شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. sara2684 نوشته است: سلام خسته نباشید من حدود 14 روز پریودم عقب افتاد وتست بتا دادم منفی بوداما امروز هم با نامزدم یک رابطه سطحی داشتم که منی بیرون خالی شد اما چون پشاب رو نمی دونستم 5 ساعت بعد دوتا فرص لونژیل رو با هم خوردم. خواستم بدونم الان روش اورژانسی2تا اچ دی رو هم استفاده کنم؟ تاثیر می گذاره و می تونم خیالم راحت باشه؟ اثر همدیگرو خنثی نمی کنند؟
    با تشکر

سلام
    شما می باید یک عدد قرص لوونورژسترل مصرف می***دید و قرص بعدی را 12 ساعت بعد استفاده میکردین
    نیاز به مصرف اچ دی نیست
    احتمال بارداری وجود ندارد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام.روز 12 تیر یعنی روز 9 پریودیم  رابطه مشکوک داشتم که قرص لوونوژسترون رو بعد 50 ساعت بعد رابطم خوردم ولی قرص دومیو فراموش کردم بخورم که وقتی یادم اومد از 72 ساعت گذشته بود ولی من قرص دومو بعد 16 ساعت خوردم.(قرص اول ساعت 10.30 شب و قرص دوم ساعت  2.30 ظهرخوردم)چون من خارج از 72 ساعت قرص دومو خوردم احتمال حاملگی در من هست؟تو بروشور قرص نوشته بود بعد یک هفته باید پریود شید ولی من هنوز نشدم.حالا باید چیکار کنم؟

3. سلام دکتر من در روز 12بعد ازپریودم قبل از این که همسرم ارضا بشه آلتشو لمس کردم وبعد موقع ارضا شدن اون رفت دستشوئی وارضا شد وبرا این که مطمئن بشه شیلنگ آلوده نشده کمی آب رو باز گذاشت وتا شلنگ سروته شسته بشه وبا دستما کاغذی پاکش کردوبعد من رفتم دستشوئی و ادرار کردم وخودم رو شستم آیا احتمال داره از شلنگ یا از پیشابی که قبلا به دستم خورده وخشک شده در هنگامی که خودم رو می شستم وارد بشه وحامله بشم در ضمن پریودم 28روزه منظم است وهیچ گونه تماسی هم در ناحیه آلتمون نداشتیم حتی به آلت من هم دست نزده وباکره هم هستم

4. sfir1 نوشته است: سلام
    تروخدا سوال منو سریع جواب بدید دارم از نگرانی میمیرم.
    یک هفته بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه جنسی داشتم که ایشون آلتش رو به مقعد من چسبوند و همین که خواست ارضا بشه خودش را از من دور کرد و من هم دو دقیقه بعد واژنم رو به سمت عقب با دستمال پاک کردم.نمیدونیم اسپرم به واژن رسیده یا نه.البته ایچ تماس مستقیمی نداشتیم و پرده بکارت هم سالمه..برای احتیاط حدود 69 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی مصرف کردم.خیلی نگران هستم که آیا اسپرم ریخته شده و احتمال بارداری وجود داره یا نه.چون اصلا شرایطش را ندارم و اگر وجود داره برای پیشگیری چه اقداماتی انجام بدم؟الان از این جریان 9 روز گذشته.از توجهتون ممنونم

سلام

خانوم سفیر 1، با توجه به مصرف دوز اول قرص های ضدبارداری ( روش صحیح مصرف اینه که دوز دومم 12 ساعت بعد میخوردین)و کیفیت راطه بارداری منتفیه اما اگه خیلی نگرانین میتونین یه آز خون بدین تا خیالتون راحت شه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. سلام به دکتر عزیز سبا هستم و 23 سال سن دارم و نامزد هستم و همیشه سیکل نامنظمی دارم من روز90/03/29 پریود شدم و روز 19 سیکلم رابطه محافظت نشده داشتم که منی به مقعدم ریخته شد ولی اطراف واژنم خیس بود منم 24 ساعت بعد از رابطه قرص hdاستفاده کردم و 2 روز از این قرص ها هر 12ساعت استفاده کردم وقتی قرص ها رو قطع کردم دردهای پریودی اومد سراغم در حالی که 9 روز مونده هنوز به پریود شدنمبه نظر شما منشا این دردا چی می تونه باشه؟آیا احتمال داره که من باردار بشم؟ترخدا اگه ممکنه  سریعتر جوابمو بدین دارم از دلشوره میمیرم البته اینو هم بگم که من هنوز باکره هستم.تشکر میکنم از این سایت خوبی که دارید

6. saba01 نوشته است: سلام به دکتر عزیز سبا هستم و 23 سال سن دارم و نامزد هستم و همیشه سیکل نامنظمی دارم من روز90/03/29 پریود شدم و روز 19 سیکلم رابطه محافظت نشده داشتم که منی به مقعدم ریخته شد ولی اطراف واژنم خیس بود منم 24 ساعت بعد از رابطه قرص hdاستفاده کردم و 2 روز از این قرص ها هر 12ساعت استفاده کردم وقتی قرص ها رو قطع کردم دردهای پریودی اومد سراغم در حالی که 9 روز مونده هنوز به پریود شدنمبه نظر شما منشا این دردا چی می تونه باشه؟آیا احتمال داره که من باردار بشم؟ترخدا اگه ممکنه  سریعتر جوابمو بدین دارم از دلشوره میمیرم البته اینو هم بگم که من هنوز باکره هستم.تشکر میکنم از این سایت خوبی که دارید

سلام
    دوست عزیز بارها ذکر شده که از مصرف بی دلیل دارو پرهیز کنید. چه دلیلی داشته که شما دو روز هر 12 ساعت قرص بخورید؟ دو نوبت اون هم به فاصله 12 ساعت کافیه. احتمال بارداری با این همه قرصی که شما خوردید صفره. نگران نباشید...

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام.ممنون از سايت خوبتون.ميدونم شايد سوالم عجيب باشه ولي نگرانم.
    خواستم بدونم اگر مني روي شكم بريزه و پاك نشه و بعد از 24 ساعت حمام بريم.احتمال داره حاملگي وجود داشته باشه؟؟ممنونم ازتون

8. mahan206 نوشته است: سلام دکتر من در روز 12بعد ازپریودم قبل از این که همسرم ارضا بشه آلتشو لمس کردم وبعد موقع ارضا شدن اون رفت دستشوئی وارضا شد وبرا این که مطمئن بشه شیلنگ آلوده نشده کمی آب رو باز گذاشت وتا شلنگ سروته شسته بشه وبا دستما کاغذی پاکش کردوبعد من رفتم دستشوئی و ادرار کردم وخودم رو شستم آیا احتمال داره از شلنگ یا از پیشابی که قبلا به دستم خورده وخشک شده در هنگامی که خودم رو می شستم وارد بشه وحامله بشم در ضمن پریودم 28روزه منظم است وهیچ گونه تماسی هم در ناحیه آلتمون نداشتیم حتی به آلت من هم دست نزده وباکره هم هستم

سلام
    خیر.

9. sanazioo نوشته است: سلام.ممنون از سايت خوبتون.ميدونم شايد سوالم عجيب باشه ولي نگرانم.
    خواستم بدونم اگر مني روي شكم بريزه و پاك نشه و بعد از 24 ساعت حمام بريم.احتمال داره حاملگي وجود داشته باشه؟؟ممنونم ازتون

سلام
    اسپرم در خارج از رحم یعنی در هوای آزاد کمتر از 12 ساعت زنده میمونه و هر اتفاقی قراره بیفته در این زمان صورت میگیره.
    شاید در این مدت اسپرم از روی شکم لیز خورده و به سطح واژن رسیده باشه. برای حصول اطمینان باید از تستهای خانگی استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. sanazioo نوشته است: سلام.ممنون از سايت خوبتون.ميدونم شايد سوالم عجيب باشه ولي نگرانم.

دوست عزیزم سلام. توی این سایت مطالب متنوع و خوبی رو میتونید با جستجو کردن پیدا کنید؛ هر چیزی که مرتبط هست با مسایل جنسی زناشویی. خیلی خوبه که اگه فرصت کنید بگردید توی سایت و چیزهای خوبی یاد بگیرید. یه توصیه برادرانه از من داشته باشید که واقعا می ارزه این زمان رو بگذارید. نمیخوام اتفاقی که شرح دادید رو کم اهمیت جلوه بدم اما اگه یه کم بگردید، توی این سایت پر شده از سؤالات و مسائل مختلف که نه تنها اون چیزی که شما پرسیدید که جوابش حتما عدم احتمال بارداریه رو پوشش میده بلکه خیلی جزئی تر به مسائل ریز دیگه پرداخته شده. باز هم توصیه میکنم. بیشتر بگردید و از تنوع موجود در مطالب نهایت استفاده رو ببرید.
    شاد باشید.

11. سلام. من 21 سالمه و پریودم تقریبا منظم شده بود این اواخر (تا اول خرداد 90).
    مدت پریودم تقریبا 7 روزه ، معولا اول هر ماه باید پریود می شم (یعنی تا اول تیر ماه)  اما الان که 21 تیر ماهه هنوز پریود نشدم. تو این مدت ( تقریبا هفته ی قبل) با نامزدم رابطه داشتیم با دخول ، که هر دوبار با کاندوم بوده ولی بعدش برای اطمینان یه قرص اچ-دی خوردم (اما چون بهم حالت تهوع می داد ادامه ندادم) و امروزم یه ارضای خیلی خیلی کوتاه بدون دخول داشتیم. لازم به ذکره که این مدت امتحانای دانشگاه بوده و بی خوابی شدید داشتم. دو روز پیش آزمایش بیبی چک رو انجام دادم منفی بوده...آیا میشه بهش اعتماد کرد؟
    من نمی دونم یعنی الان حامله ام؟ من از آخرین پریودم تو خرداد تا همین هفته ی قبل اصلا هیچ رابطه ای نداشتم
    خواهش می کنم سریع جواب بدین
    هرچی سوال بود خوندم اما جوابی نگرفتم که مرتبط باشه.
    من عضو جدید سایتم جوابو از کجا ببینم؟ خیلی نگرانم. کمکم کنید لطفا سریع تر Sad

12. sfir1 نوشته است: سلام
    تروخدا سوال منو سریع جواب بدید دارم از نگرانی میمیرم.
    یک هفته بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه جنسی داشتم که ایشون آلتش رو به مقعد من چسبوند و همین که خواست ارضا بشه خودش را از من دور کرد و من هم دو دقیقه بعد واژنم رو به سمت عقب با دستمال پاک کردم.نمیدونیم اسپرم به واژن رسیده یا نه.البته ایچ تماس مستقیمی نداشتیم و پرده بکارت هم سالمه..برای احتیاط حدود 69 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی مصرف کردم.خیلی نگران هستم که آیا اسپرم ریخته شده و احتمال بارداری وجود داره یا نه.چون اصلا شرایطش را ندارم و اگر وجود داره برای پیشگیری چه اقداماتی انجام بدم؟الان از این جریان 9 روز گذشته.از توجهتون ممنونم

احتمال حاملگی نیست

13. Maryam1990 نوشته است: سلام. من 21 سالمه و پریودم تقریبا منظم شده بود این اواخر (تا اول خرداد 90).
    مدت پریودم تقریبا 7 روزه ، معولا اول هر ماه باید پریود می شم (یعنی تا اول تیر ماه)  اما الان که 21 تیر ماهه هنوز پریود نشدم. تو این مدت ( تقریبا هفته ی قبل) با نامزدم رابطه داشتیم با دخول ، که هر دوبار با کاندوم بوده ولی بعدش برای اطمینان یه قرص اچ-دی خوردم (اما چون بهم حالت تهوع می داد ادامه ندادم) و امروزم یه ارضای خیلی خیلی کوتاه بدون دخول داشتیم. لازم به ذکره که این مدت امتحانای دانشگاه بوده و بی خوابی شدید داشتم. دو روز پیش آزمایش بیبی چک رو انجام دادم منفی بوده...آیا میشه بهش اعتماد کرد؟
    من نمی دونم یعنی الان حامله ام؟ من از آخرین پریودم تو خرداد تا همین هفته ی قبل اصلا هیچ رابطه ای نداشتم
    خواهش می کنم سریع جواب بدین
    هرچی سوال بود خوندم اما جوابی نگرفتم که مرتبط باشه.
    من عضو جدید سایتم جوابو از کجا ببینم؟ خیلی نگرانم. کمکم کنید لطفا سریع تر Sad

دوست عزیز
    دلیل هر عقب افتادن پریود که نمیتونه حاملگی باشه
    همونجور که خودتون اشاره کردید ممکن هستش بخاطر امتحانات و یا چون قبلا سابقه بی نظمی پریود داشتید باشه
    به هر حال بهتره در روابطتون از کاندوم استفاده کنید و در صورتیکه یکی دو روز اینده پریود نشدید برای پیگیری به دکتر متخصص جهت درمان مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  14. با سلام خدمت اقای دکتر و بقیه کاربران محترم
    ضمن تشکر از سایت بسیار خوبتون و زحمات فراوان

لطفا منو راهنماییم کنین استرس منو داره از دنیا می بره.
    من نزدیکی داشتم 18اردیبهشت.دوره های منم 36 34 32 روزه است.و اخرین بار هم بعد از 46 یا 47 روزه پریود شدم.ازمایش تست بتا دادم از نوع کیفی که فقط + یا - مشخص میشد.3 2 بار این تست را انجام دادم که منفی اومده.تست ادرار هم چند بار انجام دادم بازهم منفی بود.پریود هم شدم.اما علایم های بارداری رو دارم.مثلا تهوع صبحگاهی دارم،ببخشین یبوست هم دارم،سمت راست شکمم هم بعضا درد میکنه تقریبا میگیره.هر روز یه علابم رو تجربه میکنم.من چیکار کنم خواهش می کنم راهنماییم کنین.خیلی ممنونم ازتون و بازهم تشکر میکنم از سایت خوبتون.

15. zgatari نوشته است: با سلام خدمت اقای دکتر و بقیه کاربران محترم
    ضمن تشکر از سایت بسیار خوبتون و زحمات فراوان

لطفا منو راهنماییم کنین استرس منو داره از دنیا می بره.
    من نزدیکی داشتم 18اردیبهشت.دوره های منم 36 34 32 روزه است.و اخرین بار هم بعد از 46 یا 47 روزه پریود شدم.ازمایش تست بتا دادم از نوع کیفی که فقط + یا - مشخص میشد.3 2 بار این تست را انجام دادم که منفی اومده.تست ادرار هم چند بار انجام دادم بازهم منفی بود.پریود هم شدم.اما علایم های بارداری رو دارم.مثلا تهوع صبحگاهی دارم،ببخشین یبوست هم دارم،سمت راست شکمم هم بعضا درد میکنه تقریبا میگیره.هر روز یه علابم رو تجربه میکنم.من چیکار کنم خواهش می کنم راهنماییم کنین.خیلی ممنونم ازتون و بازهم تشکر میکنم از سایت خوبتون.

سلام

وقتی آزمایش بتا اچ سی جی طی 2-3 بار تکرار منفی شده + تست ادرار هم بعد چندبار منفی شده + پریود شدین = عدم بارداریه

اون علایم میتونه به دلیل استرس ، نوع تغذیه ، میزان تحرک و فعالیت روزانه و ... باشه به هر حال اگه خیلی اذیتتون میکنه به یه پزشک عمومی مراجعه کنین.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 54 از 69
رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید