شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل در ارتباط جنسي

1. با سلام
    ما يازده ماهه ازدواج كرديم ولي هنوز در ارتباط جنسي مشكل داريم
    يكي از مشكلات اينه كه شوهرم ترشح كمي داره به طوري كه هنگام دخول تا بخواد ژل لوبريكانت بزنه من سرد شدم
    يكي ديگه از مشكلات اينه كه هنگام دخول حدود 6 سانتي متري مهبل درد شديدي احساس مي كنم كه بعضي مواقع احساس مي كنم طولش همين اندازه كوچيكه
    يكي ديگه از مشكلات ما اينه كه پوزيشن انجام دخول رو نميدونيم و احساس ميكنم اون درد منم به خاطر همينه
    لطفا راهنماييمون كنيم كه واقعا به مشكل برخورديم

2. دقیق توضیح بدین ترشح چی کمه؟شوهرتون زود انزاله؟ژل به چه علت مصرف میکنید؟ یه کمی اگه جستجو کنید تمام مراحل دخول در سایت توضیح داده شده

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. nasim7 نوشته است: با سلام
    يكي از مشكلات اينه كه شوهرم ترشح كمي داره به طوري كه هنگام دخول تا بخواد ژل لوبريكانت بزنه من سرد شدم
    يكي ديگه از مشكلات اينه كه هنگام دخول حدود 6 سانتي متري مهبل درد شديدي احساس مي كنم كه بعضي مواقع احساس مي كنم طولش همين اندازه كوچيكه
    يكي ديگه از مشكلات ما اينه كه پوزيشن انجام دخول رو نميدونيم و احساس ميكنم اون درد منم به خاطر همينه

دوست عزیز
    واژن خانوم ها در حین نزدیکی ترشح داره نه آقایون و می تونید قبل از نزدیک از ژل استفاده کنید
    در مورد درد هم بهتره برای معاینه به پزشک متخصص مراجعه کنید که خدایی نکرده موردی نباشه
    در مورد حالت ها هم همینجوری که دوستمون گفت می تونید با جستجو در سایت موارد آموزشی رو یاد بگیرید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 10 کاربر ديگر
  4. یکی از دلایلی که شما در ارتباط جنسی مشکل دارید این است که با تکنیک های معاشقه آشنایی ندارید یا بصورت خیلی مختصر و گذرا انجام میدید که این مقدار برای رابطه موفقیت آمیز ، زمان کافی نخواهد بود.
    به این دلیل در هنگام استفاده از ماده لیز کننده (ژل لوبریکانت) سرد میشید چون کلیتوریس و واژن هنوز تحریک نشده و آمادگی لازم برای دخول پیدا نکردید. مثلاً در هنگام معاشقه مخصوصاً در هنگام بوسیدن، همسر باید با کمک دست مبادرت به تحریک کلیتوریس نماید تا ضمن ترشحات لازم، از لحاظ جسمی توانایی کافی را بدست آورید تا در هنگام دخول احساس درد نداشته باشید.
    ضمناً ژل لوبریکانت با بی حسی موضعی هم موجود است که جهت تسریع در مقاربت کاربرد دارد.
    اگر موارد فوق به درستی انجام گرفت ولی باز هم احساس درد و سوزش در هنگام نزدیکی داشتید، ممکن است دچار عفونت تناسلی شده باشید که برای تشخیص و درمان آن باید توسط پزشک زنان معاینه شوید.
    همچنین در هنگام نزدیکی بهتر است آلت به آهستگی داخل شود تا واژن بتونه آمادگی بیشتری داشته باشه همچنین در حین نزدیکی اگر با تحریک کلیتوریس همراه باشد خیلی بهتر است. ضمناً همسر شما نباید تمام سنگینی وزن خود را در این هنگام بر شما تحمیل کند که ضمن احساس فشار زیاد باعث عدم لذت از رابطه هم خواهد شد.

تشکر شده توسط : ROHAM و 10 کاربر ديگر
  5. دوست عزیز واژن خانمها در مواقع نزدیکی ترشح دارد که باعث می شود دخول راحت تر انجام گیرد مرد ترشحی ندارد اگر ترشح شما کم می باشه می تونه  دلیل این باشه که خوب معاشقه  نمی کنید جنس پردتون هم می تونه عامل درد باشه اگر از نوع ارتجاعی بوده باشد.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  6. با سلام
    من حدود 1 ماه ازدواج کردم و بخاطر درد من نمیتونستیم رابطه داشته باشیم که با مراجعه به دکتر و معلوم کردن نوع پرده که حلقوی بودوتونستیم رابطه داشته باشیم.من موقع رابطه درد داشتم و خونریزی زیادی داشتم تا جایی که نزدیک 3-4 دستمال کاغذی پر خون شد و بعد از اون سوزش زیادی در ناحیه واژن دارم و چیزی که منو نگران میکنه اینه هر بار که رابطه داریم من باز درد و کمی خونریزی دارم .میشه راهنمایی کنید چکار کنم که سوزش کم بشه؟

7. nkbl نوشته است: با سلام
    من حدود 1 ماه ازدواج کردم و بخاطر درد من نمیتونستیم رابطه داشته باشیم که با مراجعه به دکتر و معلوم کردن نوع پرده که حلقوی بودوتونستیم رابطه داشته باشیم.من موقع رابطه درد داشتم و خونریزی زیادی داشتم تا جایی که نزدیک 3-4 دستمال کاغذی پر خون شد و بعد از اون سوزش زیادی در ناحیه واژن دارم و چیزی که منو نگران میکنه اینه هر بار که رابطه داریم من باز درد و کمی خونریزی دارم .میشه راهنمایی کنید چکار کنم که سوزش کم بشه؟

الان چقدر وقت از اولین رابطه که منجر به پارگی پرده شما شد میگذره؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. nkbl نوشته است: با سلام

با توجه به حلقوی بودن پرده و اینکه ممکن است هنوز به طور کامل ازاله نشد باشد، ممکنه پس از هربار نزدیکی قسمت های دیگر آن پاره شده و دچار خونریزی گردد و این درحالی ادامه دارد که هنوز قسمتهایی از پرده وجود داشته باشد.

اگر خونریزی زیاد بعد از مقاربت به داشتن پرده ربطی نداشته باشد، معمولاً ناشي از عفونتهايي است که باعث شكننده شدن بافت واژن و مخصوصاً دهانه رحم شده اند و با كوچكترين تماسي خونريزي ایجاد می شود.

زخمهای دهانه رحم از علت های دیگر خونریزی زیاد در هنگام مقاربت میباشد که برای تشخیص و درمان عارضه نیازمند معاینه و آزمایشات مربوطه دارد.

تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  9. nasim7 نوشته است: با سلام

با سلام
    1-قبل از دخول شوهرتان باید از ژل استفاده کنه
    2-باید واژن شما لغزنده باشه و این ممکنه بعلت این باشه که قبل از نزدیکی به خوبی همدیگر را آماده نمیسازید
    3-باید از پوزیشن های مختلف آگاهی پیدا کنید و پوزیشن های که باب میلتان است را انتخاب کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. با سلام

من مدت 2 ماهه عقد کردم ولی تابه حال رابطه مون بیشتر در حد معاشقه بوده ونه بیشتر هفته پیش همسرم خواستن نزدیکی داشته باشیم ولی من فکر می کنم بهتره اول به پزشک مراجعه کنیم تا نوع پرده مشخص بشه که آیا درد وخون ریزی خواهد داشت یا نه .(در ضمن من30 سالمه) آیا به خاطر سنم درد بیشتری خواهم داشت؟ به نظرتون لازمه برم یا نه؟ البته اینو بگم که خودم به شدت ترس دارم از رابطه .. و آیا نوع پوزیشن هنگام نزدیکی با نوع پرده رابطه مستقیمی دارد به منظور کاهش درد وراحتی دخول ؟( مثلا نوع پرده ارتجاعی باشه این روش نزدیکی مناسب تر باشه؟
    در ضمن ژل لوبریکانت رو که مصرف می کنیم آیا در صورت استفاده از کاندوم باید روی کاندوم والت زنانه مالیده بشه ؟
    وآیا دخول در حد کلاهک باعث آسیب به پرده خواهد شد؟ و به نظرتون آیابا دفعاتی نزدیکی در حد دخول کلاهک درد کامل نزدیکی رفع خواهد شد ؟ یا درد اصلی در نزدیکی کامل هست ؟ وآیا می شه چند بار با فاصله چند دقیقه دخول در حد کلاهک داشت..

پیشاپیش از عزیزانی که به سوالاتم پاسخ می دهند سپاسگذارم..

11. toxic

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    اوایل ازدواج من هم درد و خونریزی وحشت ناکی داشتم که چندین ما طول کشید و در نهایت باعث زخم دهانه رحم شد با وجود پیگیری های پزشکی بعد از 5 سال هنوز هم خوب نشدم لطفا دقت کنین و مواظب سلامتی خودتون باشین و مواردی که پزشکان محترم سایت میگن رو رعایت کنین تا این موضوع طولانی نشه

12. zendegi_omid نوشته است: با سلام

من مدت 2 ماهه عقد کردم ولی تابه حال رابطه مون بیشتر در حد معاشقه بوده ونه بیشتر هفته پیش همسرم خواستن نزدیکی داشته باشیم ولی من فکر می کنم بهتره اول به پزشک مراجعه کنیم تا نوع پرده مشخص بشه که آیا درد وخون ریزی خواهد داشت یا نه .(در ضمن من30 سالمه) آیا به خاطر سنم درد بیشتری خواهم داشت؟ به نظرتون لازمه برم یا نه؟ البته اینو بگم که خودم به شدت ترس دارم از رابطه .. و آیا نوع پوزیشن هنگام نزدیکی با نوع پرده رابطه مستقیمی دارد به منظور کاهش درد وراحتی دخول ؟( مثلا نوع پرده ارتجاعی باشه این روش نزدیکی مناسب تر باشه؟
    در ضمن ژل لوبریکانت رو که مصرف می کنیم آیا در صورت استفاده از کاندوم باید روی کاندوم والت زنانه مالیده بشه ؟
    وآیا دخول در حد کلاهک باعث آسیب به پرده خواهد شد؟ و به نظرتون آیابا دفعاتی نزدیکی در حد دخول کلاهک درد کامل نزدیکی رفع خواهد شد ؟ یا درد اصلی در نزدیکی کامل هست ؟ وآیا می شه چند بار با فاصله چند دقیقه دخول در حد کلاهک داشت..

سلام
    احساس درد در هنگام ازاله بکارت به جنس پرده و میزان آمادگی جسمی دارد. پرده های حلقوی بخاطر بافت ضخیمی که دارند دیرتر ازاله می شوند، پس بمنظور کاهش درد باید میزان تحریک پذیری افزایش یابد. پرده های ارتجاعی هم بخاطر نوع هلالی بودنشون ممکنه با دخول ازاله نشند و معمولاً در این موقع به پزشک مراجعه می کنند. در این 2 نوع پرده بخاطر ضخامتی که دارند ممکنه در هر بار دخول دچار خونریزی شوند و خونریزی موقعی متوقف میشه که در دخول های بعدی پرده ای برای ازاله وجود نداشته باشه.
    تشخیص نوع پرده هم قبل از دخول بمنظور آمادگی بیشتر توصیه میشه. اگر نوع پرده شما 2 مورد ذکر شده بالا نباشه، استرس شما هم برطرف میشه چون بیشتر نگرانی شما از نوع و جنس پردست.
    باتوجه به گفته خودتون از اینکه در هنگام رابطه بشدت ترس دارید، پس زمان مناسب برای ازاله بکارت نیست چون در این موقع شما اصلاً آمادگی لازم را کسب نکردید پس ممکنه ازاله بکارت با درد و سوزش بیشتر همراه باشد. باید کاملاً ریلکس باشید.
    پوزیشن مناسب هم برای این منظور کاربرد داره البته بشرطی که پرده ضخیم باشه این نکته بیشتر حائض اهمیت است.
    ژل لوبریکانت هم صرفاً بمنظور تسریع در مقاربت استفاده میشه و همچنین در هنگام استفاده از کاندوم و به منظور افزایش مقدار مواد لیزکننده از این ژل استفاده می کنند.
    همانطور که ذکر شد برای کاهش درد باید کاملاً آمادگیشو داشته باشید و در مراحل اولیه، دخول باید به آهستگی انجام شود.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  13. zendegi_omid نوشته است: با سلام

سلام دوست عزیز
    حتما ابتدا از پزشک گواهی بگیرید و بعد رابطه خود را آغز کنید
    در خصوص درد و سن و نوع بکارت اگر بکارت شمما نوع ارتجاعی باشد پاره نمیشود و فقط باز تر میشود و درد کمی هم خواهید داشت و شاید اصلا ً این درد ملموس نباشد
    خونریزی هم احتمالش خیلی کم است
    در مورد استفاده از لوبریکانت هم باید آن را روی آلت  مرد بمالید
    با وارد شدن کلاهک هم پرده میتواند آسیب ببیند
    تعداد و مقدار آن در افراد  متغیر است
    زیاد به این مسائل رزی نشوید
    استرس را از خود دور کنید  و با آمادگی کامل و معاشقه تا حدی که برای دخول آماده شوید  توجه کنید .
    موفق باشد .
    در ضمن در پوزیشنی که با همسر خود سینه به سینه باشید درد کمتری احسال خواهید کرد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید