخمک گذاری) 14 روزه تخمین زده شده است.
    البته برای دختردار شدن 8، 9 و 10 مرداد و برای پسر دار شدن 11، 12 و 13 مرداد می تواند روزهای امیدوار کننده ای برای بارداری باشند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام خسته نباشید
    من ماه قبل  به علت اینکه پریومدم بهم ریخته بود و خواستار بارداری بودم متفورمین +یاسمین مصرف کردم وبعد از اون برای این ماه دکتر برام متفورمین+ فولیک اسیدداد که 1 ماه مصرف کردم و این ماه باید طبق قبل پریود میشدم روز 17 که نشدم بیبی چک هم زدم جواب منفی بود ولی اصلا حالم خوب نیست و اثری هم از پریود نیست سینه هام خیلی دردناک و سفت شده ودل پیچه و حالت تهوع هم دارم اما دوبار بی بی چک زدم منفی بوده میخواستم ببینم 1.ایا متفورمین پریود رو مرتب میکنه و2.اینکه ایا احتمال داره من باردار باشم و بی بی چک نشون نده یا همون جواب بی بی چک درسته ؟3.اصولا بی بی چک بعد از چند روز جواب درست میده؟ممنون

8. viola3color نوشته است: سلام خسته نباشید
    من ماه قبل  به علت اینکه پریومدم بهم ریخته بود و خواستار بارداری بودم متفورمین +یاسمین مصرف کردم وبعد از اون برای این ماه دکتر برام متفورمین+ فولیک اسیدداد که 1 ماه مصرف کردم و این ماه باید طبق قبل پریود میشدم روز 17 که نشدم بیبی چک هم زدم جواب منفی بود ولی اصلا حالم خوب نیست و اثری هم از پریود نیست سینه هام خیلی دردناک و سفت شده ودل پیچه و حالت تهوع هم دارم اما دوبار بی بی چک زدم منفی بوده میخواستم ببینم 1.ایا متفورمین پریود رو مرتب میکنه و2.اینکه ایا احتمال داره من باردار باشم و بی بی چک نشون نده یا همون جواب بی بی چک درسته ؟3.اصولا بی بی چک بعد از چند روز جواب درست میده؟ممنون

سلام

1. بله، متففورمین(گلوکوفاژ، ریومت) برای تخمک گذاری و بارداری و تنظیم دوره ی پریودتون برای شما تجویز شده که از عوارض اون تهوع و اسهال هست

2. میتونستیدتو سایت سرچ کنید:  بی بی چک : حداقل 23 روز  از آخرین روز آخرین پریود باید گذشته باشه

3. بى بى چك وقتى جوابش منفى باشه ممكنه كه درست نباشه.اما وقتى مثبته درسته (بی بی چک در صورت مثبت بودن جواب دارای اطمینان است )و شما میتونید آزمایش خون بدید تا مطمئن شید.

9. fatemeh4546 نوشته است: با سلام . من حدود یک سال و هشت ماهه که ازدواج کردم .پریودیم هم تقریب منظم بود تا سری قبلی . دو هفته به پریودیم برای بچه دار شدن اقدام کردیم ولی 4روز جلوتر پریود شدم با اینکه تمام علائم بارداری را داشتم.اینبار هم یک هفته بعد از پریودی اقدام کردیم.کمرم درد میگیره وترشح زیادی هم در طول روز دارم . نا گفته نماند بنا بر دلایلی میخوام بچم پسر باشه . لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام

افرادی که قصد بارداری دارن بهترین کار اینه که تحت نظر یه متخصص زنان و زایمان باشن

ترشح زیاد در طول روز یک هفته بعد از پریود نشانه ی تخمک گذاریه نه بارداری

عبارت " تعیین جنسیت / یا احتمال پسر دار شدن" رو سرچ کنین تو همین سایت به جوابتون میرسین مثلا :
    http://www.roham.ws/web/ftopict-11690.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-11883.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-8496.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-6020.html

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 15
رفتن به صفحه :    ... 15

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید