شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وارد کردن لوله پلاستیکی به مقعد

1. سلام آقای دکتر ، من از روی کنجکاوی برای لمس و پیدا کردن نقطه جی ، شئی پلاستیکی شبیه لوله آزمایش وارد مقعدم کردم و حدود ۷، ۸ سنتی متر داخل کردم ، هیچ دردی حس نکردم ولی هنگام خروج استوانه پلاستیکی ، به دلیل وجود تراشه کوچک در سر ان  استوانه خونی شده بود بعد که برای اجابت مزاج به دستشویی رفتم  مقداری خون خارج شد۰(خیلی کم ). حدوده ۳ ساعت بعد مقداری خون به همراه خلط خارج شد و الان که ۲ روز از ان میگذره هیچ درد و الایم خونریزی ندارم . آیا ممکنه بعدا مشکلی برایم پیش بیاد. خیلی ترسیده ام  و دیگه ازاین غلط ها و کنجکاوی ها نمیکنم .با توجه به اینکه الان هیچ مشکلی ندارم باید اقدامات خاصی انجام دهم ؟ ممنونم از کمک و راهنماییتان . با ارادت

2. شما با وارد کردن استوانه پلاستیکی به مقعد، باعث آسیب و خراش به دیواره تحتانی قسمت رکتوم یا بخش انتهایی مقعد شده اید و همین باعث خونریزی آن ناحیه شده است.
    باتوجه به اینکه بعد از گذشت 2 روز علائم درد و خونریزی برطرف شده ، درصورت عدم تکرار آن مشکلی براتون ایجاد نخواهد کرد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 7 کاربر ديگر
  3. Asmani نوشته است: سلام آقای دکتر ، من از روی کنجکاوی برای لمس و پیدا کردن نقطه جی ، شئی پلاستیکی شبیه لوله آزمایش وارد مقعدم کردم و حدود ۷، ۸ سنتی متر داخل کردم ، هیچ دردی حس نکردم ولی هنگام خروج استوانه پلاستیکی ، به دلیل وجود تراشه کوچک در سر ان  استوانه خونی شده بود بعد که برای اجابت مزاج به دستشویی رفتم  مقداری خون خارج شد۰(خیلی کم ). حدوده ۳ ساعت بعد مقداری خون به همراه خلط خارج شد و الان که ۲ روز از ان میگذره هیچ درد و الایم خونریزی ندارم . آیا ممکنه بعدا مشکلی برایم پیش بیاد. خیلی ترسیده ام  و دیگه ازاین غلط ها و کنجکاوی ها نمیکنم .با توجه به اینکه الان هیچ مشکلی ندارم باید اقدامات خاصی انجام دهم ؟ ممنونم از کمک و راهنماییتان . با ارادت

دوست عزیز من
    نقطه ی جی در مقعده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما که انقدر اطلاعات کاملی دارین چه جوری نفهمیدین محل دقیق نقطه ی جی کجاست؟
    نقطه جی ، در واژن، در دیواره ی جلویی واژن و در عمق تقریبا دو سومی واژن قرار داره. بافت این نقطه در موقع لمس حالت اسفنجی و نرم و در عین حال کمی چروک خورده تر از بقیه ی قسمت های دیواره ی واژن هست. برای یافتن نقطه ی جی، باید روی کمرتون دراز بکشین و انگشت میانی یا اشاره (که بهتره کسی غیر از خودتون این کارو انجام بده) داخل واژن بره به طوری که کف دست رو به بالا باشه. بعد باید انگشت خم شه، به سمت جلو، تقریبا مانند علامت بیا که با انگشتمون به کسی می خوایم اشاره کنیم.. اینجوری نقطه ی جی پیدا و تحریک می شه.
    البته همه ی خانم ها این نقطه رو ندارن اما خانم هایی که نقطه ی جی دارن با تحریک این نقطه می تونن لذت بسیار زیادی رو تجربه کنن که با تحریک بقیه ی قسمتهای دیگه ی واژن کاملا متفاوته. در زمان دخول هم باید جهت ورود آلت مرد به گونه ای باشه که اون نقطه رو بتونه لمس کنه، تا زن لذت بیشتری رو از دخول ببره. و همینطور می تونه وقتی آلتش داخل واژنه، با کف دستش روی بخش بالایی برجستگی آلت تناسلی زن رو فشار بده و رابطه ی جنسی رو ادامه بده که اینجوری لذت بسیار زیادی نصیب زن می شه

اما همه ی اینا به شرط باکره نبودنه. من اگه این چیزها رو نوشتم فردا همه ی دختر خانم ها نرن انگشتشون رو داخل واژن کنن و با آسیب رسوندن با بکارتشون دنبال کشف نقطه ی جی باشن!!!!

خونریزی که شما شاهدش بودین به خاطر آسیبی بوده که به بافت و دیواره ی داخلی مقعدتون وارد کردین.
    دیگه هیچ موقع این کار رو نکنین که کوچکترین چیز یا آسیبی که بهش می رسین مبتلا شدن به هموروئیده.

نمی دونم چرا هنوز، با اینکه به هر طریقی، مثل همین دنیای مجازی، اطلاعات به راحتی و بدون صرف هزینه در دسترس همه مون هست اما بازم فکر ما انسان ها رشد نمی کنه!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. دوست عزیز ، اگر به آواتار کاربر مطرح کنندهء سوال توجه میکردید ، متوجه میشدید که ایشون آقا هستن

و نقطهء جی در آقایون از مقعد قابل دسترسی هست ( البته به سختی...!)

معمولا از این مدل کنجکاوی ها در محدودهء سن بلوغ مشاهده میشه اما در سن 34 سالگی نمیدونم چه معنی میتونه داشته باشه

به هر حال انسان هست و کنجکاوی  

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. اصلا قصد جسارت ندارم، من خودم کم اطلاع ترین و کوچکترین فرد (از لحاظ فکری) این انجمن هستم، اما واقعا سوال ایشون ..........

6. دوست عزیز

آقایون هم نقطهء جی دارن

در تعجبم که چطور نمیدونید...!!!!!!!

بد نیست یه نگاهی به آدرس زیر بیاندازید

http://www.roham.ws/web/ftopict-14321.html

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید