شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تنگ کردن عضلات پرینه

1. با سلام......دختری 25 ساله هستم.نزدیک به 5 ساله که رابطه جنسی کامل دارم.اول با bf سابق ام ولی الان با کسه دیگه.....عضلات پرینه ام  و به طور کلی گشاد شده....میخوام تنگ شه  ....به غیر از جراحی راه دیگه ای هست؟مثلا دارو  یا پماد.....
    ممنون میشم راهنماییم کنید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. sara86joon نوشته است: با سلام......دختری 25 ساله هستم.نزدیک به 5 ساله که رابطه جنسی کامل دارم.اول با bf سابق ام ولی الان با کسه دیگه.....عضلات پرینه ام  و به طور کلی گشاد شده....میخوام تنگ شه  ....به غیر از جراحی راه دیگه ای هست؟مثلا دارو  یا پماد.....

سلام
    خیر بهترین راه جراحی هست. اگه دارویی هم وجود داشته باشه اولا باید تحت نظر پزشک مصرف بشه , ثانیا طول میکشه تا اثر بذاره و تاثیرش هم به اندازه جراحی نیست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. بله می تونید از ژل های تنگ کننده که داروخانه ها دارند استفاده کنید .

4. sara86joon نوشته است: با سلام......دختری 25 ساله هستم.نزدیک به 5 ساله که رابطه جنسی کامل دارم.اول با bf سابق ام ولی الان با کسه دیگه.....عضلات پرینه ام  و به طور کلی گشاد شده....میخوام تنگ شه  ....به غیر از جراحی راه دیگه ای هست؟مثلا دارو  یا پماد.....

نرمش هايی وجود داره که می تونيد هر روز اونها رو انجام بدين. همون شل کردن و سفت کردن عضلات داخلی هست.

می تونيد همین لغات پرينه و سفت کردن را در اينترنت جستجو کنيد و نرمش ها رو ياد بگيريد. حتا وسيله ای طراحی شده که می توانيد با آن عضلات داخلی را ورزش داده و محکم تر کنيد تا تنگ باشند.

شايد لازم باشد حين رابطه جنسی نيز عضله داخلی را سفت بگيريد (منقبض کنيد) تا هم خود و هم طرف مقابل بيشتر لذت ببريد.

لغت kegel را جستجو کنيد
    کيگل
    شاداب باشيد

تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  5. JaSina نوشته است:
    شايد لازم باشد حين رابطه جنسی نيز عضله داخلی را سفت بگيريد (منقبض کنيد) تا هم خود و هم طرف مقابل بيشتر لذت ببريد.

لغت kegel را جستجو کنيد
    کيگل
    شاداب باشيد

تمرینات کیگل هم برای خانم ها مؤثر است و هم برای آقایان. این تمرینات به طور خلاصه قوی کردن همان ماهیچه هایی است که در زمان نگه داشتن ادرار از آن استفاده میکنید و تا زمانی که به محل تخلیه (توالت) نرسیدید آنها را منقبض نگه می دارید. این تمرین در حقیقت افزایش قدرت این ماهیچه هاست که در خانم ها و آقایان به ترتیب زیر سودمند است:

"در بانوان:
    عواملی مثل بارداری، زایمان، افزایش سن، اضافه وزن و جراحی شکم مثل سزارین، اغلب باعث ضعیف شدن ماهیچه های Pelvic می شوند. در چنین مواردی تمرینات کیگل میتوانند نیروی از دست رفته را بازیابند.

در آقایان:
    انجام تمرینات کیگل سبب افزایش قدرت در ماهیچه های Pubococcygeus و دیگر ماهیچه های پرده (دیافراگم) Pelvic در مردان می شوند. کیگل در مردان سبب افزایش زمان نگه داشتن سفتی آلت تناسلی دارد و همچنین به تأخیر در انزال کمک خوبی میکند.

انجام این تمرینات هم برای آقایان و هم برای بانوان در انجام مقاربت جنسی سودمند است.

ترجمه از منبع"

البته جزئیات بهتر و کامل تر در مورد تمرینات کیگل در همین سایت به تفصیل آمده است که شما را به خواندن آن توصیه می کنم.

سایت رهام-کگل چیست؟

تشکر شده توسط : ROHAM و 6 کاربر ديگر
  6. سلام ميخواستم بدونم آيا بعد از جراحي تنگ كردن وا‍‍زن  احتمال گشاد شدن دوباره اش وجود ندارد؟

7. basir_2 نوشته است: سلام ميخواستم بدونم آيا بعد از جراحي تنگ كردن واژن  احتمال گشاد شدن دوباره اش وجود ندارد؟

تنگ کردن واژن که نام علمی آن کلپورافی است، ممکن است باگذشت زمان منجر به کشیدگی و شل شدن رباط ها و ساختارهای حفاظت کننده در لگن شود.

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  8. basir_2 نوشته است: سلام ميخواستم بدونم آيا بعد از جراحي تنگ كردن وا‍‍زن  احتمال گشاد شدن دوباره اش وجود ندارد؟

دوست عزيز تحت شرایط عادی نه ولی چنان چه بعد از تنگ كردن واژن با عمل جراحي تحت عنوان كلپورافي خانومی زايمان طبيعي كنند  موجب گشاد شدن مجدد واژن خواهد شد و نيازمند عمل مجدد خواهد بود بنابراين اگه قبل از بارداری این عمل انجام بگیره خانوم ناچار به زايمان به روش سزارين خواهند شد .

تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  9. نام دارو رو میشه بگین

10. سلام من يك سئوال مشاوره‌اي دارم مي‌تونم بپرسم در مورد شوهرم و خيانتش به من نمي دونم چي كار كنم؟ يك خيانت بزرگ دوست دارم من را راهنمايي كنيد شايد بايد از اول توضيح بدم تقريبا يك سال پيش با خانواده آشناشديم و با هم رفت و آمد داشتيم تا ينكه من به رابطه خانم با همسرم شك كرم و هر بار به شوخي به همسرم ميگفتم در ظاهر ناراحت مي‌شد تا اينكه يك ماه پيش به باغي رفته بوديم و من خواستم با دوربيني كه داشتيم فيلم برداري كنم كه يك لحظه فيلم رابطه جنسی همسرم با يك خانم را ديدم و همون لحظه فيلم پاك شد خيلي شوكه شدم اول نفهميدم اون خانوم كيه وقتي همون لحظه به شوهرم گفتم رنگش مثل ميت شد و شروع به قسم خوردن كرد به طوريكه من احساس كردم كه چون بهش شك داشتم اين فيلم مقابل چشم من ظاهر شد و خيلي احساس گناه كردم ولي فرداي آن روز توسط يك برنامه تمامي فيلم‌هاي پاك شده از حافظه دوربين را بيرون آوردم و ديدم بله فيلم درست بوده و توهم نبوده اون همسر من و آن خانم دوستمان است همون لحظه به آن خانوم زنگ زدم و چندتا حرف بد هشت زدم و گوشي را قطع كردم و به همسرم هم زنگ زدم و فوري به خانه آمد تنها عكس‌العمل من دو تا كشيده در گوش همسرم بود همين و بس و رفتم سراغ زنه چيزي بهش نگفتم و فقط بهش گفتم كه كار خيلي زشتي كردي به دست و پاي من افتاد كه منو ببخش منم به خاطر اينكه از من ئست بكشه گفتم باشه و لي تو جواني بخاطر همسرت كه مرد فوق‌العاده خوبيست مراقب زندگيت باش ولي از اون روز به بعد خيلي آشفته‌ام و خيلي ناراحت ديگه نمي‌تونم به همسرم اعتماد كنم اونم خيلي اظهار ندامت كرده ولي احساس مي‌كنم با اين رفتار من پرو شده هر جا كه مي‌رم كسي در اين مورد صبحت مي‌كنه فكر مي‌كنم همه مي دونن نمي‌دونم چي كار كنم از يك طرف هم بخاطر اين روحيه دچار اضافه وزن شديد شده‌ام حتي يك لحظه هم نمي‌تونم همسرم را تنها در خانه بذارم و اگه بذارم فقط فكرم پيش اونه نه جايي مي‌تونم برم و نه كاري مي‌تونم بكنم و نمي‌دونم كه بازهم با هم در ارتباط هستند يا نه ؟ در ضمن وكلالت طلاف و حضانت فرزندمان را نيز به من داده ولي بازهم آروم نيستم چند روز پيش بهش گفتم كه بعضي وقتها دوست دارم بهت بگم ساكت را جمع كن و برو در جواب به من گفت هر وقت بگي من مي‌رم ولي من بدون تو و فرزندانمان مي‌ميرم و تو و فرزندانمان را خيلي دوست دارم وقتي بهش اعتراض كردم كه بايد تلاش كني نه اينكه اينطور جواب بدي گفت من تلاشم را مي‌كنم ولي باز هم نتونستم تو را راضي كنم بايد برم؟ نظر شما چه بايد بكنم؟ چطور مطمئن بشم كه راست مي‌گويد؟در ضمن روزهاي اول اين موضوع بهمن محبت زيادي مي‌كرد بيش از حد و لي بازهم برگشته به آن حالت قبل من براش بازهم زياد مهم نيستم همين رفتار من را به شك واداشته؟ دوست دارم كسي باشه كه باهاش صحبت كنه ولي نمي‌تونم به كسي بگم شما بگوئيد من چكار كنم آيا شما مي‌توانيد به من كمك كنيد؟ ببخشيد كه طولاني شد

11. دوست عزیزم
    چرا سوالتون رو در پست جدیدی مطرح نکردین؟ آخه این پست چه ربطی داره به مشاوره و خیانت و .....
    من شخصا معتقدم مردی که یکبار زیر پاش بلغزه، برای بار دوم یا بارهای مکرر دیگه ام، این اتفاق خواهد افتاد
    البته باید ریشه ی این خیانت رو پیدا کنید. این دلیل نمی شه که تا خانواده ها با هم ارتباط های صمیمی و بیشتری پیدا کنن مردها برن و خیانت کنن!
    مسلما دلیل گرایش همسرتون به اون خانم و جسارت پیدا کردن برای رابطه ی جنسی با یه نفر غیر از شما، چیز دیگری هست که باید در ابتدا توی خانواده تون و مسائل خصوصی شما و همسرتون دنبالش بگردین
    یه حرف کوچولوی دیگه ام بهتون می گم، نباید به اون خانم زنگ می زدین و یا با همسرتون مشاجره می کردین. همیشه سعی کنین به خودتون مسلط باشین. اگه اونا بخوان، شما هیچ کاری نمی تونین برای به هم زدن رابطه شون بکنین و اینو هم در نظر داشته باشین که اگه اونا رابطه ی خوبی با هم داشتن که مزه ی شیرینی رو زیر زبونشون به یادگار گذاشته باز هم برای تجربه ی مجددش اقدام می کنن و این دفه شما اصلا نخواهید فهمید
    بهتر بود با سیاست رفتار می کردین تا بتونین با یه مدرک خوب و در یه شرایط خوب این خیانت رو برای اون دو نفر آشکار کنین. این جور برخوردهای عجولانه که منشا عصبی هم داره فقط کارها رو بدتر می کنه و اونا رو هشیار تر می کنه تا از این به بعد بیشتر مراقب باشن!

البته با تمام وجود و صمیمانه آرزو می کنم همسرتون از همین لحظه به بعد بهتون خیانت نکنه.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  12. sanaz67

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    عزيزم واسه اتفاقي كه برات افتاده واقعا متاسفم بهترين كار اينه كه زياد بهش گير نديد چون كاررا خراب تر ميكنيد بهش فرصت بديد در رفتارتون تغييراتي رو بوجود بياريد و كاري كنيد كه براش جذاب تر به نظر برسيد بيشتر بهش محبت كنيد واون قضيه رو فراموشش كنيد....اميدوارم همه چيز درست بشه/در ضمن فكر كنم نبايد اينجا اين سوال رو مي پرسيديد عزيزم/

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. این سوال در جای درستی مطرح نشده، اما باید برای رفع مشکلتون گفت که شما باید ریشه ها رو پیدا کنید و درصدد رفع اونها در اینده بربیایید.

اگر ایشون حتما اون عمل خلاف رو مرتکب شدند، کار بسیار ناپسندی انجام دادند و من اون رو نکوهش میکنم. خیانت انگلیه که اگه خوب جلوش گرفته نشه بنیان خانواده رو بر هم میزنه.

بهترین کسی که علت این کار رو میدونه خود مرده و بهترین کسی که علت کار رو میبینه همسرش (یعنی شما) هستید. شما باید ریشه ها رو پیدا کنید. باید ببینید چه قدر از نظر جنسی اون رو راضی نگه داشتید. چه قدر از نظر اخلاقی رفتارهای شما اون رو آزار داده که اون خواسته با کس دیگه ای آرامش بگیره. بله، شما باید حتی اگر دلخواهتون هم نباشه برخی رفتارهاتون رو به دلخواه اون عوض کنید. حساسیت رو بیشتر نکنید. الان وقت گفتن نبایدها نیست. هر کاری کردید تا الان ایرادی نداره. با اون خانم حرف زدید یا شوهرتون رو ملامت کردید یا...

از لفظ فرزندان فهمیدم سالهاست دارید با همسرتون زندگی میکنید. پس حتما میشناسیدش. برید توی منفذهای زندگیش. ببینید چی کم داره یا چی کم گذاشتید. مطالعه تون رو بیشتر کنید. اگه مردی همه نیازهاش ارضا بشه، مگر اینکه مرض روانی بدی داشته باشه دوباره بره سمت خیانت.

Haaleی عزیز گفتن که شیرینیش زیر زبونشون افتاده، آره اما شما بیاد شیرین ترین رو بهش پیشنهاد بدین. اون باید خودشو عوض کنه اما شما باید بیشتر عوض بشید. شما باید بیشتر تلاش کنید. اگر میخواهید که بنیان زندگیتون مثل قبل استوار بمونه...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید