شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 52 ...   

احتمال حاملگی (راهنما - سوالات)

1. sasan_msi نوشته است: با سلام. من و نانزدم در تاریخ 90/4/10 نزديكي كرديم اما كاندوم پاره شد و  مقداري مني وارد واژن شد.نزديكي ما در روز 18 بعد از پريودي بوده یعنی 18 روز از پریودی میگذشت.دوره پریودی نامزدم 25 یا 28 روزه است.بلافاصله نامزدم 2تا قرص HD خورد و 12 ساعت بعدم 2تا ديگه خورد.در تاریخ 90/4/13 آزمایش خون داد که منفی شد.آیا احتمال حاملگي هست یعنی میشه آزمایش زود انجام دادیم و جواب غلط باشه و تازه لقاح رخ داده باشه؟چند روز ديگه ميتونيم 100% بفهميم كه حامله هست يا نه؟ از چه طريقي؟ لطفا سريع راهنمايي كنيد چون نامزدم شديدا افسرده شده.تخم شويد خوبه بخوره؟

روش اورژانسی به درستی انجام شده پس بارداری منتفی هست.آزمایش خون 48 ساعت بعد از لقاح جواب میده. برای اینکه خیالشون راحت بشه 3،2 روز دیگه دوباره آزمایش بدن. ولی بارداری منتفی هست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با عرض سلام و تشکر از سایت مفیدتون . بنده حدود 4 روز بعد از آخرین روز خونریزی نامزدم  با نامزدم نزدیکی داشتم که نه دخولی صورت گرفت و نه منی در جای خطرناکی تخلیه شد ( منی در بالا تنه تخلیه شد )  اما عادت ماهیانه نامزدم الان حدود 6 روز است که به تاخیر افتاده لازم است بگم که ایشون دوره های نامنظم زیادی داره دوره های ایشون گاهی 30 روز انجام می شه اما آخرین دوره ی ایشون 35 روز طول کشید . ضمن اینکه ایشون در این ماه مسافرت کوتاهی داشته است آیا وجود مسافرت و نامنظمی در دوره های ایشون می تونه دلیلی برای این تاخیر باشه ؟ اصولا در دوره های نامنظم تا چند روز پریود به تاخیر میوفته ؟ مراجعه به یک پزشک زنان می تونه تشخیص درستی از تاخیر در دوره ی ایشون باشه ؟ ایشون خودش اصلا نگران این موصوع نیست ولی من به شدت نگرانم و زندگیم کاملا مختل شده ! خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنید .

3. آیا به جز به تاخیر افتادن پریود امکان دارد خانمی 70 روز باردار باشد و هیج علایم بارداری نداشته باشد ؟؟؟؟

4. با سلام
    من با نامزدم 9 روز پیش با هم رابطه داشتیم(لا پایی)و مقداری از منی روی ایشان ریخت که همان لحظه با اب شست وشو داد و 2 قرصhdخورد که قبل از 2ساعت بالا اورد و مجددا 2 دیگه خورد و دیگه قرصی مصرف نکرد.و از زمان قاعدگی ایشان 10 روز گذشته و مریض نشده یعنی 2 روز قبل از رابطه عقب انداخته بود.بعد از 8 روز با بیبی چک تست کرد و منفی بود.
    ایا احتمال حاملگی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. droma نوشته است: با سلام
    من با نامزدم 9 روز پیش با هم رابطه داشتیم(لا پایی)و مقداری از منی روی ایشان ریخت که همان لحظه با اب شست وشو داد و 2 قرصhdخورد که قبل از 2ساعت بالا اورد و مجددا 2 دیگه خورد و دیگه قرصی مصرف نکرد.و از زمان قاعدگی ایشان 10 روز گذشته و مریض نشده یعنی 2 روز قبل از رابطه عقب انداخته بود.بعد از 8 روز با بیبی چک تست کرد و منفی بود.
    ایا احتمال حاملگی است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

ایشون موقع رابطه در زمان های پر خطر نبودن و دوز اول دارو رو مصرف کردن که مهم تره و کیفیت رابطه هم به گونه ای نبوده که احتمال بارداری در اون زیاد باشه پس جای نگرانی نیست و نباید استرس داشته باشن چون خود این استرس پری رو عقب میندازه  فقط چن روزصبر کنن ، پریشون شروع میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. safir110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خوبین من با دوست دخترم دخول از جلو داشتم و از عقب 21 سالمه و دوست دخترم 23 سلشه چون همدیگرو دوست داریم با هم خیلی راحت هستیم ودیروز از راه جلو دخول بدون پیشگیری داشتیم ومن موقع اومدن منی آلتمواز واژن همسرم کشیدم وریختم بیرون والان دوست دخترم از حامله شدن میترسد چیکار کنم تورو خدا بگین بدجور نگرانم و آیا پرده بکارتش پاره شده یا سالمه یکی زود راهنمائیم کنه

7. safir110

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خوبین من با دوست دخترم دخول از جلو داشتم و از عقب 24 سالمه و دوست دخترم 23 سالشه چون همدیگرو دوست داریم با هم خیلی راحت هستیم ودیروز از راه جلو دخول بدون پیشگیری داشتیم ومن موقع اومدن منی آلتمواز واژن همسرم کشیدم وریختم بیرون والان دوست دخترم از حامله شدن میترسد چیکار کنم تورو خدا بگین بدجور نگرانم و آیا پرده بکارتش پاره شده یا سالمه یکی زود راهنمائیم کنه

8. safir110 نوشته است: سلام خوبین من با دوست دخترم دخول از جلو داشتم و از عقب 21 سالمه و دوست دخترم 23 سلشه چون همدیگرو دوست داریم با هم خیلی راحت هستیم ودیروز از راه جلو دخول بدون پیشگیری داشتیم ومن موقع اومدن منی آلتمواز واژن همسرم کشیدم وریختم بیرون والان دوست دخترم از حامله شدن میترسد چیکار کنم تورو خدا بگین بدجور نگرانم و آیا پرده بکارتش پاره شده یا سالمه یکی زود راهنمائیم کنه

دخول از جلو یعنی پارگی پرده بکارت. برای ورود آلت به واژن، اولین مرحله عبور از پرده بکارت است. البته میزان آسیب پرده بسته به نوع پرده بکارت دارد.
    شاد باشید.

9. sfir1 نوشته است: سلام
    تروخدا سوال منو سریع جواب بدید دارم از نگرانی میمیرم.
    یک هفته بعد از اتمام قاعدگی با نامزدم رابطه جنسی داشتم که ایشون آلتش رو به مقعد من چسبوند و همین که خواست ارضا بشه خودش را از من دور کرد و من هم دو دقیقه بعد واژنم رو به سمت عقب با دستمال پاک کردم.نمیدونیم اسپرم به واژن رسیده یا نه.البته ایچ تماس مستقیمی نداشتیم و پرده بکارت هم سالمه..برای احتیاط حدود 69 ساعت بعد 4 تا قرص ال دی مصرف کردم.خیلی نگران هستم که آیا اسپرم ریخته شده و احتمال بارداری وجود داره یا نه.چون اصلا شرایطش را ندارم و اگر وجود داره برای پیشگیری چه اقداماتی انجام بدم؟الان از این جریان 9 روز گذشته.از توجهتون ممنونم

سلام
    امکان حاملگی وجود ندارد نگران نباشید

10. kaveh000kaveh نوشته است:
    tavasoli_nahid نوشته است:
    husky نوشته است:
    nahid64 نوشته است: سُلام
    آیا امکان بارداری در روز 12 قاعدگی با رابطه سطحی و قطع رابطه قبل از انزال منی ( با فرض احتمال تماس پیشاب) وجود دارد؟
    دوره من 28 روزه منظمه
    امروز روزه 31 هست و پریود نشدم

ممنون میشم جواب کامل بدین

سلام tavasoli_nahid

نشانه هاي حاملگي: 10 نشانه اصلي كه بيانگر بارداري احتمالي است.

1- تست حاملگي خانگي كه نتيجه مثبت بدهد
    2- دماي پايه بدن شما بالا مانده است
    3- تاخير پريود
    4- تكرر ادرار
    5- نفخ شكم
    6- افزايش حساسيت نسبت به بو
    7- تهوع يا استفراغ
    8- خونريزي ناشي از لانه گزيني
    9- خستگي
    10- تورم و حساسيت در پستانه

اولين نشانه
    براي بسياري از خانم‌ها، به تاخير افتادن قاعدگي، بهترين و اولين دليل بر بارداري آنهاست. اما از قديم گفته‌اند هر گردي گردو نيست و به تعويق افتادن دوره‌هاي ماهانه، حتي تا يك‌ماه و بيشتر از آن، دلا‌يل متعددي ممكن است داشته باشد.تغييرات رژيم غذايي، ورزش شديد، مسافرت و اضطراب هر كدام مي‌تواند باعث تاخير دوره‌هاي ماهيانه شود. بسياري از خانم‌ها نيز اصلا دوره‌هاي منظمي ندارند و به همين علت نمي‌توانند دوره بعدي را پيش‌بيني كنند تا در صورت تاخير، به بارداري مشكوك شوند.

اشتباه نكنيد!
    همان‌طور كه عقب‌افتادن دوره‌هاي قاعدگي نمي‌تواند دليلي قطعي بر قاعدگي باشد، هر خونريزي هم قاعدگي به حساب نمي‌آيد. ممكن است شما باردار باشيد، اما فكر كنيد كه دوره پريود خود را داشته‌ايد، در صورتي كه اين طور نباشد. زماني‌‌كه يك تخمك تازه بارور شده به ديواره رحم مي‌‌رسد، ممكن است باعث خونريزي كمي شود. معمولا اين حالت چند روز قبل از زماني اتفاق مي‌افتد كه اگر باردار نبوديد و در آن زمان بايد پريود مي‌شديد. در صورتي‌كه شما در دوره‌هاي معمولي خود خونريزي شديدي نداشته باشيد، احتمالا اين خونريزي را با دوره‌هاي خود اشتباه مي‌گيريد. (خون كم رنگ يا قهواي تيره)

بدن در شرايط ديگري هم چنين واكنشي از خود نشان مي‌دهد و آن‌هم در هفته‌هاي اول بارداري است. در دو هفته اول بارداري، به دليل نوسانات شديد سطح هورمون در بدن، رحم دچار خونريزي كمي‌، شبيه پريود، مي‌شود. همچنين عفونت و يا پوليپ‌هاي رحمي با رشد غيرعادي مي‌تواند باعث خونريزي‌هاي اين چنيني شود. اما علامت‌هاي ديگري هم وجود دارد كه در كنار <عقب افتادگي پريود> مي‌تواند دليل خوبي براي تشخيص زود هنگام حاملگي باشد.

سلام
    امروز که 5 روز از پریودم عقب افتاده یه کم خون روشن اومد و بعدش قطع شده
    احساس درد خفیف در شکم دارم
    اینا نشونه چی میتونه باشه؟
    ممنون از پاسختون

سلام
    اگر برای بارداری اقدام کرده اید میتواند نشانه  هایی از لانه گزینی تخم در دیواره رحم باشد
    تست بارداری بدهید bhcg
    ولی اگر در روزهای گذشته از روش جلوگیری اورژانس استفاده کردید مزبوط به برهم خوردن تعادل هورمونی شماست و احتمال بارداری وجود ندارد

سلام
    من بعد از 7 روز تاخیر به مدت 4 روز خونریزی داشتم با حجم تقریبا نصف پریودی
    نمیدونم خونریزی مربوط به پریودی هست یا حاملگی؟
    احتمال حاملگی هست؟

11. safir110 نوشته است: سلام خوبین من با دوست دخترم دخول از جلو داشتم و از عقب 24 سالمه و دوست دخترم 23 سالشه چون همدیگرو دوست داریم با هم خیلی راحت هستیم ودیروز از راه جلو دخول بدون پیشگیری داشتیم ومن موقع اومدن منی آلتمواز واژن همسرم کشیدم وریختم بیرون والان دوست دخترم از حامله شدن میترسد چیکار کنم تورو خدا بگین بدجور نگرانم و آیا پرده بکارتش پاره شده یا سالمه یکی زود راهنمائیم کنه

ورود الت به معنای پارگی پرده هستش
    لی چون شما قصد بارداری نداشتید خیلی کار بدی کردید که از هیچ روش پیشگیری استفاده نکردید
    بهتره ایشون از روش اورژانسی استفاده کنند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. tavasoli_nahid نوشته است:
    kaveh000kaveh نوشته است:
    tavasoli_nahid نوشته است:
    husky نوشته است:
    nahid64 نوشته است: سُلام
    آیا امکان بارداری در روز 12 قاعدگی با رابطه سطحی و قطع رابطه قبل از انزال منی ( با فرض احتمال تماس پیشاب) وجود دارد؟
    دوره من 28 روزه منظمه
    امروز روزه 31 هست و پریود نشدم

ممنون میشم جواب کامل بدین

سلام tavasoli_nahid

نشانه هاي حاملگي: 10 نشانه اصلي كه بيانگر بارداري احتمالي است.

1- تست حاملگي خانگي كه نتيجه مثبت بدهد
    2- دماي پايه بدن شما بالا مانده است
    3- تاخير پريود
    4- تكرر ادرار
    5- نفخ شكم
    6- افزايش حساسيت نسبت به بو
    7- تهوع يا استفراغ
    8- خونريزي ناشي از لانه گزيني
    9- خستگي
    10- تورم و حساسيت در پستانه

اولين نشانه
    براي بسياري از خانم‌ها، به تاخير افتادن قاعدگي، بهترين و اولين دليل بر بارداري آنهاست. اما از قديم گفته‌اند هر گردي گردو نيست و به تعويق افتادن دوره‌هاي ماهانه، حتي تا يك‌ماه و بيشتر از آن، دلا‌يل متعددي ممكن است داشته باشد.تغييرات رژيم غذايي، ورزش شديد، مسافرت و اضطراب هر كدام مي‌تواند باعث تاخير دوره‌هاي ماهيانه شود. بسياري از خانم‌ها نيز اصلا دوره‌هاي منظمي ندارند و به همين علت نمي‌توانند دوره بعدي را پيش‌بيني كنند تا در صورت تاخير، به بارداري مشكوك شوند.

اشتباه نكنيد!
    همان‌طور كه عقب‌افتادن دوره‌هاي قاعدگي نمي‌تواند دليلي قطعي بر قاعدگي باشد، هر خونريزي هم قاعدگي به حساب نمي‌آيد. ممكن است شما باردار باشيد، اما فكر كنيد كه دوره پريود خود را داشته‌ايد، در صورتي كه اين طور نباشد. زماني‌‌كه يك تخمك تازه بارور شده به ديواره رحم مي‌‌رسد، ممكن است باعث خونريزي كمي شود. معمولا اين حالت چند روز قبل از زماني اتفاق مي‌افتد كه اگر باردار نبوديد و در آن زمان بايد پريود مي‌شديد. در صورتي‌كه شما در دوره‌هاي معمولي خود خونريزي شديدي نداشته باشيد، احتمالا اين خونريزي را با دوره‌هاي خود اشتباه مي‌گيريد. (خون كم رنگ يا قهواي تيره)

بدن در شرايط ديگري هم چنين واكنشي از خود نشان مي‌دهد و آن‌هم در هفته‌هاي اول بارداري است. در دو هفته اول بارداري، به دليل نوسانات شديد سطح هورمون در بدن، رحم دچار خونريزي كمي‌، شبيه پريود، مي‌شود. همچنين عفونت و يا پوليپ‌هاي رحمي با رشد غيرعادي مي‌تواند باعث خونريزي‌هاي اين چنيني شود. اما علامت‌هاي ديگري هم وجود دارد كه در كنار <عقب افتادگي پريود> مي‌تواند دليل خوبي براي تشخيص زود هنگام حاملگي باشد.

سلام
    امروز که 5 روز از پریودم عقب افتاده یه کم خون روشن اومد و بعدش قطع شده
    احساس درد خفیف در شکم دارم
    اینا نشونه چی میتونه باشه؟
    ممنون از پاسختون

سلام
    اگر برای بارداری اقدام کرده اید میتواند نشانه  هایی از لانه گزینی تخم در دیواره رحم باشد
    تست بارداری بدهید bhcg
    ولی اگر در روزهای گذشته از روش جلوگیری اورژانس استفاده کردید مزبوط به برهم خوردن تعادل هورمونی شماست و احتمال بارداری وجود ندارد

سلام
    من بعد از 7 روز تاخیر به مدت 4 روز خونریزی داشتم با حجم تقریبا نصف پریودی
    نمیدونم خونریزی مربوط به پریودی هست یا حاملگی؟
    احتمال حاملگی هست؟

با توجه به نوع رابطه ای که داشتید و الان هم پریود شدید بارداری در شما امکان نداره
    نگران نباشید

13. safir110 نوشته است: سلام خوبین من با دوست دخترم دخول از جلو داشتم و از عقب 24 سالمه و دوست دخترم 23 سالشه چون همدیگرو دوست داریم با هم خیلی راحت هستیم ودیروز از راه جلو دخول بدون پیشگیری داشتیم ومن موقع اومدن منی آلتمواز واژن همسرم کشیدم وریختم بیرون والان دوست دخترم از حامله شدن میترسد چیکار کنم تورو خدا بگین بدجور نگرانم و آیا پرده بکارتش پاره شده یا سالمه یکی زود راهنمائیم کنه
    پرده صدرص پاره شده دوستتم اینو فهمیده ولی امکان حامله شدنش خیلی کمه

14. maryam_r

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون مي شم اگه بهم بگيد تا چند روز قبل از پريودي همسرم مي تونه مني رو كاملاً داخل واژن تخليه كنه و احتمال بارداري هم وجود نداشته باشه. همسر من خيلي اين كار رو دوست داره و نمي خواد  از كاندوم هم استفاده كنه؟ لطفاً راهنمايي كنيد كه اين كار قابل انجام هست يا نه؟

15. maryam_r نوشته است: ممنون مي شم اگه بهم بگيد تا چند روز قبل از پريودي همسرم مي تونه مني رو كاملاً داخل واژن تخليه كنه و احتمال بارداري هم وجود نداشته باشه. همسر من خيلي اين كار رو دوست داره و نمي خواد  از كاندوم هم استفاده كنه؟ لطفاً راهنمايي كنيد كه اين كار قابل انجام هست يا نه؟

دوست عزیز به فرض دوره قاعدگی منظم، احتمال حاملگی در هیچ روزی صفر نمیشود.فقط احتمال کم و زیاد میشود.به فرض دوره 28 روزه، زمان پرخطر 12 تا 16 روز مونده به قاعدگی بعدی است. در سایر روزها احتمال بارداری کتر است.مخصوصا 2،3 روز اول و آخر دوره. با این حال اگه همسرتون تمایل به تخلیه منی در واژن دارن پیشنهاد میکنم شما از قرص استفاده کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 52 از 69
رفتن به صفحه :    ... 52 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید